Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gadiejums iz dzeivys/gadījums no dzīves

 
Reitings 117
Reģ: 01.04.2015
Vasali vysi!


Tā, kā cosmo ļoti, ļoti reti ielūkojos, izmantošu so laikau liederīgi.

Gribeji jums cosmo spameri un ne spameri uzdot tādu vaicājumu, vai tas ir normāli, ka pieaudzis džeks redz , ka meitenei vai sievietei pietrukst naudas biļetei nav svarigi (autobusā, vilcienā u.c.), tā vietā, lai palīdzētu meitenei, kaut vai parādītu tīri vienkāršas cilvecibas vai kaut parādītu savas labās manieres, izliekas to neredzot un ignorē to... Man personīgi, kā stiprā dzimuma pārstāvim ir nesaprotama šāda rīcība, taču manis paša paziņas saka, ka tas ir normali un tā tam ir jābūt, to lūk es nekādi nevaru izprast, tāpēc, gribētu dzirdēt jūsu domas, izteikumus un sākāmo par šo visu.

Piebildīšu, ka šis gadījums nav nekādi saistīts ar mani, vienkārši paziņa izstāstija un piebilda, ka tas ir normāli un tā tam ir jābūt, no operas pati vien ir vainīga...

Tāpec gribētu paprasīt, kas notiek ar cilvēkiem, vai tad, kapitalisms mūs tā ir samaitajis, ka esam aizmirsuši par vienkārsi cilvēcību un manierēm???
11.07.2015 21:34 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Bet maks tukš izrādījās :-D
13.07.2015 21:00 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Domas te dalās, no vienas puses kādēļ svešam vīrietim vajadzētu ko maksāt? Taču ,ja puisis pats piedāvā,tad vai nu piekrīti vai pieklājīgi atsaki. Bet,es tur neko sliktu nesaskatu, ja tā vīrietis izdara. Tak var visādi gadīties, ne vienmēr tas ir dēļ tā kā meitene nepareikinaja, cik naudas ir māka. Smejieties vai ne, bet tētis man reiz stāstīja, ka aizgājis uz veikalu, atvēris pie kases maku, bet maks tiks, izrādijas ,ka mana audzu māte paņēma naudu, jo nepietika uz darbu ko aizbraukt :-D,to es minu, ka piemēru, mazums arī meitenem tā gadītos :-D
13.07.2015 20:56 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Ja redzu, ka kādam ir nepieciešama palīdzība un man ir iespēja to sniegt, tad venmēr palīdzu. Gan naudu biļetei iedodu, ja kādam pietrūkst, gan veikalā esmu samaksājusi trūkstošo atšķirību, kad kungam gados naudas nepietika, jo viņš jau tā pirka tikai nepieciešamākās preces, nekādu ekstru, un man ir tiešām žēl, ja cilvēkam pat tam nepietiek.. Ielu muzikantiem arī naudu iemetu cepurē, ja ir sīknauda kabatā. Ubagotāji ir vienīgā cilvēku kategorija kam naudu nedodu.

Un vispār cenšos dzīvot pēc principa what goes around comes around. Pat, ja kāds manu palīdzības mēģinājumu atraidītu (tā gan līdz šim nav gadījies), tas mani neatturētu to sniegt nākamajā reizē, kad kādam tā būtu vajadzīga.
13.07.2015 20:53 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Jautājums ir par pazīstamiem vai pilnīgi svešiem cilvēkiem?

G.k. par svešiem
13.07.2015 20:52 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Daudz gadījumus esmu redzējusi, kur nepazīstams cilvēks palīdz otram. Arī pati esmu ļoti daudz reizes palīdzējusi un ticu, ka viss labais ko dari nāk atpakaļ Tev pašam. :-)
Tas protams attiecas vairāk uz tādiem cilvēkiem kuriem var redzēt, ka pietrūkst naudiņas pārtikai.
13.07.2015 20:47 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Jautājums ir par pazīstamiem vai pilnīgi svešiem cilvēkiem?
13.07.2015 20:40 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Tāds pats gadījums no dzīves, kad sabiedriskajā vienai pavecākai kundzei laikam bija beigušies braucieni ar dzelteno talonu. Jaunāks čalīts piedāvāja savējo (iespējams, tur bija palicis 1 brauciens, bet nu vienalga), uz ko pretī saņēma - vas ņikto ne sprašival!


Akd... :D Nu skumji. Ko lai citu saka. Beigās vēl pats paliec idiotos, jo vēlējies palīdzēt. Nu man arī ir bijušas situācijas, kad vēlos kādam izpalīdzēt, bet mans palīdzības piedāvājums ticis rupji atraidīts. Nav forša sajūta.
13.07.2015 20:31 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ģirts atkal uzprasās???? Ģirt, nav jābūt muļķim lai saprastu, ka tas esi TU..
cherry_girl, tu laikam tai Ģirtā esi iemīlējusies, visur viņš tev rādās! Bante būs greizsirdīga! :-D:-D:-D:-D
13.07.2015 06:55 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Izpalīdzēšana ir svētīga lieta, ja vien ir ko iedot, neatkarīgi no tā, vai palīdz sievietei vai vīrietim. Diemžēl, citu cilvēku labsirdību izmanto krāpnieki, aizbildinoties, ka pazaudējis naudu un netiek no Rīgas uz Liepāju.
12.07.2015 04:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, cilvēcīgums ir izmirstoša īpašība.. diemžēl.. :(
Cilvēki reizēm tik ļoti koncentrējušies ap sevi un savām vajadzībām, ka aizmirst par apkārt esošajiem. Tas nav nemaz tik labi, ņemot vērā, ka skaitāmies sociālas būtnes.

Vajag censties izlīdzēt otram neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Reiz pie kases vecai kundzītei pietrūka naudiņa (laikam ne tā sarēķināja kaut ko).. gribēja atteikties no preces.. Nepažēloju tos dažus santīmus, kas mani nabadzīgāku nepadarīja.
Protams, var jau analizēt, ka nav nauda jādaļā katram pretimnācējam..
12.07.2015 02:41 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Ja pa kabatu nesit, kādēļ ne
12.07.2015 01:17 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.12.2012
Ir arī jāskatās, kam palīdzēt, pēc cilvēka sejas pantiem var apmēram pateikt, vai ir vērts vai nē, ja nedaudz pastudē psiholoģiju. Tāds pats gadījums no dzīves, kad sabiedriskajā vienai pavecākai kundzei laikam bija beigušies braucieni ar dzelteno talonu. Jaunāks čalīts piedāvāja savējo (iespējams, tur bija palicis 1 brauciens, bet nu vienalga), uz ko pretī saņēma - vas ņikto ne sprašival! Nu tad piedod man... Domāju, vairāk viņš nevienam random cilvēkam nepalīdzēs pēc kaut kā tāda.
12.07.2015 01:13 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es esmu palidzejusi un man nav zel bijis, bet parsvara censos but praatiga un piedaavaat tam cilveekam nopirkt (ja tiesaam taa ir maizite un desas gabals), ir gadijies ka tiesam to tikai paludz, tad ari noperku ko papildus.;)

citreiz kadam muzikantam vel iemetu moneetas. ir gadijusies ari ne parak labi gadijumi un dauz.
12.07.2015 01:07 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.12.2012
Teorētiski pareizi tu saki, taču mūsdienās reti kurš to novērtē. Un rodas bumeranga efekts - cilvēks grib palīdzēt, taču beigās pats no tā visvairāk cieš, mentāli, protams. Tad viņš pārstāj tāds būt un daži viņu sāk saukt par īgņu un vienaldzīgo aunu.

Salīdzināt ar eiropu ir aplami. Attīstītākajās valstīs nereti sabiedrība ir daudz vienotāka, šeit līdz kam tādam kā līdz kosmosam.
12.07.2015 01:03 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.04.2015
REBEL Es vienkarši ar šo visu gribu teikt, ka cilvekiem ir japaliek par cilvēkiem, nevis būt skopiem kenciem, kas katru centu žnaudz.. šeit runa pat neiet par lielām summa, par vienkārsu bileti, bet daudzi jau šeit sāk ieslēgties skopums, tāda ir diemžel mūsdienu sabiedrība... Tāpēc mums vel līdz eiropas līmenim tālu, kur cilvekiem ir pavisam savādāks dzīves redzejums..
12.07.2015 00:22 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.04.2015
MADasaHATTER Es neesmu Girts, cik var teikt, kas jums ir ar to Girtu, ka tik daudz pieminam...
12.07.2015 00:17 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
man jau sis patik ka peksni vienaa bridi sarodas visadi mistiskie profili, logiski ka girtinjs nogarlaikojies lidz naavei. brinos kur pacietiba visus sos profilus veidot.:-D
12.07.2015 00:14 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Šodien muļķīgā kārtā sanāca tāda situācija - atstāju maku draudzenes mašīnā un sapratu tad, kad šī jau bija pusceļā uz savām darīšanām Liepājā. Vīrietis izsauca man taksi un samaksāja. Neteikšu, ka man tā situācija bija ērta vai normāla, bet es to milzonīgi novērtēju un automātiski esmu labās domās par konkrēto kungu. Dāmas ir dāmas un kungi ir kungi, bet, ja sieviete/meitene nav dāma... Nu, es saprotu arī, kāpēc vīriešiem vairs nepatīk būt kungiem un džentlmeņiem. Mūsdienās sieviešu visuvarupati un kammantievečivajadzīgi kults palēnām iznīcina dažas jaukas lietas (pati arī reizēm no pieminētajiem sindromiem ciešu). Tas nenozīmē, ka tagad viss un vienmēr visām dāmām ir jāpērk un jāizmaksā - nē. Bet small things make big difference.
12.07.2015 00:09 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.04.2015
Eve1

Par to es ari runāju, ka ja ir nauda, tad ar tadu sīkumu var izpalīdzēt, dažreiz tāds sīkums var daudz ko cilvekam palīdzet...

Uzskatu, tā kāds tu esi pret cilvekiem, tā ari cilveki pret tevi izturēsies, tā ari dzīve izturēsies pret tevi...
11.07.2015 23:59 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
tak kur problēma? - atdos vēlāk taču to naudu....
11.07.2015 23:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits