kā jūs izskaidrotu šo?

 
Reitings 63
Reģ: 27.10.2013
sveikas sestdienā! :)
Sēžu viena pati un bēdājos, par ko? Par to, ka gribu pavadīt brīvdienu ar savu mīļo, paprasīju, vai vēlas, lai šodien nakšņoju pie viņa, atbildēja , ka nē, jo neredz jēgu tam, ka vienkārši palieku pie viņa pa nakti... ja ļoti gribētos seksu, vai nebūtu kur citur palikt tad jā, pieminēja vēl to, ka es viņam uzspiežot , ka es gribu palikt pie viņa pa nakti, ka tas esot stlbi. atbildēju to, ka neko vairs neuzspiedīšu.. tagad pie sevis domāju, ka nepiedāvāšu neko, sajutos stulbi un bēdīgi..
viņam ir taisnība? kā jūs rīkotos?
09.11.2013 19:59 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Jā, tā vajadzētu būt, bet nu tā nav.

Tad kāpēc tu vēl turies pie viņa? Šķiet, ka viņš tevi nemaz nenovērtē...
09.11.2013 21:38 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es pēc tāda teksta pateiktu: "tad jau mums nav jēgas būt kopā", un noliktu klausuli. Ja viņš neatvainotos 5 minūšu laikā, uzskatītu, ka esmu brīva.
09.11.2013 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Jā, tā vajadzētu būt, bet nu tā nav.

Nu visas attiecības arī nevar būt vienādas, ja Tev šis "otrādāk" variants ir Tavs, tad atliek vien samierināties,ka nekas nemainīsies. Ja tomēr jūti,ka šis nav TAVS variants - atliek saņemties un pielikt punktu. Jo citādi Tu viņam tiešām visu laiku uzmācies un piedāvā variantus,kas - viņa vārdiem sakot - "ir stulbi".
09.11.2013 21:46 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Psc, šitā pateikt!
Esi nepieejama, bet ne ar domu "kā viņš man, tā es viņam". Vīrieši to var arī nesaprast, varbūt pat neaizdomāsies, sapratīs savādāk. Vsp man šķiet, ka Jums jau sen būtu jādzīvo kopā, nevis 4 gadus jāpaliek vienam pie otra pa nakti :) Ja man būtu 4 gadus tā jāmētājas, tad man arī tas vrbt apniktu un neredzētu jēgu vispār tādām attiecībām.
09.11.2013 21:49 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.10.2013
Es pēc tāda teksta pateiktu: "tad jau mums nav jēgas būt kopā", un noliktu klausuli. Ja viņš neatvainotos 5 minūšu laikā, uzskatītu, ka esmu brīva.

tas nebija pa telefonu, bet pa skaipu.
100% domāju, ka viņš neatvainotos, par to pat neiedomātos, ka tas būtu čušš mūsu attiecībām.
redzēsim, kas būs pēc kāda laiciņa, kad neuzplīšos.
Es zinu, ka mani nenovērtē, tik ļoti daudz esmu darījusi viņa labā, gribu, lai viņam ir labi, bet pretī nesaņemu, laikam pieradis pie tā.
09.11.2013 22:05 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Bet Tev ir vajadzīgas tādas attiecības??!
Paskaties uz visu ar skaidru prātu, palasi ko Tu te raksti!
Es saprotu jūtas, pieradums,utt.. Bet vai ir vērts tās attiecības vilkt garumā unvēl pēc 4gadiem attapties turpat, kur Tu esi tagad?
Tu esi laimīga šajās attiecībās? Jūties novērtēta un no sirds mīlēta?

Varbūt jāpadomā par to, ka dot kādam citam iespēju darīt Tevi patiesu laimīgu..

Piedot, bet man tiešām nešķiet, ka jūsu attiecības ir ar stabilu attiecību perpektīvu..lai arī esiet kopā četrus gadus. Bet nu Tu viņu un sevi labāk pazīsti.
09.11.2013 22:12 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Fuj... Tizli... Es sajustos, k mauka uz izsaukumu - kjipa gribas seksu tad brauc un paliec pie manis...


4 gadus kopaa... Ja vien jums nav 18-19 gadi tad tik ilgi esot kopaa buutu jau kopa jadzivo. Ieteiktu pardomat vai tas ir taa veerts turpinat shadas attiecibas. Varbut japaskatas apkaart...
09.11.2013 22:42 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.10.2013
Galvā liels apjukums, bet tagad paskatīšos kā būs pēc kāda laiciņa, ja nekas nemainīsies, tad rīkošos.
09.11.2013 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Tad jūs esiet kopā 4 vai 2 gadus?! - http://cosmo.lv/forums/topic/151034-mans-draugs-nav-mana-puse/

Un uzmetot aci Tevis veidotajām diskusijām paliek vēl vairāk skaidrs, ka īsti riktīgi jums tur kaut kas nav -
http://cosmo.lv/forums/topic/151398-gribas-milumu-apskavienus-utt/
http://cosmo.lv/forums/topic/151455-draugs-negrib-ar-mani-neko-darit/

Nezinu - Tava fantāzija vai reāls dzīvesstāsts.. Bet man šķiet, ka šajās attiecībās Tu esi vienīgā, kas tiešām vēlas un uzskata tās par ko nopietnu.
09.11.2013 22:53 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vai juus satiekaties, lai pavadiitu laiku kopaa, ietu ciemos pie draugiem, uz kino, vakarinjaas utt, vai tikai tad, ja vinjam gribaas seksu?
09.11.2013 22:54 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Galvā liels apjukums, bet tagad paskatīšos kā būs pēc kāda laiciņa, ja nekas nemainīsies, tad rīkošos.



Shitaa paies veel 4 gadi. Es tev no savas pieredzes saku, ka taa gaidiit var muuzhiigi. Vislaik miisies pozitiivi briizhi, kad liksies, ka viss forshi. Tad atkal buus slikti, bet atceroties sekundi labaa, domaasi, ka buus atkal labi... Laiks ies un tu juties neapmierinaataaka, nepiepildiitaaka. Taapat beigaas aiziesi no vinja, vai vinjsh satiks savu iisto uhn pats aizies. Bet vienu es tev varu garanteet - ka beigu beigaas tu ienidiisi pati sevi, ka tik ilgi to pacieti un ka neizbeidzi jau pashaa saakumaa tas bezjedzigas attieciibas. Pataupi sev to sajuutu un pieliec punktu uzreiz.
09.11.2013 22:56 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.10.2013
Shitaa paies veel 4 gadi. Es tev no savas pieredzes saku, ka taa gaidiit var muuzhiigi. Vislaik miisies pozitiivi briizhi, kad liksies, ka viss forshi. Tad atkal buus slikti, bet atceroties sekundi labaa, domaasi, ka buus atkal labi... Laiks ies un tu juties neapmierinaataaka, nepiepildiitaaka. Taapat beigaas aiziesi no vinja, vai vinjsh satiks savu iisto uhn pats aizies. Bet vienu es tev varu garanteet - ka beigu beigaas tu ienidiisi pati sevi, ka tik ilgi to pacieti un ka neizbeidzi jau pashaa saakumaa tas bezjedzigas attieciibas. Pataupi sev to sajuutu un pieliec punktu uzreiz.


Daļai piekrītu, bet tas būs tik grūti, pamest viņu, būtu vienkārši jāpāršķir jauna lappaspuse, bet no sākuma vēl jāsaņemas, jāizdomā visi + un -, lai beigās nav tā, ka nožēloju, ko izdarīju.
09.11.2013 23:01 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Daļai piekrītu, bet tas būs tik grūti, pamest viņu


Dziive ir daudz gruti leemumi japienjem. Bet pamest cilveku kursh tevi negrib iisti un arii nemiil, aiziet no degradejushaam attieciibaam - tas nav gruuti. Taa ir cienja pret sevi. Tev jaiedomajas naakotne ar sho cilveeku. NEKAS nemainiisies. Vai esi gatava pavadiit visu dziivi shaadi? Ja nee, tad NAV jeegas attieciibaam. Pie tam ko tu iisti zaudee? Iespeeju padraateeties kad vinjsh grib? :D Seksu dabuut nav gruuti muusdienaas. Vai arii zheel to, ka zaudeesi iespeeju lociit muguru un teereet savu laiku, lai padariitu VINJA dziivi labaaku? Nu neez... Ko gan tur daudz var domaat... Ja veel kopaa nedziivo, tad vsp - viens telefona zvans un chiks... Gruuti, ja mantas jaadala, beernu apruupe jaakarto, jauna dziivesvieta jaamekle...
09.11.2013 23:08 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Es domaju, ka miloss puisis neko tadu noteikti savai meitenei nepateiktu. Vai ari, ja butu slikta noskanojuma, kad gadas sarunat viskautko riebigu, tad vismaz palugtu piedosanu. Izskatas, ka tu vairs neesi vinam ipasi svariga, un tu mili vairak, neka vins tevi. Vinam tu interese vairak del ta, lai gutu fizisko baudu, izklaidi, bet nevis no personibas aspekta. Ir daudz sadi viriesi, kuri velas turpinat sada veida attiecibas gadiem del ta, ka vinam sads modelis vienkarsi ir erts-nav jadzivo kopa, nav atbildibas un saistibas, bet taja pasa laika var tikt pie gultas priekiem. Daudzi viriesi sajos laikos ir ari memlaki, kuri nespej izrunaties par problemam un partraukt attiecibas ta, ka virietim pieklajas, visu godigi pateikt, bet ta vieta atsvesinas un slikti izturas. Piekritu jau seit izteiktajam viedoklim, ka tad nav jega no sadas kopa busanas, jo attiecibas sastav no kopigas laika pavadisanas, milestibas, interesem, planiem, nevis tikai no seksualas baudas gusanas. Ja butu tava vieta, tad nopietni apdomatu, vai ir verts so visu turpinat-drizak jau, ka ne! Sos gadus jau atpakal neatgriezisi, tad bus tikai nozela. 4 gadi ir pietiekami daudz.
09.11.2013 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tās tev gadījumā nav pirmās attiecības un mīlestība? Jo tad tā var likties, ka tie daži pozitīvie brīži ir kaut kas tāds, nu tāds..vienreizējs un saudzējams. Bet patiesībā, mīļā meitene, ir tā, ka tev katru dienu attiecībās ir jābūt laimīgai. Varbūt ne katru brīdi, bet katru dienu, jā. Un jābūt kopā ar cilvēku, kurš tevi grib redzēt laimīgu. Man arī ir bijis tā, ka liekas, ka tā jau realitātē nav, ka visiem ir tādas attiecības kā man, tikai manējās vēl ir tā lielā mīla, kas visu glābj. Bullshits tas ir. Pastāv un kā vēl tādas attiecības, kurās abi cilvēki grib viens otru vienlīdz, uztraucas un rūpējas viens par otru vienlīdz. Un tas nav nekāds retums, bet NORMA.
Zini, kas parasti seko pēc šādiem "lai beigās nav tā, ka nožēloju, ko izdarīju"?
"Kā es nožēloju, ka tik ilgu laiku iztērēju tādās attiecībās!!"
Uz jautājumu, kā es rīkotos šādā situācijā, -

Es pēc tāda teksta pateiktu: "tad jau mums nav jēgas būt kopā", un noliktu klausuli. Ja viņš neatvainotos 5 minūšu laikā, uzskatītu, ka esmu brīva.
09.11.2013 23:13 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.10.2013
Bet ir tik daudz piedzīvotā, tik skaistas atmiņas un mirkļi.
nav jau tikai tā, ka mēs tikai seksojam, tiekamies, ejam uz kino, utt.
09.11.2013 23:13 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Skaistas atminjas un mirklji ir normaali. Bet ta ir pagaatne un nav jeegas tureet maajaas beigta kakja liikji tikai taapeec, ka kaadreiz vinjsh bija baigi miiljsh. Ja kaut kas ir beigts tad to jaapglabaa...
09.11.2013 23:15 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Izteikshu mineejumu - varbuut vinja vecaaki vinjam liek justies aarkaartiigi neerti ja tu paliec pa nakti? Pajautaa vinjam par to. Varbuut atseviskjas dziivesvietas samekleeshana daudz ko atrisinaatu.
09.11.2013 23:17 |
 
Reitings 149
Reģ: 06.11.2013
Pamet viņu!
09.11.2013 23:34 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Daudzam sievietem un meitenem vajadzetu izlasit "Sievietes, kas mil par daudz"! Noteikti nevajadzetu samierinaties ar nepilnvertigam attiecibam, pienemt tas ka normu un ziedoties, nesanemot neko preti!
09.11.2013 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!