Skaistums un dzīvesveids uzreiz pēc grūtniecības.

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes!
Mans pirmais trimestris ir galā, gaidu savu pirmo bērniņu un esmu tiešām priecīga par šo, laikam, lielāko notikumu dzīvē. Bet mani biedē milzīgas pārmaiņas manā dzīvē, kuras iestāsies pēc bērna piedzimšanas. Gribu, lai jaunās māmiņas padalās ar pieredzi, cik ļoti ir mainījies Jūsu ķermenis un kā paiet tas pirmais gads, esot bērna kopšanas atvaļinājumā. Godīgi sakot, lasot internetu, sāk likties, ka visu ķermeni noklās briesmīgas strijas, krūtis nošļuks līdz ceļgaliem, par miegu vispār var aizmirst. Sēdēšu viena pati ar bērnu, kamēr vīrs strādās un tik barošu, mainīšu pamperus un ucināšos. Bet būsim taču godīgas, arī jaunām māmiņām gribās kaut kur aizbraukt atpūsties, iedzert pāris vīna glāzes ar draugiem, bet kā lai to visu realizē, ja nemitīgi bērns ir jābaro ar krūti?? :)
28.11.2014 16:39 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Es pilnībā piekrītu Fit-girl teiktajam. Kaut vai kopā ar draugu/vīru nevarēsiet tā vienkārši kaut kur forši kopā aizlaist un ar draugiem patusēt.
CariDee, vai tad tētis nav naudas pelnītājs? Nezinu vai 16.00 dienā tu pēkšņi varētu no zila gaisa noorganizēt aukli un aizskriet kaut kur satikties.
29.11.2014 13:35 |
 
Reitings 138
Reģ: 08.03.2010
Sveika:)
Pa grūtniecības laiku pieņēmos par 20 kg (pirms tam biju ļoti smalka un svars bija mazāks kā vajadzētu).
Strijas nebija pilnībā (lietoju sezama eļļu 2x dienā). Baroju bērnu līdz gada vecumam (tagad viņam ir jau 16 mēneši) un krūtis palika mazākas kā bija - A izmērs. Un, jā viņas šobrīd ir nekādas - mazas un ļenganas (ja tā varētu teikt), bet ar janvāri atsākšu zāles apmeklējumus, jo nebūs jāsatraucas par bērna atstāšanu citiem :)
Uzreiz pēc dzemdībām visi kg pazuda un dabūju savu ideālo svaru.
Vienīgi ir man riepiņa neliela (nespēju saņemties tik galā ar to), jo mīlu ēst :D
Bet tiklīdz sāku veselīgi ēst un mājas apstākļos kārtīgi vingrot tā pazūd nemanot. Un tad atkal svētki un palaižos :D
Es kad biju stāvoklī nemaz neaizdomājos kā visa dzīve mainīsies, bet vienkārši dzīvoju līdzi visam jaunajam.
Kad piedzima dēliņš vispār negribēju nekur doties tālu un ilgi, jo baidījos, ka palaidīšu ko garām viņa attīstībā. Protams, ka frizieris, manikīrs, masāža neizpalika, bet tas bija pienākumus pret sevi un vēlme būt skaistai un koptai :) Un tur palīdzēja vīriņš un mana ģimene.
Pirmo reiz kad aizgāju tikties ar draudzenēm bija ap dēliņa 4to mēnesi. Un jutos SUPER.
Šobrīd aizejam ar vīru uz kādu pasākumu vai arī viena aizdodos uz kādu pasēdēšanu, jo tomēr esmu arī sieviete, kurai ir savas nepieciešamības pēc sabiedrības un draudzeņu vakariem.
Mums ļoti ir paveicies, ka varam rīkot mājas ballītes - draugi neiebilst apciemot mūs, kā arī 3min attālumā dzīvo mana ģimene, kas labprāt mazo paņem un pieskata :)
Esmu iemācījusies līdzsvarot dzīvē savas vēlmes un bērna vēlmes (nepieciešamības).
Ir gadījumi, kad palieku gribot, jo nav kas skatās mazo, bet tas pāriet dažu minūšu laikā, jo saprotu, ka man tas pasākums nav vajadzīgs, bet varu pavadīt to laiku ar savu bērniņu :)
Un par gulēšanu :D Sākumā bērniņš celās noteiktos laikos ēst un uzreiz gāja atpakaļ čučēt. Šobrīd ejam kādam posmam cauri, kad katru nakti ir 3x jāceļas un jāīd, tādēļ nākas rausies ārā no gultas un midzināt :D
29.11.2014 14:07 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
man ir vairakas draudzenes ar lielakiem un mazakiem berninjiem. Teiksu ta, vuiss atkarigs no ta cik daudz laika esi gatava ieguldit sava izskataa. Dazam daudzenem radu sievietes pec berninja paliek apalakas un ta ari svaru nenomet, bet pasas ir pieradijums tam, ja dara, piedoma ko ed, pasporto kaut minimali, viss ir mainams. Viena vispar izskatas vienkarsi ideali, peldkostimaa redzot, balta skaudiba, viss stingrs, redzama viegla vederprese, bet nav stiegraina vai kaulaina. Iet uz zali 3 reizes nedelaa, piedoma ko ed, bet atlaujas ari nasnkus, nepavisam nav apsesta ar salatlapu greausanu 24/7. Vina ir tiesam reals pieradijums tam, ka ja velas, var.
29.11.2014 14:14 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
CariDee, vai tad tētis nav naudas pelnītājs? 

Jā Lexy, tētis ir donors un naudas mašīna.
29.11.2014 21:20 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Sēdēšu viena pati ar bērnu, kamēr vīrs strādās un tik barošu, mainīšu pamperus un ucināšos.

Par šo man reizēm uznāk škrobe. Liekas, ka vieglāk ir iet uz darbu nekā auklēt zīdaini. Reizēm skauž, ka vīrs brauc uz darbu, bet es palieku mājās no dienas uz dienu. Gribas sabiedrību, lai gan tik sabiedriska pēc savas dabas nemaz neesmu.
Par ķermeni - 2 mēnešu laikā neesmu tikusi vaļā no visa uzkrātā svara, vēl ir kādi 3 kg. Sportot nevaru saņemties sākt, jo visu laiku liekas, ka nav laika - viss laiks pazūd, auklējot zīdaini. Tur jau arī daudz no svara, kāds ir bērns - mierīgs vai činkstīgs.
Strijas man neradās, par ko esmu ļoti priecīga, bet arī uzskatu, ka tas ir gēnu jautājums.
Ar miegu nav tik traki, ja vien nav zīdainis, kurš brēc visu cauru nakti. Celšanās naktī ik pa 3-4 h šķiet pašsaprotama.
30.11.2014 18:53 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Par šo man reizēm uznāk škrobe. Liekas, ka vieglāk ir iet uz darbu nekā auklēt zīdaini. Reizēm skauž, ka vīrs brauc uz darbu, bet es palieku mājās no dienas uz dienu. Gribas sabiedrību, lai gan tik sabiedriska pēc savas dabas nemaz neesmu.

+

es pat sākumā piedāvāju draugam ņemt dekrētu un es ietu strādāt. :D no kā protams viņš atteicās.
01.12.2014 20:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits