Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Referendums par N. Ušakova atstādināšanu no mēra amata

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Jūs būtu PAR vai PRET!
28.11.2013 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
Pret
01.12.2013 18:55 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Ziniet, līdzīga situācija ar Lembergu..Viņš jau n-tos gadus sēž mēra krēslā, attīsta tūrismu, labiekārto pilsētu utt.. Bet daudziem tāpat pret viņu ir kaut kāda škrobe un tas, ko viņš dara pilsētas labā, neliekas pietiekami..Smieklīgi un debīli...



Cik tomēr Latvijai un latviešiem ir jāaug...
Ok, Lembergs savu pilsētu ir padarījis ļoti foršu, bet kā jūs neredzat, ka tā visa aizmugrē slēpjas korupcija, naudas bāšana kabatās un vēl visādi mēsli? Smieklīģi un debīli ir tas, ka cilvēkiem tā šķiet norma, ka visur kko bāž kabatās, shēmo, bet galvenais, lai ir skaista fasāde, kkas iekšā pilnīgi vienagla. Un tad vienā brīdī viss sabrūk. Bet pofig, galvenais, ka viss apkārt ir skasti...
30.11.2013 14:03 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Kad naacijai nav ar ko lepoties atliek spiest uz nacionaliti!
30.11.2013 13:53 |
 
Reitings 135
Reģ: 28.10.2013
Laikam neizvēlējos pareizos argumentus kā vi'ņš iegūst savu slavu, bet Ušakova piekritēju komentāros var atrst viņa bonusiņus
30.11.2013 12:49 |
 
Reitings 135
Reģ: 28.10.2013
atvainojos esmu PRET Ušakovu
30.11.2013 12:45 |
 
Reitings 135
Reģ: 28.10.2013
Neesmu Rīdziniece - tikai mācos tur.
Bet esmu pret.
Kāpēc? Te nepietiktu ar stundu pat lai to izskaidrotu
Nr.1 Kas sponsorē visas reklāmas šīm krievu partijām un vēl visādus navarotus, lai viņš būtu labs mērs?? KAS? KRIEVIJA!
Bezmaksas sabiedriskais? Ar to viņš izpelnas labu atzinību! Bet tas ekonomiksi nav iespējams( izsit milzīgu robu tādai valstij kā mums), tā tam nav jābūt, to sauc par kampaņu. Kam tas vajdzīgs? Slavai
Par krievu valodas ieviešanu? Tas nu pasaka visu. Mans tēvs ir ar krievu saknēm, bet viņš teica, ka cilvēki krievi paši nevar pat atbildēt kāpēc iet balstot par šo valodu, vai tiešām viņi neizprot sekas?
Tas ir skumji, ka latvieši mēs grimstam, bet krievi mums peld pa virsu.
Uz priekšu vēlat šo labo mēru!! Kāpēc viņš ir labs? Viņam ir laba aizmugure, laba nauda.

Visai valstij nav nepieciešami šie navaroti - bezmaksas sabiedriskais, lielas māmiņu algas un vēl sazin kas - VAJAG UZLABOT DZĪVES LĪMENI
Tad visam pietiks
Bet uz ko uzķeras vēlētāji? Piemēram, uz māmiņu algu pacelšanu
Kas notiks kad pacels daudz lielākas māmiņu algas? Bērnus sāks ražot zemākie - dzērāji utml -lai dabūtu naudu un tad bērnus atdos bērnunamiem - vēl lielāki izdevumi.
Ja paceltu dzīves līmeni, tad visām normālām ģimenēm pietiktu lai uzturētu bērnus.
Un tas ir tikai viens no piemēriem.
Un šis ir piemērs kā šis mērs jūs uzpērk - jā, ar šķietami vajadzīgām lietām, ar savu skatuvisko harizmu u.tml.

Kamēr jūs latvieši sāksiet domāt, tikmēr kalendārā parādīsies daudzi krievu svētki ar sarkaniem datumiem.
30.11.2013 12:44 |
 
Reitings 139
Reģ: 27.08.2012
Sveci turēji?Un apvainot citus lietotājus tikai par to, ka nav latviete, ir pretīgi. Uz tādu cilvēku viedokļiem vispār nospļauties

Veselas 2 turēju. Nu tak spļauj, man ta kas. :)
30.11.2013 12:19 |
 
Reitings 139
Reģ: 27.08.2012
Es esmu tikai par, ja 9. maijā noliek ziediņus, piemin karā mirušos un bijušos. Bet, ko lielākā daļa dara, pastāv pie pieminekļa dažas minūtes un vēlāk sākas dzeršana kā lopiem un trīsstāvu lamu vārdi. Neko tāda mirušo pieminēšana, ne?! Un tā dara ne mazums, bet vairāk nekā puse esošo 9. maijā.
30.11.2013 12:14 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Sallija, ar ko tev prātā palikuši Jānis Birks, Aivars Aksenoks?
30.11.2013 09:33 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Visu diskusiju pilnībā neizlasīju, tikai pārskrēju pāri...Bet nu jā...No vienas puses smieklīgi, no otras - gribas raudāt... Pat nezinu kā lai jums ieskaidro, paskaidro... Ušakovs ir labs mērs. Ja reiz viņš ir ievēlēts, acīmredzot nav citu kandidātu, kas būtu cienīgi ieņemt šo amatu.. Vai, varbūt, vaina ir vēlētājos? Tās, kuras šeit bļauj par Ušakova demisiju - Jums ir kas labāks prātā?Kandidāts? Šķiet, ka nav..
Mani priecē RS ieviestā atlaižu sistēma, atjaunotie b/d utt...Visiem neizpatikt tāpat. Nedomāju, ka, ja mēra krēslā sēdētu latvietis Kalvītis, situācija būtu labāka. Tikai sliktāka. Vai Āboltiņa..vai kāds cits politiķis..
Ziniet, līdzīga situācija ar Lembergu..Viņš jau n-tos gadus sēž mēra krēslā, attīsta tūrismu, labiekārto pilsētu utt.. Bet daudziem tāpat pret viņu ir kaut kāda škrobe un tas, ko viņš dara pilsētas labā, neliekas pietiekami..Smieklīgi un debīli...
Kāpēc tie, kas ir pret Ušakovu, nevar apvienoties un tad kārtējās vēlēšanās arī nobalsot par "savējo"? - Tāpēc, ka nav piemērotu kandidātu.Lūk..
Atkāpties dēļ traģēdijas Zolitūdē? - Jūs to nopietni domājat?Man tas kārtējo reizi liekas smieklīgi un debīli. Kuram šī doma ienāca prātā vispār?
Traģēdija ir notikusi un cilvēku dzīvības vairs neatgriezt. Pilnīgi neredzu jēgu šim solim (demisijai)
Žēl, ka tik daudz cilvēku ir aprobežoti savā domāšanā...


Jā, Tu un pārējās Nila atbalstītājas "par biļeti"! :)
30.11.2013 08:19 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Visu diskusiju pilnībā neizlasīju, tikai pārskrēju pāri...Bet nu jā...No vienas puses smieklīgi, no otras - gribas raudāt... Pat nezinu kā lai jums ieskaidro, paskaidro... Ušakovs ir labs mērs. Ja reiz viņš ir ievēlēts, acīmredzot nav citu kandidātu, kas būtu cienīgi ieņemt šo amatu.. Vai, varbūt, vaina ir vēlētājos? Tās, kuras šeit bļauj par Ušakova demisiju - Jums ir kas labāks prātā?Kandidāts? Šķiet, ka nav..
Mani priecē RS ieviestā atlaižu sistēma, atjaunotie b/d utt...Visiem neizpatikt tāpat. Nedomāju, ka, ja mēra krēslā sēdētu latvietis Kalvītis, situācija būtu labāka. Tikai sliktāka. Vai Āboltiņa..vai kāds cits politiķis..
Ziniet, līdzīga situācija ar Lembergu..Viņš jau n-tos gadus sēž mēra krēslā, attīsta tūrismu, labiekārto pilsētu utt.. Bet daudziem tāpat pret viņu ir kaut kāda škrobe un tas, ko viņš dara pilsētas labā, neliekas pietiekami..Smieklīgi un debīli...
Kāpēc tie, kas ir pret Ušakovu, nevar apvienoties un tad kārtējās vēlēšanās arī nobalsot par "savējo"? - Tāpēc, ka nav piemērotu kandidātu.Lūk..
Atkāpties dēļ traģēdijas Zolitūdē? - Jūs to nopietni domājat?Man tas kārtējo reizi liekas smieklīgi un debīli. Kuram šī doma ienāca prātā vispār?
Traģēdija ir notikusi un cilvēku dzīvības vairs neatgriezt. Pilnīgi neredzu jēgu šim solim (demisijai)
Žēl, ka tik daudz cilvēku ir aprobežoti savā domāšanā...
30.11.2013 04:19 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Cik pretīgi, ka latviešu karavīri krituši ziemassvētku kauju salā un mūsu vecāki sadevās rokās 'Baltijas ceļā', un tagad siltos krēslos sēžot jaunieši nenovērtē to-vismaz iestājoties par principiem, kas būtu saskaņā ar priekšgājējiem. Tiem zārkā jāpārgriežas otrādi ;(
30.11.2013 02:56 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
http://m.apollo.lv/zinas/hermanis-latviesu-kundzes-gatavas-atdoties-par-tramvaja-bileti-tas-man-ir-soks/569115
Hermanis saka, ka tās ir pensionāres! Bet šajā diskusijā atklājas, ka arī jaunas meitenes! Pie tam - te izskanēja doma, ka Ušakovs nesamazinot pensijas! Pensijas ir valsts, nevis pašvaldību kompetence, mīļās meitenes!
30.11.2013 02:52 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Shodien lasiiju ka LV ir 300 000 nepilsonju - absurdi. Tas vien paraada ka krievi nav minoritaate. Protams ka balstiesiigo ir mazaak nekaa latvieshu bet kopumaa krievu ir diezgan daudz. Kas tad te notiksies kad vinjiem pieshkjirs pilsoniibu... oi oi oi
30.11.2013 02:09 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Agija tu pati esi zoss. Es neuskatu ka karaa kaads ir labs. Karsh vienmeer ir tragjisks abaam puseem. Un gan krievi gan vacieshi bija cietsirdiigi. Karaa nav labo. Taas bija shausmas. Tikai latvieshi nezjn kaapeec uzskata ka ja saka ka vacieshi bija slikgi uzreiz domaa ka krievi ir labi. Slimi. Esmu normaals cilveeks kuram nav japienjem neviena puse. Krievu rezhiims un Sibiirija bija nezheligs, vaacieshu genociids bija nezheeliigs. Un no taa ka SSieshi neaiztika kaadaa latvieshu seetaa taas 5 vistas nepataisa vinjus par kara varonjiem un labajiem. Taada domashana ir aprobezhota. :)
30.11.2013 02:07 |
 
Reitings 54
Reģ: 05.10.2013
Problēma ir tā, ka Latvijā dzīvojošie krievi ir vienoti, viņiem ir tikai viena izvēles iespēja, tikai viena partija, kura pārstāv viņu intereses - Saskaņas centrs. Turpretim mēs latvieši ņemam uz spriežam, izdalām savas balsis pa 5 partijām, kas procentuāli nespēj cīnīties ar Saskaņas centru. Savu mūžu neesmu balsojusi ne par Ušakovu, ne par Saskaņas centru. Par šo partiju balso krievi un vēl neliela daļa latviešu (atļaušos teikt, ka šī daļa laikam ir akla, ja nespēj saskatīt, kur šis mērs mūs ved). Un tā nu mēs ļaujam minoritātēm pārņemt varu Latvijā. :)
29.11.2013 23:07 |
 
Reitings 1
Reģ: 29.11.2013
Ella- Zoss! Gribi teikt, ka krievi tajā laikā bija balti un pūkaini? Kurš tad veica genocīdu pret ukraiņiem? Veselu gadu, vai pat vairāk, ukraiņus mērdēja badā, spīdzināja. Miljoniem cilvēku gāja bojā, jo krievi viņiem speciāli atņēma pārtiku. + Krievi taisīja tādus pašus sūdus kā vācieši.
Amerikāņi, šeit Latvijā, 4.jūlijā klusi nosvin savu neatkarību. Tad 9.maijā krieviem arī vajadzētu normāli svinēt savus svētkus, nevis jāārdās, jānodzerās kā lopiem pie sava pieminekļa.
29.11.2013 23:04 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Tad nu atvainojos, bet dažas te daunes ir.
Katru gadu te diskusijas par 9.maiju 20lpp garumā un vēl joprojām nav ''šāre'' par to :D
29.11.2013 21:25 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Kaut kaads absurds - 9. Maijs nav latvieshiem sveetku diena - nu bet arii nesvini. Krieviem taa ir sveetku diena - lai cilveeki svin. Taapat kaa amerikaanji svin 4.juuliju. nu un? Kas par slimu veelmi uzspiest citiem savu?


Un ziniet tas ir pretiigi apvainot te dziivojoshos krievus, kas jau sen nav nekaadi krievi - jo dziivo te visu muuzhu un vairaakas paaudzees. Nemaz nerunaajot par to, ka atnjema pilsoniibu daudziem krieviem peec neatkariibas ieguushanas - kuri balsoja PAR atdaliishanos no PSRS. Negliiti, negliiti.




Vismaz es neesmu tik aprobezhota lai veerteetu cilveku peec tautiibas. Ja cilveks ir slikts tad ir. Un vismaz SC nav agresiiva partija kaa , piemeraam, NA kura regulaari meegjina iedzelt SC. Neesmu maniijusi ka SC meklee visaadus ieganstus sliktaa gaisma nokikt NA.




Luudzu tiem kas runaa par okupaaciju ieveerot ka bija gan SS okupaacija gan krievu. Tas ka vaacieshi jums patika labaak nenoziimee ka vinji ir labaaki. Taadi pashi okupanti vien ir. Un vsp zinot par SS kara shausmaam es noskurinos kaa kaads var teikt par vinjiem labu. Brrr... nacistu atbalstiitaaji - atbalstat arii genociidu. Fuj. Vieniigais kur toreiz LV paveicaas ar nacistiem, ka shie bija aarieshiem liidziigi. Buutu mees tumsneeji - varbuut toreiz buutu muusu naacija koncentraacijas nomtnees izniideeta.
29.11.2013 21:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits