Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Brendu replikas

 
Reitings 147
Reģ: 10.06.2011
Meitenes, vēlējos uzzināt jūsu domas par dārgo brendu replikām.
Daudzi internetveikali (tas pats Aliexpress) ir pilni ar brendu replikām - somas, apavi, šalles un citi aksesuāri.

Vai jūs iegādātos dārga brenda repliku vai nē? Kāda attieksme pret meitenēm, kas nēsā tā saucamās ''Prada/Celine/Burberry/Louis Vuitton/Gucci/Chanel'' somas, šalles, brilles? Runa tieši par super dārgajiem brendiem :)

Man liekas, ka, ejot pa ielu, uzreiz var ''atkost'' repliku no meitenes kopskata vien. :)
08.04.2014 11:11 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Sabiedrības Dāma, neapnika celt vecās diskusijas augšā?
17.01.2021 14:01 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Un ko Jūs domājat, ka tās Nike botas, kas stāv sportland plauktos ir ražotas citur kā tās, kas nopērkamas Aliexpresā? Tak tās pati ražotne no Vjetnamas/Ķīnas ir, tikai vienu produkciju sūta uz Eiropas veikaliem un kamēr viņi tur nonāk tiek uzlikts līdz pat 400% uzcenojums un pārējo pārdod tur pat ebay un aliexpress.

Ražotne varbūt arī tā pati, bet bota nav tā pati. Taču pilna Youtube ar video, kā atšķirt dažādu modeļu Aliexpress feikus no oriģināliem. Filām (minu, jo pilna Rīga ar viņām vasarās) vispār no 5m distances ir redzams, ka Aliexpresī pirktas. Un manuprāt tas ir ļoti stulbi - pirkt nekvalitatīvu Ķīnas pakaļdarinājumu, kad var pielikt klāt kādus 20-30eur un nopirkt tiešām kvalitatīvu (bet jā, mazāk stilīgu) botu, kas nečakarēs tev kājas.
Kas attiecas uz pašu tēmu - nekad nepirktu feikus, bet arī brendus baigos (Chanel, LV utt.) nekad nepirktu.
17.01.2021 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 17.06.2010
Esmu pilnīgi un galīgi pret Fake.
Uzskatu, ja nevar atļauties dārgu somu, tad nelec augstāk par savu pakaļu, var nopirkt Zara, Aldo utt.
Man pašai ir atkarība uz apavien un somām. Atceros gadus 9 atpakaļ nopirku savu pirmo orģinālo MK somu Stockmann, neatceros cik maksāja, bet likās milzu nauda, tad protams izmetu visas zara, mago utt. somas ārā.. tā sajūta, kad tev ir skaista, dārga soma bija neaprakstāma, likās ka visi redz, bet protams tā nebija, jo šaubos, ka ir daudzas kā es, kas pamana šādas detaļas 😀.
Nezinu kapēc, bet tieši somas un apavi man ir svarīgi, lai ir labi. Gadus 2 atpakaļ Milānā nopirku savu sapni, LV somu.. atceros, ka tajā brīdī, ka kasē izsita 1,400€ bija karuselis, bet ļoti gribēju jau sen, piepildīju savu mazo sapnīti.
17.01.2021 03:47 |
 
Reitings 133
Reģ: 15.03.2020
Ja nevari atļauties oriģinālu tad kāda jēga pirkt fake? Palielīties?
17.01.2021 01:15 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
.
17.01.2021 01:07 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
Tā kā tik nevainīgas, manuprāt, nemaz tās replikas nav.
10.04.2014 20:20 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
P.S. Replikas nekad nepirktu, jo tāpat nekad nespētu tādu nēsāt sabiedrībā. Pilnīgi velti izmesta nauda būtu. Psiholoģiski vienkārši to nespētu, tad jau labāk kvalitatīvu no-name preci jebkurā laikā. Un cilvēki, kas pērk replikas no highend brendiem man liekas diezgan smieklīgi un nožēlojami. Mazpilsētās tāds vājprāts nav redzams kā Rīgas centrā, kur tiešām omītēm un jebkurai parastākajai sievietei, skolniecei ir "givenchy", "louis vuitton", "burberry""u.c. brendu somas. Noteikti pus Rīga ceļojumos uz Franciju, Itāliju vai citu valsti atlicina pāris tūkstošus, lai ieskrietu oficiālajā flagship veikalā, lai nopirktu kādu no šiem izstrādājumiem. Izskatās diezgan absurdi.

Un nē, replikas nemaz nav tik nekaitīgas, viens no sweatshop avotiem, kas nodarbina bērnus, tāpat finansē dažādas citas nelegālas, kriminālas aktivitātes, arī autortiesību pārkāpums.
09.04.2014 23:49 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
Libra, tā jau nu gan nav, ka neko vairāk kā nosaukumu zīmols nepiedāvā. Tas, ka āpģērbs un aksesuāri lielākoties vienmēr pat no vidējas kategorijas zīmola būs daudz kvalitātivāki nekā jebkurš analogs izstrādājums (soma, bikses whatsoever), ir fakts. Ne tikai auduma un piegriezuma kvalitāte, bet arī daudz labāk izskatās uzvilkts un labāk pieguļ. Nezinu, vispār, staigājot pa Latvijas tirdzniecības centru standarta veikaliem, diezgan grūti atrast ļoti labas lietas, jo tikai no attāluma varbūt vilina, bet tuvumā galīgi nekā nav no tā piedāvājuma, kad izpēta konkrēti, tas pats arī, kad uzvelk. Protams, vienmēr arī parastajos veikalos dažkārt gadās kāds labs eksemplārs, bet pēdējā laikā gan diezgan liels retums. Un laba kvalitāte ir tikai tajos t.c. veikalos, kuros cenas tāpat ir tādas pašas kā vidējas kategorijas zīmolam. Tad kāpēc neizvēlēties zīmola preci, vai pielikt vēl un divu vietā nopirkt vienu no kvalitatīvāka zīmola kā vidējais. Bet jā, kvalitāte tiešām ir nesalīdzināma tomēr kopumā, pat vidēja līmeņa zīmolam ar parasto veikalu preci.
09.04.2014 23:40 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Nācas dažreiz pirkt feikus, jo nezinu visas firmas un to speciālos rakstus. Bet lai speciāli pirktu LV vai Chanel pakaldarinājumu - nekad. Tie pakaļdarinājumi maksā labu summu, pa kuru var nopirkt vienu labu ādas somu vai 2 somas Parfois'ā :)
09.04.2014 12:17 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
Un ko Jūs domājat, ka tās Nike botas, kas stāv sportland plauktos ir ražotas citur kā tās, kas nopērkamas Aliexpresā? Tak tās pati ražotne no Vjetnamas/Ķīnas ir, tikai vienu produkciju sūta uz Eiropas veikaliem un kamēr viņi tur nonāk tiek uzlikts līdz pat 400% uzcenojums un pārējo pārdod tur pat ebay un aliexpress.
09.04.2014 12:17 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Interesanti, visas te gandrīz kā viena, ka nē, nē nekādi feiki, fuj un nekādā gadijumā BET neīstās Nike botes no aliexpresa te gan daudzām baigā cieņā


+++

Un arī pati gribu "Nike" botiņas. :D
09.04.2014 12:12 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Neatbalstu pakaļdarinājumu pirkšanu, man nav neviens pakaļdarinājums, necenšos "uzlekt" augstāk. Manuprāt, labāk nopirkt skaistu Zara,Mango, Guess somu nekā pakaļdarinājumus no LV, MK, D&G, Versace utt.
09.04.2014 08:26 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Kad iet runa, par dzeršanu/pareizu dzīvesveidu/ izskatu utt. un tagad arī replikām, visas kā viena tik pareizas :D
08.04.2014 21:52 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Salīdzinoši nesen kkādā centra veikalā uzdūros uz D&G un LV fake somām, kas bija ap 200-300 EUR (wtf!!! maksā gandrīz tikpat cik īstas)
Nu LV un D&G nemaksā 200 vai 300. Tur vēl nullīte klāt. :D
08.04.2014 17:55 |
 
Reitings 25
Reģ: 29.03.2014
Kad man bija kādi 12 vai 13 gadi, ļoti gribējās mazu, melnu rokassomiņu. Mamma atveda no Bulgārijas "D&G", jo tur vispār neko citu kā viltojumus pa smiekla naudiņām nevarēja dabūt, tikai bija jāskatās, cik tie uzraksti taisni. Tā nu kādu laiku ar to staigāju. Nesen vēl izvilku no skapja un sapratu, ka nu tagad būtu kauns ar tādu staigāt, lai arī pati par sevi somiņa bija jauka. :D

Tas laikam arī ir bijis vienīgais feiks manā skapī līdz šim, ja nu vienīgi neskaita to, ko Donata minēja, ka daudzi high street veikali kopē lielos brendus, tāpēc bieži vien gribot negribot sanāk staigāt nokopētās lietās. Tur gan neko traku nesaskatu, tie visi vien ir modes trendi.

Man brendi saistās ar kvalitāti, to arī meklēju lietās, ko pērku. Nepirktu feiku tikai spīdīgā metāla uzraksta dēļ. Ja kāda tā dara, nav jau arī nekas nosodāms, ja tāds stils, ja vien ar to kā īpaši nelielas.
08.04.2014 17:29 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Haha, man visvairāk smiekli nāk par tām meitenēm, kuras domā ka ar tiem krutajiem brendiem izskatīsies labākas, foršākas utml, tāpēc arī tik šausmīgi jūsmo par tiem brendiem.

Lēta, vulgāra sieviete arī dārgajos šaneļos, dioros, lv, utml izskatīsies lēta, savukārt harizmātisks, patīkams cilvēks arī visparastākajā, ne-brendīgajā apģērbā izskatīsies labi un cilvēkiem patiks.
08.04.2014 16:41 |
 
Reitings 2
Reģ: 07.04.2014
Nebūtu pieprasījuma, nebūtu piedāvājuma.
08.04.2014 16:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ir taa,ka man nekad nepatiks tas ,kas ir daudziem un tiesi taapeec jau uzreiz varu pateikt ,ka ne MK,ne LV nebuus manaa skapii-tas vienkaarsi nav mans...Gribeetu sev to LV tikai ar taadu norunu,ja taa varbut buutu lieta no jaunaas kolekcijas(veel neredzeeta varbuut) un manaa gaumee-kaut kas pavisam vienkaars,neuzkriitoss .
Ja es saku ,ka esmu kaada dizainera piekriteeja ,ar to es gribu pateikt ,ka man patiik modelis,materiaals .Noteikti es sliecos peec kaut kaa neredzeta vairaak,kaa taa,kas ir katram otram.
Galvenais,ka juutos labi tajaa dreebee un tiesi taapeec es noteikti nepirktu repliku,kur no taa materiaala nekaa vairs nav palicis.
Man patiik loti vienkaarsas lietas,kur nekad nebuus nekaadu spiideklu,lielu uzrakstu.Patiik tiesi tas,ka ES tikai zinu,ka piemeeram mana jaunaa kleitina -tunika ir kokvilnas un -Sonia Rykiel!
08.04.2014 16:12 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es vienreiz ebay nopirku korejiešu somiņu, kas ļoti patika pēc dizaina. Tikai pēc tam sapratu, ka dizains ir 1:1 Givenchy Antigona somiņa, bet, protams, bez uzrakstiem :D Vajadzēja laikam iedomāties, ka neies taču paši neko dizainēt.
Jebkurā gadījumā - somiņa bija ļoti smuka no ārpuses, bet iekšā pilnīgas šausmas. Pat oderes nebija, vispār nekādas! Tā, manuprāt, arī ir lielākā problēma ar feikiem. Skats it kā ir, bet tajā pašā laikā kvalitātes ziņā labāka izvēle ir polietilēna maisiņš. Izmest naudu par "kvalitatīvu" feiku arī ir stulbi, jo par tādu cenu tikpat labi varētu iegādāties nezīmola ādas somu, kas smuki nošūta un kalpos vairākus gadus.
08.04.2014 16:11 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nekad nesapratiishu kaa cilveeki var neesaat fake saulesbrilles. Neiistaas nav ar pareizajiem stikliem un var sabojaat redzi.
08.04.2014 15:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)