Skaistums un dzīvesveids uzreiz pēc grūtniecības.

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes!
Mans pirmais trimestris ir galā, gaidu savu pirmo bērniņu un esmu tiešām priecīga par šo, laikam, lielāko notikumu dzīvē. Bet mani biedē milzīgas pārmaiņas manā dzīvē, kuras iestāsies pēc bērna piedzimšanas. Gribu, lai jaunās māmiņas padalās ar pieredzi, cik ļoti ir mainījies Jūsu ķermenis un kā paiet tas pirmais gads, esot bērna kopšanas atvaļinājumā. Godīgi sakot, lasot internetu, sāk likties, ka visu ķermeni noklās briesmīgas strijas, krūtis nošļuks līdz ceļgaliem, par miegu vispār var aizmirst. Sēdēšu viena pati ar bērnu, kamēr vīrs strādās un tik barošu, mainīšu pamperus un ucināšos. Bet būsim taču godīgas, arī jaunām māmiņām gribās kaut kur aizbraukt atpūsties, iedzert pāris vīna glāzes ar draugiem, bet kā lai to visu realizē, ja nemitīgi bērns ir jābaro ar krūti?? :)
28.11.2014 16:39 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
+ bez viirsa ir jau ari tantes, vecvecaaki :D
28.11.2014 17:56 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
1. Strijas, nē, man tādu nav.
2. Liekais svars, jā, ir un daudz šobrīd un pat barojot ar krūti neatkāpjas, bet PATI esmu vainīga, pati palaidos. Beigšu barot, nodzīšu!
3. Izskats, pagaidām ādas stāvoklis ir uzlabojies, ceru tā arī paliks.
4. Negulētās naktis, nu nav tik traki kā pēc nostāstiem liekas.
5. Sevis sakopšana - nevienu brīdi bērns nav bijis šķērslis, lai uztaisītu manikīru, pedikīru vai kārtīgu home spa.
6. Iziešana cilvēkos - vienkārši sāku visu labāk plānot un visur tieku. Pirmos divus mēnešus negāju, jo bebei mammu vajadzēja vairāk kā tēvu, bet tagad paspēju i uz darbu, i uz kafeinīcu, i visur, kur vajag.
7. Cik tad tu ar to krūti taisies barot, līdz pilngadībai? :D
28.11.2014 17:57 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Esmu tievāka palikusi pēc dzemdībām.
Nu jau 4 mēn. pagājuši, svars vēl krīt, jo baroju pati, tas ir labs veids kā būt tievai.
Vēders ir sarāvies.

Un nevaru sagaidīt, kad varēšu dzert.
jā..jā tieši tā, varat šausmināties. :D
28.11.2014 17:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Grūti pateikt kā tieši tas būs, bet noteikti nekad vairs nebūs tā kā bija pirms grūtniecības.
Tas viss bija taads iipass laiks noteikti!:)
28.11.2014 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Un vispār, tie draugi, kas ir tiešām īstie tuvākie, var mierīgi doties ciemos pie Tevis, atnesot kādu gardumu, neatraujot no bērna, bet sastādot kompāniju. Un par sevis kopšanu meitenes pareizi raksta - tam var atrast laiku.
28.11.2014 18:04 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Vēders sarāvies, grūtniecības laikā pieņēmos par 11 kg, it kā esmu atpakaļ pirms grūtniecības svarā, bet ir palikusi riepiņa, kura man nepatīk, gaidu, kad varēšu sākt vingrot. Es arī gaidīju, kad svars kritīsies, bet nekā, stāv uz vietas, gribētos vismaz par 4 kg mazāk, bet neko nepadarīsi, galvenais nodzīt vēderu. Biju domājusi, ka vēders būs tik izstiepies, ka vajadzēs mest pār plecu un vākt, bet nē, sarāvās ļoti normāli.
28.11.2014 18:04 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Man pozitivs stasts ari. Grutnuecibas laika uznemu 20kg ( es needu daudz,normali). Krutis ir mazakas ka bijpirns tam, bet ne noslukusaas un tapat smuki. Figura man patik,vairak jatrennejas.
Pirmais laiks,protams, bus grutaks,bus japierod pie jaunas situacijas . Domaju,ka pec berna piedzimsanas tev nemaz negribesies kkur baigi skriet,mazais bumbulitis bus svarigaks par visu citu. :)
28.11.2014 20:25 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
es arī tiku cauri sveikā bez strijām :))
28.11.2014 20:29 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Striju nav, izgulejusies esmu parparem, izskats... Nu, svars baigi nacis klat pec spirales ieliksanas, bet pec dzemdibam bija pat loti okey.
Ta ka velns nav tik melns un tas viss ir loti individuali.
28.11.2014 20:45 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
ooj es tagad ar bērnu tusējos un ciemojos pat vairāk nekā iepriekš :)
nu jā pirmos 2 mēnešus nekur tā īsti nevazājos, bet kautkur no 3 mēnešiem, kad bebis beidzot kļuva par riktīgu bērniņu - sākām savas gaitas :) staigājot biezi vien paķeru kādu vīna vai šampja pudeli un eju pie draudzenēm vai pie radiem, tieši ar bērnu man mājās nu nepavisam negribās sēdēt - atri sapakojos, putras, piens, pamperi somā un aijdāāā kur acis rāda :D
svars...nu jā, esmu no tām kas pēc dzemdībām izplūda, esmu uzņēmusi svaru, bet īsti neiespringstu, atsākšu strādat notievēsu, jo zinu savu ķermeni, notievēšanai vajadzīgs stress un režīms - tas man darbā ir pārpārēm
28.11.2014 21:53 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Nu mainas jau gan tas viss. Pirmkaart kad bernins ienaak dziivee tad mainaas krasi ijduena jau vien.
Man personiigi pirmie menesi pagaaja nelielaa stresaa,kameer apradu ar visu. Tagad bernam pati gadam un tagad tikai taa iisti varu atskaabt.. satikties. Protams tas ir jasakanjo ar savu otro pusiiti..ja piemeram gribu satikt kadu draudzeni un iedzert viinu.
Es ilgi baroju un tikai priecaajos. Nekadas kruutis liidz celiem nav,svars un izsmats man patiik savs... taa kaa tas kaa uz to visu skatas.
Vieniigi peec kjeizara ilgaam atkopos.
28.11.2014 21:59 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Atvainojos par kludam,rakstiiju atri. :D
28.11.2014 22:01 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Man savs ķermenis ļoti nepatika pēc dzemdībām lielā svara pieauguma dēļ, tomēr tur pie vainas drīzāk bija OK lietošana pēc tam, ne tik daudz grūtniecība. Tagad sev patīku un ir tikai viena lieta, kas man tiešām ļoti ļoti traucē- strijas. Ne jau dažas, bet simtiem. Protams, paslēptas zem apģērba, neviens "no malas" tās nepamanīs, bet man ļoti traucē.. :( Nezinu nevienu cilvēku, kam tik daudz būtu, tā tik tiešām ir lieta, par ko kompleksoju un gribētu nākotnē no tām atbrīvoties. Bet citādi ir ok, krūtis foršākas :D ar svaru esmu gandrīz tikusi galā, izgulējusies biju, jo meita jau no dzimšanas guļ ļoti labi, pirmajos mēnešos tikai vienreiz cēlās,aši paēda un čučējā tālāk savu susura miegu, tāpēc par bezmiegu sūdzēties nevarēju. Ar to brīvo laiku ir tā, ka nu nebija vis', ka tikai mainīju pamperus un ar bērnu ucinājos, sākumā gan nekur daudz negāju atpūsties, taču iespēja bija, papildus tam bērna audzināšanu apvienoju ar mācībām- tā ka laiku var samenedžēt un visu paspēt, varbūt ne tik daudz kā pirms bērna, bet ar viņa piedzimšanu dzīve neapstājas!
28.11.2014 22:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Vispar ja jau vareji tagad no alkohola attureties, tad kadas problemas tas tev sagadas pec tam. Tapat tu nevaresi auta piedzerties vel ilgi, jo bus japieskata berns tapat, kad paaugsies. Man ir tikai dazas strijas uz dibena un krutim. Teiksu ta-neka briesmiga. Par krusu forsmu un izskatu spriedisu pec zidisanas. Un kad pirmas trakas nedeljas bus pari, tad jau kadus viesus varesiet paacinat, ja pashi velesieties vispar. Man nepatik, ja parak biezi nak ciemini, jo tad man laiks javelta gan bernam, gan cieminiem.turklat berns vel nav tik liels, lai vinam patiktu ipashi dzivoties pa svesham rokam.un atceries, tas ir tavs laiks ar bernu.un neatnem to vinam ar savam ballitem.iztuseties vel paspesi.un, ka er baroju tikai ar kruti, berns visu laiku ir ar mani.kad laiks vairak tuvosies gadam, tad varbut kadu reizi bernu kadam uzticesu, bet pagaidam noteikti ne.savadak atkal kadam naks prata, ka 3 menesus vecam zidai,nim vajag varit auzu tumi, dot udeni un ko tik vel ne.Par svaru-dazi lieki kg ir, bet lielais svars nogaja jau nedelu pec dzemdibam.un formu varesi uzturet daudz staigajot.kamer baro tikai ar kruti fiziskas aktivitates neiesaku.
Par neguletam naktim-man tfu tfu tfuu nav bijis' ka nakts nebutu guleta vsp. Un mates organisms pielagojas berna ritmam un vairak nav nepieciesams gulet pa 12 h diena.
28.11.2014 22:29 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Sveika,
man tieši pagājis gads, kopš bērna piedzimšanas, personīgi man kkas ir no strijām, bet atkarīgs no kura lenķa skatās, (:D)citreiz skatos liekas nav, citreiz atkal ir, bet būt viņas ir, vrb citreiz neredzu, jo negribu redzēt. :)
Par miegu, nu jā, kādu laiciņu būs jāazmirst, par 8h miega no vietas, bet nu pie visa pieradīsi, nav goda vārds, tik traki, pa dienu pagulēsi, pa nakti būs vieglāk..
Krūtis līdz ceļgaliem nav, patiesībā nekas diži nav mainījies, varbūt uzreiz kad beidzu barot ar krūti, tad bija tādas tukšākas un nekuplas, bet tgd liekas ka ir ok, priekš C izmēra.
Un par atpūtu, nu jāsaka, ka daudz kas atkarīgs no tā, vai netalu dzīvo omes, kas var mazo pieskatīt un vai puisis palīdz mazo pievaktēt. Man par šo tēmu par sevi negribas neko teikt, jo vai nu labu, vai neko. :)
28.11.2014 22:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Un noteikti pa bridim, kad iespejams, uztici bernu viram, lai kaut vai pati paguletu, ieietu dusa u.tml. velak jau ari, lai izietu no majas.un pagaidam nejutos majas ieslodzita, jo katru dienu ejam ara. Dienas skrien nemanot.man jau tagad liekas, ka maza parak atri izaug. Un bus periodi, kad berns labak gules un bus kad sliktak.katra zina tas viss ir parejosi. Neviens pie pupa lidz pilngadibai nav sedejis un naktis brecis pec mammas.tapec-no stress.jo pati mierigak visu uztversi, jo mierigaks bus berns.:-) protams, bus mierigaki un bus nemierigaki bernini, bet nedzen sevi stresa pirms laika.
28.11.2014 22:52 |
 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Kāds tev bija dzīves veids pirms grūtniecības? Tu sportoji un neštaukāji kuņģī visu, kas pa rokai? Un kā tu šobrīd attiecies pret savu ķermeni? Tu sporto un ieturi diētu (NEBRĒCIET ES NEDOMĀJU BADOŠANOS)?Pretējā gadījumā vari jau sagatavoties liekajiem KG un strijām.

Cik tev gadi? Izklausās, ka 18 un īsti vēl neesi iztusējusies un izdzerstījusies ar draugiem. Diemžēl kad ģimenē ienāk bērns,tad jautrības beidzās uz laiku. Sakiet, ko gribat, bet ja nav mammas, māsas, tantes utt, tad nekad nevarēsi sapucēties un ar draugiem aizlaist iztrakoties.
29.11.2014 01:33 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
fit girl.kads sakars 18 gadiem? citi normali sak iemalkot tikai pametot vecaaku maajas.
29.11.2014 02:21 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Sakiet, ko gribat, bet ja nav mammas, māsas, tantes utt, tad nekad nevarēsi sapucēties un ar draugiem aizlaist iztrakoties.




A, tētis???
29.11.2014 02:24 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ja nav neviena, tad pat aukli var paņemt uz pāris stundām. Pat uz nakti, tā kā tas nav šķērslis.
29.11.2014 11:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits