kā jūs izskaidrotu šo?

 
Reitings 63
Reģ: 27.10.2013
sveikas sestdienā! :)
Sēžu viena pati un bēdājos, par ko? Par to, ka gribu pavadīt brīvdienu ar savu mīļo, paprasīju, vai vēlas, lai šodien nakšņoju pie viņa, atbildēja , ka nē, jo neredz jēgu tam, ka vienkārši palieku pie viņa pa nakti... ja ļoti gribētos seksu, vai nebūtu kur citur palikt tad jā, pieminēja vēl to, ka es viņam uzspiežot , ka es gribu palikt pie viņa pa nakti, ka tas esot stlbi. atbildēju to, ka neko vairs neuzspiedīšu.. tagad pie sevis domāju, ka nepiedāvāšu neko, sajutos stulbi un bēdīgi..
viņam ir taisnība? kā jūs rīkotos?
09.11.2013 19:59 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.06.2009
Es liktu uz to, ka autore nekad savam puisim nav izstāstījusi, ko viņai nozīmē palikšana pa nakti. Katram tās sajūtas ir citādākas. Lai rastos sapratne, ir jāstāsta, ka tas nozīmē daudz, ir svarīgi, patīk izjust mīļumu un ir labi pamosties, kad otrs ir blakus. Jūs esat vēl jauni. Tādas lietas no dzimšanas par otru nezina. Tās visas pārējās autores diskusijas ir par šo pašu tēmu. Kāpēc cosmo izstāstīt par to, kas darās galvā, var, bet puisim nevar? Kāpēc svešiem cilvēkiem čīkstēt, kad var mīļotajam uzticēt? Ja viņš Tevi mīl un Tu viņam izstāsti, cik ļoti Tev svarīgi ir palikt pa nakti, ko tas Tev nozīmē, tad viņš darīs visu iespējamo, kas ir viņa spēkos, lai Tevi darītu laimīgu. Ja nē, tad nav viņa spēkos un tad vari izdarīt izvēli- ir tas pieņemami vai nav. Lai izdodas!
10.11.2013 15:16 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.03.2013
Nu ja Tu pēc šī visa vēl spēj domāt par attiecību turpinājumu?
viņš tiešām pret tevi izturās sliktāk kā pret suni !
viņš tev liek manīt , ka viņam nekas cits neinteresē :(
man tik ļoti žēl , ka sievietes, kas ļauj pret sevi tā izturēties.
10.11.2013 20:07 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.10.2013
Es liktu uz to, ka autore nekad savam puisim nav izstāstījusi, ko viņai nozīmē palikšana pa nakti. Katram tās sajūtas ir citādākas. Lai rastos sapratne, ir jāstāsta, ka tas nozīmē daudz, ir svarīgi, patīk izjust mīļumu un ir labi pamosties, kad otrs ir blakus. Jūs esat vēl jauni. Tādas lietas no dzimšanas par otru nezina. Tās visas pārējās autores diskusijas ir par šo pašu tēmu. Kāpēc cosmo izstāstīt par to, kas darās galvā, var, bet puisim nevar? Kāpēc svešiem cilvēkiem čīkstēt, kad var mīļotajam uzticēt? Ja viņš Tevi mīl un Tu viņam izstāsti, cik ļoti Tev svarīgi ir palikt pa nakti, ko tas Tev nozīmē, tad viņš darīs visu iespējamo, kas ir viņa spēkos, lai Tevi darītu laimīgu. Ja nē, tad nav viņa spēkos un tad vari izdarīt izvēli- ir tas pieņemami vai nav. Lai izdodas!


paldies!! :)
10.11.2013 20:32 |
 
10 gadi
Reitings 169
Reģ: 15.06.2012
labāk būt vienai nekā ar tādu. Jācienā sevi un jāmīl sevi un nedrīkst pazemoties vīrieša priekšā. Ja tu būtu viņam vajadzīga, viņš pats tevi sauktu un jūs jau sen dzīvotu kopā pie kāda no vecākiem, bet labākajā gadījumā kaut mazā, izīrētā dzīvokļī. Tev nav jācieš tāda attieksme pret sevi. Dzīve ir viena un jānodzīvo to pēc iespējas labāk.
Man pašai kādriez bija tāds draugs, kurš lika pazemoties, es viņu pametu, biju kādu laiku viena pati, bet vēlāk satiku vīrieti, ar kuru man ir labi, kurš par mani rūpējas, interesējas kā man iet, esmu ēdusi vai nē, vai esmu vesela un dara visu lai man būtu labi. Tātad viss, kas nenotiek, notiek uz labo pusi. Veiksmi tev!
10.11.2013 22:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja mēs nebūtu uzsākuši kopdzīvi 4 gadu laikā, tad es jau būtu izbeigusi tādas attiecības, ja vien nebūtu kādi nepārvaramas varas apstākļi. tu atļauj vnk bradāt sevi ar kājām un par to vēl pasaki paldies, skaties uz draugu ar pazemīgu skatienu un lēkā, kad viņš tev velta smīnu (jo to tu uztver vismaz kā smaidu). cieni taču sevi. ja man šādi pateiktu, kā pateica tev, tad es ar to puisi pārtrauktu attiecības.
ja godīgi, man šķiet, ka viņam vnk ir cita sieviete. vai nu nezinu, kas par problēmām.

cik, saprotu, no tavas puses ir ļoti liela mīlestība. iespējams, tu nekad neesi izjutusi uz savas ādas to, ka attiecības mēdz arī izirt, neskatoties uz to, ka tu mīli. es arī agrāk šito nevarēju saprast. domāju ,ka ar mīlestību pietiek. bet ar mīlestību vien nepietiek. pirmkārt, jau tai ir jābūt abpusējai. otrkārt, jābūt cieņai, kuru es neredzu no drauga puses. treškārt, jums noteikti jābūt kādam kopīgam nākotnes redzējumam. jūs vsp esat kādreiz runājuši par dzīvošanu kopā, bērniem vai vienalga ko? tu redzi sevi viņa tālākā nākotnē? manuprāt, viņam arī neinteresētu, ka tev traktors pārbrauktu pāri. pateiktu, ka žēl, ka tev tā noticies un viss. tu dzīvo attiecību pagātnē. nebūvē nākotni uz ko tādu. vismaz parādi savu nostāju puisim un nebēdz prom kā asti kājstarpē iežmiedzis kaķis.
12.11.2013 13:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits