Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāpe.

 
Reitings 93
Reģ: 17.12.2013
Sveicinātas!
Šovakar vēlos ar jums dalīties savā sāpē. Ceru uz atbalstu, pabikstīšanu, jebko, kas var kaut kā mazināt manas morālās, psiholoģiskās sāpes.
Tātad. Pasaulē nācu stipri pirms laika, kas iecirtis rētas manai nākotnei. Nu jau esmu 21 gadu jauna meitene, kurai, protams, gribas mīlēt un būt mīlētai, bet mīlestība nebalstas tikai uz morālu tuvību, bet arī fizisku. Te nu sākas mana problēma, kura ir gan uz mana ķermeņa, gan manā galvā. Kā jau ne vienai vien meitenei, man krūtis ir mazas. mazākas par mazu. Esmu griezusies pie ārstes ar naivu cerību, ka kaut kas ir tomēr maināms. Tā vietā saņēmu atbildi: ''Jā, krūtis kā 12 gadīgam bērnam''. Es zinu kas ir mazas krūtis, tādas ir gan manai mammai, gan māsai, bet man to nav vispār. Man pat nav krūšu galu. Vispaŗ nav. Tas man ir milzīgs komplekss. Gribas būt sievišķīgai. Jā, izceļu to, kas man ir. Cenšos sevi mīlēt tādu, kāda esmu, bet viss apstājas pie fiziskas tuvības ar vīrieti. Tiklīdz iasaistos attiecībās un jūtu, ka viss kļūst nopietni, es mūku, izvairos, jo baidos saņemt neizprotošu sejas izteiksmi, kad vīrietis ieraudzīs mani kailu. Jā, mīlēs tādu kāda esmu, bet tas neatbrīvo no bailēm saņemt atraidījumu neesošo krušu dēļ. Tas var notikt, tas var nenotikt, bet, ja tomēr kāds kaut reizi pamestīs mani krūšu dēļ, mans komplekss mani iedzīs vēl briesmīgākos kompleksos un tas mani attur no jebkāda veida fiziskas tuvības.
Kā tikt galā ar sevi? Kā samierināties? Kā tikt pāri paranojai saņemt sāpīgus komentārus par savu kompleksu?
17.12.2013 20:03 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
klausies mīļā, man nav ne jausmas, no kurienes ir radies tas kults, ka vīriešiem lielas krūtis ir tik nennnormāli svarīgas, bet man ir kāds jautājums, ko uzdodu teju visiem pazīstamajiem puišiem. Tas ir - krūtis vai dibens? Man liekas, jau kādu laiku atpakaļ rakstīju, ka kādi 70% ja ne visi 80 dod atbildi - dibens! Neuztraucies, un mazāk lieto liftu ;)
Un pašapziņas vārdā aī no skalpeļa nav jābaidās. Nevajag stāvēt pašai sev ceļā tiecoties pēc labsajūtas.
18.12.2013 12:46 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.12.2013
Meitenēm, kuras piesējušās pie manas priekšlaicīgās dzimšanas. Jā, tas ir pie vainas un nav vienīgā problēma, kas man ir dēļ tā, bet pārējās ir samērā niecīgas. Mamma bija ļoti slima, principā mani iznēsāja slims cilvēks, nav runa par gripu vai vīrusu, bet par tiešām smagislimu cilvēku, kurš arī mira divas stundas pēc dzemdībām. Dēļ tā, ka māte bija slima, man ir fiziski traucējumi, kā jau minēju, prognozes bija, ka vispār būšu viena no tā, kuras lūdz palīdzību 'Enģeļī pār Latviju' deļ neattistitās smadzeņu puslodes, kura brinumainā kārtā attistijās, bet, bet, bet... Ceru tagad ir skaidrs un šī tēmas daļa netiks trenkāta.
savā ziņā anomālija, ne anomālija tā ir tādēļ, ka krūtis ir nevis mazas, bet neattistitas. Ir neliela starpiba. Ārste nav no kaktiem, cilvēks kolosāls, centās man palīdzēt kā vien spēj, gan morāli, gan ar zālēm. Nav ētiski, bet runa iet par dakeri Zumenti Piramīdas klīnikā. Savu mūžu sliktu atsauksmi neesmu par šo cilvēku dzirdējusi. Bet paldies par domu izteikšanu, tas jau ir daudz :)
18.12.2013 11:56 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es domāju, ka šis ir tas gadījums, kad likt krūšu implantus būtu normāls risinājums. Protams, nekrītot galējībās, bet tā proporcionāli ķermenim.
18.12.2013 11:36 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Mans vienīgais ieteikums - aizej uz konsultāciju pie cita ārsta!!! Kaut pie vairākiem! Bet camoon, ir 21. gadsimts, ja vien nav mirstamā kaite - risinājumiem jābūt!!! ;)

Otrs ieteikums, piekrītu par to sportošanu. Man arī krūtis ir ļoti nelielas uz auguma proporciju (man savukārt lieli kauli, plati pleci, utt. :D ), bet, ar regulāro pumpēšanos vingrošanas programmā pamanīju, ka - jā, sākumā krūtis, līdz ar svaru, mazliet nokritās, bet ar laiku palika tādas apaļīgākas, tvirtākas, ka pat izskatās čut lielākas :)
Tas tieši par krūtīm - bet par krūšu galiem - joprojām, ieteikums nr. 1.
18.12.2013 11:30 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Ak Dievs, mīļā meitene, kā Tev ir dzīvē paveicies, ka esi VESELA, gudra, jauna meitene... Cik gan daudz mums apkārt ir invalīdu, kuri nevar staigāt, kuri ir akli, tfu tfu tfu, negribas pat to visu tagad pārskaitīt... Te tika doti vairāki tiešām labi padomi, Tavā vietā es visticamāk grieztos pie cita speciālista vai mēģinātu sakrāt naudiņu plastiskajai operācijai, pie tam esmu dzirdējusi, ka krūšu galus bieži uztetovē tumšākus. Bet vispirms ieteiktu aiziet pie psihoterapeita, un tas nav nekas traks. Es pati esmu staigājusi un viņš Tev atklās daudz lielākus zemūdens akmeņus nekā Tev pašai šķiet, un Tu tiksi pāri šiem kompleksiem.
Lai veicas. Galvenais ir mīlēt sevi, tici man... Tevi iemīlēs arī apkārtējie!!!
18.12.2013 11:21 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Kā jau teicu -
Man jau šķiet, ka autore ar to vēlējās teikt, ka ja būtu piedzimusi 9 mēnešos, tad varbūt nebūtu tādas problēmas kādas ir tagad.


Pasaulē nācu stipri pirms laika, kas iecirtis rētas manai nākotnei.

Tātad sanāk, ka ne jau kompleksi par piedzimšanu pirms laika, bet gan ja viņa nebūtu piedzimusi pirms laika, tad iespējams nebūtu problēmas ar krūšu neesamību un rezultātā čāča mums ar Tevi domas sakrīt -
ja būtu piedzimusi 9. mēnesī, tad kompleksu nebūtu, būtu krūtis un viss būtu.
18.12.2013 11:18 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
Ja tava ārste 30 gadu laikā pirmo reizi ko tādu redz, tad jautājums, kas tā par ārsti un ko ārstē, jo neba nu tu tāda esi vienīgā un neba nu tā ir kaut kāda reta anomālija.
Viss ar tevi ir kārtībā. Ja čalis tevi mīlēs, tad mīlēs arī ar ievilktiem krūtsgaliem un mazām krūtīm. Ja nē, tad jājautā, vai tāds tev tiešām būtu vajadzīgs. Protams, kompleksi un tā, bet neviens nav piedzimis bez kādiem defektiem un, kā jau teica iepriekš, priecājies, ka viss pārējais ar veselību ir kārtībā.
18.12.2013 11:11 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nešķiet, ka viņa dzen sevi kompleksos par to, ka piedzimusi pirms laika.

es savukārt, sapratu,ka viņasprāt, viņai ir kompleksi,jo viņa ir piedzimusi pirms laika. ja būtu piedzimusi 9. mēnesī, tad kompleksu nebūtu, būtu krūtis un viss būtu. es tā sapratu.
18.12.2013 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
Es domāju, ka grūtniecība dabīgā ceļā tos krūšgalus sakārtos.
Un tev vajadzētu kādu kg klāt, svars dikti mazs pieaugušam cilvēkam!
18.12.2013 10:55 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Pasaulē nācu stipri pirms laika, kas iecirtis rētas manai nākotnei


Man jau šķiet, ka autore ar to vēlējās teikt, ka ja būtu piedzimusi 9 mēnešos, tad varbūt nebūtu tādas problēmas kāda ir tagad.

Nešķiet, ka viņa dzen sevi kompleksos par to, ka piedzimusi pirms laika.
18.12.2013 10:53 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es arī esmu dzimusi 7. mēnesī,bet mana dzīve īpaši nekā no tā nav mainījusies. pilnīgi... es kompleksoju tāpat kā komplekso 9 mēnešus iznēsāti bērni utt..
Te jau nejau priekšlaicīgā dzimšana jāvaino, bet gēni.
18.12.2013 10:35 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
savu kompleksu dēļ tiek vainota priekšlaicīga dzimšana?

es ar tā sapratu
18.12.2013 10:32 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Pasaulē nācu stipri pirms laika, kas iecirtis rētas manai nākotnei.

Šito es nesapratu.
savu kompleksu dēļ tiek vainota priekšlaicīga dzimšana?
18.12.2013 10:25 |
 
Reitings 137
Reģ: 05.08.2009
Tu izklausies tiešām jauka personība un domāju, ka Tev ir visas iespējas izveidot foršas attiecības :) Ieteiktu aiziet uz konsultāciju pie kāda psihologa vai psihoterapeita, lai šo visu spētu galvā sakārtot un rast sevī pārliecību. Ja tas biedē, tad kaut vai pakonsultēties ar kādu ārstu, kurš redz šīs "problēmas" psiholoģiskos aspektus, ne tikai fizioloģikās "nobīdes no normas". Bet tādas normas jau īsti nav.. Katrs esam savādāks..Taču Tavas bažas saprotamas. Domāju, ja Tu pakonsultētos ar foršu ārstu, tad kopā varētu saprast rīcības modeli: 1) nedarīt neko, gaidīt; 2) krāt naudu operācijail 3) saņemt psiholoģisku palidzibu.. etc.
Lai izdodas!
18.12.2013 10:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Donata, apsveru domu kādreiz dzīvē izmantot plastiskās ķirurģijas priekšrocības, bet tikai pēc bērna laišanas pasaulē. Un līdz bērnam man vēl ir jātiek.

Kaa tu plaano ienjemt beernu, ja nespeej sanjemties tuviibai? Ja probleema ir tik liela tavaa galvaa, tur nekaads psihologs vai padomi neliidzees, kraaj vien naudinju operaacijai vai njem kaut vai krediitu. Ja ir pamanaams fiziskais defekts un to var izlabot, kaapeec tad neizmantot iespeeju?
18.12.2013 04:17 |
 
Reitings 51
Reģ: 07.11.2013
jā, ir morāli sāpīgi, kad tas notika tieši ar Tevi un liekas, pasaule Tevi nesaprot, bet es dažreiz aizdomājos, kad ieraugu kādu cilvēku ratiņkrēslā, kas savu mūžu nevarēs bradāt jūras smiltis; cilvēku bez rokām, kas vairs nekad nevarēs noglāstīt mātes vaigu; cilvēku, kas ir akls - kas vairs nekad neredzēs spožo dienas sauli vai jaungada uguņošanu.... un tā var turpināt ilgi. Zini, galvenais ka tev tomēr deva iespēju šajā dzīvē redzēt, dzirdēt, just un saprast. esi stipra, pienāks arī Tava laimes stunda ;)
18.12.2013 04:08 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
pēc visa ko pastāstīji izklausās ka fiziski viss tev ir kārtībā, tikai jāpārstāj kompleksot. mīlošās attiecībās viss notiks. vīrietis jau drēbēs redz, kas kur atrodas, un nekāds pārsteigums viņam nebūs.
18.12.2013 01:50 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.12.2013
Ja es pieņemšos svarā, būšu jau apaļa. Nezinu cik gudri būtu dēļ nelielas varbūtības, ka palielinās krūšu apjomu, uz tā rēķina tikt pie apaļām kājām, tad būs nākamā problēma vietā. Esmu domājusi apr pieņemšanos svarā, ja nu vienīgi mēģināt to darīt ar fitnesa trenera palīdzību, lai kalorijas nepārietu taukos, bet gan pievilcīgās aprisēs.
18.12.2013 01:49 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.12.2013
Nejau drazu pārtikas vietā Tev vajag, bet gan veselīgu, sabalansētu ēdienkarti, ar nelielu kaloriju proficītu un Tu pamazām pieņemtos svarā. Ja Tu to tiešām gribētu darīt, tad esmu gatavs Tev par brīvu tādu sastādīt.
18.12.2013 01:45 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.12.2013
Ar mēnešreizēm jā, nav pēc pulksteņa, bet cikls ir stabils. Kā jau minēju, neesmu tik kaulaina kā izklausos. Man ir smalki kauli, tadēļ viegla. Bet neesmu no tām ,kuram bail pieskarties, ka nesaluzt. Slaidums man ir veseligs.
18.12.2013 01:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!