Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvokļu īre un mājdzīvnieki

 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Daudzi, kas izīrē dzīvokļus, piebilst, ka bez mājdzīvniekiem Taču......., ja izīrē uz ilgu laiku, kāpēc par to satraucas, jo, viss taču nolietojas un remontu īrnieki šā vai tā taisa.
Viss jau nolietojas ar laiku ar vai bez dzīvniekiem. Un, vēl, arī maziem bērniem, kā dažreiz tiek norādīts.
13.08.2014 18:44 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Pašai dzīvnieku nav, ieejot dzīvokļos, kur tie dzīvo, smaku parasti nekādu nejūtu. Īrniekam ar kaķi dzīvokli iespējams, ka izīrētu, ja būtu bez mēbelēm, ja ar mēbelēm tad laikam nē. Māsīcai šovasar, kamēr pati ceļojumā, jaunais kaķis dzīvokli kārtīgi izdemolēja, tapetes, dīvāna audums saplēsts, spilveni saplosīti.
Ar suni, skatītos kāda šķirne, nekas nebūtu pret čivavu vai Jorkšīras terjeru, bet nekādā gadījumā ne lielu suni vai suni ar skaļu balsi, kas traucētu kaimiņiem.
16.08.2014 07:26 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Nedrīkst dzīvniekus!
Neliec pa plauktiem bērnus un dzīvniekus, UN nemēģini saprast, kas ir traucējošāks kaimiņiem. Domā ar galvu ko runā iesākumā.

Dzīvnieki ir problēma.. Gadu gaitā namīpašnieku, izīrētāju pieredze likusi izdarīt šādus secinājumus. Tādi mūsdienu standarti, normas, prasības . Ievēro.
Dzīvniekiem - viennozīmīgs NĒ
Īpašnieku interesē nauda, īrnieka maksātspēja, kārtība.. Utt.
Viņš tikai iegūst, ja aizliegs mājdzivniekus. Neko nezaudējot..
Neuzskaitīšu kāpēc..

Un ir arī īzīrētāji piedāvā arī dzīvokļus cilvēkiem ar mājdzivniekiem..

Tur ir mazliet savādāka filozofija, kur tiek izmantota šī priekšrocība, tikai un vienīgi peļņas gūšanai..

Normāla situācija!
16.08.2014 04:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es veel var usaprast, ja iziireejamais dziivoklis ir meebeleets, ar tapeteem pie sienaam, laminaatu un taa - pa smuko. Tad var saprast, kapeec saimnieks var negribeet iirniekus ar dziivniekiem. Lai gan piekriitu arii jau izteiktajam viedoklim, ka lielaakaas cuukas taapat ir taas - divkaajainaas...

Bet shobriid, dziivojot Kanaadaa meegjinu izprast, kas vainas dazhos daudzdziivoklju namos atljaut dziivot ar dziivnieku dziivoklii, kas ir bez meebeleem, bez tapeteem (sienas tiek paarkraasotas peec katra iirnieka), ar koka griidu, kura tiek paarlakota peec kaarteejaa iirnieka un kopumaa taas ir reaali tikai plikas sienas... Kaapeec taadaa dziivoklii aizliedz dziivot ar dziivnieku? Troksnjaini? Nu beerni ir daudz reiz trokshkjainaaki un sienas arii meedz nospekjot ar savaam mazajaam rokjeleem... Reiz jautaaju maajas paarvaldniecei - kaapeec nedriikst tureet dziivniekus vinju dziivokljos un vinja tik paraustiija plecus, ka taada ir bijusi shiis daudziivoklju maajas "politika" jau no pashiem pirmsaakumiem. Iemesla vienkaarshi nav!... Taapeec ne vienmeer aizliegums tureet dziivniekus iireetaa dziivoklii ir pamatots un var saprast dziivniekmiilju sashutumu par sho nelogjiskumu.
16.08.2014 03:42 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Es arī esmu uzaugusi mājā, kurā vienmēr bija dzīvnieki, tomēr tas kaut kā neaizēno manu spriestspēju. Te vairākas meitenes minēja, ka neinformē dzīvokļa īpašniekus par saviem mīluļiem. Ja jau cilvēki mēdz noklusēt tādas lietas, tad kādēļ ticēt viņiem uz goda vārda, ja viņi apgalvo, ka tieši viņu mīlulis ir kluss, kārtīgs un nesmirdošs?

Pirms kāda laika draugs arī uzticējās "kārtīgam jaunietim bez kaitīgiem ieradumiem", kurš 3 mēnešu laikā pamanījās nolauzt durvīm rokturus, piesmirdināt telpas ar cigarešu dūmiem un kopumā atstāt cūku kūti. Man pat bail ir domāt, kas būtu palicis pāri no tā dzīvokļa, ja tam īrniekam būtu kaut nedaudz untumains mājdzīvnieks.

Izīrētājiem, diemžēl, pieder dzīvojamā platība, tādēļ, diemžēl, viņi arī drīkst diktēt noteikumus.
16.08.2014 02:14 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Te jau vislielākais strīds bija nevis par to, ka visiem jāatļauj savos dzīvokļos dzīvot cilvēkiem ar mājdzīvniekiem, bet gan par to, ka dažs uzskata, ka kaķi smird :D Es vēlos aizstāvēt savus kaķus (:D), jo tā nav taisnība.

Es 22 gadus dzīvoju bez dzīvniekiem, tomēr, ejot ciemos uz mājām, kurās mīt kaķis, nekad nesajutu nekādus "specifiskos" aromātus. Arī joprojām, kad man ir kaķi, nejūtu neko tādu.
Mums visiem ir labi zināms, ka kaķi ir ļoti tīrīgi, vispār tīrīgākie dzīvnieki. Viņi paši sevi nemitīgi kopj. Protams, kastīti viņi iztīrīt nevar, tur nu darbiņš ir cilvēkam. Ja kaste netīrīta - tad arī dzīvoklis smirdēs. Loģiski. Taču, ja divkājainajam ar higiēnas ievērošanu viss ir kārtībā, tad arī māja neodīs ne pēc kādiem kaķiem.

Labprāt veiktu eksperimentu. Noteiktam cilvēku skaitam liktu ieiet, piemēram, 20 dzīvokļos un tikai pēc smaržas noteikt, kurā tad dzīvo kaķi un kurā nē. Varu derēt, ka iznāktu tieši tāpat kā viena meitene iepriekš stāstīja - izgāšanās!

Un es nesaprotu, no kā tad tas kaķis smird? Es speciāli pasmaržoju savus kaķus, nu nekas nesmird. Kastīte arī nesmird, ja vien kaķis tikko nav nokārtojies tur (līdzīgi kā ar cilvēkiem un tualeti). :) Es vienkārši vēlos izprast, no kā tad tā smaka var rasties un kā jūs kaut ko tādu jūtat?! :D
Tai pašā laikā saprotu arī cilvēkus, kas savā dzīvoklī dzīvniekus nevēlas. Neko nenosodu. Mēs esam dažādi, tāpat arī mums katram ir atšķirīgas pieredzes utml. :)
16.08.2014 01:17 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Varbūt tāpēc dažiem grūti atrast dzīvokli, ka jau pirmajā tikšanās reizē, kad vienojas par dzīvokļa īri, sāk uzspiest savus noteikumus saimniekiem, kas jums neko nav parādā un kuriem NOTEIKTI nav jādara tā, kā citiem vajag? Bet te jau līdz diskriminācijai aizrunājās. Nu negrib tos dzīvniekus savā dzīvoklī - nav ko diskutēt, meklējiet nākamos! Visiem nav jābūt dzīvnieku draugiem. Jackie ļoti loģiski visu izskaidroja.
15.08.2014 10:18 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Reāli šādi dzīvnieku turētāji atgādina mazus, kaprīzus bērnus, kas sit ar kāju pie zemes, jo, redz, kāds īpašnieks neļauj izmitināt dzīvniekus.
Tas tā normāli šķiet svešā mājā savus noteikumus uzstādīt?


Vai ne? Savā mājoklī lai tur kaut 3 suņus un tikpat kaķus, bet izīrējot protas pieņemt, ka ne visiem tas ir pieņemami :)
14.08.2014 22:17 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Nazi, nu tiešām negaidīju no tevis tādu interpretāciju.
Vispār domāju-kadā sakarā es te maļu vienu un to pašu kā pret sienu:D
Kur es raudu? Es skaidrā tekstā pateicu-ka, iespējams, ka es kādam ožu. Jā, ta var būt! Ja kadam tā šķiet, tad šķiet. Tas, ka es to noliegšu, viņa sajūtas nemainīs! Cik tas ir objektīvi, tas ir cits jautājums.

Kas man šājā "strīdā" reāli besī-ka, ja es izīrēju dzīvokli un atsaku dzīvnieku mīļotājiem savu kaprīžu(lai ta būtu!) dēļ, viņi to nesaprot un brauc virsū! Es savukārt gan varu saprasrt viņu mīlestību pret saviem dzīvniekiem.
karoč (pardon)-ja man ar manu kaķi atteiktu dzīvokli, es, protams, nodomātu, ka īpašnieks ir kretīns, BET, tad es padomātu vēl bišķi un piekristu, ka viņam tomēr ir tiesības uz savu viedokli un saviem noteikumiem savā teritorijā. Un tas ir godīgi.
:D
14.08.2014 22:09 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Kas te notiek ? Jebkuram dzivokla ipasniekam ir tiesibas uz saviem likumiem sava dzivokli.
Es negribetu dzivniekus,ne tapec,ka vini smird vai vel ka,bet tapec,ka es nezinu ka vini sevibuzvedas. Uz irnieka godavarda palauties. Skatit viru pec cepures ari negribu. Tapec vienkarsak ir noradit bez dzivniekiem.
Kas te nav skaidrs?
14.08.2014 22:01 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kad pašas piedzemdēsiet, tad redzēsiet, kādi monstri ir mazi bērni. :D Jūs pārspīlējat, ka viņi visu plēš utt. Un jā, jūs arī odiet, iespējas, kaut vai pēc pretīgam smaržām, bet visi ir toleranti pret jums. :D
14.08.2014 21:54 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Jackie un kubiet,nu nevajag raudaat,ka kaads pateica,ka juus kaadam smirdat. Taa tieshaam ir,jo arii cilveeki izdala tachu savus fermentus,tapat kaa katra majas smarzho savadak. Un ne visiem var patikt tieshi juusu izdaliities fermenti,tas nav domaats,ka juus uzreiz esat smirdiigas ar suudu mushaam virs galvas. ;)
14.08.2014 21:49 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ja nepatiik kretiiniski iziireetaaji, neesi bomzene un perc pati sev dziivokli un turi kaut 100 kaķus. Kamer nevari pavilkt savu, tikmer pienjem citu nosacijumus. Ja tie nepatik - ej dziivot kaut zem tilta.
Lose,tu tekstu lasi arii,vai tikai meklee kur piekasiities,tak uzrakstiija,ka izveeleejaas par labu pirkshanai.
14.08.2014 21:47 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Aij nu juus jau arii sacepaaties par to tekstu,ka dziivnieki smird. Mans minks smarzho jeb kaa te saka smird peec kakja,un tas ir tikai normaali. Man patiik,ka vinjs smarzho peec kakja nevis rozhlapinjaam.
Smird vinjs tikai tad,kad nopirzhas,bet tas ir ljoti reti un nav jau taa,ka tas pirdiens tusee dziivoklii.
Bet es ticu,ka vareetu just dziivniecinja smarzhu,un ne jau sliktaa nozimee,tik vien,ka dziivnieki smarzho peec dziivniekiem. Suns parsvara meedz smarzho peec sunja,un tas ir tikai normaali.
14.08.2014 21:43 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Jā,dzīvnieki ož.Manu takšu pēdiņas smaržo pēc cheetos čipšiem :D
Draudzene,kura paņēma no manis kucēnu apgalvo,ka visa ģimene esot atkarīga no kucēna īpašās smaržas.Un tiešām smaržo!Un neož ne pēc kā ar suņiem saistīta,pēc kādas kosmētikas vai smaržām,smaržojot tā jau no pirmās dienas.
Tā kā,jā viņi pēc kaut kā smaržo gan.Izteikti smird tikai nekopti lauku kranči,ķēdes suņi un ielas kaķi.

Iepriekš aizdomājos par šo diskusiju-un ja nu man tas suns ir meksikas kailais un kaķis ir sfinkss?Tātad neviens no viņiem spalvu nemet un smirdēt arī nevar.Arī ne?Kāpēc?Viņu plikā āda točna neož savādāk kā cilvēkam un spalvu faktors arī atkrīt.Labi,kaķim nagi,pieņemsi,ka nogriezti.
14.08.2014 21:37 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Ā-vēl precizēšu, nav tomēr tā, ka man dzīvnieki nepatīk:D Uztverus tos neitrāli, tādas pašas dzīvas radības kā cilvēki, nereti pat saprātīgāki un gudrāki!
Vienīgi parāk ciešs kontakts ar viņiem man neder.
Nu, piemēram, kad kaķis pasēž savā kastē un pēc tam paskraida pa mājas virsmām-galdiem, dīvāniem, virtuves letēm utt. Iespējams, man ir parāk vāji nervi un piemīt izteikta neiroze:D

Tā kā neprecīzi formulēju savu viedokli-nevis dzīvnieki man nepatīk, bet tie dzīvnieku mīlētāji, kas šo "mīlestību" cenšas uzspiest citiem!
14.08.2014 20:12 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
bet beigas kaķu saimnieki gāna citus un cenšas pierādīt, ka viņu dzivniekam nav nekāda aromāta


Protams, protams, jo TIKAI JUMS ir taisnība un nevienam citam. Jūs pateicāt, ka visi kaķi ož - tātad, tā ir patiesība, zinātniski pierādīta un neapstrīdama. Un ja kāds pasaka, ka viņa kaķis un dzīvoklis neož, tad viņš ''gāna citus'' un visu noliedz tikai tāpēc, ka ir pieradis pie smakas. Jā, protams. Atvainojos, ka atļāvos būt viena no tām, kurai nebija smakojošs kaķis un atļāvos apstrīdēt izcilo kaķu pazinēju superdegunus, kas apostījušas visus pasaules kaķus, neapstrīdamo patiesību, ka kaķi smako.
Besī. Tas, ka tev liekas, ka kaķis smako, nenozīmē, ka visiem pārējiem ir jāpiekrīt un ka tavas domas ir neapstrīdamā patiesība.
14.08.2014 19:57 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
delusion, diskusijas strīds jau ir par to absurdo situāciju, kad, tēlaini izsakoties, īrnieks ienāk ar savu kaķi izīrētāja telpās un cenšas iestāstīt, ka izīrētāja izjūtas ir nepatiesas.
bet beigas kaķu saimnieki gāna citus un cenšas pierādīt, ka viņu dzivniekam nav nekāda aromāta :D
14.08.2014 19:45 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
delusion, diskusijas strīds jau ir par to absurdo situāciju, kad, tēlaini izsakoties, īrnieks ienāk ar savu kaķi izīrētāja telpās un cenšas iestāstīt, ka izīrētāja izjūtas ir nepatiesas.
14.08.2014 19:38 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Otreiz aizbraucaam ,un skatamies ,ievaacies arii draugs ,tad gan viirs saaka "spiceet ausis"-kas notiks taalaak?
Man tas nav briinums :) Ir iziireets 1istabas dzivoklis, bet pec laika kaimini man zvana (man labas attiecibas un gadijuma, ja kas, teicu, lai dod zinju), ka tas balagaans manaa dziivoklii nav izturams. Izradiijaas, ka 27m2 dziivoklii dziivoja 5 cilveeki - iziireeju peec izskata normaalai meitenei, bet taa ljaavusi padziivot saviem braaljiem/braaleeniem, kuriem patika balliites.
14.08.2014 19:37 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Manā tekstā bija minēts gan tas, ka savs dzīvoklis ir jau nopirkts
Lasu, lasu. Pirms nopirki, tachu iireeji no citiem, ne?

Bet vispar, te dzivnieku smaku aizstaav taas, kuraam pasaam maajaas ir dziivnieki, jo pašas pie taas ir pieradushas un fiziski to nejuut. Taas, kuras noraada uz smaku ne vienmer var pieskaitit pie dzivnieku niideejaam. Man loti patik dzivnieki, bet man to maajaas nav. Ir viira maatei un draudzeneem un es VIENMER vinju maajaas saožu to iipatneejo dziivnieku aromaatu, kaut ari visi cilveki ir kaartiigi un tiiriigi.
14.08.2014 19:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!