Vai precēties ar ideālu puisi, ja nav kaisles

 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Atvainojos, ja dažiem mans jautājums liksies muļķīgs, jo varbūt tā arī ir, bet mēs visi esam stulbi, katrs savā jomā un dažreiz mūs nomoca iespējams mulķīgas problēmas=) Tātad jau 4 ar pusi gadus esmu kopā ar ideālu puisi: iejūtīgs, mīlošs, potenciāli labs tēvs, nestrīdās, nav neglīts, no labestīgas ģimenes (kuriem es patīku), normāli ģērbjas (bet nav narciss), sportisks, ļoti gudrs un ar ļoti labu izglītību un darbu. Ziemassveetkos viņš mani bildināja un es, protams, teicu jā.

Tātad, varētu būt jautajums, kur man ir problēma? Iespējams, ka manī, bet es vēlos dzirdēt Jūsu domas un pieredzi, meitenes. Lieta tāda, ka ar šo puisi man nekad nav bijusi spēcīga "ķīmija". Nav tā, ka viņas nekad nav, taču tā nav tik spēcīga, kā manās iepriekšējajās attiecībās, arī seksuālā dzīve nav perfekta - mēs to darām reti (abi arī gan esam aiznemti darbos) un man gribētos lai viņš ir kaislīgāks, dominējošāks seksā, lai man nebūtu viss jāiniciē. Ilgi šīs emocijas esmu noliegusi, mēginājusi no tām bēgt, jo man ja godīgi ir kauns par viņām, jo varētu šķist, ka esmu izlutināta, izlepusi un meklēju nereālus ideālus. Turklāt vienmēr esmu sev stāstījusi, ka tas potenciālais vīrietis, kurš būtu tas karsasinīgais, ar kuru būtu šī magnētiskā pievilkšanās, beigās noteikti izrādītos kretīns, nelietis, kas mani krāptu, kad tuvusies 40 (vai jau agrāk :)). Piedevām saprotu, ka ar gadiem nevar gribēt, lai attiecībās būtu tauriņi visulaiku, taču man ar viņu nekad nav bijuši baigie tauriņi (nedaudz, protams, sākumā bija).

Papildus visam šim problēma ir, ka es regulāri slepus "iemīlos" visādos kolēģos, paziņās, ar kuriem ikdienā komunicēju. Protams, ka nesperu nekādus soļos un to turu pie sevis (nekrāpju savu draugu), bet vai fakts, ka tas notiek neliecina, ka kautkas nav labi manās attiecībās? Ja tā, vai pareizais solis ir strādāt uz esošajām attiecībām: ta teikt, radīt kautkā to "ķīmiju" (vai tas kādai ir izdevies, vai tas ir iespējams vispār?) vai vienkārši atmest visam ar roku un neprecēties. Lūdzu, stāstiet savu pieredzi, tās, kuras apprecējās bez baigās ķīmijas, bet ar citādi ideāliem partneriem, vai noželojat to? Cik ilgi esat jau kopā? Vai ķīmija ar gadiem ik pa laikam parādījās, vai viss kļuva vēl sliktāk? Un vai vispār ir iespējams atrast partneri, kas ir labs, mīlošs un arī ir tā pievilkšanās? Esmu dažkārt izmisumā, jo nevelos sačakārēt ne viņa, ne savu, ne mūsu nākotnes bērnu dzīvi.

Lūk ta, paldies jau iepriekš par padomu. (s)
09.06.2015 15:41 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Jo ilgāks laiks laulībā pavadīts jo vairak saprotu cik attiecību sākumposma kaisle ir mazsvarīga un cik svarīgas ir cilvēciskas īpašības, atbildība, izglītība un labs darbs. Lielas kaisles mutulī tiek nepamanīti diezgan lieli cilvēka trūkumi, kuri ar laiku sāks traucēt. Ja Tu cilveku pret kuru Tev nav kaisle uzskati par ideālu, tad viņš tiesām ir tuvu ideālam.
09.06.2015 16:14 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Agi, domas bija daudz. Parsvara jau it ka pozitivas, bet bija tada viena domina, kas ieskreja prata, tada ka neliela saubina. Ja, nu, ja godigi esam kopa jau 4 ar pusi gadus un kopdzive tiesam ir stabila, es jutos mierigi un drosi. Laikam jau si stabilitates sajuta, drosiba, ka varu uz vinu palauties, ka mani atbalstis un musu raksturu saderiba bija ta, kas lika teikt ja. Es neesmu no tiem cilvekiem, kas varetu dzivot kopa ar trauku siteju, vai citadi saspiletas attiecibas gimene (nedrosiba, krapshana).

Vai kadai ir izdevies atdzivinat/radit kimiju attiecibas? Interesanti butu dzirdet...
09.06.2015 16:15 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
"Ja Tu cilveku pret kuru Tev nav kaisle uzskati par ideālu, tad viņš tiesām ir tuvu ideālam."

Interesants domu grauds...paldies, Vatsons! un vispar ieskats.

Rodas iespaids, ka tas, kuras ilgi kopa ar viriem saka, ka kaisle nav tik svariga, bet jaunakas meitenes tomer uzskata, ka ir svariga. Vai ari es maldos, jo daudzas nesaka, cik ilgi ir kopa un kada vecuma grupa...
09.06.2015 16:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vatsons, tāpēc arī pieminēju, ka nav no Latvijas :) Kaut gan.. arī mūsu platumu grādos ir cilvēki, kas nepakļauj dzīvi taurenīšiem :)

Essy, valstis ir dažādas, bet reliģija viena (Islāms). :)
Bet tas, ka iemīlies citos vīriešos un izvairies skūpstīt savu 2. pusīti gan ir ļoti neveslīgi, kā arī attiecību prognoze ne visai labvēlīga, manuprāt :)

Man attiecību gaitā ķīmija ir tikai pieaugusi spēkā... bet nu pēc 4 gadu kopdzīves es nezinu, cik ļoti tā pastiprināsies. Manuprāt, viss ir atkarīvs no tā, kas darās pašas galvā.. :)
09.06.2015 16:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
ai jūs nožēlojat vai nē?

Noteikti nenožēloju, bet prātā šad tad iezogas dažādas domas, protams. Un man tas šķiet pavisam normāli, jo cilvēkam par visu raksturīgi šaubīties ik pa brīdim.

..ja manā prātā ik pa laikam iezagtos citi vīrieši, kuros ieķertos un ja man vispār prāts nebūtu tīrs..

Emm... Manuprāt, nav nemaz viss tik viennozīmīgi. Davaj parunāsim pavisam atklāti - kādas tik fantāzijas manā galvā nav bijušas un esmu jau n-tās reizes iemīlējusies pa šo laiku gan aktieros, gan garāmejošā vīrietī, gan kādā paziņā u.t.t. Taču tas neko nav mainījis, jo tās bija tikai patīkamas īslaicīgas emocijas - nekādas darbības. Pafantazēju, pasapņoju, padzīvojos eiforiskās sajūtās un atgriežos realitātē ar jaunu sparu un jaunu iedvesmu. Viss. Vai tas nodara kādu ļaunumu esošām attiecībām? Nedomāju gan. (t)
Taču atkal jau - jāskatās nevis caur "kā ir citiem" prizmu, bet "kāda esmu es" prizmu. Jāpazīst savas robežas, sava iekšējā pasaule, savas alkas, savs raksturs u.c.

Par skūpstīšanos... Nu atkal jau - man bieži uznāk bzdings, kad man tiešām negribās. Nepatīk, neinteresē, šķiet nelaikā u.t.t. Un vīrs kā vīrietis pie tā nav vainīgs - man tā ir bijis vienmēr, ar visiem. Vnk - man ir svarīgi būt blakus, kopā, tuvumā, sarunāties, bet ar nelielu ieturētu distanci... Izklausās dīvaini, zinu. Tikai, ja jūtos pavisam atslābinājusies un savā komforta zonā - tad pati tiecos pēc pieskārieniem un tuvības, visādi citādi - izvairos.

Redzi nu, cilvēki mēdz būt dažādi...
09.06.2015 16:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Davaj parunāsim pavisam atklāti


Manas slēptākās un netīrākās fantāzijas ir tikai ar 2. pusīti.. Es arī vairs nemāku skatīties uz citiem vīriešiem kā Vīriešiem :)
Iepriekšējās attiecībās gan bija līdzīgi, kā Neons aprakstīja:
esmu jau n-tās reizes iemīlējusies pa šo laiku gan aktieros, gan garāmejošā vīrietī, gan kādā paziņā u.t.t. Taču tas neko nav mainījis, jo tās bija tikai patīkamas īslaicīgas emocijas
09.06.2015 16:26 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Mēs esam kopā 10 gadus, man 30, vīrietis mazliet vecāks. Mums bija nenormāla kaisle sākumā, kad ari apprecējāmies, tāpēc pilnīgi saprotu kapec ir šaubas precēties ja trūkst kaisles, bet jūs jau esat kopā 4 gadus tomēr, pec pirmajiem diviem gadiem neviens paris vairs nav tik kaislīga kā sakumā.
Ja tā padomā, es butu varējusi baigi iegrābties apprecoties kaislīgu emociju mutulī, tā bija krievu rulete kurā man paveicās. Nekad otreiz dzīvē es tā nerīkotos un neizteiktu nevienam citam. Vispār esmu par precēšanos ar vēsu prātu. Precēties taureņu periodā ir riskanti.

Attiecības var sakārtot ja ir kādi strīdi vai neapmierinātība bet atjaunot ķertos taureņus nav iespējams, kad tie beidzas tad sākas reālā dzīve. :D Neviens taurenis nespēj atsvērt to ka uz cilveku var paļauties, ka viņš ir atbildīgs.
09.06.2015 16:28 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
cormeum, ta ari domaju, ka runa par Islamu, es ari tiesi domaju par vinu attiecibam, ka nodzivo visu dzivi, ir apmierinati, kautgan pasi neizvelejas, ar ko preceties. Par to skupstisanos, tas mani ari it ka uztrauc, jo esmu lasijusi, ka skupstisanas ir loti svariga zemapzina, utml. Bet laba zina ir, ka mes loti daudz apkampjam viens otru, buzinam matus, esam mili. Gulta mes ari gulam apkampusies, nevis atstatus. Ta ka musu attiecibas nav vesas. Tas viss ir divaini nedaudz, netipiski.

Neons, man skiet, ka esi ar veseligu attieksmi pret dzivi. Es meginu lietas uztvert, ka tu. Bet dazreiz ir visadas saubas. Laikam ari jau man ir liela tieksme par daudz domat, analizet.
09.06.2015 16:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vai kadai ir izdevies atdzivinat/radit kimiju attiecibas?

Nu būtībā ir tā, ka ik pa reizes uz acīm uzkrīt rozā brilles pašas par sevi. Vienu dienu pamodies un hooops - vīrs tik foršs, tik seksīgs, tik ola-lāāā!!! :D Un gan tauriņus jūti, gan galva reibst... :D Paiet pāris dienas un nomierinies. :-P

Tas tā viss dabiski notiek, bez nekādas stimulācijas vai speciālas kultivēšanas. Par iemeslu var būt gan svaigais pavasara gaiss, gan kāda lieka brīvdiena, gan laba sirsnīga saruna, kāds negaidīts mīļš sīkums u.t.t.
09.06.2015 16:30 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man lūzuma punkti attiecībās bija tad, kad bija rutīna vai pašai bija pārāk daudz laika, viss mainījās, kad sāku strādāt, gāju sportot, atradu sev citas nodarbes, tad arī attiecības mainījās un atkal uzlabojās un bija atkal jauni dzirksteļu uzliesmojumi. Manas attiecības ilgst jau 7,5 gadus.

Tāpēc nav obligāti abiem jāmainās, pietiek vienas puses dzīvi mazliet pamainīt, lai viss izskatītos savādāk. ;)
09.06.2015 16:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manas slēptākās un netīrākās fantāzijas ir tikai ar 2. pusīti..

Pirmos piecus gadus man arī tā bija! :D

Nesaku, ka jābūt ir tā kā manās attiecībās. Dalos tikai ar pieredzi, ka ne viss ir tik viennozīmīgi... Atkārtošos atkal - jāieklausās sevī un jāskatās, kas kopumā notiek attiecībās, kāda ir atmosfēra, kāda virzība u.tml. Un nevajag būt naiviem un dzīvot rozā mākonitī, ka visu dzīvi viss būs tā kā attiecību sākumā. Attiecību veiksmīgumu un stabilitāti jau nosaka tas, kā tiekam galā ar sarežģījumiem un grūtībām.
09.06.2015 16:37 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
"Vienu dienu pamodies un hooops - vīrs tik foršs, tik seksīgs, tik ola-lāāā!!! Un gan tauriņus jūti, gan galva reibst... Paiet pāris dienas un nomierinies. "


Dazkart man tas notiek, apmeram divas reizes gada. Un ilgst kadas 4 dienas.

Meitenes, jus loti interesantus un noderigus viedoklus pauzat. Loti priecajos, ka postoju seit.
09.06.2015 16:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tāpēc nav obligāti abiem jāmainās, pietiek vienas puses dzīvi mazliet pamainīt, lai viss izskatītos savādāk.

+++ Šitas ideāli pateikts!!!
09.06.2015 16:41 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neons, kas pēc 5 gadiem mainījās?
09.06.2015 16:42 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man jau liekas, ka tas ir negodigi ne tikai pret sevi, bet pret tavu otru pusiti. Viss tas tavs aprakstitais- man personigi butu gruti bez ta un preceties ar cilveku bez tas "kimijas" nevaretu. Viena lieta, kad si kaisle pazud ilgus gadus dzivojot kopa un ar baru bernelu, bet tev cik noprotu nekas no ta nav bijis.
09.06.2015 16:43 |
 
Reitings 115
Reģ: 30.12.2013
mani pieci centi - no iemīlēšanās, kaisles un taureņiem ne vienmēr (es pat domāju, ka retāk nekā biežāk) izveidojas ilgtermiņa (5,10+) gadu attiecības. Tiešām stabilām, vērtīgām un mīlošām attiecībām ir pavisam cits pamats. Līdz ar to piekrītu tām, kas tev iesaka pašai sevi saprast - vai tev vajag kaisli un iespējamu nestabilitāti vai arī mīlestību un mieru. Ilgtermiņā.
09.06.2015 16:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons, kas pēc 5 gadiem mainījās?

Nezinu. Nekas nemainījās. Rutīna, sava veida garlaicība varbūt darīja savu... Vai arī es vnk pieaugu un kļuvu nedaudz neķītrāka savā saprātā... :D Esmu pamanījusi, ka sexuālā apetīta ir reāli izmainījusies salīdzinājumā kā tas bija pirms gadiem 10. Un tas nav saistīts ar attiecībām, bet tīri fizioloģiski - jūtu savādāk, gribu savādāk, intereses citas, iedvesma savādāka, un pašpārliecinātība pavisam cita. Nu kā jau visiem zināms - pēc 30 gadiem sieviete paliek par rūdītu kaķeni! :-P
09.06.2015 16:49 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
besame, vai esi precejusies? Interese vienkarsi, vai kadai ir visas sis lietas kopa (saderiba, uzticiba un kaisle) un ilga lauliba. Tas butu tas idealais variants. Bet cik liela iespejamiba to piedzivot?

Diemzel tik daudz man zinamie skaistie pari, kur var redzet, ka sieviete iemilejusies lidz ausim pec gadiem piedzivo viriesu neuzticibu. Zinu, ka tas nav vienmer, bet kautkur lasiju, ka tie super viriskigie, kaisligie viriesi, kuri visam patik un ar kuriem ir baiga kimija, ari ir ar tendenci krapt, but kopa ar vairakam sievietem: ta teikt maksimali vairak bernus saiaisit (no biologijas skatu punkta). Ja tas nenotiek jauniba, tad sasniedzot 40 gadu slieksni. Cik nav redzets, ka veci atrod jaunakas, pat ja sieva, ar kuru ilgi kopa buts, izskatas labi savos 40 un ir kopta.

Gruti ir visu so dzive sabalanset...
09.06.2015 16:50 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
enrique, viennozimigi "milestibu un mieru". Es vienkarsi uztraucos, vai si kaisles neesamiba ir kautkas svarigs, kas var radit problemas milestibai. Ja ne uzreiz, tad gadu gaita...

Man pasai nav, ja godigi, sapratnes, vai musu attiecibas kautka trukst, vai ari tas ir amerikanu filmas, kas man ir radijusas so stereotipu par kaisles nepieciesamibu un mana stulba galva :). Neviena romantiska filma jau ari neataino parus, kas kopa 30 gadus (nu varbut reti kada attaino).
09.06.2015 16:53 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Tāpēc nav obligāti abiem jāmainās, pietiek vienas puses dzīvi mazliet pamainīt, lai viss izskatītos savādāk.

Man vajadzēs šito piefiksēt un realizēt, citādi reizēm uznāk tāds čīkstulis par to, ka viss apnicis un kaudze problēmu (t)

Bet nu ja jau bildināšanas mirklī viss bija uz pozitīvas nots un galvā nestrīdējās divas balsis, tad jau viss kārtībā :)
09.06.2015 16:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits