Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā jūs izskaidrotu šo?

 
Reitings 63
Reģ: 27.10.2013
sveikas sestdienā! :)
Sēžu viena pati un bēdājos, par ko? Par to, ka gribu pavadīt brīvdienu ar savu mīļo, paprasīju, vai vēlas, lai šodien nakšņoju pie viņa, atbildēja , ka nē, jo neredz jēgu tam, ka vienkārši palieku pie viņa pa nakti... ja ļoti gribētos seksu, vai nebūtu kur citur palikt tad jā, pieminēja vēl to, ka es viņam uzspiežot , ka es gribu palikt pie viņa pa nakti, ka tas esot stlbi. atbildēju to, ka neko vairs neuzspiedīšu.. tagad pie sevis domāju, ka nepiedāvāšu neko, sajutos stulbi un bēdīgi..
viņam ir taisnība? kā jūs rīkotos?
09.11.2013 19:59 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja mēs nebūtu uzsākuši kopdzīvi 4 gadu laikā, tad es jau būtu izbeigusi tādas attiecības, ja vien nebūtu kādi nepārvaramas varas apstākļi. tu atļauj vnk bradāt sevi ar kājām un par to vēl pasaki paldies, skaties uz draugu ar pazemīgu skatienu un lēkā, kad viņš tev velta smīnu (jo to tu uztver vismaz kā smaidu). cieni taču sevi. ja man šādi pateiktu, kā pateica tev, tad es ar to puisi pārtrauktu attiecības.
ja godīgi, man šķiet, ka viņam vnk ir cita sieviete. vai nu nezinu, kas par problēmām.

cik, saprotu, no tavas puses ir ļoti liela mīlestība. iespējams, tu nekad neesi izjutusi uz savas ādas to, ka attiecības mēdz arī izirt, neskatoties uz to, ka tu mīli. es arī agrāk šito nevarēju saprast. domāju ,ka ar mīlestību pietiek. bet ar mīlestību vien nepietiek. pirmkārt, jau tai ir jābūt abpusējai. otrkārt, jābūt cieņai, kuru es neredzu no drauga puses. treškārt, jums noteikti jābūt kādam kopīgam nākotnes redzējumam. jūs vsp esat kādreiz runājuši par dzīvošanu kopā, bērniem vai vienalga ko? tu redzi sevi viņa tālākā nākotnē? manuprāt, viņam arī neinteresētu, ka tev traktors pārbrauktu pāri. pateiktu, ka žēl, ka tev tā noticies un viss. tu dzīvo attiecību pagātnē. nebūvē nākotni uz ko tādu. vismaz parādi savu nostāju puisim un nebēdz prom kā asti kājstarpē iežmiedzis kaķis.
12.11.2013 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 169
Reģ: 15.06.2012
labāk būt vienai nekā ar tādu. Jācienā sevi un jāmīl sevi un nedrīkst pazemoties vīrieša priekšā. Ja tu būtu viņam vajadzīga, viņš pats tevi sauktu un jūs jau sen dzīvotu kopā pie kāda no vecākiem, bet labākajā gadījumā kaut mazā, izīrētā dzīvokļī. Tev nav jācieš tāda attieksme pret sevi. Dzīve ir viena un jānodzīvo to pēc iespējas labāk.
Man pašai kādriez bija tāds draugs, kurš lika pazemoties, es viņu pametu, biju kādu laiku viena pati, bet vēlāk satiku vīrieti, ar kuru man ir labi, kurš par mani rūpējas, interesējas kā man iet, esmu ēdusi vai nē, vai esmu vesela un dara visu lai man būtu labi. Tātad viss, kas nenotiek, notiek uz labo pusi. Veiksmi tev!
10.11.2013 22:17 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.10.2013
Es liktu uz to, ka autore nekad savam puisim nav izstāstījusi, ko viņai nozīmē palikšana pa nakti. Katram tās sajūtas ir citādākas. Lai rastos sapratne, ir jāstāsta, ka tas nozīmē daudz, ir svarīgi, patīk izjust mīļumu un ir labi pamosties, kad otrs ir blakus. Jūs esat vēl jauni. Tādas lietas no dzimšanas par otru nezina. Tās visas pārējās autores diskusijas ir par šo pašu tēmu. Kāpēc cosmo izstāstīt par to, kas darās galvā, var, bet puisim nevar? Kāpēc svešiem cilvēkiem čīkstēt, kad var mīļotajam uzticēt? Ja viņš Tevi mīl un Tu viņam izstāsti, cik ļoti Tev svarīgi ir palikt pa nakti, ko tas Tev nozīmē, tad viņš darīs visu iespējamo, kas ir viņa spēkos, lai Tevi darītu laimīgu. Ja nē, tad nav viņa spēkos un tad vari izdarīt izvēli- ir tas pieņemami vai nav. Lai izdodas!


paldies!! :)
10.11.2013 20:32 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.03.2013
Nu ja Tu pēc šī visa vēl spēj domāt par attiecību turpinājumu?
viņš tiešām pret tevi izturās sliktāk kā pret suni !
viņš tev liek manīt , ka viņam nekas cits neinteresē :(
man tik ļoti žēl , ka sievietes, kas ļauj pret sevi tā izturēties.
10.11.2013 20:07 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.06.2009
Es liktu uz to, ka autore nekad savam puisim nav izstāstījusi, ko viņai nozīmē palikšana pa nakti. Katram tās sajūtas ir citādākas. Lai rastos sapratne, ir jāstāsta, ka tas nozīmē daudz, ir svarīgi, patīk izjust mīļumu un ir labi pamosties, kad otrs ir blakus. Jūs esat vēl jauni. Tādas lietas no dzimšanas par otru nezina. Tās visas pārējās autores diskusijas ir par šo pašu tēmu. Kāpēc cosmo izstāstīt par to, kas darās galvā, var, bet puisim nevar? Kāpēc svešiem cilvēkiem čīkstēt, kad var mīļotajam uzticēt? Ja viņš Tevi mīl un Tu viņam izstāsti, cik ļoti Tev svarīgi ir palikt pa nakti, ko tas Tev nozīmē, tad viņš darīs visu iespējamo, kas ir viņa spēkos, lai Tevi darītu laimīgu. Ja nē, tad nav viņa spēkos un tad vari izdarīt izvēli- ir tas pieņemami vai nav. Lai izdodas!
10.11.2013 15:16 |
 
Reitings 624
Reģ: 20.06.2011
Man piedur, ka kā tikai kāda problēma attiecībās, cosmo vienmēr atradīsies kāda , kas uzreiz teiks - PAMET!

Gribētu redzēt kā pašas pie katras problēmas uzreiz pamestu puisi :D tieši tāpēc es te vairs neko neprasu attiecību ziņā :D
10.11.2013 12:28 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
inguska 21, pat, ja ir problēmas, to taču var patiekt jaukāk, nevis ar tādu apvainojošu apgalvojumu "nav jēgas tikties".
10.11.2013 11:05 |
 
Reitings 273
Reģ: 26.08.2013
Varbūt džekam kārtīga caureja un neērti Tevi aicināt


:D:D:D:D

Katrā ziņā es apdomātu šķiršanās variantu, jo es justos nedaudz pazemota. Noteikti nevēlētos ar pusi kādu laiku runāt, būtu vēsa.
Labāk aizej kaut kur ar draudzenēm izklaidēties :)
10.11.2013 10:35 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Nevajag uzreiz celt traģēdiju, varbūt puisim kādas problēmas vai arī vienkārši vēlas pabūt viens... Varbūt džekam kārtīga caureja un neērti Tevi aicināt, vai arī ar vecākiem sakašķējies:)
10.11.2013 10:22 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Velc beigtu kaķi aiz astes. Labāk gaidi, kad viņš tevi pametīs. Ko tu te žēlojies, ja nav iekšu rīkoties???
10.11.2013 09:53 |
 
Reitings 438
Reģ: 29.01.2009
Ļoti piekrītu Bii9 viedoklim - katram uzrakstītajam vārdam!!!

Bet - negribu piekrist meitenēm, kas saka, ka vajag sevi attīstīt un mazāk uzmanības veltīt vīrietim...

Šobrīd ir tāda situācija, ka ir man tāds vīrietis, kas visu laiku mācās, strādā, sevi attīsta un maz laika un uzmanības velta man, savas aizņemtības dēļ. Man tas ir tā pieriebies!!!!! Ja esi aizņemts utt., nu ir dienā kaut vai 1 min jāatrod savai otrai pusītei. Nu tik jau ļooooti aizņemti mēs neesam neviens. Bet ja neatrodas pat šī 1 min, tad man vairs nav vēlme censties un gaidīt brīnumus.

Respektīvi - ar laiku pāriet vēlme vsp tiekties pēc šāda cilvēka, jo ir sajūtas, ka viņam ir ļoti labi arī bez visiem citiem. Un apzināties to, ka esi viņam nepieciešama tikai sexa dēļ - tas ir pazemojoši.

Tad lai iet un dzīvo. Man tādus cilvēkus nevajag!
10.11.2013 08:40 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.08.2013
Ticu dēļ vēstures, sajūtām un dzīves pieredzes, kaut arī vecāki nav īpaši ticīgi...
10.11.2013 07:23 |
 
Reitings 121
Reģ: 10.11.2013
Manuprāt,ja nav vēlmes tikties, tad visādus iemeslus izdomāt var kaudzēm, bet ja Šams Tevi tiešām gribētu satikt, tad nekādi vecāki, lietus vai pat vētras netraucētu Viņam stāvēt zem Tava loga un dziedāt sarenādes, tāpāc domāju ka "vilciens ir aizgājis" un jūsu attiecībām nākotnes diemžēl nav... :(
10.11.2013 03:40 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Nu tad laikam par biežu dod.
10.11.2013 01:18 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.10.2013
Es to skaidrotu tā, ka tu savam vīrietim bieži atsaki seksu un viņam tas ZB. Visu diskusiju nelasīju, bet kaut kā prātā uzreiz ienāca šis. Padomā.


es neesmu kā citas, kas nedod..
10.11.2013 00:33 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Tu pēc tāda teksta vēl apsver iespēju būt ar viņu kopā? Tu neredzi, ka viņš pret tevi sliktāk kā pret suni attiecas?
10.11.2013 00:22 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Man veel liekas, ka sievieteem vairaak jaadomaa par to, ka attieciibaam jaabut ar potenciaalu. Tomer mums ir ierobezhots laiks, lai dzemdeetu beernus un mees nevaram atljauties savu reproduktivo vecumu ziniekot bezjeedziigaam - padraateeshos, padziivoshu - attieciibaam. Viirieshiem tas nav buutiski - arii 50 gados varees gjimeni izveidot ar jaunu sievieti. Bet mums jo vecaakas, jo gruutaak tikt pie gjimenes. Peec 30 gadiem daudz muusu vecuma diapazona viirieshu ir aiznjemti vai jau paspeejushi sataisiit gjimeni un shkjirushie un gjimeni vairs negrib... Taadi pragmaatiski iemesli neteereet velti laiku uz visaadiem kretiiniem
10.11.2013 00:08 |
 
Reitings 84
Reģ: 08.10.2013
skumji buus, kad meitene buus ar viierieti, kursh vinju miilees, sapratiis cik laimiiga var vsp buut un domaas - kaapeec es agraak neizbeidzu taas nelaimiigas attieciibas - es buutu vareejusi tos gadus pavadiit daudz labaak.


O, jā... arī es ilgu laiku domāju, ka jāsamierinās ar "da jebko" - vīrieti, kuram ir vīriešu izlēcieni anekdošu versijā - aizdzerties, draugu būšanas pārkajā pakāpē, "mīļā, es tev palīdzēšu izmazgāt grīdu - pacelšu kājas, lai tu labāk tiec klāt pie stūra, kur sēžu" utt.

Bet nāca smags lēmums no manas puses (bet gan ar īpaša gadījuma palīdzību no viņa puses) ... un pusotrs gads, kura laikā likās, ka debesis virsū gāžas. Visa dzīve bija upurēta viņa labā, draugi utt. un visas pārējās raksturīgās sieviešu kļūdas, zaudējot savu dzīvi... likās, ka viss ir beidzies..., bet izrādījās, ka šķiršanās bija labākais, kas varēja notikt - un ir VĪRIEŠI uz mūsu Zemes un katra no mums ir pelnījusi tādu sastapt un sastaps :)
09.11.2013 23:59 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Negaidi... lai arī cik skarbi no visām meitenēm tas neizklausītos - pamet viņu. Cieni taču sevi, vismaz mazliet. Un tad arī atradīsies kāds, kas cienīs tevi. :)
09.11.2013 23:56 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Es to skaidrotu tā, ka tu savam vīrietim bieži atsaki seksu un viņam tas ZB. Visu diskusiju nelasīju, bet kaut kā prātā uzreiz ienāca šis. Padomā.
09.11.2013 23:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits