Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūs tas neuztrauc, vai jums tā nav?

 
Reitings 27
Reģ: 14.07.2015
Ko jūs domājat, ka jūsu vīrietis, piemēram ar saviem draugiem vienatnē, apsriež citu sieviešu krūtis vai dibenus .
Piemēram garām iet kāda sieviete ar lielām krūtīm, un jūsu draugs teiktu " Eu veči, paskataties" , un tad kaut ko apspriestu. Jūs tas neuztrauktu? Vai jums tā nav? Vai vienalga? (t):-|:-)
14.07.2015 23:17 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Nolādētā puritāņu sabiedrība, ko vēl teikt. :D Es esmu bijusi gan zemos, gan augstos slāņos - visur vīrieši jūsmo par dāmu dotumiem, vienīgi izteiksmes veidi atšķiras.Arī es jūsmoju par dāmu dotumiem, bet tas jau ir cits stāsts. Absolūti neko sliktu tajā neredzu - cilvēka ķermenis ir skaists, kāpēc nejūsmot p-ar skaisto? Tām dāmām, kuras šis jautājums uztrauc, es sirsnīgi ieskau iemācīties novērtēt un apjūsmot skaisto sevī, tad neliksies kāds "iečekots" dupsis kā pasaules gals. :)
16.07.2015 01:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Draugam citu krūtis un pēcpuses nav nekāds karstais temats, lai dikti to apspriestu... viņam nav arī vairs 16 gadi (tad varētu vairāk saprastu šādu uzvedību) :D
16.07.2015 01:03 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Aj nu ko jūs te visas tik traki pārliecinātas, ka jūsu vīri tik izglītoti un gudri lai nejūsmotu par citām sievietēm.


mani vairāk satrauktu, ja mans draugs jūsmotu par citiem vīriešiem :D tāpat ne pārāk priecātos, ja no runāšanas viņš pārietu pie darīšanas.. ;)

Bet, tā kā es ar draugu varu apspriest citas meitenes,un pārsvarā draugs ir tas, kurš aizrāda man, ka nu jau pietiks apspriest dibenus un krūtis, tad es vispār nesatraucos, ka viņš varētu runāt par dibengaliem ar citiem vīriešiem, jo tas šķiet vairāk kā normāli
16.07.2015 00:19 |
 
Reitings 17
Reģ: 01.07.2015
man vienlaikus ir mazliet dusmiņa un greizsirdība, ja skatās uz citām, bet tajā pašā laikā saprotu, ka tas ir pilnīgi normāli, vēl pie tam, ja meitene kaut kā izaicinoši izskatās, tad arī pati nemanot atskatos. nav jau tā, ka viņš uzreiz gatavs skriet pie viņām.
16.07.2015 00:05 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Mēs citreiz ar vīru kopā vērojam čiepas. Nekad nedusmotos, jo tas ir tikai vīrietis. Kopā varam mierīgi aplūkot kādu sievieti internetā. Par "like" man tieši tāpat būtu vienalga, bet viņš cik zinu arī nespiež un baigi tur nestalko nevienu.
15.07.2015 23:20 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vienkārši atsevišķos sociālajos slāņos vulgāri izrunāties ir nepieņemami. Krūtis un dibeni vienlīdz piesaista visu vīriešu uzmanību, bet redzamā reakcija katrā sociālajā slānī būs cita.


+++


Bet, ja par teemu, tad man liekas, ka es vairaak nopeetu sievietes un gribetu apspriest vinju dibenus un krutis, nekaa mans viirs.
15.07.2015 22:40 |
 
Reitings 52
Reģ: 15.07.2015
Man bijuši pietiekami pieklājīgi un audzināti vīrieši, lai tā neuzvestos, tāpēc es pat nezinu par savu reakciju. Jebkurā gadījumā, pieņemu, ka nebūtu īpaši patīkami - pajautātu viņam pašam, vai viņam tas šķiet normāli? Ja cilvēks nespēj cienīt sievieti blakus, tad secinājumus taisi pati.
Bet ar vīrieti kopā ievērot kaut ko tādu un saskatīties, pasmieties un padiskutēt nav problēmu, skatīties ļauts visiem :)
15.07.2015 22:25 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Mans tā nedara, bet bijušais darīja gan. Manā klātbūtnē atskatījās, komentēja utt. Es to sauktu par takta trūkumu.
15.07.2015 22:23 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Aj nu ko jūs te visas tik traki pārliecinātas, ka jūsu vīri tik izglītoti un gudri lai nejūsmotu par citām sievietēm.


Vienkārši atsevišķos sociālajos slāņos vulgāri izrunāties ir nepieņemami. Krūtis un dibeni vienlīdz piesaista visu vīriešu uzmanību, bet redzamā reakcija katrā sociālajā slānī būs cita. Urlas redzot seksīgu dibenu plānos legingos vai skopos šortos vēl kilometru atskatīsies un sajūsmā bļaustīsies. Man grūti iedomāties diplomātu kompāniju kas tā uz ielas uzvestos. Maksimums kādu mērenu jociņu vai piezīmi pateiks.

Jāsaka ka tadi vīrieši kuri pārāk skaļi to sajūsmu izrāda, mani kaitina. Neatceros kam tādi čomi kādreiz butu bijuši līdzās, pat ne tīņu vecumā. Ja tā uzvedas 30 gadīgi vīrieši - zeme atveries.
15.07.2015 22:05 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Mēs to daram kopā :D Gadās,ka ejam pa ielu un abi atskatamies uz vienu un to pašu meiteni.Ja pieķeršu viņu skatamie skādas pikantas dupšu bildes internetā noteikti pievienošos apskatei.Galīgi nesatrauc.Es arī vērēju sieviešu apaļumus,mēdzu pavērot arī kādu vīrieti,tas ir normāli.
15.07.2015 20:12 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Labi, varbūt pārspīlēju, ne gluži pamestu, bet nu dusmīga katrā ziņā būtu un tādas situācijas vairs nepieļautu. Man nešķiet pieņemami, ka MANS vīrietis jūsmo par kaut kādām citu sieviešu pakaļām, īpaši draugu vidū. Uz ko gan tas norāda, vien to, ka viņam attiecības nav svētas.

Un jā, man nešķiet pieņemami arī "laikot" kaut kāas dāmas soc. tīklos kas nav radinieces vai ģimenes draudzenes / draugu sievas, bet vienkārši "seksīgo kolēģīšu bildes". Ja interesē citas beibes un jūsminies par viņām, dodot signālus, ka Tev patīk, tad staigā. Man šādu veci nevajag,
15.07.2015 19:24 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
viņš filmēja mašīnas un tad garām gāja tās pusplikās meitenes, un redzēju, kā viņš pat pievilka vienu no viņām un ar draugiem kko runāja. Mēs gan tobrīd bijām oficiāli "kopā" kādas 3 dienas, bet man tas šķita pretīgi. Ja tagad notiktu kas tāds, pamestu

jēziņ. Cik ilgi Jūs tagad esat kopā, 4 dienas? :D Kā tas var būt iemesls, lai pamestu? (t)
15.07.2015 16:43 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Bet par jautājumu - jā, mani uztrauc tas, vai viņš apspriež citu dāmu figūras un siekalojas uz viņām. Ceru, ka tā nenotiek, man būtu ļoti sāpīgi ko tādu apzināties.
15.07.2015 16:16 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Aj nu ko jūs te visas tik traki pārliecinātas, ka jūsu vīri tik izglītoti un gudri lai nejūsmotu par citām sievietēm. Kā var zināt, kas notiek draugu starpā. Mans draugs arī nekad neapspriež manā klātbutnē citas sievietes, nekad pat neatļaujas klaji lūrēt virsū kādai pusplikai čiepai, bet es taču nezinu, ko viņš ar draugiem apspriež, varbūt tiešām priecājās par kādu sportisko fit dāmu.

Es zinu, ka tad, kad mēs tikko sagājām kopā, bija kaut kāds pasākums mašīnu Rīgā, un viņš filmēja mašīnas un tad garām gāja tās pusplikās meitenes, un redzēju, kā viņš pat pievilka vienu no viņām un ar draugiem kko runāja. Mēs gan tobrīd bijām oficiāli "kopā" kādas 3 dienas, bet man tas šķita pretīgi. Ja tagad notiktu kas tāds, pamestu. Nu nav man tas pieņemami, bet jā, ko runā ar saviem draugiem nezinu. Īstenībā biedē, ņemot vērā tos visus video, kur sievietes pašas fb liek tos visus erotiskos gabalus pie mūzikas.
Protams, sliecos teikt nē, taču nevaru būt pilnīgi droša. Nu nevaram mēs neviens būt drošs, ko mūsu otrās puses mums dara aiz muguras nekad.
15.07.2015 16:15 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Galīgi nesatrauc,tas ir instinkts aplūkot garāmejošus dupšus un krūtis. Meitenes pašas vainīgas,ka tik izaicinoši ģērbjas,ko tad vīrietim darīt :-D
15.07.2015 14:03 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Ak dieniņās. Vīrieši tā dara un tur nav nekas tāds, par ko justies pazemotai :D Mēs ar draudzenēm arī savā starpā apspriežam vīriešus, tas, manuprāt, ir absolūti normāli.
Bet saprotami, ja tev ir apmēram 18 gadi. Es tajā vecumā arī cepos, ja mans tā brīža draugs kaut vai paskatījās uz citām :)
15.07.2015 14:01 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es nezinu, bet domāju, ka tā baigi neapspriež un nekomentē. Nu varbūt arī kādreiz arī cits citam kaut ko tādu pasaka, nezinu, manā klātbūtnē nekas tāds nenotiek. Bet nu tas, ka ievēro citas sievietes, redz, kura, kāda, cik smuka, nesmuka, tas tā ir. Bet viņš jau ir tikai vīrietis :-D

Un nav jau tā, ka man arī klapes uz acīm.
15.07.2015 13:51 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Man ir loti grūti iedomāties savu vīrieti profesionāli ar tādiem pašiem draugiem prasti apspriežot sieviešu dibenus. Galīgi prasti kaut kā.

Tā arī to biju domājusi.
15.07.2015 13:50 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Manejais citas neievero.8-), jo man ir mazakais un tvirtaakais dibens un glitaakaas krutis.
Ja, vinsh taa dariitu, tad vienaa mirklii butu briivs. Izklausas pec neizglitota, lauciska tevina bez maniereem. Nu fui cik prasti.
15.07.2015 13:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bet vīrieši jau tā arī ne no kā tā man liekas tos dibenus un krūtis neapspriež, tur jau ar vajag būt kam lai vispār pievērtu tamn uzmanību kā piemēram par dziļu dekoltē vai vai svārciņi par īsu vai legingipar plānu. Cik ir redzēts no citiem paziņām, tieši tādos gadījumos tiek izteikti komentāri par sievietēm jo viņas pašas ar varbūt parād par daudz. Meitenes kuras ir apģērbušās piedienīgi un ne tā itkā dotos uz jūrmalu par tādām nemaz tādus izteicienus nesaka. Ja nu vienīgi ko līdzīgu kā "Oi kas par odziņu", bet tas jau vairāk domāts par visu kopskatu un smuku seju/ visu ķermeni runājot.

Pati te nesen cenrā redzēju meiteni kurai bija apspīlēts prekliņš kurš pāri nabai neiet un kājās šorti kuri burtiski nosedza tikai pusi pakaļas nu tad man nav brīnums ja puišiem/vīriešiem par tādiem skatiem nenāk prātā nepiedienīgi komentāri.
15.07.2015 12:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!