Mazliet par Dievu.

 
Reitings 230
Reģ: 01.09.2013
Kātad ir ticam, neticam ? Kā jūs lūdzat? Vēlējos mazliet to pārrunāt.
Diemžēl svētdienās vai citās dienās uz baznīcu neeju, taču es lūdzu un ticu Dievam. Kā būtu pareizi jālūdz? Es vienkārši salieku rokas kā to mēdz darīt, pasaku visu ko vēlējos un gala beigās pasaku Āmen. Tas ir pareizi? Dievs mani dzirdēja un uzklausīja? Es nemāku pareizi lūgt, bet ceru, ka tas neko nemaina. Man ir tā, ka man ir viena liela vēlēšanās, tikai es nemāku to Dievam pareizi noformulēt, es varu pateikt ko es gribu, bet man ir tāds nosacījums, es gribu tikai tad, ja ... tas lai paliek pie manis, bet Dievs manu lūgšanu izpildīs un sapratīs pareizi? Mazliet dīvaini esmu uzrakstījusi, taču doma skaidra, ja? Lūdzu padalaties ar savu pieredzi tajā un atbildiet uz maniem jautājumiem. :) Paldies.
04.03.2014 14:18 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tu vienkārši nesaproti, ja?
esmu radīta pēc Dieva līdzības(!!!),un tā bija mana izvēle! Es esmu vainīga Dievs rada perfektu cilvēku
Nē. Ja cilvēks būtu perfekts, viņš izdarītu perfektas izvēles un nekļūdītos savos lēmumos.
velns viņu samaitā,ļaunums! Uz pasaules ir divi spēku sadursme
Jautāju vēlreiz - un kāpēc dievs radīja velnu un ļaunumu? Kāpēc dievs radīja pasauli, kurā būtu arī sliktie spēki?
Tu gribi teikt,ka tikko dzimis bērniņš ir slikts? Viņš ir labs,nav grēkojis
Es negribu teikt. Bet kristieši tā saka. Un sauc to par iedzimto grēku. Kur paliek dzemdībās mirušie bērni - daži kristīgie uzskata, ka šķīstītavā.
06.03.2014 19:47 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
LO, kāpēc tu tā saki? Studējot bībeli tu nonāci pie šāda fakta?

Es neticu šādām iedzimtam grēkam,es neticu,ka bēbis guļot slimnīcā,tikko dzimis kaut ko apzinās,un dara kaut ko ļaunu. Es ticu,ka katrs bērniņš,kas ir miris,būdams bēbis,tiek debesīs. Piemēram,ja sieviete uztaisa abortu,tad bērniņš iet uz elli? Es neesmu runājusi ar mācītāju par šo tēmu,bet man ir pārliecība,ka mazs bērns nav grēcinieks.
06.03.2014 19:49 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Dievs rada perfektu cilvēku


kāpēc dievs radīja velnu un ļaunumu? Kāpēc dievs radīja pasauli, kurā būtu arī sliktie spēki?

Un kāpēc gan nē?
06.03.2014 19:49 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jautāju vēlreiz - un kāpēc dievs radīja velnu un ļaunumu? Kāpēc dievs radīja pasauli, kurā būtu arī sliktie spēki?


Cilvēks nevar dzīvot leiputrijā un mūžīgā laimē. Cilvēkam vajag grūtības un problēmas lai tās risinātu, lai būtu dzīves mērķis un jēga.
06.03.2014 19:51 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Piemēram,ja sieviete uztaisa abortu,tad bērniņš iet uz elli?

ja sieviete uztaisa abortu, tad bērns ir pirmais kas par to samaksā.
06.03.2014 19:51 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Bērniņš nav grēcinieks, bet viņš maksā par savu vecāku grēkiem.
06.03.2014 19:52 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Labi,es nevaru apgalvot,ka Dievs ir radījis velnu,varbūt nedaudz nepārdomāti uzrakstīju. Nezinu,vai tā ir,laikam jau nav. Diezvai.

Rādīja mūs,lai mēs izdarām izvēli!!! Pēctam debesīs mēs,iespējams,būsim perfekti(ja tiksim) ,šī ir tā pārbaude.

Un es neesmu kristiete,diemžēl neesmu.. Tomēr uz baznīcu eju,Dievu mīlu,cenšos dzīvot tā ,kā viņš vēlas.
Es neuzskatu,ka bērns ir grēcinieks līdz tam brīdim,kad dara ko sliktu,apzinās, ka tas ir ļauni.
06.03.2014 19:55 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Un kāpēc gan nē?
Tāpēc, ka tas liek apšaubīt to, vai viņš pats ir tik "labs", ja jau rada lietas, kas ir "sliktas", ja rada pasauli, kurā neizbēgami būs zīdaiņu slepkavības, izvarošanas, verdzība, kropļojošas slimības, bads, kari... Visu to zinot un spējot izdarīt savādāk.

Cilvēks nevar dzīvot leiputrijā un mūžīgā laimē. Cilvēkam vajag grūtības un problēmas lai tās risinātu, lai būtu dzīves mērķis un jēga.
Bet visuspēcīgs dievs būtu varējis radīt perfektu pasauli un perfektu cilvēku, kas varētu tajā dzīvot. Nekas taču nav neiespējams visuvarenam.
06.03.2014 20:00 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Es uzskatu, ka nav tāda konkrēta iedalījuma ļaunais un labais. Mums pasaulē viss ir līdzsvarā un tā tas vienkārši ir. Teiksim Lauva nogalina zebru, lai pabarotu savus badā novārdzinātos bērnus. Kur šeit ir nodalām labais no ļaunā. Un uz šīs robežas ir veidota pasaule. Jā, mums ir iespēja sevi virzīt uz labo, bet pilnīgi nodalīties no ļaunuma nav reāli. Tā kā Elle vai Debesim, kā vietas, kur mēs nokļūsim pēc naves, man vispār nav saprotama doma, jo nav labuma bez ļaunuma, es vienkārši to neredzu.
06.03.2014 20:01 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Es neuzskatu,ka bērns ir grēcinieks līdz tam brīdim,kad dara ko sliktu,apzinās, ka tas ir ļauni.

Es to neizdomāju. Bet tu jauc iedzimto grēku. Tu nekad par to neesi neko dzirdējusi/lasījusi/uztvērusi? Bērna dvēsele nav absolūti tīra. Tā ir vienkārši iekārtots. Es saprotu, ka tu redzi tikai mazu, mīlīgu kunkulīti. Un tavai apziņai nav apjēdzams, ka bērnam grēks iedzimst.
06.03.2014 20:01 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es neuzskatu,ka bērns ir grēcinieks līdz tam brīdim,kad dara ko sliktu,apzinās, ka tas ir ļauni.


Par garā vājiem saka ka tiem pieder debesu valstība. Kāda runa var būt bērnu kas no vecākiem prasa tikai mīlestību un rūpes. Kādi tur grēki.
06.03.2014 20:02 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Tāpēc, ka tas liek apšaubīt to, vai viņš pats ir tik "labs", ja jau rada lietas, kas ir "sliktas", ja rada pasauli, kurā neizbēgami būs zīdaiņu slepkavības, izvarošanas, verdzība, kropļojošas slimības, bads, kari... Visu to zinot un spējot izdarīt savādāk.

Rodas jautājums kas nosaka un to labo?
06.03.2014 20:03 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
nevaru apgalvot,ka Dievs ir radījis velnu
Ja neesi kristiete, tad saprotu, kāpēc Tev šī diskusija ir grūta. Tomēr tad vēl jo vairāk Tev būtu noderīgi apdomāt šos jautājumus. OK, Tu saki, ka dievs neradīja velnu... kur tad velns radās?? Un - tikpat svarīgi - kāpēc, ja dievs ir visuvarens, viņš nespētu ierobežot velna iespējas iet un visu čakarēt līdz nullei? (Tad vai nu dievs nav visuvarens, vai arī velna "ļaunie" darbi dievam ir pa prātam, ja viņš pieļauj tos)
06.03.2014 20:07 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
zaptesburka Ko īsti tu vēlies? Dzīvot perfektā pasaulē? Kāpēc? Kāpēc meklē izskaidrojumus tur kur to nemaz nav.
06.03.2014 20:08 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Rodas jautājums kas nosaka un to labo?
Jocīga teikuma konstrukcija, es nesaprotu, ko Tu gribēji jautāt.
Es šajā diskusijā par "labo" un "slikto" izsakos kā par jēdzieniem, kuru nozīme ir ļoti no tā, kādās kategorijās skatās.
06.03.2014 20:11 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Rodas jautājums kas nosaka to labo?
06.03.2014 20:13 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Man ir tā, ka man ir viena liela vēlēšanās, tikai es nemāku to Dievam pareizi noformulēt, es varu pateikt ko es gribu, bet man ir tāds nosacījums, es gribu tikai tad, ja ... tas lai paliek pie manis, bet Dievs manu lūgšanu izpildīs un sapratīs pareizi?
muljkjígákais, ko esmu dzirdéjusi pédéjá laiká. Dievs nav feja ar burvju nújinju un nav zelta zivtinja, kas izpilda véléshanás. ípashi tik stulbas, ká pieméram, gribu, lai vinjsh mani apprec, gribu jaunu mashínu.

labák pasaki paldies Dievam, par to, ka viss ir labi, utml...
06.03.2014 20:14 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Es neesmu kristiete,jo nejūtos gatava.. To ir grūti paskaidrot,bet es zinu,ka Dievs ir!

Cilvēkiem viss nav jāzina,visos sīkumos. Mums nav jāzina kā radās velns,mums jāuzticas Dievam,tas arī viss.

Tāpēc,ka Dievs grib,lai mēs viņam uzticamies,lai mēs ar viņa palīdzību velnu noliekam pie zems. Piemēram,mācītājs,pie kura es eju, ir laimīgs,dzīvo ar Dievu un velns viņu nevar.ietekmēt,kamēr viņš ir ar Dievu. Tiklīdz viņš aiziet attālāk no Dieva,velns ir klāt. Dievs velnu var iznīcināt,tomēr Dievs vēlas,lai mēs paši nākam pie viņa. Tā taču.ir tā izvēle...
06.03.2014 20:16 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
LO, tas jauki, ka atzīsti, ka nav izskaidrojams, kāpēc visu zinošs, visu varošs un viscaur labs dievs lai būtu radījis grēcīgu pasauli.
Ko es gribu - vienkārši argumentēt un pamatot savu viedokli par kristietības uzskatu savstarpējām pretrunām. Varbūt kādam tas liks aizdomāties.
Man nav pretenziju pret šo pasauli. Es to neuzskatu par "sliktu", un es tajā nesaskatu grēkus vai sazin, kādas vēl nejaucības. Bet es nediskutēju par savām vēlmēm vai uzskatiem. Es diskutēju par pretrunām kristiešu uzskatos.
06.03.2014 20:17 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Es diskutēju par pretrunām kristiešu uzskatos.

Kādas ir tās pretrunas?
06.03.2014 20:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits