Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar citas rases cilvēku? Cik reāli?

 
Reitings 1
Reģ: 20.04.2015
Tātad, čau (l)
Es pat nezinu kā noformulēt domu :-/ man uzrakstīja Twitter kāds nepazīstams puisis no Rietumāfrikas. Pačatoju, pačatoju, aizsūtiju savas fotogrāfijas, parunājos skype..daudz sakarīgāks un inteliģentāks nekā mūsu baltie cilvēki (neesmu rasiste).
Well, sazinamies tikai angļu valodā, viņš pat vēlas iemācīties krievu valodu.
Viņš piedāvā man aizbraukt ciemos uz Rietumāfriku, pēc tam viņš grib uz LV pie manis, un pēc tam pārcelties ar mani uz ASV.
Es nezinu ko domāt, esmu bezgala apjukusi, jo iepriekšējas pieredzes ar šādiem cilvēkiem nav. :-/
Ko man reāli darīt? :-D Pazaudēt kontaktus negribas, ļoti sakarīgs puisis. Vai varbūt man tik rozā brilles uz acīm..
Tāda stulba tēma varbūt, bet nu jā. :-D Baltie vīrieši kaut kā vairāk mani nesaista ;-)
20.04.2015 23:17 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Es zinu, ka ar āfrikāni no Āfrikas nepītos. Esmu iepazinusi gana daudz viņus un esmu ne vienu vien stāstu no viņu sievām eiropietēm dzirdējusi. Māk viņi ausis ar sīrupu pieliet un uz rokām nēsāt līdz kāzām, kad papīri kabatā, ļoti bieži viņi mainās par 180 grādiem. Diemžēl. Un braukt pie viņa neriskētu, nedomāju, ka ir tā vērts, jo manuprāt vide, kurā cilvēks ir audzis, un audzināšana nosaka cilvēka personību.

Bet vispār jau iepriekš esmu izteikusies par šo es jau neesmu rasiste, bet ar melnādaino netiktos.. Personīgi es tiekos ar cilvēku nevis viņa ādas krāsu. Šobrīd randiņoju ar melnādainu vīrieti, bet viņš ir dzimis, audzis un studējis Rietumeiropā. Kultūras atšķirības mums ir tikai tik daudz cik tās pastāv starp latviešiem un rietumeiropiešiem, kas nav daudz, tāpēc viss ir forši un mums kopā ir labi.
21.04.2015 07:56 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Vai tad ir tāds izmisums, ka knapi pazīstamu čalīti ar melnu pakaļu jāņem ciet, jābrauc ciemos?
Varbūt Tu esi viena no 50 kurām šamējais raksta?
21.04.2015 07:48 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un arī tēmas konteksts-viena lieta ir draudzēties vai sarunāties ar cilvēku no citas pasaules malas, cita lieta-precēties, veidot ģimeni, kopā audzināt bērnus. Vienas tautas, kultūras pārstāvji nevar sadzīvot atšķirīgo uzskatu dēļ, kur nu vēl citu tautību, turklāt tik ļoti atšķirīgi. Šaubos, ka tu par viņu kultūru, mentalitāti ļoti daudz zini.
21.04.2015 07:25 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tēma aizvirzījās nepareizā gultnē. Lieta pēc būtības nemainītos, ja rakstītājs būtu jebkuras citas rases pārstāvis (āfrikā ir arī daudz balto).
Meiteņu brīdinājumiem ir politisks (par tām uzturēšanās atļaujām) un kultūru atšķirību iemesls (cik daudz tu zini par šī cilvēka kultūru? Katrai tautai vēsturiski ir radušās savas īpašas tradīcijas, uzskati, vērtību sistēma, uzskati par ģimeni utt., kas viņus vieno.)
21.04.2015 07:18 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Atbildot uz kristas komentaru,es ari esmu sapratusi,ka melnadainajiem ir lielakas problemas neka citu adas krasu parstavjiem.. It seviski,kad dzivoju cita valsti. Tas skiet jocigi,jo ,lai ari manas acis vergu turesana un cita melnadaino pazemosana ir jau sen pagatne,viniem loooooti patik to nepamatoti pieminet.
21.04.2015 02:58 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
melnajiem lielaaki daikti :D
21.04.2015 01:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vieniigais, ko esmu pamaniijusi daudziem melnaadainajiem ir race issues. Ir draugu lokaa viens puisis, smuks kaa konfekte, ar labaam maniereem, ir bijis uz zjurnaalu vaakiem, laipns, forsh utt. Meitenes ap vinju spieto kaa mushas ap medu. Vienreiz vinjam iepatikaas viena, kuru tobriid lenca arii baltaadainais puisis. Vinja izveeleejaas to otro. Rezultaataa raudaashana nedeelju garumaa par to, ka meitene ir rasiste. Vinjpraat, vinjam atsaka tikai taas, kuras ir rasistes. :D Otrais gadiijums - viena no manaam pasniedzeejaam. Vinjas lielaakais kompliments, ko vinja jebkad ir veltiijusi baltajam studentam - tu neesi rasists. Taa kaa vinja ir ljoti gudra, pieklaajiiga un atsauciiga, neviens pret vinju nav no klases iztureejies ar necienju vai jebkad noraadiijis uz aadas kraasu, bet vinja turpina saskatiit probleemas tur, kur taas nav un turpina puksteet par rasismu.
21.04.2015 00:59 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man, piemēram, melnādainie šķiet ļoti glīti.


Kā kuri.
Piemēram, šādam nav ne vainas:



Bet šāds:


nē, nē...
21.04.2015 00:47 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Kristai taisniba parcelties uz ASV nereaali ja aprecaties seit un neviens nav ASV pilsonis. Varesi tik palikt Afrikaa un maacities ugachachaa dejoot. :D
21.04.2015 00:40 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2015
Man, piemēram, melnādainie šķiet ļoti glīti. :) reiz gāju pa Vecrīgu, redzēju, puisis fotografēja kko, nu uz mata kā Lenijs Kravitz izskatījās, baaaigi smukais. :)
Bet tā mentalitāte - kā kuram. Reiz arī ar draudzenēm brīvdienas vakarā klejojot pa Vecrīgu, sapazinos ar vienu - no Kenijas, man šķiet. Tīri labi krieviski runāja, pat pāris vārdus latviski arī, bet nu mani mazliet sabiedeja tas, ka aicināja pie sevis uz mājām ciemos :D nebija tur kkas Okei. Protams nepiekritu :)
21.04.2015 00:39 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Lai brauc pie tevis vispirms. Ari viriesi internetaa var izlikties sakariigi un realitaatee var but pavisam psihopaatiku domaasanu.
Uz ASV parcelties nav tik viegli. Vjag pamatotu iemeslu kamdel uz ASV..ja vins butu amerikaanis tad butu tev vieglak parcelties viza, appreceties,noformeet visus papiirus un tamlidzigi.

Cik ilgi tu pazisti vinu?? Zinu ka var iemileties musdienas vnk catojot cuar skype..(runaajot un tamlidzigi ja ar webkameru seviski), bet tur jaapaiet kaadam laicinam tam klikskim un tam ir jaanoturas sameera ilgu laiku, ka tiesam gribi ar vinu but kopaa tad soli pa soliitim ko plaanot.

Pati sevi ar melno nespeetu iedomaaties. Rasiste neesmu vnk neiet kopaa kaadi peec tam beerni sadzimtu :D :D

Nesteidz!
21.04.2015 00:37 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Mani fascinē šitie "es jau neēsmu rasiste, bet aaaaa, viņš ir tiiiik melns!" teksti. Tiešām neēsat rasistes?

Jā, bet es nezinu, laikam kaut kāda liekulība sanāk - man patīk melnādainie un sevišķi tā kultūra - afrikāņu un afro-amerikāņu -, bet, kad es iedomājos, ka man būtu jāiepazīstina mamma ar melnādainu vīru, man paliek neomulīgi, jo es zinu viņas reakciju.
21.04.2015 00:36 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Mani fascinē šitie "es jau neēsmu rasiste, bet aaaaa, viņš ir tiiiik melns!" teksti. Tiešām neēsat rasistes? :-D:-D:-D
21.04.2015 00:34 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Quince, kas tieši tajā visā liekas nereāls? Cilvēki iepazīstas, internets eksistē. Nav man nekas jāpierāda un nav arī domas to darīt, nejūtos nedz skaistāka, nedz pārāka par citām, es vienkārši esmu apjukusi.
21.04.2015 00:33 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Pedejais komentārs ir krietni nereālaks par autores problēmu. :-Dn
21.04.2015 00:31 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Tēma protams, liekas nedaudz nereāla, bet man kaut kā uzjundīja kaut ko... Man līdzīgas šaubas šobrīd, bet nē, nekas saistīts ar ārpus Eiropas iedzīvotājiem. Piemetīšu sub toppic.

Ir vīrietis jau kādus pāris mēnešus, ASV pilsonis, dzīvo Londonā, turīgs, bet, jā - melnādains. Un kaut es tiešām neesmu rasiste un man šis cilvēks patīk. Mani mulsina gan viņa ādas krāsa, gan viņa statuss sabiedrībā, ja tā var teikt, tāds VIP cilvēks. Īsti nesaprotu, kā rīkoties. Es esmu reāli vienkārša, parasta, vidējā latviete. Okey, ja, es varbūt esmu savādākā nekā viņa grūpijas, nekrītu ceļos, kavēju mūsu tikšanās, kad viņš ir Rīgā, ierodos uz tām high, vai neierodos vispār, vienkārši besīju viņu ārā savā ziņā, jo es vienkārši neesmu to "tās" sabiedrības un es tur nejotos ērti, brīvi. Atdevu viņam 6to aifonu, ko man atsūtīja nākamajā dienā pēc mūsu pirmās tikšanās un es negribu iet ar viņu uz tiem klubiem, kur čikses tusējas īsos svārkos. Man besī fancy restorāni un ikdienu es labprāt pavadu piemēram parkā uz soliņa graužos belašu. Tāda sajūta, ka mēs vispār esam tik dažādi, bet bāc, ir tādi momenti, kad mēs guļam, piemēram, gultā kopā un man ir tik labi un forši... Stundām runājamies un smejamies. Sākas mājieni par to, ka man jāpārceļās uz Londonu... Viņš pacieš visus manus mindfuckus un atkarības, smēķēšanu utt. Motivē mani un tā, bet es nevaru, es vienkārši nesaprotu, kas mani attur. Man pat nevajag padomu, vnk izliku kāpi.
21.04.2015 00:28 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
mani vispār dažreiz sakaitina lasīt par tiem kabatzagļiem; kuri lepni filmējas dok.filmās un lielās ar saviem ieguvumiem. Liekas...nezinu... vai tiešām var būt tādi izdzimteņi? kā var būt cilvēks A, kurš naudu pelna strādājot, bet var būt arī cilvēks B, kurš uzskata, ka iztiku viņš var "pelnīt" zogot.

dažreiz domāju, cik forši būtu visus sabiedrības mēslus salikt uz kādas salas un tur arī turēt. Likt viņiem kaut kādā veidā savas rokas un smadzenes izmantot pārējo, normālo cilvēku labā. Tieši tā pat visus tos ISIS utml mēslus.
21.04.2015 00:24 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Meksikāņi taču loti daudzi tomēr riskē un dzīvo un atrada nelegāli ASV. Afrikāņu jau nav sliktāki.

meoooww, ar sitam brīvajam robežām plaukst ari zādzību tūrisma. Cilvēki no nabadzīgākajām ES valstīm brauc citviet zagt, policijai šiem zagļiem ir grūti ko padarīt jo aizturēt vairak par 24h nevar un tiklīdz vini ir pāri robežai padarīt viniem neko nevar.
21.04.2015 00:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Legāla dzīve Latvija? Kādas viņam Latvijā perspektīvas? Mums vismaz pusmiljons latviešu ir aizmukuši no valsts.

Ar legaaliem lv papiiriem var taalaak virziities uz Eiropu, ja lv negribaas seedeet. Kaada perspektiiva? Apguut izgliitiibu, atrast labu darbu, ar laiku tikt pie sava iipashuma, auto utt, kas ir neiespeejami ja esi kaa nelegaalais imigrants ASV.
21.04.2015 00:17 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Legāla dzīve kur? Āfrikā? Da tur daudzviet legāls statuss neko nenozīmē un cilveks ir laimīgs ja atgriezies majas no darba dzīvs un neaplaupīts. Labi, ir vietas kur ir mierīgāk bet nabadzība ir liela.

Legāla dzīve Latvija? Kādas viņam Latvijā perspektīvas? Mums vismaz pusmiljons latviešu ir aizmukuši no valsts.

Bet ASV vēl joprojām apvij liela spozme, vismaz šis pasaules daļas acīs.

Perspektīvas? Kādas perspektīvas ? Tas ka viņš ir gudrs un inteliģents vel nenozīmē ka vinam ir papīrs kabatā kurš kaut ko dod viņa valsti vai Eiropa.
21.04.2015 00:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits