nepatīk cilvēki

 
Reitings 305
Reģ: 17.04.2013
man nepatīk cilvēki. Es nevaru ciest atrasties burzmā,kad visur ,kur pagriezies kāds ir. Neciešu lielveikalos šī iemesla dēļ. Cilvēki ir liekuļi un domā tikai par sevi. Vispār cilvēki ir kaitinoši gan uz ielas,sabiedriskajā,skolā,f*cking kino ,pilnīgi visur.
Vēl kāda tā jūtas,vai pārējiem visiem ir labi un viss patīk.
10.03.2014 16:21 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Protams, brīžiem tas nav patīkami, bet principā jau tā masa nav kā masa, bet katrs cilvēks individuāli, kurš caur savām acīm saskata apkārt svešinieku masu.

Bet tad kad apvienojas vairākas individualitātes, tad rodas masa.
11.03.2014 00:11 |
 
Reitings 2
Reģ: 10.03.2014
Par sabiedriskām vietām un lielveikaliem vispār nerunājot, veikalos riebjas, ka tantes pagrābušas lielos ratus un tad iet kā akli ziloņi trauku veikalā, grūžas virsū ar tiem ratiem vai nokrāmē savus ratus!

Anastasijas raxtītais!

Bet tu kareiz nakotne būsi pati veca babuļa kura vilksiet ka gliemenis pa veikalu ar iepirkumu tačku...
11.03.2014 01:05 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
tāpēc vajag sevī ''ielaist'' cilvēkus kad Tev kaut ko dod un kuru sabiedrībā ir patīkami . Pārējos caur dvēseli nelaid. vismaz man tā ir, man patīk būt cilvēkos un vēl jo vairāk man patīk būt savu draugu lokā, bet tie, kas ik dienā man patrāpās ceļā - nu, es tak no viņiem izvairīties nevaru, tāpēc izdaru, izrunāju to, kas vajadzīgs un adios :D
Un veikalu rindas - JAAAAA tas ir šausmas , it sevišķi tās vecās tantes, ja es neesmu iespiedusies priekšā stāvošajam pakausī, tad apmēram baksta jau atgadina, ka rinda iet uz priekšu! Jomajo, es tak redzu, bet es nevēlos tam cilvēkam sagādāt tādu pašu diskomfortu kā tā tante man, bez maz ieaugusi manī :D :D Vienreiz vispār izbesījos, stāvēju rindā un divas nu tādas nereāli resnas mamma ar meitu stāvēja aiz manis, un visulaiku iet tuvāk tuvāk un beigās vnk mani izspieda no rindas :D kad pienāca mana kārta maksāt man vajadzēja bāzt naudu starp viņām kasierei hahaha :D bet man nāca smiekli, jo iedomājos to skatu :D :D
11.03.2014 10:13 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Nepatīk,kad,vismaz manā piemājas Maximā,esot garai rindai,vienmēr atradīsies kāds gudrelis,parasti gados vecāks un sāks ļečīt parastajai zāles darbiniecei,lai taču nāk un taisa vaļā vēl vienu kasi. Ja nāc uz šo veikalu regulāri,tad jau tomēr vajadzētu pamanīt jau,kura te ir kasiere,un kura-zāles darbiniece,ja jau never to kasi vaļā,esot pat garai rindai,tad visticamāk,tam ir iemesli. Kaut kas nepatīk-nenāc,nevis nāc un puksti. Esmu bieži neizturējusi tādās reizēs un uzbļāvusi,lai nāk paši pastrādāt kaut vienu dienu un tamlīdzīgi,nevaru izturēt,uhhh... :D Apkarojot burkšķus,pati kļūstu par burkšķi :(
11.03.2014 11:47 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Uhh,kā gribās reizēm,lai tos salašņas izpurina riktīgi ar policiju,moš i kādu no meklēto saraksta atradīs.

Laurentija,
Bet Tu tak pati esi sevi iemetusi tajā 15. trolejbusā. Tas, ka Tu strādā vai dzīvo kādā no šī maršuta galiem ir tikai un vienīgi tava izvēle. Ja Tev ir iespēja iemainīt šīs 2x20 nepatīkamās ikdienas minūtes pret kaut ko labāku, dari to! Ne obligāti pārvācoties vai mainot darbu (ja šīs jomas Tevi apmierina) Nomaini transportu. Uzkāp uz velo. Nebūs jāošņā trolejbusa smacenis un noskaņojums kļūs labāks :)
Patiesībā jau tas attiecas uz visiem. Ja jums nepatīk vide/cilvēki, kurā atrodaties, mainiet to! Cilvēks ir inteliģenta un kustīga būtne, nevis koks parkā, kuram jāpacieš tas, ka katrs otrais mopsis viņam uzčurās.
11.03.2014 12:04 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Apkarojot burkšķus,pati kļūstu par burkšķi
šis lika pasmieties :D
11.03.2014 13:52 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Samaara,ieteikums par velo ir ļoti labs,bet šeit,kur es dzīvoju,visapkārt ir tāda vide. Neiesi tak dēļ apkārtējās publikas pārdot dzīvokli un pirkt māju Baltezerā,jāsadzīvo jau ir. :D un tas par to 15.trolejbusu ir tikai tāds spilgts piemērs,visādi debīlie gadās jebkurā transportā,rajonā vai veikalā. :)
11.03.2014 17:14 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Sabiedriskajā man tiešām cilvēki nepatīk. Tie, kas grib nez kur aizlīst, kad tur tāpat nav kur iet un prasa "Izkāpsiet?" Tracina. :D Bet savādāk neiebilstu. Pat varētu teikt, ka patīk.
12.03.2014 07:55 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Man arī nepatīk cilvēki. Es piem. pat uz izlaidumu ar šausmām aizgāju :D veikali,pasākumi lielie ui. Tā laikam kkāda cilvēku fobija.
12.03.2014 08:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits