Skaistums un dzīvesveids uzreiz pēc grūtniecības.

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes!
Mans pirmais trimestris ir galā, gaidu savu pirmo bērniņu un esmu tiešām priecīga par šo, laikam, lielāko notikumu dzīvē. Bet mani biedē milzīgas pārmaiņas manā dzīvē, kuras iestāsies pēc bērna piedzimšanas. Gribu, lai jaunās māmiņas padalās ar pieredzi, cik ļoti ir mainījies Jūsu ķermenis un kā paiet tas pirmais gads, esot bērna kopšanas atvaļinājumā. Godīgi sakot, lasot internetu, sāk likties, ka visu ķermeni noklās briesmīgas strijas, krūtis nošļuks līdz ceļgaliem, par miegu vispār var aizmirst. Sēdēšu viena pati ar bērnu, kamēr vīrs strādās un tik barošu, mainīšu pamperus un ucināšos. Bet būsim taču godīgas, arī jaunām māmiņām gribās kaut kur aizbraukt atpūsties, iedzert pāris vīna glāzes ar draugiem, bet kā lai to visu realizē, ja nemitīgi bērns ir jābaro ar krūti?? :)
28.11.2014 16:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man vienmeer atminaa buus tas,ka pec gruutnieciibas biju tievaaka,kaa pirms,jo loti vareeju nemties ar beeernu,maaju uttAr kruuti baroju kaadus 4meenesus.
Strijas man bija maz,bet bija-beernins tomer bija taads paliels 4kg200gm!Izspiedu pati,nebija neviena pliisuma.Tagad ,peec daudziem gadiem ,man taas strijas nemaz vairs neredz-es vispaar par taam daudz nekad nedomaaju,jo ir tik zemu...
Kruutis kaadu laiku bija loti mazas-peec visaam barosanaam utt(man ir divi beerni),bet tad saaku vingrot ,un palika smukaakas-tas B ir bijis vienmeer,bet jaasaka,ka taadas kruutis kaa man ir tagad-nekad nav bijusas-stingras un smukas!Noteikti sports paliidz "kruutis atguut" un arii masaaza(viira masaaza vislabaakaa):)
28.11.2014 16:55 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Nē, man noteikti nav grūti atteikties no vīna uz pāris mēnešiem, neesmu alkoholiķe, bet nu tie noteikti nav pāris. 9 grūtniecības mēneši un tad vēl, iespējams, kāds gadiņš vai 9 mēneši aiziet barošanā. Un nav runa tikai par alkoholu, bet gan par to, ka pat uz vienu dienu nevar aizbraukt atpūsties.
Diemžēl ģimenes sievietēm ķermenis izmainījās uz to sliktāko pusi, tāpēc cerēju rast kādu mierinājumu šeit. :D
28.11.2014 16:55 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Parunājies ar savas ģimenes sievietēm, kā viņām izmainījās ķermenis. Mammas un vecmāmiņu pieredze būs nozīmīgāka Tev. :)
Es domāju, ka tad, kad piedzims mazulis, tad Tevi neuztrauks tik ļoti tie sīkumiņi.
28.11.2014 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
vai tiešām uz dažiem mēnešiem ir tik grūti atteikties no vīna? ja tu to dari sava bērna labā...
par pārējo- daļēji taisnība, bet ļoti atkarīgs no katras pašas
28.11.2014 16:48 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Sēriju nē, bet striju
28.11.2014 16:45 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Varbūt nemaz nebūs jābaro ar krūti, to tu nezini.

Bet pārējais lielākoties tā arī ir, protams citai sēriju nav un krūtis paliek smukas :D
Man pēda mainīja izmēru no 36. Uz 37,5 :D
28.11.2014 16:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits