mans šī vakara prieciņš un klapata reizē, meitenes, palīdziet :)

 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man mājās ir uzradies kaķēns - kā? Nav ne jausmas! Pieklīdis, piemaldījies, nezinu .. nē, nelūgšu, vai kāda negrib paņemt pie sevis, ja neradīsies cits risinājums, iespējams, paturēšu vai vedīšu uz laukiem, bet .. ko lai ar viņu dara? Uztaisīju midziņu tualetes telpā (ir arī cita, tā kā šī tagad būs kaķēnam) noliku barību, trauciņu padzerties, smiltiņas kastītē, jo man bail atstāt viņu pa visu māju, ka kaut ko neizdara un pats nesavainojas .. nebūs tas tā .. ļoti slikti? Jo viņš diezgan mazs vēl, visur lien, lēkā .. atstāju arī gaismu, jo man šķiet, ka tumsā būs bail. Nezinu, ko lai dara, nekad nav bijis mājdzīvnieks .. var pa nakti atstāt tajā nelielajā telpā un gaisu atstāt ieslēgtu? Kas vēl man jāzina/jādara?


Jā - laikam mana muļķīgākā diskusija cosmo .. :D
08.11.2013 20:54 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Nezinu mans gadījums ir tāds ka minka tika kastrēts pret cilvēkiem mīļuma iemiesojums, bet citus dzīvniekus ir gatavs nodīrāt. Ieskau sterilizēt, jo kad būs meklēšanās tā ņaudēšana nebūs izturama, pabiju pie draudzenes kad viņai kaķene meklējās man pāris stundas un vairs nervi neturēja.
16.11.2013 17:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits