Izskats vs uzvedība

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Ja čalis priekš tevis ir vizuāli nesimpātisks, bet viņa uzvedība pret tevi ir tieši tāda, kādu tu vēlies saņemt no sava sapņu vīrieša, vai saietu ar tādu kopā?
03.08.2015 20:16 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
NordicBelle, es jau saprotu, un es patiešām negribu viņu čakarēt.
Bet, jā, iekšā sēž mazs neglīts velniņš (mana neglītā puse), kas mazliet kaunas no šīs situācijas. Ņemot vērā, ar kādiem vīriešiem esmu bijusi agrāk. Kā lai es sev izskaloju smadzenes? :)

Bonecutie, es ļoti ceru, ka man ar laiku viņš arī varētu sākt šķist simpātiskāks...
03.08.2015 20:46 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Kāda starpība, ka viņš nav tāds smukulītis kā iepriekšējie? Ja patīk, tad aiziet!
Pati arī saki, ka briesmīgs viņš nav, tikai mazliet atšķiras no tiem iepriekšējiem, bet raksturs vnk super! Man šķiet, ka ar laiku tev viņš pat varētu šķist simpātiskāks...
03.08.2015 20:46 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
drostala, neiespringsti tik ļoti uz to izskatu! :) Ja cilvēks liek tev justies labi, tas ir pats galvenais. Izbaudi kopā būšanas laiku, neieciklējies.
03.08.2015 20:56 |
 
Reitings 125
Reģ: 01.07.2014
Manuprāt, izskats pielāgojas raksturam un personībai, ne otrādi.

Taču, ja būs kāda kaitinoša iezīme raksturā, izskats būs VĒLviens iemesls, lai pateiktu kāds draņķis (ja tiešām nav izskatīgs) :D
03.08.2015 21:04 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tur jau tā lieta, ka "ar kādiem vīriešiem tu esi bijusi kopā agrāk" - smukiem kā bilde, bet ar neforšu attieksmi. Es nesaku, ka visi smukie ir ar attieksmes problēmām (patiesībā, es pat droši zinu, ka tā nav), bet "smuks un ar sūdīgu attieksmi" tu jau esi piedzīvojusi, varbūt "mazāk smuks, bet ar superīgu attieksmi" būs foršāk un ilgtspējīgāk ;-)
03.08.2015 21:07 |
 
Reitings 228
Reģ: 30.07.2015
Esmu bijis attiecībās, kurās man visi jautāja, ko tajā meitenē esmu ieraudzījis. Kad esi iemīlējies, mīli pat trūkumus (kas ir subjektīvi) un cilvēks blakus liekas pats labākais. Gadās visādi.
03.08.2015 21:11 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Nē, nav viņam nekādu tādu defektu

Jēziņ, izklausās mazliet...Stulbi! Viņš tak nav tosteris, kuram ir/ nav defekts...:-/
Neesmu bijusi tādā situācijā...Bet pamatā tomēr novērtēju raksturu, attieksmi, dzīves mērķus, vērtības utt.
Pati vienmēr biju izsapņojusi, ka man būs vīrietis ar tumšiem matiem, acīm, nu tāds tusmnējs...Hah, kā tad! :D Iemīlējos pilnīgi pretējā. Gaiši mati, zilas acis, nu tāds gaišais tips! :)
Vrb pamēģini mazliet tuvāk iepazīties, bet ilgi nē, jo vrb virietis lolo lielas cerības, ka beigās nesanāk nesmuki! ;)
03.08.2015 21:18 |
 
Reitings 381
Reģ: 26.09.2013
Visdrīzāk, ka nē..
03.08.2015 21:43 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man tā ir gadījies, satiku puisi, kuram izskats bija diezgan meh, ķermeņa uzbūve arī nekāda īpašā. Sākumā domāju, ka viņu es galīgi nespētu iedomāties sev līdzās, taču dzīve sabīdījās tā, ka nācās viņu satikt ikdienā un lēnām iepazīt. Runājāmies, satikāmies (sākumā pat bez romantiskiem nolūkiem), un laikam ejot es pati pārsteigta atklāju, cik daudz mums ir kopīga, cik labi es ar viņu jūtos kopā un to, ka viņš patiesībā sāk šķist ar vien simpātiskāks un patīkamāks.

Man arī tā ir bijis un vairākas reizes. Kad ieraudzīju pirmo draugu vispār nodomāju - tādu čali gan es sev negribētu... Nu tīri izskata ziņā. Sākām tusēties vienā kompānijā, vairāk laika pavadīt kopā, parunāties un viss - samīlējos līdz ausīm, ka arī izskats likās kā sapņu princim :D
03.08.2015 21:56 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Es nevarētu būt kopā tikai ar īsu vīrieti vai kaut kādi nereāli defekti.
Esmu bijusi līdzīgā situācijā kā tu. Arī gandrīz atšuvu viņu dēļ izskata un vēl trakāk - pateicu dēļ kā man ir šaubas. Viņš to norija, es ļāvu visam notikt un riktīgi iemīlējos :) Un ar katru dienu viņš man likās izskatīgāks un gala beigās tagad viņš arī patiešām ir kļuvis izskatīgāks.
Bet izšķīrāmies, jo tā uzvedība mainījās. Tāpēc lūdzu nevajag pāspīlēt par to traki labo uzvedību, pārāk īss laiks lai tev spriestu par to. Tāpat nepārspīlē par izskatu. Domāju, ir vērts mēģināt :) Es noteikti mēģinātu ja vēlreiz būtu šādas dillemas priekšā,bet arī neizdarītu pārsteidzīgi labus secinājumus par personību :)
03.08.2015 21:58 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Kopā varbūt nesaietu, bet 200%, ka mēģinātu.
Cik nav dzirdēts un pašai gadījies, ka lietas, kas otra izskatā nepatīk ar laiku pat iepatīkas, jo ieķeries jau personībā un tad jau izskats ir personības ārišķīgā daļa. Aj, grūti paskaidrot, bet fakts kā tāds, ka izskats tomēr nav izšķirošais un sliktākajā gadījumā, var pabikstīt, lai to nedaudz uzlabotu.
03.08.2015 22:09 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.07.2015
Par vīrieti runā viņa rīcība, raksturs un attieksme pret sievieti, nevis aristokrāiskais deguns un presīte. Ko katram Dievs ir devis,to devis. Varbūt viņam nav superskaituļa izskata, bet zato viņš būs īsts vīrietis. Pēc 40 gadiem arī visskaistākais čalis kļūs vecs,bezzobains un staigās ar spieķīti.Kur tad būs tas skaistums? Bet to kāds ir cilvēks iekšā labs,pat ar gadie. nekur neizdzēsīsi. Iekšējais skaistums nenoveco.
03.08.2015 22:13 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Ir cilvēki, vīrieši.Kuri sevi nepilnveido, jo sevī neredz ko īsti uzlabot.NAV STIMULS!.Kamēr neuzrodas tas cilvēks dēļ kā var burtiski mainīties.Jo ik viens cilvēks, nevēlas citu priekšā būt zemāk par otru.To lielākā daļa var atdzīt, jo tāds meklē sev līdzīgu.Vismaz tā runā...
Tas būtu izskata ziņā.
Nav nekad bijusi problēma, konsultēties ar stilistu, frizieri, apjautāties trenerim par treniņiem.Un citām sev svarīgām lietām, kas dzīvi padara krāšņāku, savādāku, ne tik vieglu, jo vienmēr ir cīņa ar sevi! Jo, lai kā Tu domātu, ka Tu esi labākais, smukākais, vienmēr būs kāds labāks par Tevi lai ko Tu darītu.
Tāpēc, ik vienam ir tādas iespējams, mūsdienu jaunās tehnoloģijas" internets", galva uz pleciem, atliek vien sevi piespiest pilnveidot, lai būtu prieks skatīties spogulī un iziet sabiedrībā ar sev tīkamu cilvēku.
Galvenais motivēt sevi un iet uz TO, ko Tu vēlies.;-)
03.08.2015 22:59 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kas tieši tev viņā nesimpatizē? Seja? Ausis? Zobi? Mati? Ķermenis?
Varbūt vienkārši esi uzbūrusi sev ideālā vīrieša vizuālo tēlu un nespēj pieņemt realitāti?
03.08.2015 23:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es noteikti nemeeginaatu. Aareejaa pievilciiba tomeer ir loti svariiga. Vismaz man ir taa, ka ir daudzi viirieshu kaartas draugi kuri ljoti patiik peec rakstura, praata speejaam bet tieshi vizuaalaa pievilciiba ir taa robezja starp vienkaarshi draugiem un viirieti, ar ko es izveelos buut kopaa. Un nav svariigi, vai tas viirietis ir izskatiigs Anninjas vai Maariites aciis jebshu atbilst sabiedriibas skaistuma standartiem, bet galvenais lai man vizuaali patiktu un mani vinjsh uzvilktu. Ja neesi liidz galam paarliecinaata, pameegini paskuupstiities ar to viirieti. Ja sajuutas ir nekaadas, tad nekas visticamaak nesanaaks.
Paaraak biezji sievietes saiet kopaa ar viirieshiem kuri vinjaam nepievelk fiziski un taa rodaas attieciibu variants kuraa viss ir it kaa lieliski, maigums, draudziiba, kompaanija, bet diez kaapeec sievietei ar laiku aizvien biezjaak "saap galva" un no seksa vinja labpraat izvairaas.
03.08.2015 23:41 |
 
Reitings 499
Reģ: 26.07.2015
Ja čalis priekš tevis ir vizuāli nesimpātisks, bet viņa uzvedība pret tevi ir tieši tāda, kādu tu vēlies saņemt no sava sapņu vīrieša, vai saietu ar tādu kopā?
Ja nesimpātisks - tad NĒ! :-D(t):-D
friziera, kosmetologa, stilista apmeklējums un būs tev izskatīgs vīrietis.
Tieši tā! Kā īsts modelis-no žurnāla vāka! :-D Vot, tādu es gribētu! :-D(l):-D
03.08.2015 23:58 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Tā par sevi runājot, laikam jau, ka nē, bet tas tāpēc, ka mans vīrs ir īsts smukulīts. Bet vispār jau saka, ka vīrietim jābūt nedaudz smukākam par mērkaķi. Toties esmu redzējusi pārus, kur puisis smuks, bet meitene ļoti liela. Tad es aizdomājos, vai viņiem ir kopīgas intereses, ja viņš iet uz sporta zāli, bet viņa nenodarbojas ar sevi. Bet varbūt garšīgi un sātīgi pabaro - mīlestība jau iet caur vēderu? :D
04.08.2015 00:00 |
 
Reitings 177
Reģ: 02.08.2015
Tu pati esi baigā skaistule?
04.08.2015 00:12 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
Grūti spriest.. ja es iemīlos, man viņš arī vizuāli šķiet pats skaistākais visā pasaulē



tieši tā 8-)
04.08.2015 00:46 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Man zināms viens gadījums, kad meitenei puisis sākumā baigi nepaticis pēc izskata, bet pēc tam ļoti iepaticies, turklāt tieši pēc izskata. Man arī ir bijis tā, ka meitene, kuras izskatam nebūtu pievērsis uzmanību, sāka likties ļoti skaista un patīkama. Viss atkarīgs no tā, cik ļoti otram pieķeras un viņu mīl. Var jau būt, ka ir cilvēki, kuriem iesākumā nepatīkamais, bet pēc tam patīkamais tips (izskata ziņā) turpina patikt arī pēc šķiršanās, taču ar mani tā nav. Tāpēc es to uzskatu par sevis apmānīšanu. Lai vai cik svarīgu vietu es atvēlētu garīgajai saskaņai, savstarpējai mīlestībai un interešu un dzīvesveida saskaņai, man tomēr ļoti svarīgs ir arī meitenes izskats, konkrēti, auguma veidojums, nevis apģērbs, frizūra vai kosmētika. Un mana gaume šai ziņā nedaudz atšķiras no citu vīriešu gaumēm.
04.08.2015 04:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits