Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdzat meitenes ar gudru padomu.

 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2013
Sveiki cienījamās dāmas!
Man ir visai dabiska situācija.Meitene pameta mani, bet izlūdzos ka pārdomās, vai vēlas būt ar mani kopā. Tātad viņa pieprasīja laiku brīvībai, nogurusi no attiecībām. Kas tur slikts? Es kā puisis , neierasti esmu ļoti iemīlējis šo sievieti. Tas ir ļoti sāpīgi, tie kas zin kā ir ilgstošas attiecības pārraut vienā pēkšņā dienā sapratīs. Mēs esam darījuši viens otram pāri. Es melojot, meitene ar savu attieksmi. Bet kas ir sāpīgāk? Abi manuprāt vienādi sāpīgi. Kas vēl no manas puses - esmu gatavākais auns bijis, nenovērtēju visu. Pieļāvu mūžīgi mūžos pieļautu kļūdu,ka saprotu cik svarīgi bija nevis teikt - ka mīlu tevi, bet arī to pierādīt. Redziet, esmu tāds nopietns , nosvērts cilvēks, esmu noslēgts sevī. Un ir bijis grūti par ko izstāstīt, un kā vienmēr kās ko izstāsta manā vieta no malas. Neesmu neko sliktu, darījis tikai melojis par sīkumiem un nestāstījis visu savu dzīvi. Bet vai tad tas ir slikti? Ja vēlos tikai pasargāt meiteni no tā visa, kas bijis agrāk ( nekas ,traks , tomēr to var arī nesaprast). Bet tas viss aprakts zem tā , ka izradās esmu bijis es tas lielākais vaininieks. Atzīstu to! Bet meitene ar nav tāda ar vieglu raksturu. Bija dažas tukstots reizes jāpastrīdās, lai dabūtu ko vēlos ( neiet runa par seksu). Bet iemesls kāpēc škiras ir gan tas , ka meitene nogurusi no attiecībām un itkā raksturu nesaderība. Pati atzīst , ka ir jūtas , bet negrib attiecības, grib tās pārdomāt. Bet ir nosvērta un nelaužama spītniece, kura domā, ka nevar neko mainīt. Jēziņ, ikviens, kurš mani zin zina kā es mainījos dēļ šīs sievietes. Un reāli, bez viņas cik stulbi neizklausās, liekas es krītu atpakaļ, jo man nav spēka celties. Es tikai gribu darīt visu lai saglābtu, bet es vairs nezinu ko. Visu ko iesaka esmu izmēģinājis, pēdējais palicis tikai šis brīdis , gaidīt un cerēt , ka pateiks pēc laika - jā, esam kopā, es to vēlos. Ko lai dara, lai pārliecina, ka viss var mainīties. Jo nekas nav neiespējams un par vēlu visam ir tikai zem zemes. Kā lai pārvar šo šķiršanos ? Es nemužam nebiju iedomājies, ka būs tik sāpīgi kādreiz. Man kā vīrietim asaras birst kā lietus ārā krītot. Es vnk sāku sagraut sevi no iekšas. Kādas ir izredzes?
05.12.2013 22:25 |
 
Reitings 81
Reģ: 29.01.2009
Cik noprotu, vairs nav aktuāla šī tēma..Bet..izteikšos no savas pieredzes. Protams, lai dievs dod, ka tiešām esat atkal kopā un viss ir ok., bet mani māc šaubas, ka tas ir patiesi..Saku to, jo pati pašlaik eju cauri šai situācijai. Diezgan identiski, arī es pateicu, ka lieku punktu attiecībām. Protams, bija ļoti grūti to izdarīt, jo cilvēkam esmu ļoti pieķērusies..
Kādēļ es pieliku punktu..laikam jau ikviena sieviete attiecības vērtē ilgtermiņā..apzināti/neapzināti vērtēju to, vai ar šo cilvēku vēlos tiešām pavadīt visu savu dzīvi..sapratu, ka nē. Iemesli..pirmkārt jau, kā arī te minēts, sākumā meli (piedod Sven, bet neticu, ka esi mānījies tikai par tādiem sīkumiem). Jebkurus melus var piedot, bet ne aizmirst..un ar katriem piedzīvotajiem meliem es sevī apdzēsu daļiņu jūtu pret draugu..jo pārāk sāpēja..Un, protams, ikdiena..sadzīve..sīkumi...pamazām piefiksēju, ka ir tik daudz lietu, kuras mani vnk tracina..un tas, ka cilvēks saka, ka mainīsies..nu..nemainamies mēs tik vnkārši..Protams, tas ir forši, ka esi atmetis smēķēšanu utt...bet ar to viss nebeidzas..
Kopumā..tās ir vnk sajūtas..un, ja otrs saka, ka tās ir zudušas..nevajag piespiest ar varu..
atceries vnmēr - "Ja mīli, palaid vaļā!" Bez aizvainojuma un dusmām..es zinu, ka sāp..bet savādāk nevar..
Piekrītu iepriekš minētajam - to laiku vajag uztvert kā zīmi, ka mēs bijām domāti viens otram tieši šim brīdim..Mēs augām kopā, paņēmām viens no otra to, ko uzskatījām par vajadzīgu..Un ar tādu domu dzīvo tālāk!
Galvenais cieni otru, nelūdzies, neraudi un nepuņķojies, nezvani un neraksti katru dienu, tā tikai visu padari sliktāku..Vienkārši atlaid!
09.12.2013 22:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vispār, ja tev piedeva šoreiz, nenozīmē, ka piedos arī citu reizi. tikpat labi cita meitene šīs vietā nepiedotu. te visi nebļāva, lai liecies mierā. ieteica arī cīnīties, BET saprāta robežās. ja tu tik rupji izteicies šeit par cilvēkiem, kas sniedza tev padomus, kā tu izturies pret savu draudzeni, ja esi ar ko neapmierināts..
es tev no sirds teikšu, lai tev veicas! bez jebkādiem zemtekstiem un nievājošiem tekstiem, bet atceries to, ka cilvēku nevar piespiest mīlēt vai būt ar kādu kopā. ja tā tava draudzene tev piedeva, tas ir ļoti labi (es ceru), un cerams, ka tu vairāk nepieļausi tādas kļūdas. bet ne vienmēr visiem var uzspiest to, ko paši vēlamies. un to der atcerēties.
09.12.2013 13:23 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Malacis, ka guvi mācību un attiecībās atveras otrā elpa. Ar to Tevi arī apsveicu. Tik novēlu neuzkāpt otru reizi uz tiem pašiem grābekļiem, jo, ja Tu to izdarīsi, tad trešo iespēju varis nedos .. cīnīties vajag, tikai līdz zināmai robežai .. konkrētāk, savas pašcieņas robežai.

PS Arī negatīvi komentāri palīdz .. tāpēc nav korekti aplikt .. katram taču ir tiesības uz savu subjektīvu viedokli un neviens, izņemot Tevi, situāciju nepārzin tik labi.
09.12.2013 12:13 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Gribat dzirdēt ko jauku?
Es nepadevos un izciniju savu

Svens - tāpēc jau Tu esi vīrietis, kas spēj rīkoties un kurš tad, ja ne Tu? Meitenes atšķiras no vīriešiem ar to, ka nav tik rīcības spējīgas...
08.12.2013 20:49 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Tev nepatiks, bet iz pieredzes - es pateicu puisim, ka viss - gribu šķirties. Ka man ar viņu nesaskan, ka nemīlu un nedomāju, ka viņš ir īstais. Un bija vēl daudz visādu lietu. Viņš izlūdzās, lai padomāju kādu laiku, un tomēr nenogriežu visu kā ar nazi. Es noturējos vēl nedēļu un pateicu, ka viss es vairs nevaru. Viņš teica, ka mainīsies, zvanīja visu laiku, nelika mierā, teica, ka bez manis dzīvei nav jēgas un tā tālāk. Es uz to neatbildēju, izslēdzu telefonu, neatbildēju sociālajos portālos. Pagāja laiciņš, nomierinājās. Satika citu meiteni, tagad jau kopā trīs gadus. Viss notiek uz labu. :)
08.12.2013 13:09 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2013
Nu isteniba bija gandriz 2 nedelas. Vienkarsi ka pedejo variantu ierakstiju te situaciju. Varbut kads palidzetu. Bet reali tik nolikt maak.
08.12.2013 11:40 |
 
Reitings 125
Reģ: 29.07.2013
3 dienas un viņa jau ir atpakaļ? Nopietni? Tad nu gan!
Un pēc pēdējā komentāra
Tad lai jums ari veicas taa dziive , ka juus cakaree no visaam puseem un visi.


Gribas teikt, ka laikam jau esi nopelnījis tādu attieksmi no meitenes! Un vēlēt citiem ļaunu...
Lai veicas!
08.12.2013 11:32 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2013
Gribat dzirdēt ko jauku?
Es nepadevos un izciniju savu. Izdariju ta, kaa nepiespiezot vinu atguvu , ar vinas vel piekrisanu. Es izgaju cauri ellei , bet to izdariju. Nevis ka jus Kunkstetaji , jus neko nesasniegsiet ja padosieties. Es guvu macibu , zinu kludas, bet vismaz man atpakal ir milotais cilveks , un visu iesakam ar romantiskam vakarinam un ar jaunu sparu.
Es tikai gribu teikt , ka nevajag padoties, nekad. Kaut vai tev caur zemi jarokas ar kailam rokam.
Bet tiem , kas teica, rupji sakot, lai atpisos no vinas. Tad lai jums ari veicas taa dziive , ka juus cakaree no visaam puseem un visi.
08.12.2013 11:13 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Meliem īsas kājas .. to taču, škiet, bērnudārzā māca .. un kā var uzticēties kādam, ka zini - viņš melo ikdienā .. melot nedrīkst. Un, ja tomēr to dari, tad jābūt drošam, ka tas nenāks gaismā, jo, ja nāks, tad cietīsi Tu. Ja nevēlies atbildēt, iemācies izvairīties no atbildes. Ir daudz veidu, kā to izdarīt.

Ja jau tik ļoti mīli viņu, tad cieni viņas izvēli un laid vaļā. No pieredzes varu teikt, ka, mīlot kādu, Tu viņam/viņai vēli to labāko, pat ja tas nav kopā ar Tevi. Jā, tas nav viegli. Tāpat arī bieži vien (visticamak, lielākoties) šāda "mīlestības sajūta" ir vairāk ego lieta, ka nu liekas, ka bez cilvēka neko nespēsi un viss, ko Tev vajag, ir viņa .. tiklīdz viņu atgūsti, tā sākas vecās problēmas un ilgs mūžs šādām attiecībām nav, kā jau te min.

Mācies no pieļautajām kļūdām un nepieļauj tās nākošajās attiecībās. Un izrunāties ir jāiemācās. Pirmām kārtām jau izprast sevi un runāt ar sevi - kāpēc tādā situācijā es darīju tā un ne savādāk, kādas bija citas iespējas .. un tad arī runāt ar citiem kļūst vieglāk.
06.12.2013 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
piedod, bet vienīgais, ko man gribas tev pateikt-stulbenis
aizmirst ir grūti un neiespējami, es izšķīros pirms gandrīz 2 gadiem un neesmu viņu aizmirsusi, bet esmu samierinājusies, ka viņš nav un nebūs.
šķiršanās ir grūta, prakstiski visi ir tai gājuši cauri un tā būs līdz brīdim kad cilvēki izmirs.
savu laiku nevajag tērēt cilvēkam, murš nevēlas ar tevi būt kopā un kā jau te citas teica, nekas labs nesanāks, ja viņa piespiedu kārtā būs ar tevi
06.12.2013 09:58 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tu dēļ 'viņas tiki augstāk


pareizāk būtu pateikts, ka tu ar viņas palīdzību tiki augstāk.
06.12.2013 09:36 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
attiecībās abiem ir jāvirzās uz priekšu. tu dēļ 'viņas tiki augstāk, bet vai viņa kopā ar tevi sasniedz savus mērķus vai tu viņai esi arī kā motivācija, nevis,kas tikai velk uz leju?
par to arī ir jāpadomā.
06.12.2013 09:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man bija kādreiz viens tāds puisis, kurš man ļoti bieži meloja, bet beigās atzinās tāpat.. nu zini, tas ir neciešami. ja ir vienreiz sīki nenozīmīgi meliņi, tad vēl tā, bet, ja bieži, tad pārstātu tev vispār ticēt.. par visu..
tavs vienīgais ceļš, ja tu vēl vēlies meiteni atgūt ir nerunāt vispār, bet tikai darīt. vairāk NEMELOT. ja negribi teikt, piemēram, cik kas ir maksājis, pasaki DAUDZ. ja viņa tev ko jautā, bet tu jūti, ka atkal gribi samelot, padomā par to no tādas puses - un kas tad būs, ja viņa zinās patiesību? nogalinās tevi, izšķirsies? parasti cilvēki melo tad, ja par patiesības teikšanu sagaida tikai pārmetumus. varbūt tas ir patiesais melošanas iemesls?
ar noslēgtiem cilvēkiem, kas neko nestāsta, vai vēl labāk - samelo, ir ļoti grūti. man arī sen atpakaļ vnk apnika cīnīties, jo tā bija cīņa ar vējdzirnavām. nezinu, tas, ka tu vsp nelieto alkoholu, nepadara tevi vien par labāku cilvēku.
nezinu, sarīko viņai pārsteigumus, pavadi pēc darba/skolas uz mājām, aicini brīvdienas pavadīt neparasti, bet to visu dari bez lūgšanās, ka vēlies attiecības ar viņu. ja tu zini, ka nespēsi pārstāt melot, tad labāk liec viņu mierā un sāc jaunu dzīvi.
06.12.2013 09:27 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Piedod , satiekot šo meiteni. Es reāli sasniedzu augstāku līmeni pilnībā visā. Atmetu pīpēšanu, nelietoju alkaholu. Izdarīju visu, lai kļūtu kaut cik par viņai patīkamu puisi. Viņa mani pacēla uz tā pakāpiena uz kura nebūtu ticis bez viņas
Varbut tads ari bija liktena merkis vinai ienakot tava dzive.
06.12.2013 08:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Pec pieteikuma izlasisanas uzskatu, ka vainigs esi tu. Tu meloji, mainijas meitenes attieksme, viss pajuka. Morale? Nemelo milotajai sievietei.
06.12.2013 08:53 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Ha, tagad es gudrīts izplūdīšu.
Pēc manas un citu pieredzes var teikt, ka visai bieži ar šo doto pauzi cilvēki viens no otra attālinas un beigu beigās ir vieglāk pielikt galējo punktu.
Vai arī pēc tās prombūtnes tomēr saprotat - ABI - ka viens bez otra nevar, bet izskatās, ka šoreiz kādai ir pieriebies tas viss un wualaaaa..
Ej tusēties ar friendiem un sapazīsies ar kādu citu skaistuliii :)
Vai arī notiksies Ziemassvētku brīnums.. (nelieku uz šo cerības)
06.12.2013 08:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tikai tas ka to aizmirst nevelas , pat ne cik.


Tu tiešām domā, ka ir tik viegli - ņemt un aizmirst. Lietas neaizmirstas. Piedot, dot otru iespēju - tas ir daudz, daudz vieglāk, nekā patiešām AIZMIRST. Pat tad, kad ir piedots itka, kaut kur galva tie vecie pāri nodarījumi paliek, un tiem ir tendence uzpeldēt strīdos un izmisuma brīžos.

Un viss tas "es, priekš viņas, mainījos, gribēju sasniegt..." Tam visam baigi sit cauri ES, ES, ES. Vai tu maz papūlējies noskaidrot, ko no attiecībām grib un gaida VIŅA?

Domāju, ka ne to, ko tu biji gatavs sniegt.
06.12.2013 08:49 |
 
Reitings 51
Reģ: 07.11.2013
Pēc Tava apraksta, man liekas es darītu tāpat. Ja sievietei apnīk, tad viņa aiziet. Jā, un ja viņa Tevi pažēlo un atgriežas, tas nav uz ilgu laiku, pārsvarā. ;) Palaid, tak nav vienīgā šajā pasaulē. Vienmēr liksies - wow, atradu savu otro pusīti, citi neinteresē, bet kāda ir patiesība? - īstenībā negribās atkal iet cauri visam tam, lai kaut kas sāktu veidoties, lai iepazītu citu, atdotos ne?labāk ārstēt "letālas" attiecības un zaudēt laiku, kura mums nav daudz.. ?
06.12.2013 05:26 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.12.2013
Piedod, bet šeit nav nekāda psiholoģijas brīvais seanss.
Sāc ar sevi.
06.12.2013 01:27 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Jūs viens otram bijāt iedoti tikai uz laiku- lai kaut ko mācītos. Mācība ir saņemta, dzīvojat tālāk katrs savu dzīvi.

tieši to pašu iedomājos.
vispar, izklausies diezgan kaitinoš, nav brīnums ka viņai apnicis ar tevi ņemties.
06.12.2013 00:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits