Ja tieši tagadpaliktu stāvoklī, vai Tu...?

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Taisītu abortu! Jā/Nē.
(Norādi arī vecumu un attiecību stāvokli)
Intereses pēc, tās, kuras negrib - nekomentē. Būtu forši, ja atbildētu tikai ar jā vai nē.
22.01.2014 09:30 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Man prieks, ka šeit apgrozās tādas ekspertes, zinātnieces un ekstrasenses vienā personā, kuras tikai pēc vienas frāzes "negribu bērnus" jau spēj uzburt cilvēka psiholoģisko portretu un visu viņa dzīvi un attiecības.
Protams, ir slimi likt bildi, kur uz grūtnieces vēderu tiek tēmēts ar ieroci, bet daža laba bērnu gribētāja arī krietni pāršauj pār strīpu. Nu palasiet pašas! Meitenes izsaka viedokli, ka bērnus negrib, bet tūliņ pārējās metas virsū ar aizvainojumiem, bezpamatojuma spriedelējumiem un stulbiem stereotipiem. Kāpēc tām bērnu gribētājām un jaunajām māmiņām liekas, ka tikai viņām ir taisnība? Ka bērni IR jāgrib? Un tās, kuras negrib, ir infantīlas un egoistiskas stulbenes?
Godīgi sakot, palasot šo visu, vēl vairāk saprotu tās, kuras bērnus negrib. Saprastu, ka jaunās māmiņas un citas bērnu mīles kaut kā mēģinātu iedvesmot, normāli padalīties emocijās, bet nē...Uzreiz klūp virsū!
23.01.2014 10:34 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Nē!

Esmu stabilās attiecībās un būtu priecīga. :)
23.01.2014 10:31 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Tās meitenes, kuras apgalvo, ka viņas negrib bērnus, jo viņām tie nepatīk, tas tāds jancīgs apgalvojums, manuprāt. Jo jūs jau nezināt, kā vispār ir, kad jums ir savs bērniņš. Ta ir pavisam savādāk nekā tad, ja labākajai draudzenei ir piedzimis bērns.
23.01.2014 10:28 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Jautaajums meiteneem kuram ir berni.Jums nebija pamatiiga attiecibu kriize, kad berni piedzima? Jo, to nekad nevar paredzet kaa bus un jums nekad abiem nav bijis kopa par kaadu jarupejas? Viri nebija dusmiigi ,ka vairaak laika veltiet bernam?


Nē, nebija nekādas krīzes. Draugs jau grūtniecības laikā teica, ka saprot to, ka laiks tiks vairāk veltīts bērnam, to viņš saprata. Tagad drīzāk ir tā, ka pats draugs velta mazāk laika man, jo ucinās ar bērnu :) Es arī domāju, kā diez būs, kad būsim trijatā, bet viss ir daudz labāk, nekā biju gaidījusi.
23.01.2014 10:21 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Nē. Ir 3 gadu attiecības un nesen piedzimis pirmdzimtais :) Vienmēr esmu gribējusi ģimeni un nu man tāda ir. Tai ir vislielākā vērtība manā dzīvē. Uzskatu, ka bez bērna nav ģimenes. Netīrajos pamperos ieslīgusi neesmu, visu laiku mājās netupu un par citām lietām parunāties arī patīk. Viss čotka.
23.01.2014 10:17 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Nezinu,tiešām,domātu līdz pēdējam brīdim.
22 gadi,4 gadi attiecībās. Bet es bērnus negribu,nepatīk man. Esmu laikam pārāk liela egoiste,lai pakārtotu savu dzīvi citam.
Vienreiz man drauga draugs ar putām uz lūpām mēģināja ieskaidrot,ka vso,mums attiecībās jau ir laiks bērnam un arī vecums man ir atbilstošs,tas ja godīgi bija tik riebīgi klausīties,ka ja es dzemdēšu bērnu tikai kādos gados 28,tad viss,būšu galīgi nekam nederīga veca māte. Un bija tik grūti ieskaidrot,ka katrs dara kā vēlas un kā viņam ir ērtāk,ka vieglāk bija pārtraukt sarunu.
23.01.2014 10:14 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
Nē,24 gadi. attiecībām tikai gads drīz būs.

Bet man ir iestājies periods,kad ir sajūta, ka vēlos bērniņu. Mans vīrietis bērnu uzskata par Dieva dāvanu, tādēļ arī neļautu taisīt abortu. Ja ir pieteicies, tātad ir jābūt!
23.01.2014 10:13 |
 
Reitings 318
Reģ: 19.01.2010
Es uzskatu, ka sievietei ir jābūt mātei tad,kad viņa tāda ir gatava būt. Mana atbilde dotajā mirklī būtu - jā. Es šobrīd neesmu gatava uzņemties rūpes par vēl kādu,jo pašai daudz kas dzīvē jānokārto un jāsasniedz. Es gribu mazuli laist pasaulē tad,kad zinu,ka viņam viss būs! Finansiālas palīdzības man no malas nav. Kopā esam gadu.


Kaut kur vienā diskusijā kāda no meitenēm minēja, ka ir sievietes,kuras nav lemtas būt mātes. Negribas par sevi tā domāt, jo zinu,ka vienā brīdī gribēšu.. bet tagad - nē, vēl nav mans laiks : )

25 g.
23.01.2014 10:09 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Kad tas beigsies?



Tu esi tāda un šitāda... Kāda esi Tu, kas ar putām uz lūpām aprej citus?




Pietiek! Sāk jau apnikt!
23.01.2014 09:52 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Bet kā tu vari apgalvot par tām citām, ka viņām nav pietiekoši daudz sajēgas? Kāpēc tu izcel dažas lietotājas, kurām ir tiesības negribētu bērnus un tas viņas nepadara par muļķēm, kuram pelnījušas līdzjūtību, bet citas ir šausmas kādas!?

Kāpēc tāda agresija tavos komentāros? Pēc tiem izskatās, ka esi ļoti nervozs cilvēks, pēc tavas teorijas tavs bērns arī tāds būs, nervozs, skaļi paudīs savu viedokli ar putām uz lūpām un daudz sēdēs internetā. Labi, joks, negribu aizskart, bet reizēm arī uz sevi ir jāpasktās un savi kategoriskie spriedumi jāpārdomā, kā arī jāsaprot, ka tomēr ne ar ko īpašu neesi labāka par šejienes vairākumu. Veiksmi!


Pirmkārt, par šejienes vairākumu, kurā ieskaitu arī sevi, es esmu izteikusies citur. Negribu atkārtoties, bet es joprojām uzskatu, ka īsti intelektuāļi te neuzturas.

Runājot par tava komentāra pirmo daļu, te der piemetināt, ka es savus secinājumus par vienu cilvēku nebalstu uz to vai viņa/š grib vai negrib bērnu. Nu, atvainojos - man šķiet smieklīga tā dāma, kura te ielika to bildi ar uz grūtnieces vēderu notēmēto ieroci, jo tas nenorāda uz briedumu, uz ko nenorāda arī citas viņas aktivitātes forumā, cik nu man tās iekritušas acīs.

Tu noteikti esi pārpratusi. Es nevērtēju sievietes pēc viņu vēlmes vai negribēšanas radīt bērnus, es vērtēju sievietes, vīriešus pēc tās informācijas, kas, nu, man te pieejama. Katram pašam ir izvēle (tajā skaitā arī man, tikai man tas bieži aizmirstās un sanāk pateikt par daudz), kādu informāciju par sevi sniegt. Jau par pieminēto dāmu, kura te ievietoja bildi, es nu zinu to, ka viņai patīk spēlēt spēlītes internetā, krāt plusiņus pie saviem ierakstiem un sekotājus savam profilam, kā arī bravūrīgi izrunāties un uzdot 3. klases atbilžu anketas cienīgus jautājumus.

Un par tiem secinājumiem, pie kuriem esi nonākusi - kļūdies. Es neesmu nedz nervoza, nedz mans bērns ir nervozs. Man nekādas putas uz lūpām nebija, kad es to rakstīju un man ir gluži vienalga, vai kāds to ņem par pilnu, vai nē. Interesantāk man būs pēc gadiem 5 atrast šo diskusiju noteikti un salīdzināt te teikto ar realitāti.
23.01.2014 09:42 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Bez piecām minūtēm 25 gadi, saderinājusies.
23.01.2014 06:02 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Tikko dabūjām suni! Ar to ļoti labi pietiek ;D
23.01.2014 05:13 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013

23 gadi, nopietnas attiecības.
23.01.2014 04:07 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Jautaajums meiteneem kuram ir berni.Jums nebija pamatiiga attiecibu kriize, kad berni piedzima? Jo, to nekad nevar paredzet kaa bus un jums nekad abiem nav bijis kopa par kaadu jarupejas? Viri nebija dusmiigi ,ka vairaak laika veltiet bernam?
23.01.2014 03:02 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Jā. 25/attiecības/ir bērns no pirmās laulības

Esmu pret abortiem, bet.. Vienkārši būtu pats sliktākais laiks ever, un nekādi "gan jau ka tiks galā" nepalīdzētu. Pipec būtu
23.01.2014 01:38 |
 
Reitings 665
Reģ: 29.01.2009
Jā.
21, nopietni attiecību nav.
23.01.2014 01:12 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Saprotu gan tās sievietes, kurām jau ir pietiekoši daudz sajēgas par dzīvi, kā Winterra un vēl dažas, piemēram, un kuras vienkārši ir pieņēmušas dzīvē lēmumu neradīt bērnu. Tur, nu, tiešām neredzu jēgu apgalvot, nedz, ka vīrietis nav īstais, nedz, ka prāta būtu pamaz. Pārējās, pārsvarā, izraisa, labākajā gadījumā, līdzjūtīgu smaidu (jo jāizturas jauki pret tiem, kurus dzīve apdalījusi arī attīstībā)


Bet kā tu vari apgalvot par tām citām, ka viņām nav pietiekoši daudz sajēgas? Kāpēc tu izcel dažas lietotājas, kurām ir tiesības negribētu bērnus un tas viņas nepadara par muļķēm, kuram pelnījušas līdzjūtību, bet citas ir šausmas kādas!?

Kāpēc tāda agresija tavos komentāros? Pēc tiem izskatās, ka esi ļoti nervozs cilvēks, pēc tavas teorijas tavs bērns arī tāds būs, nervozs, skaļi paudīs savu viedokli ar putām uz lūpām un daudz sēdēs internetā. Labi, joks, negribu aizskart, bet reizēm arī uz sevi ir jāpasktās un savi kategoriskie spriedumi jāpārdomā, kā arī jāsaprot, ka tomēr ne ar ko īpašu neesi labāka par šejienes vairākumu. Veiksmi!
23.01.2014 01:07 |
 
Reitings 26
Reģ: 04.11.2013
Bernus neplanoju, bet ja paliktu stavokli, tad NE, abortu netaisitu nekada zina.
23.01.2014 00:12 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Jā.
Zem 25. Ir attiecības. Bērnus neplānojam, tāpēc izsargājamies.

Tūlīt daudzas bruks virsū, bet arī nesaprotu to kāpēc katrai sievietei būtu jābūt mātei. Tas nav mans egoisms vai untumi. Man šai dzīvei ir citi plāni, citas idejas, citi mērķi. Viss negriežas tikai ap bērniem. Ja jūtos pietiekami laimīga bez tiem, tad nesaprotu cilvēkus no malas, kuri uzskata, ka ar mani kaut kas nav kārtībā.
23.01.2014 00:01 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
pat ja meitene nevélas bérnus, jo nevélas boját savu figúru - vai citám ir tiesíbas to nosodít?

Nē, bet tas neliedz nodomāt un arī pateikt, ka tas ir ļoti sekli. Joks. Vai nē.


nu já,laikam jau tas ir sekli, bet nu ir arí tádas :D tá ir vinju izvéle, un labi vien ir ka nedzemdé. jo parasti tádas arí pashas saka, ka nemácés tos bérnus izaudzinát.

man jau liekas ljoti svarígi mácét to bérnu izaudzinát par cilvéku, nevis tikai izspiest.
22.01.2014 22:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)