Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lūgums Palīdzēt!!!

 
Sveikas meitenes!! Esmu daudzbērnu māmiņa,audzinu trīs meitiņas,esmu bezdarbniece,tāpēc ka ilgstoši esmu bez darba,gribētu, lai kāds palīdz man ar drebītem,pārtiku,kancelejas precēm.uc..
13.03.2014 13:42 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
man gan nav skaidrs šis nabadzīgo cilvēku lepnums.
strādāt trīs darbos un teikt bērnam, lai pat neiedomājas kādam lūgt palīdzību...c'mon. labāk sēdēt ar netīru muti un pusbadā, nekā atzīt, ka kaut kas dzīvē ir nogājis greizi un ka ir nepieciešama citu palīdzība? neiet taču runa par zagšanu, bet par palīdzības lūgšanu
09.12.2017 17:05 |
 
Reitings 96
Reģ: 14.11.2017
Tiem kam tagad ir mazi berni ir loti gruti, tapec vislabak prasit palidzibu caur ziedojumu lapam, tur tad cilveki sapratis, ka vismaz tas nav izdomajums, un cilvekiem ir tiesam nepieciesama palidziba. Palidzibu var meklet ari baznicas, ta ka vari atrast tuvejo draudzi, tur ir iespeja dabut partiku un drebes.
Vel var piepelnities interneta, kaut vai rakstot blogu, taisot rokdarbus, dekoracijas no augiem, pardodot vintage lietas ebay. Taja pasa ebay var pardot PSRS laika mantas un pat ciekurus, kurus vari salasit meza. Var meginat caur facebook ielikt darba sludonajumu attiecigas domibiedru lapas. Pieteikties stradat bernu darza par aukliti, varbut pat taja pasa kur iet berni.
Varbut tev ir kads talants, varbut skaisti zime. Vari pardot savu makslu.
09.12.2017 17:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Labakais ka si ir reala persona un tas ilzes draudzene fb foto ir :-D
09.12.2017 16:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Njaaa
09.12.2017 16:42 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
es tagad aizdomájos - kaudze diskusiju, kur lúdz palídzíbu veselas sievietes!!! veselas sievietes?!!!! tieshám? jums ir spéks, veselíba sisties pa dzívi, pelnít, lai barotu bérnus, ko pashas(!!!) esat dzemdéjushas!

es bérníbá nezináju kas kukurúza salátos un desa bija tikai svétkos :D dzívoju laukos nabadzígá gimené, un shí gimene man ir iemácíjusi, ká izdzívot! nekad nevienu santímu vai apgérba gabalu no sveshiem nenjémám, toties iemácíjámies laukos strádát un negaudot, cik grúti. un neskatoties uz to visu, man bija superíga bérníba, un tagad es salídzinot sevi ar tádám chíkstulém varu teikt, ka esmu Cilvéks. neviens man nepalídzéja meklét darbu, neviens nepalídzéja, kad biju nopietni saslimusi (tieshi pretéji, ar puisi tad izskjíros), neesmu un nekad nebúshu no káda atkaríga, ja vis bús ljoti súdígi, es ieshu strádát melnos darbus, bet nelúgshos dávanas.

jáciena sevi, riebjas, ka veselas sievetes nespéj sevi uzturét, nu meklé bagátu veci. ja tu bútu slima, nespéjíga strádát, es párskaitítu naudu, lai palídzétu. un, iemácies, kas ir kontracepcija, ja neesi spéjíga pabarot bérnus! sievietei ir jábút stiprai!
16.03.2014 00:32 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
man bērnībā bija ļoti nabadzīgi apstākļi, arī nebija ko ēst bieži, nemaz nerunājot par drēbēm.. bet manai mammai prātā nebūtu ienācis kādam kļančīt apģērbu un makaronus. man bija visstingrāk pieteikts skolā nevienam neteikt, cik mums grūti iet. lai cilvēki nesmejas un neaprunā. mana mamma strādāja 2 vai citreiz pat 3 darbos lai kut kā iztiktu, mēs viņu reti redzējām mājās.


Man augot bija tieši, TIEŠI tāpat. +++++
13.03.2014 19:13 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Luuk, kur jaameklee paliidziiba: http://vilaka.lv/index.php?page=socialais-dienests-kontakti
Vismaz vecis buutu praties un gaajis straadaat - laukos saimniecibaas nepieciesami paligi, ir gateri, utt. Vajag tik GREIBĒT strādāt. Vasarā var kaut tos pasus kartupelus, kaapostus, burkaanus utt. sev izaudzeet - domaaju, ka pasvaldiiba noteikti kaadu zemes plekiiti pieskirtu.
13.03.2014 19:09 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
ir taču jābūt pašapziņai un kaut kādam kaunam, nevis tādai bezatbildībai, ka pieaudzis darbaspējīgs cilvēks nekaunīgi kļančī kaut ko internetā no svešiniekiem. pretīgi. pretīgi, un vēlreiz pretīgi.

+++
13.03.2014 18:50 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
nu jau te arī pārvēršas par ubagošanas vietu. man bērnībā bija ļoti nabadzīgi apstākļi, arī nebija ko ēst bieži, nemaz nerunājot par drēbēm.. bet manai mammai prātā nebūtu ienācis kādam kļančīt apģērbu un makaronus. man bija visstingrāk pieteikts skolā nevienam neteikt, cik mums grūti iet. lai cilvēki nesmejas un neaprunā. mana mamma strādāja 2 vai citreiz pat 3 darbos lai kut kā iztiktu, mēs viņu reti redzējām mājās.

ir taču jābūt pašapziņai un kaut kādam kaunam, nevis tādai bezatbildībai, ka pieaudzis darbaspējīgs cilvēks nekaunīgi kļančī kaut ko internetā no svešiniekiem. pretīgi. pretīgi, un vēlreiz pretīgi.
13.03.2014 18:19 |
 
Reitings 264
Reģ: 06.01.2014
Nu ja nevari izlīdzēt cilvēkam tad ko lieki sit pa pogām?..Nesaprotu šitos cilvēkus:(
Reiz arī biju skumjā situācija un nācās internetā lūgt palīdzību..Kāpēc? Tāpēc ka man nebija tuvu radu,draugu kas grūtā brīdī palīdzētu! Ko tik nenācās dzirdēt..Man ar bija internets,tv..maksājumus maksāju bet apgērbam nesanāca diemžēl,kur nu kāda dušas želeja vai zobu pasta?!
13.03.2014 17:14 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.03.2014
Nevajag uzreiz kritizēt cilvēkus!
13.03.2014 17:07 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Tatad kreditam nauda ir lai interneta ietu
13.03.2014 17:04 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.03.2014
Un tu pat to zini,pasaki kuriem mūsdienas mājas nav datoru un interneta,varbūt viņa no telefona sēž internetā!
13.03.2014 17:02 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Internets nakti? Ilze onine iŗ dŗaugos lidz velaj naktij
13.03.2014 16:53 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Labdien..
lasot rakstu-domaaju..
labi darbs nav, berni ir..
katram dzive visadi iet...
sievietei var nebuut darbs-bet neejau virietis nevar atrast...
bet miiljaa,shii nu tieshaaam nu vispar shis saits nav tas kuraa jaludz shada veida palidzibu...
socialais dienests-sarkanie krusti vai kas tamlidziigs..
jaa gruti kadam luugt palidzibu-bet sanjemies bernu deelj..
13.03.2014 16:29 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Piedodiet, es varbūt ciniķe, bet es pavisam skeptiski raugos uz palīdzības lūdzējiem internetā. Gan Ilzi, kam, gods godam un prieks par atsaucīgajām meitenēm, tiek vākts palīdzības vedums, gan šo autori.
Jo ģimenei ar bērniem, turklāt daudzbērnu, sociālajā dienestā vienmēr palīdzēs!
Tas viss, ko jūs lūdzat, ir jālūdz sociālajā dienestā, jo tur jau nokļūst jūsu novada nodokļu maksātāju daļa naudiņas. Tā teikt, mēs strādājošās visas jau šobrīd stutējam to pabalstu un palīdzības sistēmu. Skumji, jā, ka nereti tā tiek pavisam negodprātīgiem indivīdiem, bet nu - cik var līdzcilvēki stutēt to, ko patiesībā paralēli jau veic pašvaldība??... :( Kāpēc?

Vēl - ir portāls Ziedot.lv, kurā vēršoties vismaz kaut kāda uzticība būtu svešiem cilvēkiem ziedot. ("Palīdzība ģimenēm. Ziedot.lv pieņem pieteikumus no projekta “ Palīdzība Latvijas ģimenēm” ietvaros. Ziedot.lv sniedz palīdzību Latvijas ģimenēm šādos gadījumos :
* Maznodrošinātām ģimenēm, kas gatavas pašas ieguldīt sava stāvokļa uzlabošanā (piem., iegādāties sēklas dārzeņu audzēšanai; mājlopus, lai paši sev sagādātu produktus u.c. );
* Ģimenēm ārkārtas situācijās saskaņā ar pašvaldības sociāla dienesta/ sociālā darbinieka rekomendāciju.") Internetā atrodama pieteikumu anketa.

Kopš pagājušā gada arī Viļakā (? tā taču bij jūsu pilsēta?) ir Latvijas sarkanais krusts. Tur var vērsties pēc drēbītēm, tas ir minimums, ko viņi nodrošina.

Iesaku arī vērsties vietējās draudzēs. Pie mums visas draudzes cītīgi palīdz vismaz ar apģērbu ģimenēm.

P.S. Ok, to internetu autore varbūt bibliotēkā par velti izmanto...

Bet nu tāpat - ir daudz palīdzības veidu... Mazliet sāk kaitināt, ka visi, kam vien nav slinkums, to palīdzību lūdz pa labi, pa kreisi un tieši pa privāto...
13.03.2014 16:18 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Librai miljons +
13.03.2014 16:08 |
 
Reitings 135
Reģ: 14.01.2014
Cik netaisnīga dzīve.
Draudzene visu dzīvi ar vīru rukā, lai viņu bērniņiem būtu jumts virs galvas, dārzs pie mājas, labas drēbes, ēdamais utt, viņiem jātērē tūkstoši lai mākslīgi tiktu pie mazā.
A tiem, kas nevar atļauties, dzimst pa labu un pa kreisi. :(((
13.03.2014 15:55 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Te tagad katru dienu kāds nāks kaut ko lūgt? Cosmo pārvērtīsies par sociālā atbalsta iestādi?

Visvairāk mani pārsteidz tas, ka lūdzēji ir jauni, veseli cilvēki. Es vēl saprastu, ka būtu invalīdi vai vecīši. Bet nē, tādi kam rokas, kājas, galva ir, tikai pielietot nemāk.

Vecais labais stāsts par makšķeri vai zivi. Izskatās, ka visi tikai to zivi grib. Bet forši - var turpināt neko nedarīt, tikai mājās gaidīt citu saziedotos labumus.
13.03.2014 15:29 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
SheIsShe -nē nav krāpnieki ,ir kas palidz ,meitenem un sazinās ,iespeju robežās .... Cienam viens ,otru un mazāk apvainojumu via aizvainojam viens ,otru....
13.03.2014 15:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits