Vai precēties ar ideālu puisi, ja nav kaisles

 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Atvainojos, ja dažiem mans jautājums liksies muļķīgs, jo varbūt tā arī ir, bet mēs visi esam stulbi, katrs savā jomā un dažreiz mūs nomoca iespējams mulķīgas problēmas=) Tātad jau 4 ar pusi gadus esmu kopā ar ideālu puisi: iejūtīgs, mīlošs, potenciāli labs tēvs, nestrīdās, nav neglīts, no labestīgas ģimenes (kuriem es patīku), normāli ģērbjas (bet nav narciss), sportisks, ļoti gudrs un ar ļoti labu izglītību un darbu. Ziemassveetkos viņš mani bildināja un es, protams, teicu jā.

Tātad, varētu būt jautajums, kur man ir problēma? Iespējams, ka manī, bet es vēlos dzirdēt Jūsu domas un pieredzi, meitenes. Lieta tāda, ka ar šo puisi man nekad nav bijusi spēcīga "ķīmija". Nav tā, ka viņas nekad nav, taču tā nav tik spēcīga, kā manās iepriekšējajās attiecībās, arī seksuālā dzīve nav perfekta - mēs to darām reti (abi arī gan esam aiznemti darbos) un man gribētos lai viņš ir kaislīgāks, dominējošāks seksā, lai man nebūtu viss jāiniciē. Ilgi šīs emocijas esmu noliegusi, mēginājusi no tām bēgt, jo man ja godīgi ir kauns par viņām, jo varētu šķist, ka esmu izlutināta, izlepusi un meklēju nereālus ideālus. Turklāt vienmēr esmu sev stāstījusi, ka tas potenciālais vīrietis, kurš būtu tas karsasinīgais, ar kuru būtu šī magnētiskā pievilkšanās, beigās noteikti izrādītos kretīns, nelietis, kas mani krāptu, kad tuvusies 40 (vai jau agrāk :)). Piedevām saprotu, ka ar gadiem nevar gribēt, lai attiecībās būtu tauriņi visulaiku, taču man ar viņu nekad nav bijuši baigie tauriņi (nedaudz, protams, sākumā bija).

Papildus visam šim problēma ir, ka es regulāri slepus "iemīlos" visādos kolēģos, paziņās, ar kuriem ikdienā komunicēju. Protams, ka nesperu nekādus soļos un to turu pie sevis (nekrāpju savu draugu), bet vai fakts, ka tas notiek neliecina, ka kautkas nav labi manās attiecībās? Ja tā, vai pareizais solis ir strādāt uz esošajām attiecībām: ta teikt, radīt kautkā to "ķīmiju" (vai tas kādai ir izdevies, vai tas ir iespējams vispār?) vai vienkārši atmest visam ar roku un neprecēties. Lūdzu, stāstiet savu pieredzi, tās, kuras apprecējās bez baigās ķīmijas, bet ar citādi ideāliem partneriem, vai noželojat to? Cik ilgi esat jau kopā? Vai ķīmija ar gadiem ik pa laikam parādījās, vai viss kļuva vēl sliktāk? Un vai vispār ir iespējams atrast partneri, kas ir labs, mīlošs un arī ir tā pievilkšanās? Esmu dažkārt izmisumā, jo nevelos sačakārēt ne viņa, ne savu, ne mūsu nākotnes bērnu dzīvi.

Lūk ta, paldies jau iepriekš par padomu. (s)
09.06.2015 15:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
tie super viriskigie, kaisligie viriesi, kuri visam patik un ar kuriem ir baiga kimija, ari ir ar tendenci krapt

Es teiktu, ka viņi jau īsti pie tā nav vainīgi - tāda daba. Viņi paši ir emocionāli un jūtīgi, pārlieku atkāti un mīl sabiedrību, līdz ar to viņus ļoti vnk ir "izsist" no sliedēm ar pavisam vnk paņēmieniem. Aizraujas pārāk ātri un savā dvēselē nav tās stabilitātes un pamatu, jo pār viņiem valda emocijas + spilgti izteikts egoisms... Godīgi sakot - tas arī ir iemesls, kāpēc es izvairos no šadiem tipāžiem. Jā, patīkami, interesanti, bet... es labāk dodu priekšroku pelēkajam kardinālam.

Tas tā... Nedaudz filozofējot...
09.06.2015 16:57 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Attiecības un laulība ir smags darbs, kur ir jāstrādā pie saskaņas un harmonijas. Ar pliku kaisli vien nepietiek. Es autores tekstos skaidri saskatu saskaņu, mīļumu, gādību vienam pret otru, stabilitāti un atbalstu. Novēlu jums to nepazaudēt visus turpmākos gadus!
09.06.2015 16:59 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Agi, ja, es domaju, ka man varbut vajag mainit savu attieksmi... Iespejams, ka nogurums un kopdzive nelauj paskatities uz avu otro pusiti no tas romantiskas puses, jo visas sadzives lietas jau nav seksigas: trauku mazgasana, vela, majas tirisana (un tas kamer nav bernu, tad jau vel lietas pievienojas).

Kolegi, kuru satieku, kad vini ir uzvalkos, iesmarzinajusies, protams liek sevi manit cita gaisma, ta varetu ari iespejams izskaidrot simpatijas pret citiem, kas man ik pa laikam uzplaiksni...

Katra zina tagad man ir 6 menesi laika, lai sevi noskanotu, esmu apnemibas pilna cinities par sim attiecibam. Ja galigi nesanaks, tad nemelosu ne sev ne citiem. Tacu kautkas man pec jusu komentariem lika saskatit gaiso pusi, it seviski no tam, kuram jau ir attiecibu pieredze...Paldies!
09.06.2015 17:00 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Lollipop, paldies!!! Vai Tev ari jau ir ilga attiecibu pieredze? Tas ta tiri statistikai, jo man skiet, ka tas ar pieredzi vairak tiecas teikt, ka sis attiecibas jasaglaba. Man loti palidz ieraksti, ka tavejais :)
09.06.2015 17:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man pasai nav, ja godigi, sapratnes, vai musu attiecibas kautka trukst, vai ari tas ir amerikanu filmas, kas man ir radijusas so stereotipu par kaisles nepieciesamibu un mana stulba galva

Man bija tieši šādas pārdomas reiz... Viss, ko es sapratu, ka nekas no tā, ko es kādreiz iztēlojos par laulības dzīvi - nav īsti reāls. Bija kaut kādas idealizētas ainiņas no romantiskām filmām prātā, kaut kādi stereotipi, kaut kādas bērnišķīgas kaprīzes... Realitātē - nav jau nemaz slikti, bet viss pilnīgi savādāk, dzīvāk un reālāk.
Nu apmēram kā domāt par grūtniecību un dzemdībām - var jau visu ko iztēloties, bet tad, kad tas notiek un tu izbaudi uz savas ādas to visu - saproti, ka tas ir kaut kas pavisam cits - caurvīts gan ar sāpēm, mocībām, asarām, ilgām, gaidībām, prieku, rūpēm, stresu, šaubām, pieķeršanos un beigu beigās - mīlestību tik dziļu, ka nespēj to nemaz īsti aptvert. Vai bērnu radīšana un audzināšana ir viegs darbs, pilns ar ideāliem šabloniem? Ne tuvu!...
09.06.2015 17:06 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nē, man ir tikai 2.5 gadu pieredze ar vīru harmoniskās attiecībās, bez taureņiem, bet ar dziļu mīlestību. Gadu esam precēti un mēs katru dienu strādājam pie attiecībām, lai neieslīgtu rutīnā. Viens otru iepriecinām ar sīkām lietiņām, daudz apskaujamies un mīļojamies.
09.06.2015 17:07 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Mums ir 8 gadi kopa un bebis , un vinam piemit tas tevis nosauktas ipasibas - gudrs, milos, mierigs utt. un tomer ari ir ta kaisle, bez kuras te min, ka var iztikt. Es pirms tam runaju par sevi, ka man butu gruti tikai ar tam labajam ipasibam un bez dzirksteles, visticamak, ka pat kopa ar tadu nebutu.
Bet ta esmu es :)
09.06.2015 17:07 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Haha, Neons, ja piekritu par tiem tipaziem. Un tiesam, man ir dazi pazinas puisi, kas ir tadi un vini vienkarsi nav monogami (varbut tie ari ir tie ekstremiakie varianti). Un pats trakakais, ka vini pardzivo, ka ir tadi, bet hormoni dara savu un neko sev nevar padariit.

Dazkart aizdomajos, ka tas, ka ir kautkada nestabilitate, nedrosiba attiecibas ipatneja karta var ari radit to seksigumu, kimiju... Kautkads psihologiskais paradokss.

Laikam jau taisniba tam, kas saka, ka jasaprot, ko katrs velas... un laikam jau tiesam ir jastrada pasai vairak pie tas romances, ari iespejams jaizrunajas ar vinu (neiedragajot vina pasapzinu).
09.06.2015 17:08 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Jus te raksties, taa it kaa taa dzirkstele/kaisle var but tikai ar tiem bravurigajiem/ viriskigajiem. Ari ar mierigajiem tas ir iespejams. Un par krapsanu, es nenemsos teikt, ka tikai skalie krapj un gimeniskie ne. Es vispar par tadu lietu kaa krapsanu nefantazeju.
09.06.2015 17:10 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
besame, tev tiesam ir paveicies, ka ir pilns komplekts! :) Vai kaisle pati no sevis nak, vai tomer kautka pie tas strada? Otrs jautajums: vai jums ar viru ir daudz briva laika, ar ko domaju laika arpus darba divata un bernu :)
09.06.2015 17:11 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
besame, es domaju, ka ir iespejams ari tads, kas nekrapj un ar kaisli, tikai tas ir retak un tev ir loti, loti paveicies. Ari domaju, cik tas ir atkarigs no sievietes pasas.
09.06.2015 17:12 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
besame, nu būtībā te neviena neteica, ka dzirksteles nebija pavisam. Visām bija, tikai ne visām bija salūta cienīga dzirksteļošana, ka zeme zem kājām zūd... Kaut kādai pievilkšanās enerģijai, mini dzirkstelītei tā vai tā ir jābūt, kaut pavisam vājai, kaut ne uzreiz, bet tomēr...
09.06.2015 17:13 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Manprāt, ja nav kaisles ,nav jēga sevi mocīt un iestāstīt, ka gan jau vēlāk būs labak.
09.06.2015 17:13 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Es par šo tēmu domājusi, un nekad neesmu tikusi gudra, kā pati rīkotos tādā gadījumā.. Bet kā jau te dažas teica, tiešām ir jājūt sevi,kas tev ir svarīgākais dzīvē un kā redzi jūsu kopdzīvi turpmāk - bērnus utt.

Pašiem romantiku radīt arī ļoti svarīgi, lai tas otrs nekad neaizmirst,cik svarīgs ir un otrādi. Mazi nieciņi tik ļoti daudz maina :)
09.06.2015 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Man bija diezgan līdzīga situācija. Tikai fakts tāds, ka tad kad es to aptvēru, ka nav kaisle un ka gribētos iemīlēties bla bla, bija pagājuši 4 gadi. Burtiski vienā dienā to sapratu un jau nākamajā dienā izšķīrāmies. Viņš pat nebija spējīgs ko iebilst, bet piekrita, ka jāšķiras. Pēc tam gan dzirdēju no viņa draugiem un ģimenes, ka nesaprot manu lēmumu un ka mani mīl.... bet nerīkojās.. Laikam labi vien ir, jo es jutos tik labi.
Nekad mūžā nebija ienākusi galvā doma, ka var tik vnk izšķirties! Toties tagad esmu satikusi vienreizēju cilvēku, ar kuru ir gan kaisle, gan romantika utt.. (l)
09.06.2015 17:29 |
 
Reitings 448
Reģ: 06.06.2015
Atvainojos, ja dažiem mans jautājums liksies muļķīgs, jo varbūt tā arī ir


Prieks, ka mazlietiņ pati to arī saprati. :-D
09.06.2015 17:31 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
blank: vai jums pirms tam (kaut pirmo gadu) bija kaisle vai tu pec 4 gadiem aptveri, ka nekad nav bijusi? Vai gadijuma nebija ta, ka bijat loti jauni, kad sagajat kopa? Apsveicu, ka satiki isto.
09.06.2015 17:33 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Ja Tev reāli kaut kas trūktu, Tu ar viņu nebutu kopā 4 gadus. Visiem mums pec vairāku gadu kopdzīves gribas kaut vairak no mūsu partnera, bet jāatceras ka ideālu nav.
Tā kaisle kas Tev varētu but ar citu vīrieti atri pagaisīs, kaisle ir loti nestabila emocija.
Neesi muļķe un novērtē kas Tev ir.


Piekrītu.

Jebkurā gadījumā, kaisli var arī uzjundīt, ja vien abi piedomājat pie tā.
09.06.2015 17:33 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
FashionBella :D bet nu sievietes ir tadas, ka vinam ir daudz jautajumu, ari mulkigi. un vispar ne tikai sievietes, tikai neesmu lasijusi viriesu forumus :)
09.06.2015 17:34 |
 
Reitings 448
Reģ: 06.06.2015
Essy, Nu es jau saprotu, tā jau reizēm ir. Vienkārši sasmējos par to teikumu. :-D
09.06.2015 17:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits