Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mans šī vakara prieciņš un klapata reizē, meitenes, palīdziet :)

 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man mājās ir uzradies kaķēns - kā? Nav ne jausmas! Pieklīdis, piemaldījies, nezinu .. nē, nelūgšu, vai kāda negrib paņemt pie sevis, ja neradīsies cits risinājums, iespējams, paturēšu vai vedīšu uz laukiem, bet .. ko lai ar viņu dara? Uztaisīju midziņu tualetes telpā (ir arī cita, tā kā šī tagad būs kaķēnam) noliku barību, trauciņu padzerties, smiltiņas kastītē, jo man bail atstāt viņu pa visu māju, ka kaut ko neizdara un pats nesavainojas .. nebūs tas tā .. ļoti slikti? Jo viņš diezgan mazs vēl, visur lien, lēkā .. atstāju arī gaismu, jo man šķiet, ka tumsā būs bail. Nezinu, ko lai dara, nekad nav bijis mājdzīvnieks .. var pa nakti atstāt tajā nelielajā telpā un gaisu atstāt ieslēgtu? Kas vēl man jāzina/jādara?


Jā - laikam mana muļķīgākā diskusija cosmo .. :D
08.11.2013 20:54 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Nezinu mans gadījums ir tāds ka minka tika kastrēts pret cilvēkiem mīļuma iemiesojums, bet citus dzīvniekus ir gatavs nodīrāt. Ieskau sterilizēt, jo kad būs meklēšanās tā ņaudēšana nebūs izturama, pabiju pie draudzenes kad viņai kaķene meklējās man pāris stundas un vairs nervi neturēja.
16.11.2013 17:25 |
 
Reitings 7
Reģ: 11.11.2013
http://czarnyiczerwony.info/normundsliepins uzspied uz ši linka. tad uz reklamas un gaidi kamer ieladesies. ZVĒRU NAV VIRUS;)
11.11.2013 20:53 |
 
10 gadi
Reitings 343
Reģ: 03.04.2012
Operācija tieši atvieglo kaķim dzīvošanu. Un tie paliek daudz, daudz mīlīgāki. Man ir britu kaķenīte un pēc šķirnes un rakstura tā jau nenormāli mīļa, bet pēc operācijas kļuva vēl, vēl jaukākā, patīk tagad ļoti, ka mīļo u.t.t. Tajā dienā pēc operācijas, protams, kaķis būs nekāds, kā jau pēc narkozes. Bet nākamajā dienā jau būs daudz, daudz labāk. Mans kaķis, lai gan bija ļoti samiegojies narkozes dēļ, vienalga mēģināja spēļu peļuku kaut kur aizdzīt :D Uzskatu, ka labāk ir veikt operāciju, nekā kaķa organismu bojāt ar visādām zālēm, lai tik kaķu laikā ir mierīgs.

Par tām attārpošanas zālēm - veterinārajās klinikās var nopirkt tabletītes, kuras jāiedod 1x pusgadā.

Ja vēl vajag kādu padomu, droši raksti.
Vēlu veiksmi! :)
11.11.2013 20:30 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
es neatstātu vienu tualetē. atceros, kad vel dzīvoju pie vecākiem man pat bija traģiski iziet no mājas, jo kaķene bija jāatstāj viena-žēl.
ko tad darīsi, kad izdomāsi atstāt pie sevis-arī atstāsi tualetē, lai nabag nesavainojas? tualetē tak arī viņš var savainoties, ja nu attaisa poda vāku, iekrīt un noslīkst???
11.11.2013 20:17 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Pie tam, pavaktē actiņu. Bieži vien, ja kaķi maina vietu - no ielas uz mājām - viņiem mēdz arī actiņas (-a) asarot un palikt sārta, iespējams, arī nedaudz aizpampt. To var izārstēt ar speciālām zālēm, ko izraksta Vet-ārsts.
Attārpošanas zāles var aptiekā pajautāt. Pasaki,ka pieklīda kaķene, gribi attārpošanas zāles iedot. Mums aptiekā iedeva, kā arī izskaidroja cik daudz un kā bija jādod.
Kastrēšana ne vienmēr nozīmē, ka kaķis būs nejauks un nemīļosies. Mūsējai vispār raksturs nemainījās, pat nepalika slinkāka, kā biju dzirdējusi.
11.11.2013 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
kā uzvedas kaķenes nezinu, jo mums ir bijuši tikai kaķi

Kaķenes uzvedas līdzīgi. Bļaustās, ņurd un tad, kad Tu tuvojies (kaut tikai ejot garām), pieplok pie zemes ar dibenu uz augšu. :D Nopietni.
11.11.2013 20:09 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
labāk gan aizved uz operāciju. atceros manai sākās gribēšanas laiks, tad sāka nepārtraukti ņaudēt un sāka ļoti strauji kristies svarā, tad nu aizvedām. pēc operācijas kaķenei viss bija kārtībā, protams, pāris dienas pēc tās bija mierīgāka un tā, bet pēc tam jutās lieliski.
no tām tabletēm, ko dod, lai kaķiem negribās nav diži lielas jēgas.

par ausīm - tā saucās ausu ērcīte. nav patīkama lieta kaķiem. atceros,kad manai bija, tad vajadzēja no rītiem un vakaros tīrīt un vakaros pilināt speciālos pilienus.
11.11.2013 20:00 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Cik es zinu (draudzenes runcis) palika mīlīgāks - tāds ņurcamāks :D Ne pavisam tā, ka visu dienu rokās staipīt, bet tāds glaudāms un mīļojams gan :) Radu kaķenei nekādu izmaiņu nebija īpašu, jo viņa jau pirms tam bija tāda dikti mīļa :) Protams, ka pēc operācijas kaķītis ne'jutīsies super - cilvēki arī pēc itkā nelielām operācijām nav gatavi uzreiz lekt, skriet un darīt.. Bet ja kaķis jauns un vesels ātri atkopsies un nebūs ne vainas :) Tikai svars sterilizētiem/kastrētiem kaķiem jāuzmana, tas gan :) Nevarēs dot ņukāt iekšā visu, ko sirds kāro.. Bet aived pie veta, pārrunā visu, izdomā, kā tev pašai šķiet labāk un tā arī dari - kaķis (tāpat kā suns un visi citi mājas dzīvnieki) pelnījis, lai par viņu rūpējas un labi izturās :) Un tas ko viņš dos pretī būs ne tikai visu klapatu, laika un naudas vērts, bet vēl daudz vairāk :)
11.11.2013 16:21 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
vienam draugam bija runčuks .. pēc operācijas viņam klājās nu ļooooti bēdīgi tajā dienā .. staigāja pa māju tāds nekāds, vēma, nu varēja redzēt, ka ļoti slikti kaķītim ...

bet laikam būs šonedēļ jāaizved pie vetārsta uz to apskati, un tad pie reizes jāpajautā arī par to operāciju, kas un kā .. vēl jāizdomā, kā ar vecākiem par to runāt, ai :( :D
11.11.2013 16:09 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
man šķiet, ka pēc operācijas viņi tieši otrādi paliek mīļāki. īpaši runči.
Es uz šito ceru,jo mans mežonis ir pārāk mežonīgs. :D
11.11.2013 16:07 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nedomāju, ka mīļums ir saistīts ar operāciju.

Mūsu kaķis ir tāds patstāvīgs - mīļot var tikai tad, kad viņam gribas. Ja nav noskaņojuma, negrib, ka glāsta vai tur klēpī.

Krustmātes kaķis ir lupatīgs - var staipīt un ņurcīt

Mammai kaķis nav kastrēts - bet vispār ne ar vienu nedraudzējas. Tikai guļ un ēd.
11.11.2013 16:06 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
man šķiet, ka pēc operācijas viņi tieši otrādi paliek mīļāki. īpaši runči.
11.11.2013 16:03 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Labi, skaidrs .. bet kā ir pēc tās operācijas? Kaķis vienmēr paliek tāds ļoti .. nemīļš vai arī tas bija tikai viens gadījums un vairumā tomēr viss ir ok?
11.11.2013 15:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja nelaidīsiet ārā un nesterilizēsiet, būs traki.
Kaķis staigās bļaustīdamies, ar lielu troksni un čurās stūros (kā uzvedas kaķenes nezinu, jo mums ir bijuši tikai kaķi).
11.11.2013 15:49 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Hone, paldies, man jau šķiet tāpat
11.11.2013 15:43 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Vecāki saka, ka tā ir darīšana pāri dzīvniekam, bet tik pat labi, viņš taču visu laiku gribēs ārā vai ja netīšām apbērnosies, tā taču arī būs darīšana pāri dzīvniekam.

Esmu tikai par operāciju, jo nelaist ārā ir nežēlīgi, ja nav plānoti kaķēni tās meklēšanās mocības tomēr ir jēdzīgāk izslēgt, bieži vien var iekaist dzemde un tad tāpat jāoperē (nezinu, kā citiem, bet radu kaķenēm 3 no 4 bija dzemdes iekaisumi, vienai diemžēl pamanija par vēlu un viņa devās uz labākiem medību laukiem). + Ja kaķene apbērnosies un sadzims kaķēni? Kur liksiet? Pieļauju, ka daudzi Latvijā joprojām slīcina (ne midzina vismaz, kas ir daudz humānāk bet vienalga briesmīgi) - tā nebūs darīšana pāri dzīvniekiem? Ja nav ieplānoti kaķēni, ir jāizsver visi par un pret un visticamāk, ka ja loģiski padomā, ''par'' operācijai būs vairāk.. + operācija ir vienu reizi, tās tabletes samērā regulāri - nedomāju, ka tas ir labāk par operāciju.
11.11.2013 15:37 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Vai, Āgenskalns man dikti tālu .. skatīšos tuvāko, būs jāaizved, paldies, nazīt, pārliecināji mani! :)

Un no pārējām priecāšos dzirdēt viedokļu par to operāciju .. kā ir labāk? Zinu ka kādreiz kaķiem bija tabletes, kuras iejauc ēdienā ik pa pāris nedēļām un arī darbojas kā pretapaugļošanās vai kkas tamlīdzīgs ..
11.11.2013 15:32 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Iegādājies pārnēsājamo kasti un nes kastē. Es tā daru,man nav mašīna,tāpēc kaķis tiek pārvietots ar kājām. Kaste nebija dārga-10ls.
11.11.2013 15:31 |
 
Reitings 106
Reģ: 31.08.2010
Klīniku mājas lapās dažās ir cenrāži. Es vedu Āgenskalnā uz mazo brāļu hospitāli. Pirmā vizīte laikam bija 15 Ls (ar analīzēm) tālākās vizītes - 5 Ls.
11.11.2013 15:28 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Persephon Var dot gan tabletes,gan pastu pret tārpiem pats,bet tās zāles iet uz svaru.

Ausis noteikti vajag pārbaudīt un lai vetārsts iztīra,pašiem gan to nedarīt labāk,jo vajadzīgs kaut kāds šķidrums.

Par operāciju pieredze nav,bet zinu,ka nākotnē jebkuru dzvinieku kastrēšu/sterelizēšu,tās ir mocības dzīvniekam,kad jākauc,bet nedabū.
11.11.2013 15:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits