Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

seklums

 
Reitings 93
Reģ: 20.03.2015
Kādēļ sievietes domā, ka pietiek labi izsatīties un neko citu nevajag? Normālu vīrieti vidusmēra sieviete garlaiko, var tikai velnu padzīt un padrāzt, saturīga saruna neizveidosies. Sievietēm gandrīz ne par ko nav viedokļa, vīriešiem par visu ir viedoklis. Kādēļ sievietes ir anti-intelektuālas?
21.03.2015 00:08 |
 
Reitings 93
Reģ: 20.03.2015
gan jau vēl kādam ir kas piebilstams
22.03.2015 12:30 |
 
Reitings 93
Reģ: 20.03.2015
troļļa dancinātājai

Tas, ka tev nepatīk manis izteiktais un ļoti labi argumentētais viedoklis, nepadara mani par trolli. Tas tieši norāda, ka esmu savu pozīciju pārdomājis un paužu to, kāda tā ir. Bet bābas jau ir imūnas pret argumentāciju, tikai krīt panikā un kliedz trollis trollis, it kā tāda kliegšana manis teiktajā ko mainītu.

Cilvēki ir tik dažādi - ir sekli vīrieši un seklas sievietes un tas ir ļoti individuāli.

To es nenoliedzu. Sekls vīrietis intelektuāli ir vidusmēra bābas līmenī, un vidusmēra vīrietis ļoti gudras bābas (tādu bābu ir ap 1-2% no visām) līmenī. Tāpat arī seklu vīriešu ir daudz mazāk kā seklu bābu, jo večiem ir ļoti maz interešu, kas būtu ekvivalentas bābu apsēstībai ar izskatu un večiem, kas sastāda 99% bābas dzīves rūpju.
22.03.2015 11:56 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Nelasīju komentārus.
Nesaprotu no kurienes šāds viedoklis radies. Cilvēki ir tik dažādi - ir sekli vīrieši un seklas sievietes un tas ir ļoti individuāli. Nevar teikt, ka tikai sieviešu dzimums ir sekls un viņām galvenais ir izsktas un viss, lūk šāds uzskats ir sekls..
22.03.2015 02:23 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Ņemot vērā kādreizējā Visions "karjeras" sākumu šajā portālā, domāju, pastāv pamatotas aizdomas, ka troļļa dancinātājai pašai caurs vēdergals. Katrā ziņā, ja tiešām lolo domu par žurnālistes karjeru, būtu laiks pievērsties citai tēmai - "visas bābas ir tukšpaurainas klukstes" strauji sevi izsmeļ.

Argumentācija gan nebūt nav tāda, kas būtu pelnījusi taisnvirziena ceļojumu miskastē.

Dari kaut ko lietas labā, vērs sabiedrības, sevišķi jaunatnes, skatu izglītošanās virzienā, nevis pseidointelektuāli onanē nenopietnā forumā.
22.03.2015 01:04 |
 
Reitings 93
Reģ: 20.03.2015
Pirmajā teikumā jau parādīji, kas ar tevi - izskatās, ka traumas radījušas šo naidu.

Es rakstu vispārzināmas lietas. Baigo jau nu naidu manī radīs kaut kādas kosmietes uzdirsiens. Neesmu jūtelīga bāba, ceri tālāk.

Tāpat, komiski liekas šī gaiļu cīņa par dzimumiem. Ģenetālijas nenosaka cilvēka vērtību.

Dzimums ir smadzenēs, nevis starp kājām, un smadzenes nosaka vērtību.

jo paša argumentācija ir ciešama

bābai nebūs spriest par manu argumentāciju

Grafs Auseklis ar Dzudu Lowe profila bilde cep diskusiju par seklumu

Kāda pirmā bilde izleca google, tādu arī ieliku.
22.03.2015 00:34 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Grafs Auseklis ar Dzudu Lowe profila bilde cep diskusiju par seklumu :D :D :D
21.03.2015 19:48 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
*reto reizi izlasu diskusiju līdz pēdējam komentāram, jo savādi piesaistoša. Neredzu ne mazākā mēra provokāciju. Jā domas ir formulētas ļoti kritiski, subjektīvi, bet arī diez gan loģiski.

Un, ja godīgi, man kā sieviešu dzimuma pārstāvei, ir pat jāpiekrīt Grāfa komentāriem, ļoti liels vairākums sieviešu dzimuma pārstāvju 15 gados izvēlas zinātnes vietā lupatas un kosmētiku, tāpat jāpiekrīt, arī tam, ka vīrieši ap to vecuma posmu interesējas, par mehāniku, fiziku, ķīmiju un matemātiku. Protams, neizslēdzot arī intereses par sievietēm un tusiņiem, bet šis īpatsvars, vismaz manos novērojumos augot, bijis krietni vien procentuāli mazāks.
Un pasmaidīju par faktu, ka sievietes mācās eksāmenu dēļ- tiesa, visbiežāk, sievietes labāk atbilst skolu sistēmai, bet sievietes mācās papildkursus un visādas sīklietas prieka pēc.
Tāpat, vīrieši visbiežāk vairāk lasa un mācās visu intereses pēc, ne tāpēc, ka skolā tas ir likts.
Subjektīvo novērojumu vadīta, varu teikt, ka biežāk tieši tas, ko izvēlas iegūt zināšanās vīriešu dzimuma pārstāvji ir noderīgāk.

Tas augstāk minētais faktors, kurā norādīja, ka sievietes ir "stulbas un ar viņām nav par ko parunāt" un argumentācija "lasīti sējumi un politiskie traktāti", liekas visnotaļ smieklīga mērīšanās ar viedokļiem. Fakts, ka sievietes ļoti bieži sevi "pielīdzina" vīrietim un runā "stulbāk", jo nezin kā savu sarezģīto (un jā, wow šokējoši, sievietes tiešām domā sarezģīti no visiem rakursiem, un analizējot visu) domu izteikt vīrietim, kurš domā racionāli un lakoniski (jo visbiežāk, vīrieša domas ir vienkāršas, vienvirzienā tendētas idejas, domas, bez visādiem, "iespējams, ja nu tomēr utt").

Tāpat, komiski liekas šī gaiļu cīņa par dzimumiem. Ģenetālijas nenosaka cilvēka vērtību.

Lai vai kā, liels + tēmas autoram, par to, ka izveidoja tēmu, kuru nebija pretīgi lasīt līdz beigām, jo paša argumentācija ir ciešama un meitenes, centās tiešām labi atspēkot savu vienoto viedokli. Nav tukša muldēšana par neko. Par to vien, paldies.
Būtu interesanti, ja tu (autor) ko tādu izveidotu vīriešu forumā, tikai no otra skatupunkta, kāda būtu viņu reakcija?
21.03.2015 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Pirmajā teikumā jau parādīji, kas ar tevi - izskatās, ka traumas radījušas šo naidu. Viss sacītais ir vai nu provocējoši murgi vai traumu radīts subjektīvs redzējums. Ja nespēj pārciest dažu stulbu cilvēku sacīto, neattiecinot to īpašības uz visu dzimumu, steigšus jāārstējas.
21.03.2015 18:14 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Vīrieši mācās sev, jo interesē, un bābas dirš viņiem virsū, ka viņi ir ķipa botāniķi.

Arī puiši ir tie, kas šādos vārdos sauc netusējošos zubrīgos džekus. Ja ne pat nežēlīgāk kā meitenes. Riebjas šī dzimumu dalīšana, kad viena puse ir balta un pūkaina, bet VISS pretējais dzimums ir visa ļaunuma sakne.
21.03.2015 15:24 |
 
Reitings 93
Reģ: 20.03.2015
Vissmieklīgākais, ka šo vīriešu ego un intelekta pamats, no kura var apspļaudīt sievietes, ir bijusi vienkārši tā "laime" piedzimt par vīrieti, un šajā sasniegumā ielikti 0% savu pūļu.


One study investigated the differences in IQ between the sexes in relation to age, finding that girls do better at younger ages but that their performance declines relative to boys with age.

Vari traktēt divos veidos. Vai nu vīrieši ar gadiem sevi paceļ augstāk par bioloģijas noteikto. Vai arī bābas ar gadiem sevi degradē zemāk par bioloģijas noteikto.
21.03.2015 13:43 |
 
Reitings 93
Reģ: 20.03.2015
Vissmieklīgākais, ka šo vīriešu ego un intelekta pamats, no kura var apspļaudīt sievietes, ir bijusi vienkārši tā "laime" piedzimt par vīrieti, un šajā sasniegumā ielikti 0% savu pūļu.

Man te vakar dirsa virsū, ka piektdienu esmu tupi pavadījis mājās, nevis drāzies pa Vecrīgu, kā krutās kosmietes. Es sēžu mājās, jo daudz mācos. Bābas pašas dirš virsū tiem, kas mācās, un tad ap gadiem 25 tādus tikai grib, jo mums jau ir nauda, kamēr viņas ir tupas ubadzes.

Vienīgo bioloģisko pamatu redzu tikai reproduktīvās sistēmas atšķirībā - norēķināsim nost 3 dienas mēnesī, kuras liedz pilnvērtīgi mācīties

Tu pieņem, ka abi dzimumi grib mācīties vienādi, bet reāli jau tā nav. Bābas mācās tik, cik vajag eksāmeniem. Vīrieši mācās sev, jo interesē, un bābas dirš viņiem virsū, ka viņi ir ķipa botāniķi. Kad bābām pusaugu gados ieslēdzas režīms ''veči, lupatas, seriāli'' večiem tajā laikā parādās īstas interses - matene, mūzika, mehānika.

Visas uzvaras iegūtas ne tādēļ, ka esi piedzimis par vīrieti un sieva par sievieti, bet tādēļ, ka vīrietis sievu iespundējis saimniecības kabūzī, tādējādi savus pienākumus nogrūzdams viņai, pretī ieguvis sievas potenciālu.

Sorry bet palasi vairāk cosmo diskusijas, kur pašas sievietes lepojas, ka viņas ir kakls kas groza galvu, pašām nekas nav jādara, jo vīrs sasniegumiem bagāts un gudrs. Bābas neviens nenogrūž, viņām pašām patīk un ir dabiski būt tupām un neambiciozām. Neviens 18 gadniecēm neliek masveidā nesties studēt zemu apmaksātas sūdīgas profesijas.

priecājos, ka ir feministes.

zināji, ka lielākā daļa bābu tavas feministes ienīst? :D
21.03.2015 13:25 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es nebiju domājusi tos vīriešus, kas izprot auto uzbūvi - visi nemaz to neizprot - bet vidusmēra, tādus, kas tikai tīksminās par ātrumu un mašīnas krutumu.
21.03.2015 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Iesiastoties šajā provokācijā, zinu, ka kāpju zemāk pie tiem, kuri savās ilūzijās dzīvo virs manis, bet viedoklis man ir.

Vissmieklīgākais, ka šo vīriešu ego un intelekta pamats, no kura var apspļaudīt sievietes, ir bijusi vienkārši tā "laime" piedzimt par vīrieti, un šajā sasniegumā ielikti 0% savu pūļu.
Kad redzu tādu dažu indivīdu bezizmēra pašpārliecinātību, sajūtas tādas pašas, kādas dzirdot bagātos bērneļus izsmejam nabagos vai nacistus, kas uzskata, ka viņa tautība viņu padara vērtīgāku. Cik gan liela, neatkarīga no paša, bijusi iespēja piedzimt "nolikto" dzimumā un tautībā, tad gan dziedātu citu dziesmu.
Lielā mērā "sieviešu stulbumam" ir tikai socioloģisks un psiholoģisks pamats - tas ir mīts, kurš iedēstīts katrai paaudzei no tādiem pašiem tēviem, kuriem vajag to gudrības un varas kroni sev vien (ak, cik nepašpietiekami esam, bez sava dzimuma kā bez biksēm) vai mātēm, kurām viņu vecāki to iestāstījuši.
Vienīgo bioloģisko pamatu redzu tikai reproduktīvās sistēmas atšķirībā - norēķināsim nost 3 dienas mēnesī, kuras liedz pilnvērtīgi mācīties un tos mēnešus, kuri paredzēti bērna iznēsāšanai un zīdīšanai, ko vīrietis nespēj. Diemžēl nav bieži redzēts, ka kāds šī gada laikā būtu kļuvis par ES prezidentu. Visas uzvaras iegūtas ne tādēļ, ka esi piedzimis par vīrieti un sieva par sievieti, bet tādēļ, ka vīrietis sievu iespundējis saimniecības kabūzī, tādējādi savus pienākumus nogrūzdams viņai, pretī ieguvis sievas potenciālu. Sieviete, protams, pati vainīga, ka nelauž šo modeli un savu meitu vēl pamāca, kā izcept garšīgāku steiku vīra kungam vai kuras ziepes izmantot viņa zeķēm.

Man laikam bijusi liela laime - nekad neesmu saskārusies ar ierobežojumiem vai stereotipiem sava dzimuma dēļ. Pamatskolā puiši labprātīgi atdeva savam dzimumam it kā pienākošos godu būt gudriem un kaunējās būt "zubriem". No 18 cilvēkiem augstskolā mācās 3 meitenes un 1 puisis.


Un priekš tām, kurām tā nav, priecājos, ka ir feministes.
21.03.2015 13:08 |
 
Reitings 93
Reģ: 20.03.2015
Tas nav slikti, ka interesē, bet ja runā tikai par to - šauri :) Tas pats, kas sievietēm kosmētika

Saprast automašīnas uzbūvi un darbības principus ir daudz sarežģītāk, kā mālēt krāsas pa seju, ko dara katra 12 gadniece. Vīrieši, ņemoties ar automašīnām, izprot arī fiziku, ķīmiju un bieži nodrošina sev arī labi apmaksātus darbus bez 20 gadiem augstskolā un iegūst praktiskas iemaņas ikdienai. Bāba var tikai uzkrāsot seju, lai izpatiktu večiem.

Avatars ir avatars, ja tev ir augsts IQ, tad jau tu saproti simbolu nozīmi.

Saprotu, ka esi divkose, kurai patīk bildes ar mašīnas saprotošām bābām, bet tajā pašā laikā dirs virsū mašīnas saprotošiem vīriešiem. Jo reāli šī tēma tevi neinteresē, tikai liekas kruti izlikties, ka interesē.
21.03.2015 12:55 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tas nav slikti, ka interesē, bet ja runā tikai par to - šauri :) Tas pats, kas sievietēm kosmētika :D
Avatars ir avatars, ja tev ir augsts IQ, tad jau tu saproti simbolu nozīmi.
21.03.2015 12:34 |
 
Reitings 93
Reģ: 20.03.2015
Pati ieliek avatarā bābu pie mašīnas, un tad dirš virsū, ka vīriešus interesē mašīnas :D
21.03.2015 12:31 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man ir otrādi - reti kad satieku tādu vīrieti, ar ko man būtu interesanti. Vairums runā tikai par dzeršanu, klubiem, mašīnām un datoriem.
21.03.2015 12:27 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Uhh, īstā diskusija labam rītam! :D

Ausekliz - sajutos patīkami pārsteigta par tavām atbildēm.

Kā saka: Gudrs cilvēks nekad neteiks, ka viņš ir gudrs, jo apzinās, ka nevella patiesībā nezina.
21.03.2015 11:36 |
 
Reitings 93
Reģ: 20.03.2015
Tavas augstskolas dzīvot nevienu vēl nav iemācījušas un prātu ar nevienam kam tāds iepriekš nav bijis devušas nav.

Zelta vārdi. Tak viņa tic horoskopiem un domu spēkam. Vienīgās viņas komentētās tēmas, kas nav par večiem un seksu, ir par šo. ''Inteliģentā cosmiete'' lol
21.03.2015 11:16 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Man jau vairāk liekas, ka tev pašam ir diezgan sekls intelekta līmenis, ja liec visas sievietes vienā plauktiņā.
Es atļaušos nepiekrist nevienam vārdam, jo man, piemēram, interesē sarunas, māksla, globālas tēmas. Esmu sieviete ar augstāko izglītību un diezgan gudra saviem gadiem. Tā kā mazāk apgrozies pamuļķu vidū un nebūs tev tik samaitāts priekšstats par sievietēm.

Tavas augstskolas dzīvot nevienu vēl nav iemācījušas un prātu ar nevienam kam tāds iepriekš nav bijis devušas nav.
21.03.2015 11:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!