Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai precēties ar ideālu puisi, ja nav kaisles

 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Atvainojos, ja dažiem mans jautājums liksies muļķīgs, jo varbūt tā arī ir, bet mēs visi esam stulbi, katrs savā jomā un dažreiz mūs nomoca iespējams mulķīgas problēmas=) Tātad jau 4 ar pusi gadus esmu kopā ar ideālu puisi: iejūtīgs, mīlošs, potenciāli labs tēvs, nestrīdās, nav neglīts, no labestīgas ģimenes (kuriem es patīku), normāli ģērbjas (bet nav narciss), sportisks, ļoti gudrs un ar ļoti labu izglītību un darbu. Ziemassveetkos viņš mani bildināja un es, protams, teicu jā.

Tātad, varētu būt jautajums, kur man ir problēma? Iespējams, ka manī, bet es vēlos dzirdēt Jūsu domas un pieredzi, meitenes. Lieta tāda, ka ar šo puisi man nekad nav bijusi spēcīga "ķīmija". Nav tā, ka viņas nekad nav, taču tā nav tik spēcīga, kā manās iepriekšējajās attiecībās, arī seksuālā dzīve nav perfekta - mēs to darām reti (abi arī gan esam aiznemti darbos) un man gribētos lai viņš ir kaislīgāks, dominējošāks seksā, lai man nebūtu viss jāiniciē. Ilgi šīs emocijas esmu noliegusi, mēginājusi no tām bēgt, jo man ja godīgi ir kauns par viņām, jo varētu šķist, ka esmu izlutināta, izlepusi un meklēju nereālus ideālus. Turklāt vienmēr esmu sev stāstījusi, ka tas potenciālais vīrietis, kurš būtu tas karsasinīgais, ar kuru būtu šī magnētiskā pievilkšanās, beigās noteikti izrādītos kretīns, nelietis, kas mani krāptu, kad tuvusies 40 (vai jau agrāk :)). Piedevām saprotu, ka ar gadiem nevar gribēt, lai attiecībās būtu tauriņi visulaiku, taču man ar viņu nekad nav bijuši baigie tauriņi (nedaudz, protams, sākumā bija).

Papildus visam šim problēma ir, ka es regulāri slepus "iemīlos" visādos kolēģos, paziņās, ar kuriem ikdienā komunicēju. Protams, ka nesperu nekādus soļos un to turu pie sevis (nekrāpju savu draugu), bet vai fakts, ka tas notiek neliecina, ka kautkas nav labi manās attiecībās? Ja tā, vai pareizais solis ir strādāt uz esošajām attiecībām: ta teikt, radīt kautkā to "ķīmiju" (vai tas kādai ir izdevies, vai tas ir iespējams vispār?) vai vienkārši atmest visam ar roku un neprecēties. Lūdzu, stāstiet savu pieredzi, tās, kuras apprecējās bez baigās ķīmijas, bet ar citādi ideāliem partneriem, vai noželojat to? Cik ilgi esat jau kopā? Vai ķīmija ar gadiem ik pa laikam parādījās, vai viss kļuva vēl sliktāk? Un vai vispār ir iespējams atrast partneri, kas ir labs, mīlošs un arī ir tā pievilkšanās? Esmu dažkārt izmisumā, jo nevelos sačakārēt ne viņa, ne savu, ne mūsu nākotnes bērnu dzīvi.

Lūk ta, paldies jau iepriekš par padomu. (s)
09.06.2015 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Nevēlēšanās skūpstīties ir ļoti nozīmīgs rādītājs. Prāts tev var daudz ko iestāstīt, bet zemapziņa nekad nesamelos.
10.06.2015 20:04 |
 
Reitings 88
Reģ: 04.12.2014
Izlasot tevis izveidoto diskusiju, man šķita, ka stāsts par mani. Esmu attiecībās, ka nu jau ilgst 5 gadus, bildinājis gan viņš mani nav, taču, ja bildinātu, arī man būtu šādas pat šaubas. Un es par to bieži aizdomājos. Ir īstais vai tomēr ne. Ir lietas, kas man viņā kaitina, taču reizēm ir ļoti labi, jūtos droši ar viņu, kā arī uzskatu, ka viņš būtu lielisks tēvs un ģimenes cilvēks. Kaisle sākumā bija, taču ne tāda kā filmās. Pa retam man ir tādas mazās iemīlēšanās citos, kā tu rakstīji; nezinu, vai tas ir labi vai nē, mūsu attiecības tas neietekmē, jo nekādus soļus tālāk nesperu. Šobrīd abi esam darbos, satiekamies vakaros piekusuši un tad man ir tā, ka gribu ielīst gultā un aizmigt, tādēļ sanāk no viņa tā kā izvairīties. Uzskatu, ka tas ir ikdienas ritms un tas, ka pārāk maz laika un enerģijas veltam viens otram. Gribētos jau arī to kaisli un dzīvi kā filmās, bet neesmu droša, ka tā notiek arī reālajā dzīvē. Vismaz savu paziņu un draugu lokā neesmu novērojusi tādu kopdzīvi, kas būtu kā pasakā.
Ir dienas, kad domāju, ka ir taču jāstrādā pie esošajām attiecībām, jāatsvaidzina tās, kaut kur kopā jāaiziet, jāaizbrauc, bet tad ir vēl tās dienas, kad domāju, ka vajadzētu laisties meklēt kaisli un piedzīvojumus, bet es tā nespētu aiziet, jo tomēr esam kopā 5 gadus. Tādēļ esmu iesprūdisi tādas pat pārdomās, kā tu un nezinu, ko iesākt.
10.06.2015 11:19 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
+++Neons
Iesaku ieklausīties Neona viedoklī-tur ir dzīves gudrība.
Lielais šķirto attiecību un laulību procents (arī pašnāvību) ir filmu un mediju nopelns. Mūsdienās jaunatni izglīto filmas, žurnāli nevis dzīvi, reāli cilvēki (vecāki, radi). Tajās attaisnota pasaka nevis īstenība. Un tas viss veido izkropļotu pasaules un dzīves uztveri. Rodas nepareiza vērtību sistēma. Te pilns forums ar tādām meitenēm.
Tāpat kā sieviete nevar 24h/365 dienas gadā izskatīties kā no žurnāla vāka (vakaros kosmētika jānoņem, gadās saslimt), tāpat attiecības nevar būt nemitīga kaisle, romantika. Jo lielāka stereotipu ietekme, jo nelaimīgāks cilvēks.
Un tavs novērojums ir pareizs-tie superkaislīgi, superromantiskie, superdominējošie un superseksīgie ir
vīrieši ar paaugstinātu testosteronu ar visām no tā izrietošajām sekām-viņiem vajag adrenalīnu, ko ar laiku izliek sānsoļos. Kaislīgi cilvēki ilgtermiņam nav derīgi. Tāpat kā supersievišķīgās sievietes parasti ir hiperemocionālas, neloģiskas un sadzīve ar tādām ir elle.
Tev vajag psihoterapeitu jeb kādu, kas iemāca atšķirt filmu/mediju stereotipus no patiesām dzīves vērtībām.
Noderēs, ja plānosi bērnus, jo pasargās no smagas depresijas, kad smaidoša bērneļa un starojošas mammas vietā spogulī redzēsi pārgurušu sievieti tumšiem lokiem zem acīm un brēcošu mazuli :)
10.06.2015 06:24 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
Tev Vēstule :)
10.06.2015 01:28 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Mēs tieši ar draugu par šo tēmu nesen runājām - ka beidzot ir tā, ka citi vispār neinteresē nekādā veidā. Un mums abiem bijis iepriekšējās attiecībās lūrēsana uz citiem, slepas iemīlēšanās utt. Man tas neliekas normāli - kad man bija tādas attiecibas, es tās pārtraucu. ir skumji, ka cilvēki baibās iziet un savas komforta zonas un atrast parteri, ar kuru tiešām ir pilnīguma sajūta! Un labāk but vienam, nekā mānit sevi un citus, tā ir mana nostāja. Mums tomēr dota tikai viena dzīve un labāk to dzīvot tā, lai ir skaistas atmiņas un dot iespēju atrast savu savu otro pusiti. Tas patiešām notiek, kad sevi iepazist, kā te dažas meitenes minēja! (l)
10.06.2015 01:25 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja jau tagad izvairies no skuupstiem ar vinju, kas buus peec gadiem desmit vai peec beerna? Un domaa, ka vinjsh tev taads uzticiigs un labinjsh seedees gadiem ilgi blakaam, ja vinja vajadziibas peec tuviibas nebuus apmierinaatas? Gan jau ka taapat kaa sliktais puisis ap 40 gadiem atradiis sev citu daamu. Cik nav runaats ar paziistamajiem, draugiem tad taas mega kaisles var arii nebuut, bet ir jaapatiik otra cilveeka skuupsti un sekss ar to cilveeku. Ja taa nav, tad vienam no paara agri vai veelu pieriebsies.
10.06.2015 01:14 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Atliek vien kārtējo reizi secināt, ka sievietes saista sliktie puiši....
09.06.2015 21:26 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
es mílu savu víru, bet man nav nekad bijushi nekádi rozá taurenni, ja vien neesmu izsalkusi péc vinna. 8-):-D

es vinnu mílu par to káds vinns ir un ká liek man justies, kopá ar vinnu es esmu labáka un pati vairák sev patíku.
attiecíbas ir lídzsvarotas, lídz ar to nav nekádas trauku pléshas vai kaut ká vél tik pat stulba.
09.06.2015 21:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
tas potenciālais vīrietis, kurš būtu tas karsasinīgais, ar kuru būtu šī magnētiskā pievilkšanās, beigās noteikti izrādītos kretīns, nelietis, kas mani krāptu

Man kaut kā negribētos būt attiecībās ar vīrieti tāpēc, ka baidītos citu dabūt sliktāku.. :) Mazliet atgādina zemu pašvērtējumu :)
09.06.2015 20:29 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nebūs nekad tā, ka 50 gadus kopdzīve līdz kapa malai kaislē.


Pati personīgi esi ar kādu nodzīvojusi 50 gadus kopdzīvē? :-D

Par tēmu, es esmu emociju, kaislību cilvēks, man visu laiku vajag privātajā dzīvē tādu kā draivu, es apprecējos kaislību pēc-divas reizes ar vienu un to pašu vīrieti. Bet atzīšos, ka grūtos brīžos esmu domājusi par to, ka vieglāk būtu, ja apprecētu, kādu, kurš man ir draugs, kuru cienu, saprotu, bet tajā pašā laikā saprotu, ka tas nebūtu man, man vajag drāmu, kaut kādu seriālu, es visā eju līdz galam.

Tev jāsaprot, kāda esi Tu, kas vajadzīgs Tev.
09.06.2015 20:26 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Es pašlaik esmu līdzīgās attiecībās. Puisis ir tiešām foršs, viņam ir labs potenciāls būt labam tēvam un vīram. Bet nav īsti tās dzirksteles un mīlestības.. Reizēm nāk prātā doma, ka jāšķiras, ka galīgi nav, bet pēc tam citu brīdi atkal viss ir forši. Kā arī nāk prātā šis:

tas potenciālais vīrietis, kurš būtu tas karsasinīgais, ar kuru būtu šī magnētiskā pievilkšanās, beigās noteikti izrādītos kretīns, nelietis, kas mani krāptu


Kā arī saprotu, ka var būt tā, ka tās attiecības ar baigo mīlestību beigās var izrādīties daudz nelaimīgākas un nestabilākas, kā šīs.
09.06.2015 20:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man ir jocīgi iedomāties, kā var nebūt kaisle, ja puisī viss patīk tīri garīgā līmenī :) Nav tāda pieredze :)
09.06.2015 20:17 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Jebkurās attiecībās agrāk vai vēlāk iestājas ikdienas dzīve, neizbēgama situācija un laimīgas mūža kopdzīves noslēpums ir vienam otru "nezāģēt",izturēties ar cieņu, nemainīties uz negatīvo pusi.
Kaisle nāk un aiziet, bet attiecības paliek. Nebūs nekad tā, ka 50 gadus kopdzīve līdz kapa malai kaislē.
Protams, ja esi pārliecināta,ka nemīli otru, tad jāšķiras.
09.06.2015 20:15 |
 
Reitings 13
Reģ: 24.03.2015
Essy, lasot, liekas, ka esi viena no tām, kurām dzīvē svarīgākā ir mīlestība. Ir cilvēki, kuri apprecas, jo partnerim ir ideālā vīra/sievas īpašības. Bet citi to tā neizvērtē, bet apprecas tikai dēļ mīlestības un nemaz nevar pateikt, kas tieši viņam savā partnerī patīk, vienkārši mīl un viss. Ja vari balstīt laulību uz šīm labajām īpašībām un katru dienu nenožēlot un neilgoties, tad precies. Bet ja tevi visu laiku pavadīs ilgas pēc kā cita, īsti laimīga laikam nebūsi.
Tu vienkārši gribi kaisli un mīlestību, bet tavs puisis ir nopietnais tips, kurš mīlestību neuztver tā kā tu.
09.06.2015 18:50 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Essy - sākumā jau likās, ka viss ir labi. Lai gan viņš nekad īsti neuzņēmās galvenā lomu - ne seksā, ne kopdzīvē kā tādā.. Reizēm sapratu, ka gribētos, lai viņš man uzdāvina ziedus bez iemesla, sarīko romatiskas vakariņas vai aizved kādā izbraucienā... Visu organizēju es, ja tā to var teikt. Piedāvāju kaut kur aiziet, palūdzu nopirkt ziedus :D, iekārdināju viņu.... itkā man tas dzīvot netraucēja, jo + zīmīti varēja ielikt citās jomās, gluži kā tu minēni ( izskatīgs, no labas ģimenes, būtu labs tēvs utt).. Gluži vienkārši pienāca tāda diena, kad sapratu, ka gribu justies kā sieviete savam vīrietim blakus. Gribās sajust kaisli, justies iekārojama viņa acīs, lai viņš armani ejot pa ielu jūtās lepnis...

Kad izšķīros ne reizi nebija vēlme lekt pie viņa atpakaļ vai kaut kāda nožēla. Baudīju dzīvi, labprāt devos uz randiņiem un sajutos ka esmu sieviete un esmu pelnījusi, ko daudz vairāk. :)

Nu jauni mēs bijām, kopā sagājām, kad man bija 18 gadi, viņam 22. Bet cik zinu, viņš līdz šim nav mainījies, lai gan tuvojas jau 30..
09.06.2015 17:49 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Paldies, Zeta Black!
09.06.2015 17:43 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
kaut kas jau riktīgi nav, jo ja būtu viss kārtībā, tad īsti nemaz uz citiem neskatītos un kaisle būtu tāpat arī pēc 4 gadiem, varbūt ne katru reizi, bet ar tādiem jonīšiem, tā kā galva plīst pušu :D
09.06.2015 17:37 |
 
Reitings 448
Reģ: 06.06.2015
Essy, Nu es jau saprotu, tā jau reizēm ir. Vienkārši sasmējos par to teikumu. :-D
09.06.2015 17:35 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
FashionBella :D bet nu sievietes ir tadas, ka vinam ir daudz jautajumu, ari mulkigi. un vispar ne tikai sievietes, tikai neesmu lasijusi viriesu forumus :)
09.06.2015 17:34 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Ja Tev reāli kaut kas trūktu, Tu ar viņu nebutu kopā 4 gadus. Visiem mums pec vairāku gadu kopdzīves gribas kaut vairak no mūsu partnera, bet jāatceras ka ideālu nav.
Tā kaisle kas Tev varētu but ar citu vīrieti atri pagaisīs, kaisle ir loti nestabila emocija.
Neesi muļķe un novērtē kas Tev ir.


Piekrītu.

Jebkurā gadījumā, kaisli var arī uzjundīt, ja vien abi piedomājat pie tā.
09.06.2015 17:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits