Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdzat meitenes ar gudru padomu.

 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2013
Sveiki cienījamās dāmas!
Man ir visai dabiska situācija.Meitene pameta mani, bet izlūdzos ka pārdomās, vai vēlas būt ar mani kopā. Tātad viņa pieprasīja laiku brīvībai, nogurusi no attiecībām. Kas tur slikts? Es kā puisis , neierasti esmu ļoti iemīlējis šo sievieti. Tas ir ļoti sāpīgi, tie kas zin kā ir ilgstošas attiecības pārraut vienā pēkšņā dienā sapratīs. Mēs esam darījuši viens otram pāri. Es melojot, meitene ar savu attieksmi. Bet kas ir sāpīgāk? Abi manuprāt vienādi sāpīgi. Kas vēl no manas puses - esmu gatavākais auns bijis, nenovērtēju visu. Pieļāvu mūžīgi mūžos pieļautu kļūdu,ka saprotu cik svarīgi bija nevis teikt - ka mīlu tevi, bet arī to pierādīt. Redziet, esmu tāds nopietns , nosvērts cilvēks, esmu noslēgts sevī. Un ir bijis grūti par ko izstāstīt, un kā vienmēr kās ko izstāsta manā vieta no malas. Neesmu neko sliktu, darījis tikai melojis par sīkumiem un nestāstījis visu savu dzīvi. Bet vai tad tas ir slikti? Ja vēlos tikai pasargāt meiteni no tā visa, kas bijis agrāk ( nekas ,traks , tomēr to var arī nesaprast). Bet tas viss aprakts zem tā , ka izradās esmu bijis es tas lielākais vaininieks. Atzīstu to! Bet meitene ar nav tāda ar vieglu raksturu. Bija dažas tukstots reizes jāpastrīdās, lai dabūtu ko vēlos ( neiet runa par seksu). Bet iemesls kāpēc škiras ir gan tas , ka meitene nogurusi no attiecībām un itkā raksturu nesaderība. Pati atzīst , ka ir jūtas , bet negrib attiecības, grib tās pārdomāt. Bet ir nosvērta un nelaužama spītniece, kura domā, ka nevar neko mainīt. Jēziņ, ikviens, kurš mani zin zina kā es mainījos dēļ šīs sievietes. Un reāli, bez viņas cik stulbi neizklausās, liekas es krītu atpakaļ, jo man nav spēka celties. Es tikai gribu darīt visu lai saglābtu, bet es vairs nezinu ko. Visu ko iesaka esmu izmēģinājis, pēdējais palicis tikai šis brīdis , gaidīt un cerēt , ka pateiks pēc laika - jā, esam kopā, es to vēlos. Ko lai dara, lai pārliecina, ka viss var mainīties. Jo nekas nav neiespējams un par vēlu visam ir tikai zem zemes. Kā lai pārvar šo šķiršanos ? Es nemužam nebiju iedomājies, ka būs tik sāpīgi kādreiz. Man kā vīrietim asaras birst kā lietus ārā krītot. Es vnk sāku sagraut sevi no iekšas. Kādas ir izredzes?
05.12.2013 22:25 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
parādi kurš ir joberis!
tikai kādai citai. šitai resurs ir izsmelts.
05.12.2013 22:28 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2013
Domāju, tas tikai visu vēl vairāk sačakarēs. Un sagraus manas cerības līdz 0.
05.12.2013 22:31 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Meitene pameta mani, bet izlūdzos ka pārdomās, vai vēlas būt ar mani kopā.

Ja jau pameta, tad taču jau ir izdomājusi,ka negrib būr ar tevi.
Meklē citu. Es uzskatu,ka cilvēki tā kardināli nemainās. Agrāk vai vēlāk jūs atgriezīsieties pie šīs ašas problēmas un atkal būs tas pats. meklē citu un ar to citu nepieļauj vecās kļūdas.
05.12.2013 22:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mīlēt nevar piespiest.. noteikti pa pasauli klīst kāda Tev piemērotāka sieviete :)
05.12.2013 22:35 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2013
Un kāda jēga? Tas liks aizmirst? Nekā nebija. Nēsmu tāds. Var arī neatgriezties pie tā paša, ja abi darīs visu, lai būtu laimīgi.
Kardināli nemainās?
Piedod , satiekot šo meiteni. Es reāli sasniedzu augstāku līmeni pilnībā visā. Atmetu pīpēšanu, nelietoju alkaholu. Izdarīju visu, lai kļūtu kaut cik par viņai patīkamu puisi. Viņa mani pacēla uz tā pakāpiena uz kura nebūtu ticis bez viņas.
05.12.2013 22:38 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Izskatās, ka patiešām viņa neko negrib. Ja gribētu, rautos pie Tevis un būtu jūs kopā. Tādas pārdomas neliecina no viņas puses par gaišu, kopīgu nākotni.
05.12.2013 22:40 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2013
Cormeum,
Es nespiežu. Es piedavāju lai padomā visu kārtīgi. Piekrita pēc savas vēlmes. Jo es domāju, ka pēc laika viņa var pieļaut kļūdu , ka nepieņemtu šo piedāvājumu. Tā reāli ir otra iespēja no manas puses , tik no viņas puses ir jāgaida šī iespēja.
Un, piedod, ja pasaku tā, bet citu nevēlos un citas manuprāt piemērotākas nav.
05.12.2013 22:40 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
o! Bet meitene ar nav tāda ar vieglu raksturu. Bija dažas tukstots reizes jāpastrīdās, lai dabūtu ko vēlos
Njāāā. Mna liekas te drīžāk tev "viegls" raksturs. Es pie tāda atpakaļ neietu. Nu kam čakarēt sev nervus????? Jēga
05.12.2013 22:41 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2013
Kas tad reālākais? Padoties? Pieņemt visu? Jūs tā tik vienkārši padodaties?
05.12.2013 22:42 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2013
Kubiete.

Man ir sarežģīts raksturs. Man ir savas vērtības un dzīves kodekss, pie kura pieturēties.
Tu neietu... Tavas domas... Nezini kāds esmu , kas bijis, te tikai tāds vispārīgs izklāsts bijis.
05.12.2013 22:44 |
 
Reitings 102
Reģ: 29.01.2009
Jūs viens otram bijāt iedoti tikai uz laiku- lai kaut ko mācītos. Mācība ir saņemta, dzīvojat tālāk katrs savu dzīvi.
05.12.2013 22:53 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
meitene nogurusi no attiecībām


Tas ir ļoti, ļoti iespējams, viņa varbūt negrib Tevi kā nastu vilkt līdzi. Tev vajadzīga viņa, lai tiktu galā ar sevi, bet viņai varētu būt citi dzīves līmeņi.
05.12.2013 22:57 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Ja nav, tad nav - izlūgtas attiecības beidzas agrāk nekā vēlāk, tikai mākslīga uzplēs brūci, tāpēc tā nevar sadzīt.
05.12.2013 22:59 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2013
grecia,

Tā viņa man pateica , pēc tam kad pavadīja brīvo laiku bez manas klātbūtnes. Bet es to neesmu aizliedzis nekad. Es nekad neaizliegtu , lai dara ko vēlas, bet saprata robežās. Bet nekad to iespeju neizmantoja , vienmer izvelejas būt ar mani. Ko man domāt? Ja pavada dienas atpūšoties, es atbraucu un man pasaka , atā.
05.12.2013 23:01 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Njāāā. Mna liekas te drīžāk tev "viegls" raksturs. Es pie tāda atpakaļ neietu. Nu kam čakarēt sev nervus????? Jēga

Un kur teikts, ka pusis ar supervieglu raksturu? Nez vai meitene viena pati ar sevi strīdējās :D Es gan neteiku, ka noteikti viss.. Cosmo ir pilns ar meitene, kuras tikušas pamestas, vai pametušas, bet vēlāk tāpat ar to cilvēku mēģinājušas otru reizi. Tu viņai ieteici padomāt. Ceri, ka viņa kārtīgi padomās.. Un ka atgriezīsies pie tevis tikai tajā gadījumā, ja pati sapratīs, ka to ļoti vēlas. Jo ja viņa atgriezīsies, jo nevēlas būt viena, vai jo žēl pamest attiecības vai kāda cita nesvarīga iemesla dēļ, jūs tāpat drīz pēc tam atkal būsiet katrs par sevi.
Bet vai tad tas ir slikti? Ja vēlos tikai pasargāt meiteni no tā visa, kas bijis agrāk

Ja tas ir par tavu pagātni, tad nu vēl ok, bet ja tas notika laikā, kad bijāt kopā.. Man tas neliktos ok. Kas tu tāds esi, lai meitenes vietā izlemtu, no kā viņu pasargāt no kā ne? Man tas būtu galīgi nepieņemami, ja es vēl dirdētu no malas... Bet nu ceru, ka jums viss būs labi, Kopā vai atsevišķi.. Veiksmi
05.12.2013 23:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Neesmu neko sliktu, darījis tikai melojis par sīkumiem un nestāstījis visu savu dzīvi.

Kaa izpauzjaas taa meloshana par siikumiem? Zinu, ka ljoti daudziem cilveekiem gribas iekraut pa ausi taadiem, kuri melo pat par nenoziimiigaam lietaam.
05.12.2013 23:12 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.12.2013
Es Tev varu ieteikt psihologu pie kā pati gāju. Un labākais ir, ka Tev nesaka priekšā, kas jādara, bet Tev palīdz virzīties pa ceļu un pašam pieņemt lēmumus. Izklausās, ka Tu neesi līdz galam pārliecināts par sevi. Ja vajadzīgs psihologa kontakts raksti privāti iedošu. Varbūt der izrunāties ar profesionāli? Neņem arī dārgi. Tas tikai tā mans skatījums. :)
05.12.2013 23:15 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2013
krista,


Jēziņ, paprasa cik maksāja tas , es pasaku mazāk nekā patiesībā. Pajautā ko šobrīd daru , atbildu ko citu. Es beigās par to vēl visu parasti atzīstos. Bet nu zinu, ka labāk vispār pat par šādiem sīkumiem nemelot. Izklausās briesmīgi , ja tā paskatos.
05.12.2013 23:19 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.12.2013
Dina,

Es zinu ko vēlos. Bet nemāku to pasniegt citiem to tā , lai neizskatītos ka es gribu uzspiest savu. Es mēdzu runāt tieši un nesaprotu brīžiem tādas atbildes , kuras domātas ar zemtekstu. Un arī izsakoties runāju īsi un kodolīgi.
Paldies, bet domāju, ka vēl nevajag psihologa palīdzību. Varbūt kaut kad vēlāk vajadzēs.
05.12.2013 23:23 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
paprasa cik maksāja tas , es pasaku mazāk nekā patiesībā. Pajautā ko šobrīd daru , atbildu ko citu.


A nafig?

Tie mazie, bezjēdzīgie, sīkie meliņi ir (manuprāt) vieni no pretīgākajiem. Jo melots tiek melošanas pēc.

Reizēm pat tad, ja mīli, saproti, ka BEZ tā otra tev ir vieglāk.

Plus vēl, varbūt viņai negribas būt par to vienīgo lietu, kas tev liek turēties kopā. Es par šito:
Un reāli, bez viņas cik stulbi neizklausās, liekas es krītu atpakaļ, jo man nav spēka celties

Reizēm tā otra var būt par daudz. Ar visu tā otra pagātni, problēmām, ego...
05.12.2013 23:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits