Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jau pa traku...

 
Reitings 2
Reģ: 09.08.2015
pēdējā laikā ļoti daudz strīdējāmies. ievēroju arī, ka viņš savādāk uzvedās un vienmēr nenāca laicīgi mājās, norādot, ka aizkavējās darbā, sastrēgumi utml......un tad arī uzzināju, ka viņš mani krāpj jo vienu dienu bija atstājis savu telefonu un visu laiku viņam zvanīja un rakstīja sms kaut kāda sieviete,jautājusi kur viņš atrodas, ka viņa viņu gaida un vēl saukājusi mīļvārdos. Un tā arī izlasīju visas sms sarakstes. Bet man bija aizdomas un tapēc arī izlēmu pārbaudīt sms!un tagad tiešām nezinu ko darīt jo šis negrib vākties ārā (viņš dzīvo pie manīm)... vispār šodien bija tik daudz nervu un pret galvas sāpju zāles jāiedzer. viņš tagad sāka man veltīt vairāk laika. bet nejau tā pavadot kopā, bet veltot strīdiem! visu laiku kliedz nenormāli, sakot ka nožēlojis visu darīto, ka vēlas dzīvot kopā. es saku lai viņš dodas pie tās savas mīļotās, bet viņš tikai saka ka es viņam esmu vienīgā un cita nav vajadzīga... tad jau pēc laika sācis teikt ka taisīšot pašnāvības, ka nolekšot no loga, sagraizīšot sevi, pakāršoties. arprāts! es tiešām nezinu ko darīt, tagad visu laiku viņu pieskatu, jo dziļi sirdī mīlu viņu un esmu mīlējusi un man jau nedaudz ir žēl viņa! nevēlos jau novest cilvēku līdz pašnāvībām:-/:'-( tagad tiešām esmu šokēta nezinu ko teikt ko darīt tikai nenovēršu aci no viņa:'-( piedot jau varu bet tas ir ļoti grūti, bet tomēr negribu lai cilvēks manis dēļ pakārtos :-| ko jus man ieteiktu? ko manā vietā jūs darītu? help:'-(
09.08.2015 01:13 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Neticu, jo tie, kas krāpj savu telefonu nekur neatstāj! Pat dušā ņem līdzi!

Es arī visur ņemu līdzi telefonu, arī vannā. Klausos tur mūziku, piemēram. ;-)
10.08.2015 14:54 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Neticu, jo tie, kas krāpj savu telefonu nekur neatstāj! Pat dušā ņem līdzi!
10.08.2015 14:49 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Neapskaužu!
Situācija stulba. + slims/neadekvāts cilvēks!

Es šādā situācijā neko neteiktu. nerunātu vispār. No tā domājams nekas nemainītos.
Tas, ka ir /bija cita šinī situācija ir nenozīmīgī, drīzāk tas, kā viņš rīkojās šantažējot, man liktu saprast, ka nevēlos neko kopīgu vairs.

Saliktu mantas, kad viņa nav. Pazvanītu vecākiem, vai nogādātu tās viņiem. atslēgu nomainītu un padzivotu kur citur kādu laiku.

Nav jēga muti dzesēt.
10.08.2015 14:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nekad nevar zināt vai draudi par pašnāvību ir tikai mūldēšana vai arī patiesi to cilvēks ir gatavs izdarīt. Lai nu kā, tā pat nedrīkst ļaut cilvēkam valdīt pār mūsu dzīvi izmantojot draudus, ja viņš izdarīs pašnāvību tad to darīs tik un tā agri vai vēlu, ja mūld, tad tik mūld.
10.08.2015 13:47 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Lai iet un dara ko grib. Tāpat neko neizdarīs. Cik nav dzirdēts - lielie pašnāvnieki! Man arī tāds pirmais draugs bija, teica, ka pakārsies mājās šķūnītī, ja pametīšu. Pametu, visi dzīvi!

Piekrītu Beibe.Marta
pēc tādiem izteikumiem es nespētu būt kopā ar tādu "slimo". Manējais tā tikai paātrināja šķiršanās procesu.
10.08.2015 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Lai lec, vismaz izvāksies no tava dzīvokļa:D Šie kas brūvē muti, ka kāršoties, šaušoties to nekad nedara, to visu dara klusiņām. Vienmēr jau var pasaukt policiju palīgā.:-)
09.08.2015 17:53 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
*normalI
09.08.2015 13:13 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man vispar interese kada ir sadu paaru ikdiena pec tadiem draudiem. ka vispar iespejams normalu funkcionet? Un vai draudetajs jutas dikti laimigs?
09.08.2015 13:12 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
tagad visu laiku viņu pieskatu, jo dziļi sirdī mīlu viņu un esmu mīlējusi un man jau nedaudz ir žēl viņa! nevēlos jau novest cilvēku līdz pašnāvībām tagad tiešām esmu šokēta nezinu ko teikt ko darīt tikai nenovēršu aci no viņa piedot jau varu bet tas ir ļoti grūti, bet tomēr negribu lai cilvēks manis dēļ pakārtos ko jus man ieteiktu? ko manā vietā jūs darītu? help


Vispār brīnos par to, kur gan rodas šīs naivās sievietes. Tu (piedod, bet tas būs skarbi, lai arī patiesi) esi muļķe, ka tici, ka viņš Tevi mīl! Ja mīl, tad nekrāpj. Nu labi, turpini auklēties ar viņu un viņš klusībā noteikti par tevi smejas. Paies kāds laiks un atkal līdīs citai zem svārkiem. Tas nekad nebeigsies. Man vairāk žēl Tevis, ka necieni pati sevi, ka uzskati sevi par nožēlojamu, samierinoties ar viņa izdarībām.
09.08.2015 12:17 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Gļēvule un niecība, kas baidās atbildēt par saviem vārdiem.


A ko tu citu gaidīji? Sievietēm vsp ir raksturīgi braukt ar muti bezsakarā un pēc tam attaisnoties ar visādām herņām tipa - esmu emocionāla, vājais dzimums, so on. Sūdīgāk ir kad tāds bezsmadzeņu radījums tev savāra sūdus uzbraucot kādiem citiem klubā vai kādā ballītē - nākas ilgi un gari skaidroties un ja nekas nesanāk - tad vēl stulbas blondīnes dēļ ar normāliem džekiem dūres izvicināt. Ja negribi tādas situācijas tad tādām ir laikus viņu vieta jāierāda citādi ... cietējs vari būt pats. Nav viegli tā, vienam pret kādiem trijiem ... Un vēl - kā vārdā? Tāpēc ka kādai p*muļķei liekas ka viņai ir dotas tiesības pēc pašas ieskatiem muti vaļā vērt - vajag to vai nevajag?
09.08.2015 11:21 |
 
Reitings 501
Reģ: 28.07.2015
5. Izvairies no jebkādiem kontaktiem ar to vīrieti.


Viņš tāpat viņu atradīs un izrēķināsies :D
09.08.2015 11:13 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
1. Sakravā vīrieša mantas, aizved tās pie viņa vecākiem/ģimenes. Informē vecākus/ģimeni par situāciju.
2. Nomaini slēdzeni durvīm.
3. Piezvani, ja nevari, aizsūti sms vīrietim, norādot, kur ir viņa mantas, pie viena informējot, ka esi nomainījusi slēdzeni.
4. Aizej uz tuvāko policijas iecirkni, informē viņus par vīrieša draudiem izdarīt pašnāvību, kā arī norādi, ka visticamāk viņš centīsies pārkāpt Tava mājokļa neaizskaramību. Atstāj vīrieša telefona numuru..
5. Izvairies no jebkādiem kontaktiem ar to vīrieti.
09.08.2015 11:06 |
 
Reitings 501
Reģ: 28.07.2015
Vienīgi žēl, ka tai Annai pakaļas caurums nav izbalināts un arī vāverīte izskatās stipri izļurkāta, bet nu izšaut riekstus jau var.
09.08.2015 10:55 |
 
Reitings 501
Reģ: 28.07.2015
Miss Beauty - muti piever!
09.08.2015 10:48 |
 
Reitings 501
Reģ: 28.07.2015
Tas jau bija gaidāms, ka pļūtītāja Darla sabīsies un negribēs tikties klātienē ar mani un Ģirtu.

Gļēvule un niecība, kas baidās atbildēt par saviem vārdiem.
09.08.2015 10:36 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
teika_spolite! Tā policija viņam arī nebija vajadzīga, jo tāpat no tā labuma nekāda nebūtu. Drīzāk tikai sliktums - sāktu vairākkārt pratināt.

Un trakie ir pilna Latvija. Manam kursabiedram viens par trako atzītais ar motociklu uzbrauca virsū. Šeit pat forumā nesen tika spriests par vienu, kurš uz ielām visus pēc kārtas filmēja un mētājās ar ķieģeļiem no augsta stāva. Un zinu vienu 80-gadīgu tantiņu, kurai ir 156 Ls pensija, bet kura neiet dzīvot dzīvoklī, bet uzvedas kā bomzene, kaut arī vienmēr ir zolīdi ģērbusies. Es tieši šīs tantiņas sakarībā rakstīju slimnīcai, lai vismaz kaut kā viņai palīdz (neiespundējot trakajā mājā), bet atbilde bija noraidoša.
09.08.2015 10:02 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Skudrulācis
Nu tāpēc vispirms jāsazinās ar psihiatrisko slimnīcu un jānoskaidro kāda viņiem kārtība. Ja cilvēkam ir "aizgājis ciet" viņi nedrīkst atteikt palīdzību. Vai nu viņi paši savāc "trako" vai lūdz, lai atved. Ar trakajiem man arī nav praktiska pieredze, tāpēc nezinu, kāda ir psihiatrisko slimnīcu kārtība.
09.08.2015 09:45 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Skudrulācis
Un cietušais rakstīja iesniegumu uz policiju/policiju uzraugošo institūciju par to, ka atsakoties braukt uz izsaukumu, viņam nodarīti miesas bojājumi? Ja nē, pats vainīgs, ka pieļauj tādu situāciju. Ar saviem nodokļiem mēs maksājam par drošību.
09.08.2015 09:42 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Beibe.Marta, bija domāta atbildība par vardarbīgu vešanu uz slimnīcu. Čalis par to var to meiteni iesūdzēt tiesā. Un ārsti konstatēs, ka viņš vesels, un meitenītei ka put!
09.08.2015 09:38 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Beibe.Marta! Vismaz pirms dažiem gadiem nebrauca, kad sita man pazīstamu cilvēku. Dzīvoju Latvijas Republikā. Patiešām, labāk nebrauc uz šejieni. Un ne jau policijas dēļ vien. :)
09.08.2015 09:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits