jau pa traku...

 
Reitings 2
Reģ: 09.08.2015
pēdējā laikā ļoti daudz strīdējāmies. ievēroju arī, ka viņš savādāk uzvedās un vienmēr nenāca laicīgi mājās, norādot, ka aizkavējās darbā, sastrēgumi utml......un tad arī uzzināju, ka viņš mani krāpj jo vienu dienu bija atstājis savu telefonu un visu laiku viņam zvanīja un rakstīja sms kaut kāda sieviete,jautājusi kur viņš atrodas, ka viņa viņu gaida un vēl saukājusi mīļvārdos. Un tā arī izlasīju visas sms sarakstes. Bet man bija aizdomas un tapēc arī izlēmu pārbaudīt sms!un tagad tiešām nezinu ko darīt jo šis negrib vākties ārā (viņš dzīvo pie manīm)... vispār šodien bija tik daudz nervu un pret galvas sāpju zāles jāiedzer. viņš tagad sāka man veltīt vairāk laika. bet nejau tā pavadot kopā, bet veltot strīdiem! visu laiku kliedz nenormāli, sakot ka nožēlojis visu darīto, ka vēlas dzīvot kopā. es saku lai viņš dodas pie tās savas mīļotās, bet viņš tikai saka ka es viņam esmu vienīgā un cita nav vajadzīga... tad jau pēc laika sācis teikt ka taisīšot pašnāvības, ka nolekšot no loga, sagraizīšot sevi, pakāršoties. arprāts! es tiešām nezinu ko darīt, tagad visu laiku viņu pieskatu, jo dziļi sirdī mīlu viņu un esmu mīlējusi un man jau nedaudz ir žēl viņa! nevēlos jau novest cilvēku līdz pašnāvībām:-/:'-( tagad tiešām esmu šokēta nezinu ko teikt ko darīt tikai nenovēršu aci no viņa:'-( piedot jau varu bet tas ir ļoti grūti, bet tomēr negribu lai cilvēks manis dēļ pakārtos :-| ko jus man ieteiktu? ko manā vietā jūs darītu? help:'-(
09.08.2015 01:13 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
09.08.2015 03:46 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Mūsu visu varošajam varonim ir bezmiegs un viņa vienmēr pieminētās "izklaides" dāmas ir viņam šovakar atteikušas??!!?? Pasaules gals laikam nav vairs tālu.. :D :D
09.08.2015 03:54 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tēmas autor Ģirt! Tev vēl diezgan daudz jāmācās, lai tevis veidotās tēmas kļūtu augstvērtīgas un ticamas. Ar šo nedomāju tevi apvainot vai izsmiet. Veido troļļu tēmas, ja vēlies. Bet tā, lai lasītājiem arī būtu interesanti. :)
09.08.2015 06:47 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Šajā situācijā vispareizāk būtu sazināties ar psihiatrisko slimnīcu un pastāstīt, ka nevari pārtraukt attiecības ar cilvēku, jo sola izdarīt pašnāvību. Pajautā, vai viņi var atsūtīt kādu viņam pakaļ vai tev pašai viņš jānogādā. Ja pašai, dari, kā meitenes teica-sarunā trīs, četrus spēcīgus vīriešu kārtaa radus un ar visām mantām aizvedat uz slimnīcu.
09.08.2015 07:22 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ja pašai, dari, kā meitenes teica-sarunā trīs, četrus spēcīgus vīriešu kārtaa radus un ar visām mantām aizvedat uz slimnīcu.
teika_spolite, vai tu nevēlies visu atbildību paņemt uz sevi un pēc tam divas nedēļas rakstīt Cosmo forumā no telpas ar restotiem lodziņiem?
09.08.2015 07:44 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Skudrulācis
Kādā sakarā restoti lodziņi?! (t)
Kopš kura laika cilvēka dzīvības sargāšana skaitās noziegums?! Ja viņš draud izdarīt pašnāvību, vicinās ar nazi, apdraud sevi un autori, tad tādam cilvēkam IR jāsniedz psihiatriska palīdzība, ko var saņemt slimnīcā. Es neesmu informēta par to, kādā veidā šādi cilvēki tiek nogādāti pie psihiatriem, bet ja jānogādā pašai, tad pa ceļam no mājām līdz slimnīcai, diez vai autore var nodrošināt, ka pa ceļam cilvēks sevi nesavaino vai nesakropļo. Tāpēc atbalstu te izskanējušo viedokli par vīriešu kārtas radiem, kas varētu pieskatīt un fiziski novērst jebkādus pašnāvības mēģinājumus ceļā uz slimnīcu. Tālāk tā jau būtu psihiatru atbildība, ko ar to cilvēku iesākt.
09.08.2015 08:23 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
teika_spolite, tad jau vispār pusei cilvēku būtu jāsēž vai nu cietumos vai psihslimnīcās. Vicināšanās ar aukstajiem ieročiem, parasti gan apdraudot otru, Latvijā, diemžēl, ir ļoti izplatīta parādība. Un tad jau trakajā mājā būtu jāspundē visi, kas vispār ieminas par pašnāvību, jo, ne jau vicinoties otra priekšā, tā parasti tiek izdarīta. Un varu uzreiz tev pateikt, ka psihiatriskās slimnīcas neņem pretī pat cilvēkus, kuri ar savu rīcību daudz nopietnāk apdraud sevi un citus.
09.08.2015 08:38 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
skudrulācis
Tu apgrozies interesantā sabiedrībā. Sabiedrībā, kur es esmu, nažu vicināšana un draudēšana ar pašnāvību skaitās psihiska novirze, kas jāārstē.

Ņemot vērā, ka autores gadījumā nav runa par svešu cilvēku, bet gan personu, kas dzīvo viņas dzīvoklī, viņai ir tiesības viņu izlikt ārā jebkurā laikā. Viņa to varētu izdarīt arī izsaucot policiju, bet ņemot vērā viņa psihisko stāvokli, pareizāk būtu viņu nevis vienkārši izmest ārā, bet sniegt palīdzību pie psihiatra.
09.08.2015 08:54 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
teika_spolite! Atgādināšu, ka visa mūsu apspriede ir ar pieņēmumu, ka tēmas pieteikums ir patiess. Es, par laimi neapgrozos tādā sabiedrībā, bet man ir zināmi pietiekami daudzi gadījumi. Viņa ir tiesīga izlikt to čali tikai ārpus sava dzīvokļa, bet ne tālāk. Un, tavai zināšanai, policija nebrauc pat tad, ja kādu sit, kur nu vēl ģimenes strīda gadījumā kādu vest uz slimnīcu. Policijai nemaz nav tiesību bez pārliecinoša pamata kaut ko tādu darīt.
09.08.2015 09:04 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
ak tu nolāpītā palaistuve! kā tu uzdrošinies vispār šādi runāt ??? ko ?
ne tev spriest par mani, ne par vīrieti ar kuru kopā ir rakstošā, noraizējusies meitene...
ko tu atļaujies!

un tagad palasi pats savus talakos komentarus kirsi :D aprobezotais, rupjais, kompleksainais punkutapa.
09.08.2015 09:19 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Skudrulācis
Kā jau teicu, neapgrozos tādā sabiedrībā, tāpēc praktiskas pieredzes ar ģimenes skandāliem, nažu vicināšanām, man nav.
Tīri formāli-ja privātīpašumā atrodas persona, kurai nav tiesisks pamats tur atrasties (radniecība, laulība, utt), īpašniekam IR tiesības izsaukt policiju un pieprasīt, lai persona tiek sodīta (uzsākta lieta) un, protams, aizvesta prom no īpašuma. Ja policija atsakās no izsaukuma, tad tas jau ir policijas pārkāpums un par to jāziņo policijas vadībai un ja nelīdz-policiju uzraugošai institūcijai.
09.08.2015 09:21 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
autore - vins savi ir panacis, tu vinu prom nedzen. tu tiesam ta velies dzivot? diezvai un tev jasaprot, ka ari pasnaviba ir vina pasa izvele un sevi vainot taja nevajag ja nu vins tiesam sev ko nodara. ta ir vina izvele, tikai un vienigi. tas nav normali, palikt kopa ar kadu tiai bailu del, tas ir neprats.
sazvani vina tuveniekus, visu izstasti, ari par draudiem, lai savac mantas un viss. saprotu, ka tu mili, bet ta nav tava atbildiba. vinam jaiemacas uznemties atbildibu par savu ricibu. dusmu uzdzen, mazais nabadzins. krapj un atlaujas raudat jo redz nabadzinju grib no majas likt ara. pajolins. upuris atradies.
09.08.2015 09:22 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Šajā situācijā vispareizāk būtu sazināties ar psihiatrisko slimnīcu un pastāstīt, ka nevari pārtraukt attiecības ar cilvēku, jo sola izdarīt pašnāvību. Pajautā, vai viņi var atsūtīt kādu viņam pakaļ vai tev pašai viņš jānogādā. Ja pašai, dari, kā meitenes teica-sarunā trīs, četrus spēcīgus vīriešu kārtaa radus un ar visām mantām aizvedat uz slimnīcu.
Piekritu, nakamreiz zinas, ka ar sadiem draudiem nemetajas.

Pamaniju, ka vins jau vienreiz nazi panemis..tur jaspele pec vina pasa noteikumiem. Sak' ej labak uz ielas, man nevajag netiru gridu. Un ja ari izies vai turpat sagraizis sevi, zvani atrajiem, mentiem, nu vienalga lai tik savac. sitad draudetaji ir jamaaca
09.08.2015 09:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Atgādināšu, ka visa mūsu apspriede ir ar pieņēmumu, ka tēmas pieteikums ir patiess. Es, par laimi neapgrozos tādā sabiedrībā, bet man ir zināmi pietiekami daudzi gadījumi. Viņa ir tiesīga izlikt to čali tikai ārpus sava dzīvokļa, bet ne tālāk. Un, tavai zināšanai, policija nebrauc pat tad, ja kādu sit, kur nu vēl ģimenes strīda gadījumā kādu vest uz slimnīcu. Policijai nemaz nav tiesību bez pārliecinoša pamata kaut ko tādu darīt.

tad man japrasa kur tu dzivo? lai zinatu kur nedoties jo policija, pec taviem vardiem, slikti strada. mana rajonaa ne tikai prom aizvestu, bet saceltu pamatigu haju, otrreiz brasulis domatu, akstities vai nee.
09.08.2015 09:27 |
 
10 gadi
Reitings 3060
Reģ: 09.10.2009
Tie,kuri runā, neizdara paśnàvìbas. Paśnávnieki to dara klusàm. Śantažè tevi.
Vienìgais par ko satraucos - ka tik viņam "neaizbrauc jumts" un tev nodara pàri!!!:-/
09.08.2015 09:30 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
vai tu nevēlies visu atbildību paņemt uz sevi un pēc tam divas nedēļas rakstīt Cosmo forumā no telpas ar restotiem lodziņiem?
atbildibu par ko? protams, te jau atkal runaa latviesu cietejas daba. visu vainu uz sevi, ka tik skalak nepapurkskinat, ka tik skalak neparunat, ka tik nesacelt parak lielu breku. lasi skali, te cilveks draud sevi nogalinat, otram cilvekam ir tiesibas meklet palidzibu lai paglabtu to otru un ari sevi, ari ar drastiskiem lidzekliem. Tu tiesam doma, ka klusi, bailigi nopikstoties pasakot,ka pazvaniji mantiem/dokiem/radiem gudrais draudetajs, atbildes ar - labi, pagaidisu?! Un sedes divana klusinam rokas klepi salicis ar smaidu uz luupam. vins rikojas drastiski, draudot, otrs rikojas tikpat drastiski lai no sis situacijas izvairitos. vinai nav jauznemas atbildiba par otra ricibu.
09.08.2015 09:32 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Beibe.Marta! Vismaz pirms dažiem gadiem nebrauca, kad sita man pazīstamu cilvēku. Dzīvoju Latvijas Republikā. Patiešām, labāk nebrauc uz šejieni. Un ne jau policijas dēļ vien. :)
09.08.2015 09:33 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Beibe.Marta, bija domāta atbildība par vardarbīgu vešanu uz slimnīcu. Čalis par to var to meiteni iesūdzēt tiesā. Un ārsti konstatēs, ka viņš vesels, un meitenītei ka put!
09.08.2015 09:38 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Skudrulācis
Un cietušais rakstīja iesniegumu uz policiju/policiju uzraugošo institūciju par to, ka atsakoties braukt uz izsaukumu, viņam nodarīti miesas bojājumi? Ja nē, pats vainīgs, ka pieļauj tādu situāciju. Ar saviem nodokļiem mēs maksājam par drošību.
09.08.2015 09:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Skudrulācis
Nu tāpēc vispirms jāsazinās ar psihiatrisko slimnīcu un jānoskaidro kāda viņiem kārtība. Ja cilvēkam ir "aizgājis ciet" viņi nedrīkst atteikt palīdzību. Vai nu viņi paši savāc "trako" vai lūdz, lai atved. Ar trakajiem man arī nav praktiska pieredze, tāpēc nezinu, kāda ir psihiatrisko slimnīcu kārtība.
09.08.2015 09:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!