Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai precēties ar ideālu puisi, ja nav kaisles

 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Atvainojos, ja dažiem mans jautājums liksies muļķīgs, jo varbūt tā arī ir, bet mēs visi esam stulbi, katrs savā jomā un dažreiz mūs nomoca iespējams mulķīgas problēmas=) Tātad jau 4 ar pusi gadus esmu kopā ar ideālu puisi: iejūtīgs, mīlošs, potenciāli labs tēvs, nestrīdās, nav neglīts, no labestīgas ģimenes (kuriem es patīku), normāli ģērbjas (bet nav narciss), sportisks, ļoti gudrs un ar ļoti labu izglītību un darbu. Ziemassveetkos viņš mani bildināja un es, protams, teicu jā.

Tātad, varētu būt jautajums, kur man ir problēma? Iespējams, ka manī, bet es vēlos dzirdēt Jūsu domas un pieredzi, meitenes. Lieta tāda, ka ar šo puisi man nekad nav bijusi spēcīga "ķīmija". Nav tā, ka viņas nekad nav, taču tā nav tik spēcīga, kā manās iepriekšējajās attiecībās, arī seksuālā dzīve nav perfekta - mēs to darām reti (abi arī gan esam aiznemti darbos) un man gribētos lai viņš ir kaislīgāks, dominējošāks seksā, lai man nebūtu viss jāiniciē. Ilgi šīs emocijas esmu noliegusi, mēginājusi no tām bēgt, jo man ja godīgi ir kauns par viņām, jo varētu šķist, ka esmu izlutināta, izlepusi un meklēju nereālus ideālus. Turklāt vienmēr esmu sev stāstījusi, ka tas potenciālais vīrietis, kurš būtu tas karsasinīgais, ar kuru būtu šī magnētiskā pievilkšanās, beigās noteikti izrādītos kretīns, nelietis, kas mani krāptu, kad tuvusies 40 (vai jau agrāk :)). Piedevām saprotu, ka ar gadiem nevar gribēt, lai attiecībās būtu tauriņi visulaiku, taču man ar viņu nekad nav bijuši baigie tauriņi (nedaudz, protams, sākumā bija).

Papildus visam šim problēma ir, ka es regulāri slepus "iemīlos" visādos kolēģos, paziņās, ar kuriem ikdienā komunicēju. Protams, ka nesperu nekādus soļos un to turu pie sevis (nekrāpju savu draugu), bet vai fakts, ka tas notiek neliecina, ka kautkas nav labi manās attiecībās? Ja tā, vai pareizais solis ir strādāt uz esošajām attiecībām: ta teikt, radīt kautkā to "ķīmiju" (vai tas kādai ir izdevies, vai tas ir iespējams vispār?) vai vienkārši atmest visam ar roku un neprecēties. Lūdzu, stāstiet savu pieredzi, tās, kuras apprecējās bez baigās ķīmijas, bet ar citādi ideāliem partneriem, vai noželojat to? Cik ilgi esat jau kopā? Vai ķīmija ar gadiem ik pa laikam parādījās, vai viss kļuva vēl sliktāk? Un vai vispār ir iespējams atrast partneri, kas ir labs, mīlošs un arī ir tā pievilkšanās? Esmu dažkārt izmisumā, jo nevelos sačakārēt ne viņa, ne savu, ne mūsu nākotnes bērnu dzīvi.

Lūk ta, paldies jau iepriekš par padomu. (s)
09.06.2015 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Pirmās attiecības bija tādas, puisis labs, no labas ģimenes, tolaik savos jaunajos gados jau daudz ko sasniedzis, ar labu darbu, uzmanīgs utt., bet nu nebija no manas puses tādu jūtu, kādas bija viņam pret mani. Pamest it kā nebija iemesla, jo nebija jau pa lielam pie kā piekasīties, tikai jutos arvien sliktāk un sāka kaitināt viss viņā, pašai bija vainas izjūta, ka nemīlu viņu. Manā gadījumā nekādas jūtas vairāk neparādījās, un vēljoprojām uzskatu, ka ja nav sākumā, tad nebūs arī vēlāk.
Nav jau arī tā, ka tie, ar kuriem ir kaisle, pievilkšanās, uzreiz būs baigie kretīni. :D
Tagad esmu attiecībās, kurās viss ir sabalansēts, gan rūpes vienam par otru, gan tā ķīmija.
Nezinu, vai varu ko ieteikt, tikai izstāstu savu pieredzi. Iespējams, kādai ir arī izdevies atrast to ķīmiju ar laiku un būt laimīgiem kopā.
09.06.2015 15:51 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Manupraat, par kaazaam domaat vajadzeetu tikai tad, ja attieciibaas viss ir savaas vietaas. Tagad shii seksuaalaa kjiimija varbuut veel neshkjiet tik svariiga, tachu ar laiku tas var kljuut par lielu dadzi acii, kas galu galaa paarmaaks visas viiriesha labaas iipashiibas.

Vai ar viirieti ir runaats?
man gribētos lai viņš ir kaislīgāks, dominējošāks seksā, lai man nebūtu viss jāiniciē
vai vinjsh ir informeets, ka tu to veelies? Diezgan droshi, ka vinjsh nespeej lasiit domas un iespeejams, domaa, ka tevi ar vinju viss apmierina. Maajienus viirieshi nesaprot, vinjiem viss jaapasaka tieshaa tekstaa.
09.06.2015 15:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es teiktu, ka tev vnk ir jāzina, kas tu pati esi par cilvēku. Es, piem., neesmu kaislīgs cilvēks nemaz. Jā, varu ātri aizrauties, bet tikpat ātri atdzist un skaidri saprotu, ka šīs emocijas nav ne graša vērtas... Un tāpēc nekad nepaļaujos uz šo "kaisles faktoru" kā rādītāju kaut kam nopietnam un ilglaicīgam.

Ar savu vīru apprecējos absolūti vēsā prātā. Viņam bija visvairāk plusu - ideāls vīrietis. Kaut kādu kaisli, tauriņus u.t.t. necentos baigi saskatīt. Tas viss savā ziņā bija, bet ne tā, ka man tur kaut kādu "jumtu" rautu nost. Pat ne tuvu tam. Bet! Tāda esmu es - un būšu tāda visu dzīvi. Tāpēc arī saku - sevi ir jāpazīst. Ja esi kaislīgs cilvēks, kuram pats svarīgākais dzīvē ir emocijas - tad mans variants nederēs un būs nolemts neveiksmei.

Kaut gan... Cik dzirdēts - aprēķina laulības (un te protams runa ne tikai par finansēm) ir bieži vien tās stabilākās un veiksmīgākās... :-/
09.06.2015 15:54 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Vēl vēlējos piebilst par lietām, kas man pietrūkst un kas mani uztrauc šajās attiecībās: es, piemēram, īpaši nesatraucos ar šo pusi, vai izskaitos skaista, seksīga (viņam liekas tapat ok) un tas, ka nav ķīmijas, manī neatmodina šo sievišķību, vēlmi patikt. Arī, kautgan mēs daudz viens otru apkampjam, mēs reti skūpstamies, es pat dažŗeiz kautkā zemapzinā sevi pieķeru, ka izvairos viņu skūpstīt. Varbūt kādai liksies, ka tas ir sekli, bet man šīs lietas pietrūkst. Un kā ar visām tām zinātnes teorijām, ka, ja ir kimija, tad būs veselāki berni :) ?
09.06.2015 15:56 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Paldies meitenes par pieredzi, ļoti noderīgi. Neons, cik ilgi esat jau kopā?
09.06.2015 15:58 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Sylph, jā esm runājusi ar viņu: viņš mēģināja, bet viņam tas nav iekšā - dominēt. Viss beigās sanāca samaksloti un saspileti. Varbut, ka nemaceju to labi pateikt vinam.
09.06.2015 15:59 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Izlasot šo, sanāk aizdomāties vai jūs esat kopā, tāpēc, ka esat kopā vai tāpēc, ka ir mūža mīlestība? (t)
09.06.2015 15:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons, cik ilgi esat jau kopā?

Ilgi. Precīzu skaitli nevēlos nosaukt, bet nu tie ir daudzi gadi kopā + kopīgi bērni. ;-)
09.06.2015 16:03 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ja Tev reāli kaut kas trūktu, Tu ar viņu nebutu kopā 4 gadus. Visiem mums pec vairāku gadu kopdzīves gribas kaut vairak no mūsu partnera, bet jāatceras ka ideālu nav.
Tā kaisle kas Tev varētu but ar citu vīrieti atri pagaisīs, kaisle ir loti nestabila emocija.
Neesi muļķe un novērtē kas Tev ir.
09.06.2015 16:04 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Agi, labs jautājums. Domāju, ka viņam ir milestība (vismaz vins ta saka, neskaotities uz visam problemam). Par sevi es nemāku teikt: ir mīlestība, tikai dazreiz skiet, ka tāda, kā pret tuvu gimenes locekli, platoniska.
09.06.2015 16:04 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Pēc teksta izlasīšanas man izskatās, ka labāk neprecēties, jo uzrakstītajā spiežas ārā nelaimīgums, tad kādas nevajag.

Citā gadījumā te tiešām varētu sanākt ilgi un laimīgi.

Taču varbūt pie vainas rutīna, kaut ko vajag pamainīt, lai mainītos attiecības un varbūt pat uzrodas kāda dzirkstele un esošās attiecības liksies laimīgas.
09.06.2015 16:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manā paziņu lokā vairākas sievietes ir iestūrējušas laulības ostā bez ''ķīmijas'' :)
Viņas izprecināja vecāki.. izskatās ar dzīvi apmierinātas, laimīgas, rūpējas un lutina savus vīrus (un otrādi), ar citiem vīriešiem neielaižās sarunās..

Augstāk aprakstītās sievietes nav no Latvijas. Latviešu paziņu lokā.. vairums attiecību bez ķīmijas ir beigušās (vai turpinās) ar lielu ragu kroni.. Laikam jau atkarīgs no cilvēka :)
09.06.2015 16:04 |
 
Reitings 108
Reģ: 23.04.2015
Tad jau nemaz tik ideāls nav. :D
09.06.2015 16:06 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Pladies Vatsons. Ar tadu principus dzivoju sos gadus, tik dazreiz nak sadas domas, un precibu plani vinas ta teikt saasinaaja. Neons, paldies par info: tiesi visnoderigak ir dzirdet no tam, kas jau dzivojusas kopa gadus, kam ir berni: vai jūs nožēlojat vai nē? Ļoti negribas dzīvot ta, lai pusmūzā vai vēlāk, nāktnos nozēlot rīcību jauniba.
09.06.2015 16:07 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es nespētu laulāties Dieva priekšā ar cilvēku, ja manā prātā ik pa laikam iezagtos citi vīrieši, kuros ieķertos un ja man vispār prāts nebūtu tīrs, viss tas ko apraksti, man šķiet, ka nav dabiski un īsti no tevis, īpaši ja nespēj skūpstīt savu cilvēku (t)
09.06.2015 16:07 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Galvenais nesajaukt ar pieradumu, jo 4 gadi tomēr ir kāds laiciņš ;)
Bet domāju, ka patieso atbildi izdomāsi un sapratīsi, kad atcerēsies bildināšanas brīža emocijas...kādas domas bija galvā un kāpēc teici jā :)
09.06.2015 16:08 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
cormeum, tā ir pavisam cita kultūra un cita saprašana par attiecibam, vini bērnība no vecāku puses ir emocionāli daudz labak baroti, viniem obligāti nevajag kaislīgi mīlestību laulībā.
09.06.2015 16:08 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Pilnīgi piekrītu Neonam. Laulība varētu sanākt teicama, ja Tu pati ar sevi sarunātu, kas Tev nepieciešams. Turklāt, četri ar pusi gadi kaut kā kopā nodzīvoti. Domāju, ka ģimenes dzīvē ar laiku visi lielākoties arvien vairāk novērtē stabilitāti un mieru, ne pastāvīgas emocijas ar trauku sišanu un mīlēšanos pēc tam.
09.06.2015 16:09 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Lilii "Taču varbūt pie vainas rutīna, kaut ko vajag pamainīt, lai mainītos attiecības un varbūt pat uzrodas kāda dzirkstele un esošās attiecības liksies laimīgas." Ari domaju par so variantu, ja ne rutina, tad kautkads nogurums no darba un aiznemtibas. Protams, ka ta nav tikai vieniga problema, bet varbut, ka meginot risinat so, viss klutu rozainak...

cormeum: "Viņas izprecināja vecāki.. izskatās ar dzīvi apmierinātas, laimīgas, rūpējas un lutina savus vīrus (un otrādi), ar citiem vīriešiem neielaižās sarunās.. " Paldies par so informaciju. No kuras valsts tad vinas bija, ja nav noslepums? :)
09.06.2015 16:09 |
 
Reitings 33
Reģ: 09.06.2014
Loti interesantus komentus jus meitenes rakstat, paldies. Diezgan pretrunigi viedokli gan, bet loti laba viela pardomam...
09.06.2015 16:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)