Referendums par N. Ušakova atstādināšanu no mēra amata

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Jūs būtu PAR vai PRET!
28.11.2013 22:31 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ko Jums dos Ušakova demisija? Personīgo apmierinātību? Bet ko tas dos cietušajiem, kuriem interesē, lai vainīgie tiktu sodīti?

Liene saki, lūdzu, kā Ušakova palikšana amatā, Tavuprāt, palīdzēs atrast vainīgos? Tam tagad tiek piesaistīti neatkarīgi ārzemju eksperti, kas ir pareizākais, kas šajā situācijā var būt - viņi tad arī noteiks traģēdijas iemeslus un vainīgos. Kāds Nilam tur sakars? Domā, ka tad, ja viņš izrādīsies vainīgs, viņš paliks nesodīts, ja vairs nebūs mēra amatā? Nu taču muļķības.
Bet šitā Saskaņas Centra PR kampaņa, kas tiek apmaksāta no Rīgas Domes budžeta, ir jāizbeidz.
29.11.2013 11:03 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Liene ++++++
Aitu bars ir nevis tas,kuras ir par Usakov, bet tas, kuras tgd te cinas, lai vins aizietu, zelo Dombrovki, kurs ir loti lbas aktieris un noteikti bridi, kad runaja par savu demisiju, bimbulis naca par lielo naudas summu, kuru nevares atkal nozagt. Nabadzins.
29.11.2013 11:03 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Godīgi sakot, es pat nezinu, kas bija Rīgas mērs pirms N. Ušakova, jo, acīmredzot, viņš nedarīja neko galvaspilsētas labā.

Birks nebija ilgi, paspējis pat nebūtu. Bet Ušakovs ir vairāk slavens nevis ar saviem labajiem darbiem, kuru viņam nemaz tik daudz nav, bet gan ar savu demonstratīvo attieksmi krievvalodīgo jautājumā. Iepriekšējie nemēģināja cilvēkus dalīt latviešos un krievos, vai rīdziniekos un nerīdziniekos. Attiecīgi protams, nebija tik bieži manāmi presē, jo nezīmējās ar savu stulbumu. Un nenēsāja krelles, tas arī.
29.11.2013 11:09 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Alexxa, Tev pašai smiekli nenāk par tiem ārzemju ekspertiem? "Re un Re" paši piesaista ārzemju ekspertus šobrīd, vai tiešām Tu esi droša, ka mums viss notiek tik godīgi? Liela nauda aizmiglo cilvēkiem acis, kukuļi tiek doti katram un ik uz stūra.
Par budžeta izlietošanu reklāmai- "Vienotība",piemēram, tavuprāt, savus 10 tūkstošus zaļos balonus un krāsainās avīzes taisa pa personīgajiem līdzekļiem, visi sametas no savām algām?:D:D
Es nerunātu tik pārliecinoši, ja pašai vectēvs nebūtu bijis viens no deputātiem kādreizējā partijā, kas ieņēma daudzus gadus vadošo lomu Latvijas vadībā. Es spēlējos ar rotaļlietām blakus daudziem deputātiem, kuri, dzerot viskiju, man dzirdot, runāja par to, kas patiesībā notiek politikā un šīs bērnības atmiņas manu naivumu ir dzēsušas.
Es nesaku, ka Ušakovs ir balts vai melns, es runāju par to, ka politiskās kaislības un krēslu dalīšana ir veids, kā novērst sabiedrību no izmeklēšanas un mēs- aitas, pakļaujamies cirpējiem.
29.11.2013 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
PRET

Interesanti, ko tie, kas saka par, sēdinātu vietā? Ameriku?
29.11.2013 11:14 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ameriks jeb Mr. 20% pats ir pelnījis tapt atstādināts.
29.11.2013 11:15 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Tad kāda jēga bija Krievijai okupēt Latviju uz 50 gadiem, ja jau viņiem šeit nav nekādu interešu? Un mēs vēl atrastos Padomju savienībā, ja paši nebūtu rīkojušies. Labprātīgi, jo pēkšņi Krievija būtu atklājusi, ka šeit nav nekādu resursu, mums neviens neatkarību atgūt neatļāva.



iesaku iedziljinaties veesturee un nerunaat muljkjiibas. Latvijai paveicass ka psrs sabruka (psrs nevis Krievija). Un ja interesetos tad redztu ko vairaak par kaut kaadu aklu naidu pret okupaaciju kura ir stridigs jautaajums be bez iemesla. Latvija toreiz pati taa teikt atdevaas PSRS. Bet tgd atkal tas pats - 22 gadi peec neatkariibas , ar valsts aarejo paraadu mees brivpratiigu iestajamies kadaa savieniibaa. Toreiz PSRS bet tgd ES. Atshkjiriiba tikai shkjietama - toreiz LV bija PSRS peerle - te bija visa rupnieciiba, dargs kurorts un dzivot LV bija ljoti prestizhi. Tgd esam ES nomales miskaste. Visu saimnieciibu izniideeja, kaut kaadu ruupnieciibu izpardeva un grimstam arvien dziljaak, jo akli pildam visus ES iteikumus un direktiivas. Vieniigais bonuss ir tam ka briivi varam celjot. Pat muusu nacionaalo simbolu - valuutu tgd iznicinasim. Un viss briivpratiigi. Taa kaa nevajag. Butiibaa nekas nav mainiijies. Arii toreiz kad atdevaam valsti PSRS likaas ka buus forshi, bet negacijas jau paradijas ar laiku - nebrinos ja Ar ES ar gadiem buus taapat.





Eiropa ir buutiski mainijusies pa 50 gadiem un shobriid LV Krievijai neko nedotu. Ja nu kaada pashlaik redzu iemeslus kapeec Krievijau LV buutu vajadziga tad celiet priekshaa nevis aizbildinaaties ar pusgadsimtu vecaam neaktualitaateem
29.11.2013 11:16 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
PAR .. es jau par to domāju kādu laiciņu - es 100% iešu un vēl draugus līdzi paņemšu ..
29.11.2013 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Labi, tad es pajautāši, bez beigām...
Interesanti, ko tie, kas saka par, sēdinātu vietā?
29.11.2013 11:17 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
pret- viņš ir arī labas lietas darijis... :)
29.11.2013 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Viegli ir aizskriet un nobalsot par nedomājot par sekām.

Kamēr man neparādīs variantu, ko likt Ušakova vietā un kurš būs labāks, tikmēr par nebalsošu.

Pret krieviem man pretenziju nav, jo par laimi, vai diemžēl, dzīvē ir izrādījušies daudz izpalīdzīgāki un saprotošāki nekā latvieši.

Un pa lielam, Ušakovs šovasar visas mana rajona ielas izremontēja, braucam ka karaļi.
Bērns iet atjaunotā bērnudārzā, super!

Biļetes? Neko par to nezinu, braucu ar mašīnu.
29.11.2013 11:20 |
 
10 gadi
Reitings 4829
Reģ: 29.01.2009
PRET
Principā jau tā patikšana/nepatikšana balstās uz tautību... Ja N.Ušakovs būtu latvietis, te pārsvarā dominētu Pret atbilde :D
29.11.2013 11:20 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Brazil +100500
29.11.2013 11:21 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Alexxa Kalnmeiers teica ka aarzemju ekspertus nepiesaistiis jo tas paildzinaas un sarezhgjis procesu jo buus jaatulko visa dojumentaacija.




Piekriutu 100% Lienei. Politiskais viena aktiera teaatris ir izdevies. Efekts sasniegts. Un es personiigi esmu PRET RIIGAS MEERA atstadinashanas - vai tas butu Ushakovs vai kaads cits.



un politiskaa atbildiiba ir jeedziens ko katrs vertee peec savaam moraales un etikas normamm. Man politiska atbildiba nav demisija un aizbeegshana ka it kaa netiek galaa. Tas vien pierada ka cilveks nebija sava vietaa, ja pie pirmaa taada meroga incidenta jau neko nevar. Ja nav spejiigs risinaat situaaciju, mekleet un saukt pie atbildiibas vainiigos... kas tas par premjeru?


Manas aciis politiskaa atbildiiba ir reaala atbildiiba un uznjemshanas kaut ko risinaat.
29.11.2013 11:22 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Un par biljeteem - lai tad RS subsidee no valsts liidzekljiem ja visi grib pa leeto braukt. A nevis no riidzinieku naudas, kad par vienu biljeti RD izdod 0,60 Ls. Tad no problem, lai visi braukaa vienaadi. A ja nee, tad normaali ka ir priekshrociibas riidziniekiem. Ir aizgaajis PSRS modelis - visiem visu vienliidzigi. Tgd tas paraak daargi izmaksaa. Un ceru ka driz bus veselibas apdroshinashana ieviesta.
29.11.2013 11:26 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un par biljeteem - lai tad RS subsidee no valsts liidzekljiem ja visi grib pa leeto braukt.

Ella, jau subsidē. Tāpēc esmu šokā par cenu diferencēšanu, kad patiesībā RS uztur visa valsts.
29.11.2013 11:43 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Ja N.Ušakovs būtu latvietis, te pārsvarā dominētu Pret atbilde
Nevajag uzreiz spriest pēc sevis. Es un liela daļa citu latvieši cilvēku nevērtē pēc tautības, bet gan pēc darbiem.

Man nebūtu nekas pretī, ja nākošais mērs pēc tautības arī būtu krievs. Man atšķirībā no Jums nav svarīgs tas, kāda ir tautība, bet konkrētā cilvēka atbilstība amatam.
29.11.2013 11:44 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Shogad no RD 51,5 miljoni un no valsts 3 miljoni subsiidijas RS. Ja nonjem nost pashvaldiibu budzhetu izlidzinashanas fondaa no RD ieguldiitos 47 miljonus tad kaut kaa neizskatas vai ne? Tad lai valsts finansee visu RS lai visiem viss vienaadi.
29.11.2013 11:53 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ella, vasts budžetā iemaksas veic visi. Saki lūdzu, kāpēc cilvēkam, kurš dzīvo laukos un Rīgā nav bijis jau 5 gadus,jo viņam te neko nevajag, būtu ik gadu jāmaksā par šiem autobusiem?
Atgriezīsimies vēlreiz pie tiem troleibusiem. Pēc izsludinātā konkursa rezultātiem, RS taisījās iepirkt 228 transporta vienības, par 165 tūkstošiem katru. Pēc līguma noslēgšanas, šī summa mistiski sadārdzinājās uz 342 tūkstošiem par transporta vienību. Kā jau iepriekš minēju, starpība ir 177 tūkstoši par transporta vienību, rezultātā 40356000 latu kādam kabatā. Wtf, kāpēc jāprasa nauda no tiem, kas šo transportu nelieto, tā vietā, lai pieprasītu no tiem, kas šo summu kabatā bāž?
29.11.2013 12:14 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Meitenes, ja jums nepatik tik lēta tautas uzpirkšana ar bilet3m - jums ir iespēja netaisīt rīdzinieka kārti un boikotēt Ušakova piedāvājumu. Stāstīt pēc tam par to forumā un priecāties. Var pat atbalsta grupu nodibināt "Esmu pret lēto populizmu", netaisīt rīdzinieka kārti, neizmantot divritieņu celiņus, gaidīt pieturā, kad atnāks trolejbus no "veciem laikiem". Varāt pat pieprasīt, lai speciāli reizi stundā staigātu tādi trolejbusi.

Pēc šādas loģikas var sekot ieteikums krievvalodīgajiem šīs sabiedrības pārstāvjiem, kas nav apmierināti ar naturalizācijas sistēmu, valodu un vēl simts un vienu lietu, neizņemt Latvijas pilsoņa pasi un sēdēt mājās.
29.11.2013 12:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!