Nopietnas attiecības nenopietnā vecumā

 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Kāpēc ir tā, ka ja cilvēkiem ir virs 25-30, iepazīstas un uzreiz, pēc gada arī saderinās, apprecas, bērni un visi ir laimīgi, bet tie, kuri iepazīstas 16-18 gados var būt kopā 5 un vairāk gadus, bet nav pat saderināti tieši tā vecuma dēļ. Piemēram, es ar savu draugu esmu divreiz ilgāk kopā, nekā mana māsa ar savējo nu jau vīru, viņiem ir kopīgs mājoklis, jau paspējuši kļūt par vecākiem diviem bērniem.. Zinu jau zinu, ka attiecību nopietnību nemēra pēc ilguma, tomēr.. tā mazliet dīvaini.. :/ Bet savā vecumā būtu vēl agri domāt par kāzām un pašlaik nav iespējas mums sākt dzīvot kopā!
16.06.2014 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
Bet savā vecumā būtu vēl agri domāt par kāzām un pašlaik nav iespējas mums sākt dzīvot kopā!

Pati atbildēji!
Izklausīsies briesmīgi, bet nu neviļus gribas pasmaidīt, kad 16gadīgie runā par nopietnām attiecībām..
Savos 25 varu teikt, ka līdz kādiem 19-20 gadiem baigi pie attiecībām rauties nevajag, to laiku vajag baudīt!!!
17.06.2014 11:08 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
cinderella, te jau atkarīgs, kā nu cilvēks saprot vārdu "attiecības"
17.06.2014 11:10 |
 
Reitings 141
Reģ: 08.02.2014
Esmu nu jau kopā ar puisi 5 gadus. Sagāju kopā ar viņu, tad kad man bija 14 gadi un viņam 17. Man drīz palika 15. Bet toreiz es uzskatu, ka biju gudrāka par citām savos 16 gados. Nebiju tik ļoti bērna prātā. Protams, nesteidzāmies ar seksu vai ko tādu. Mēs bijām iepriekš, kādu gadu draugi ļoti labi. Tad arī iepazinām kādi tad nu mēs esam, līdz nolēmām būt kopā. Protams, citreiz abi uzvedāmies kā bērni, bet esam izauguši no tā posma. Kopā pasmejamies par to laiku. Dzīvojam kopā. Es studēju, bet puisis strādā. Ir izteikta doma, ka pēc manas studiju beigšanas, mēs varētu apprecēties :D un to, ka viņš negrib būt vecs priekš bērniņa :D Takā tas ir atkarīgs no katra paša. Visādi var būt. :)
17.06.2014 11:34 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Attiecības var veidot arī tad, ja nav morāli un materiāli pastāvīgs


Tieši tā. Nesaprotu, kāpēc gan vidusskolēniem nevarētu būt attiecības? Es, piemēram, pati svau tīņu laiku mīlestību atceros ar tādu patīkamu smaidu. Kas tur slikts? Mums bija foršas attiecības, no kurām es īstenībā daudz esmu mācījusies. Man tieši liekas mazliet dīvaini, ja pirmās attiecības ir, piemēram, 25 gadu vecumā.
Man jau šķiet, ka atsevišķos gadījumos "nebiju vēl gatava attiecībām", "nebiju nobriedusi", "pirmajā vietā bija mācības" tulkojas kā "nebija neviena, ar ko viņas veidot". Man jau šķiet, ka jebkuram normālam padsmitgadniekam interesē pretējais dzimums un gribas pabučoties un tā.


Kāpēc ir tā, ka ja cilvēkiem ir virs 25-30, iepazīstas un uzreiz, pēc gada arī saderinās


Gadījumi ir daudz un dažādi, bet, ko esmu pamanījusi savu paziņu lokā, tad ir tā, ka līdz tam laikam nu pagalam attiecībās nav gājis, tad nu ņem un noprec uzreiz to, kas ir gatavs to darīt. Tas jau nav slikti, jo lielākoties pāri dzīvo laimīgi un saticīgi.
17.06.2014 11:45 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Esmu ar savu vīru kopā no 17 gadiem .... :D Tagad man ir 26 ...
Zini, ja man tagad būtu jāveido attiecības es uz to visu saktītos nedaudz savādāk ... padsmitgados cik vieglprātīgs esi ar tādu pašu vieglprātību ej attiecībās ar galvu un sirdi un pa īstam un tas ir galvenais ... Nav aprēķina kaut kādu mēŗku ir labi jau tikai no tā, ka Jūs esat un ja šo sajūtu māk nosargāt, tad būsiet kopā arī pēc 50 gadiem ...
Jo pieaugušāki esam , jo vairāk gaidam - un tad nu jau katram tā laktiņa sava , nauda , mašīna, dzīvoklis un emocionālais nonāk otrajā, ja ne pat trešajā plānā ... Man tas nav pieņemami.... es esmu no tām , kas var sēdēt pie tukša galda, ka tik vīrietis ir emocionāli ar mani ... Man nevajag naudu , man vajag tuvību , vajag būt milētai ar glāstiem neviss zelta gredzenu ( gredzenam ar nav ne vainas , bet viņš nav primārais ).
17.06.2014 12:08 |
 
Reitings 39
Reģ: 09.06.2014
Borne sajūta, ka lasu savu attiecību stāstu. tikai manējais pārtrūka pirms aiziešanas studēt..
17.06.2014 17:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits