Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hot Shapers bikses!!

 
Reitings 166
Reģ: 08.10.2009
Sveikas dāmas! :-)
Šodien saņēmu savas Hot Shapers bikses un jostu un esmu ļoti apmierināta jau pirmajā dienā. Pie fiziskas slodzes sviedrē pamatīgi. Un arī darot mājasdarbus.
Gribu jautāt tām kuras izmanto šīs bikses, kā jūs tās mazgājat?? Ar rokām kā norādīts? Vai varbūt liekat veļasmašīnā uz 20 gradiem skalošanas režīmā?? Bail ko sabojāt.;-)
Un padalaties ar savu pieredzi ar šīm biksēm. :-)
05.05.2015 22:17 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
tā kā diskusijas autore tik ļoti turas pie tā, ka tā ir lieliska ideja sevi dehidrēt, tad te ir links uz produktu, kas dos pat vēl labākus rezultātus. Noderēs arī Amniery, kas tieši jautāja vai var vilkt kopā bikses un kreklu :D Papildus vēl ieteicams atturēties no ūdens uzņemšanas vispār un būsi kā supermodele :D


https://www.youtube.com/watch?v=RJ-IZDT8FCg


aitas, bļin.
19.07.2015 01:21 |
 
Reitings 80
Reģ: 16.07.2015
Man ir jautājums par tām biksēm, vai tā sviedrēšana notiek tikai un vienīgi uz vēdera, vai arī uz ciskām un gurniem? Un arī par to kreklu- vai krekls arī ir labs? Un vai es varu viņus abus vilkt kopā?
18.07.2015 20:32 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Ja tik ļoti gribās svīst, var vienkārši savilkt bikses 5 kārtās un vēl lietus mēteli pa virsu. Efekts būs tas pats :)
Bet kā jau te teica- izsvīdīsi tikai ūdeni un dehidrēsies. Nevajag savu organismu tā noslogot. Labāk skriet normālās sporta biksēs- mazāk svīdīsi, bet organismam arī mazāk slogs būs. Un rezultāti nemainīsies.
Bet laikam jau katram vajag savu. Ja Tevi motivē sportošana celafāna biksēs, tad uz priekšu. Veiksmi nomest kilogramus! :)
06.05.2015 11:19 |
 
Reitings 166
Reģ: 08.10.2009
Te itkā nekas atdalīties nevar, viens audums. Bet jā, laikam būs vien jāmazgā ar rokām. Rakstīts ka nedrīkst arī izgriezt-izžmiegt, sanāk ka iemērc ūdenī, paskalina un njem ārā tekošu un liek žāvēt :-D:-D
06.05.2015 10:31 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Nezinu, cik autoritatīvs ir teksta autors, bet te vismaz daļēji ir atbilde uz to, cik slikta ir šāda (un vispār) pārmērīga svīšana.
Sweating too much can lead to dehydration which is dangerous as the sweat does not dry, but stays on the body, raising body temperature possibly to unsafe levels. Profuse sweating also leads to changes in blood chemistry, reducing blood volume and sending less oxygen to the cells. Weakness, dizziness, confusion, coma and even death can result because of excessive fluid loss.

Par tīšanos plēvē tur ir daudz vairāk, bet ieskatam pietiks par pārmērīgu svīšanu vispār.

Protams, katrs drīkst izvēlēties to, ko grib, nevienam nav tiesību aizliegt, ja reiz tāda prece ir pieejama, bet reizēm der palasīt arī kādu ne tik slavējošu atsauksmi, lai mazliet padomātu, vai tas ir tā vērts. Ja tāpat uzskata, ka ir, tad lai veicas un vēlu ātrāk iegūt tādu ķermeni, par kādu sapņo! :)
06.05.2015 10:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jā es bikses mazgātu ar rokām, veļas mašīnā neliktu, ja tās bikses ir kaut cik līdzīgas tai jostai vidukļa tad veļasmašīna nāks tai par skādi. Ja tām biksēm ir gumijai veidīgs materjāls tad tas var sākt atlipt nun zaudēt formu, vai iespējams sarauties/ zaudē elastīgumu. Ja teikts ka ar rokām jāmazgā tad tā ar mazgā katru vakaru, kaut vai katru dienu izskalo kārtīgi un ik pa 2-3 dienām kārtīgi izmazgā. Šādiem materiāliem vajadzētu ātri izžūt.

Manai mātei vel no tiem senajiem laikiem tā josta mētājās un viņa laikam tika iemesta veļasmašīnā reiz, pēc tam tā jostas gumijas daļa atdalījās no auduma daļas, rezultātā tā josta bija ārā metama.
06.05.2015 09:56 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Top shop reāli tev kaut ko iesmērē un kad sūdzies, tad godīgi pasaka, ka naivi bijāt, kad pirkāt.

Tāpat viņiem kaut kad bija brāķu riņķi, kas kopā neturējās, nu neko', jāpārdod vien bija, tad pielika klāt līmi.

Kuponos tās bikses aut kad vismaz bija lētāk, tad var pirkt kā parastās sporta bikses, nevis ka sēdēs dīvānā, ēdīs čipšus, svīdīs un tievēs. :D
06.05.2015 09:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
kabans

Oi tādus reklāmas tekstus dzirdot es uzreiz izslēdzu tv vai eju prom no tās lapas kur tas tiek apgalvots. . Nu nav tādi brīnum līdzekļi un ja pat kāds ir, tik un tā saderu ka tas nodara lielāku ļaunumu ķermenim nekā labumu + ja pārtrauksi produkta lietošanu tad viss drīzāk viss nāks atpakaļ un klāt dubultā :D
06.05.2015 09:51 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
atgriežoties pie tēmas jautājuma :D

Autore , kāda starpība starp mazgāšanu 30grādos ar rokām un 20grādos ar veļas mašīnu saudzīgajā režīmā?:D Tas režīms neizkrata tās bikses un tāpat izvilksi tās un vajadzēs pažņaugt ūdeni ārā, takā ar rokām būs ātrāk :)
06.05.2015 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Miss Joker
Redzu ka soto saproti :).... netikia bilde ir mākslīga bet arī teksts ir totāli glups... taukus pārvērst muskuļos ..... neko nedarot 2 dienu laikā iegūst 2kg muskuļus .. utt
06.05.2015 09:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
kabans Nelasīju to rakstu, bet bilde pirms un pēc jau man liek pasmieties. Viss kas izdarīts ir pirms bildē ir nobildējis sevi drusku nīkulīša tēlā ar pēc iespējas atbrīvotākiem muskuļiem, izlaistu vēderu un nenodzītām krūts spalvām, bet pēc bildē čalis ir vai nu bijis uz solāriju vai ar vienreizējo tonējošo krēmu kārtīgi iesmērējies, sasprindzinājis muskuļus, ievilcis vēderu un VOLLAA! Izskatās baigi uzkačājies lai gan tumšāka āda + ieeļļošana pati par sevi izceļ muskuļus jau :D Kur nu vel ja sasprindzina muskuļus kārtīgi.
06.05.2015 09:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
sieviskis ka jau mineji tin apkart pleevi un iet sportot.... nomet sos 5kg ... un tad nu visim stasta ka pleves tisana ir mega iedarbigs pasakums.... lai gan sie 5kg var krieties arii uz ento citu faktoru iedarbibaa.....


Vel ir saprotams tas ka šī sieviete kas tinās plēvēs iespējams nemaz neapzinās negatīvās puses šim procesam un tad iet apkārt visiem par to priecīgi stāstot jo pati negadīvas sekas vel nav jutusi, bet cits atkal tās var sajust pēc pirmās lietošanas reizes. Precīzi gan es nezinu kādas tās sekas ir, bet ja nemaldos tad principā laikam saistīts ar sirds pārslodzi utt.
Kas tad tai procesā var izklausīties labs ja tu principā sevi ietin pārtikas plēvē kā gaļas gabalu vai augli, tā ka neelpo un pēc tam sevi novieto saulē + karstā vietā un tā sutinies kādu laiku. Vai tad tas izklausas pēc kaut kā veselīga? Ka ķermenis neelpo un no tā tiek ar varu spiests laukā ūdens + enerģija?

Es saprotu ka ir dzirdēts ka modeles nakti pirms modes skates tā ietinas lai būtu pēc iespējas skatā slaidākas utt, bet tur jau darbs prasa būt tuvāk "ideālam" un ja tas nenotiek katru dienu, vai pat katru nedēļu tad to es vel varu pieņemt.
06.05.2015 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
http://ikdienaslaikraksts.com/veseliba/men-solution-plus/
šitas jau nu vispār ir viens no trakākajiem mārketinga ķeršanas variantiem
06.05.2015 09:36 |
 
Reitings 166
Reģ: 08.10.2009
Kabans es pirms pirkšanas arī daudz interesējos un lasīju, skatījos atsauksmes un kritiku, kā jau teicu vēlos dalīties pieredzē un mani arī interesēja vieglāka bikšu kopšana.
06.05.2015 09:36 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
bantiite Labi ka vismaz iegādājies kur citur, savādāk būtu gribējies tev pa galvu dot(joki) jo tak topshop cik skatos baigi labi uzceno preces :D

Bet man vispār grūti uzķerties uz šādiem pasākumiem jo ja jau ir bijis ieskats tajās reklāmas industrijās un kā tā reklamēšana utt. tiek veidota tad jau tu uz visiem piedāvājumiem sāc skatīties skeptiski :D Kā ar ja pat man kaut kas ļoti iepatīkas es tā pat to uz līdzenas vietas nepirktu, bet gan ļautu smadzenēm kādu mirkli apstrādāt to ideju kas parasti noved pie tā ka vienkārši labāk ietaupu naudu :D
06.05.2015 09:31 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
bantiite
Tas ka esi jau pasutijusi un samaksajusi nenozime tagad automatiski ka parejie kas tev megina pateikt ka tas ir mazvertigi vai bulshit ir mulki....
Es tomēr jau pirms tik apsaubāmiem pirkumiem meginu konsuteties un prasit atsauksmes ... nevis kad jau pasutits un tik tad to prasa.... turklat ieteiktu nelasit komentarus par preci vinu pasu majaslapaas - bet gan sis atsauksmes prasit realos neitralos portalos vai vel labak cilvekiem kam tas jau ir.. lai gan ari tad nereti ir neobjektivi vertejumi.... jo ir gana daudz cilveki kas pasi neizprot pat ja ir kads skietam sprogress uz ka rekina tas irr... nu piemers;
sieviskis ka jau mineji tin apkart pleevi un iet sportot.... nomet sos 5kg ... un tad nu visim stasta ka pleves tisana ir mega iedarbigs pasakums.... lai gan sie 5kg var krieties arii uz ento citu faktoru iedarbibaa.....
06.05.2015 09:27 |
 
Reitings 166
Reģ: 08.10.2009
Miss Joker arī es domāju, ka nu no tā topshopa jau nu neko nepirkshu, bet redz uz šo uzķēros :-D
Uzķēros uz viņiem taču iegādājos kur citur.
06.05.2015 09:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un ja tas būtu pilnīgs Bulshits tad viņas noteikti nereklamētu.


Es tomēr uzskatu ka tieši preces kuras reklamē ir lielākais bullšits + liela iespēja ka pa lētāku naudu varētu tādu pašu preci atrast ar tik pat labām iespējām utt. :D

Es skatos tā, preces kuras ir labas, reti kad vajadzēs ļoti reklamēt (tikai pašā sākumā), jo tiklīdz kā viņas izlaidīs apritē un piesaistīs pirmos klientus, ātri vien no mutes mutē tiks pastāstīts par to cik tā prece ir laba. Tās preces kuras reklamē TV, tās ir preces kurām vai nu nav noiets tik liels vai arī cenšas paķert muļķus uz āķa. Protams ir izņēmumi visos gadījumos, bet topshop ar savām reklāmām vispār irtik uzbāzīgi ka es savu mūžu pie viņiem neko nepirkšu :D Pietika ar vienu nakt pagulēt ciemos uz tā dormeo spilvena vai kas nu tas bija lai pēc tam nedēļu mocītos ar nežēlīgām sprandas sāpēm.

Vienīgais ko tās bikses manā izpratnē var dot ir iespējams mazāku celulītu un tvirtāku ādu, bet svars kā tā no viņām nepazudīs loģiski ja neko nedarīs, savādāk jau resnie tik vien staigātu tādās drēbēs :D
06.05.2015 09:17 |
 
Reitings 166
Reģ: 08.10.2009
Vispār es vēlējos dalīties pieredzē un lai citas meitenenes kuras lieto un kuraam interesee padalaas, bet biju jau aizmirsusi ka cosmo ir tik daudz pārgudro :-/
Ja jums tas liekas slikti un nevajadzīgi tad nerakstiet un sēžat mājās ar savām ideālajām sešpakām.
Esmu šīs bikses un jostu pasūtījusi un samaksājusi un ārā jau nemetīšu, vilkšu un svīdīšu un priecāšos par rezultātiem. :-):-D
06.05.2015 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
bantiite
Reklamēt var visu.. jau minēju par "taurenīti" ....
Ietiektu visupirms sakartot uzturu un tikai tad domat par to cik sportot..... jo pie galigi nepareiza uztura ari sports nelidzees
06.05.2015 09:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits