Vīrietis- vecāki

 
Reitings 13
Reģ: 03.02.2014
Sveikas!

Varbūt kādai ir pieredze situācijā, kad tavi vacāki atsakās pieņemt tavu otro pusi?
Tiek analizēta katra frāze, katrs izteiciens, katrs žests.
Rodas iespaids, ka viņš tiek palikts zem milzu lupas un visu laiku uzmanīts.
Visu laiku tiek uzsvērts, ka viņš nav pieteikami labs.

Šobrīd tas ir aizgājis tik tālu, ka pēc kārtējiem pārmetumiem, draugs atsakās ar maniem vecākiem runāt, un pie tiem doties.

Kopā esam jau gadiem.

Varbūt kādai ir kādi ieteikumi, ko darīt?
03.02.2014 11:55 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.02.2014
Milzīgs paldies visām/- visiem, kuri pauda savu viedokli.
Sāku tiešām aptvert, kas tā īsti ir noticis un kā rīkoties tālāk.

Vienīgais, ko varu teikt, ka es neesmu vienīgais bērns ģimenē, un protams, ka mani skumdina fakts, ka tikai mana otrā puse netiek pieņemta. Bet varbūt, ka vaina ir arī tajā, ka es pieļāvu to, ka mans draugs ar maniem vecākiem pārāk "sarod" un, ja būtu ieturētas nedaudz atturīgākas attiecības, tad varbūt šādu situāciju arī nemaz nebūtu.


Patiešām, visas šīs dienas iekšēji pārdzīvoju, ka viss tā ir sanācis un, kas visbūtiskākais, ka tā pat īsti neredzot tam iemeslu.
Domāju, ka ja man būtu zināms, tāds viens strikts iemesls, tad varbūt būtu vieglāk to visu "sagremot".

Katrā ziņā, šobrīd esmu sevi domās nocietinājusi un ceru, ka spēšu saņemties un nezvanīt vairāk, kaut arī nenoliegšu, tas ir ļoti grūti.


Liels paldies vēlreiz! :)
04.02.2014 16:00 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Neesi vieniigais beerns?! Bet kaa tad taa iznaacis, ka vecaaki vistuvaakie? Parasti vistuvaakaas attieciibas ir ar braaliem/maasaam un ar tiem parasti apspriezh cik daudz un ko staastiit vai nestaastiit vecaakiem :) Uz braaliem/ maasaam parasti beerni pamana, vecaaki nebuut ne vienmeer ir tik objektiivi, taisniigi un nesavtiigi :) Nu tad es maini padomu- vairaak uzticies paareejiem beerniem, ja vien vinji nav sevishki riebiigi vai jaunaaki par 16-17 gadiem.
04.02.2014 16:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu, kāpēc tu vēl turpināji pēc tam vēl zvanīties vecākiem?
Es vnk vairāk nezvanītu, lai zvana paši, ja paši ir tik bērniškīgi, tad pēc tam nāksies pašiem arī šo kamolu norīt.
05.02.2014 14:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!