Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mans šī vakara prieciņš un klapata reizē, meitenes, palīdziet :)

 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man mājās ir uzradies kaķēns - kā? Nav ne jausmas! Pieklīdis, piemaldījies, nezinu .. nē, nelūgšu, vai kāda negrib paņemt pie sevis, ja neradīsies cits risinājums, iespējams, paturēšu vai vedīšu uz laukiem, bet .. ko lai ar viņu dara? Uztaisīju midziņu tualetes telpā (ir arī cita, tā kā šī tagad būs kaķēnam) noliku barību, trauciņu padzerties, smiltiņas kastītē, jo man bail atstāt viņu pa visu māju, ka kaut ko neizdara un pats nesavainojas .. nebūs tas tā .. ļoti slikti? Jo viņš diezgan mazs vēl, visur lien, lēkā .. atstāju arī gaismu, jo man šķiet, ka tumsā būs bail. Nezinu, ko lai dara, nekad nav bijis mājdzīvnieks .. var pa nakti atstāt tajā nelielajā telpā un gaisu atstāt ieslēgtu? Kas vēl man jāzina/jādara?


Jā - laikam mana muļķīgākā diskusija cosmo .. :D
08.11.2013 20:54 |
 
Reitings 145
Reģ: 03.09.2009
Liki man pasmaidīt.Paldies!
Es noteikti atstātu ieslēgtu gaismu! :)
08.11.2013 21:00 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2013
Paskaties, vai nav kkadi vadi zemee,ko vins var sagrauzt (lasiju,ka tualete, un tomeer). Atkariigs, cik tev taa tualete liela, iespeejams, mazais naudees un prasiisies aaraa. Mums maajaas kakeeni dziivoja vienaa istabaa, kaadi 30 m2 tur bija- kastiite, eediens, dzeeriens un 8 gabali :) viss bija kaartiiba, menesi tur nodzivojas un visi dziivi un lieli izaugusi. Gaismu pat nesleedzaam aaraa, kakiishi tak tumsaa redz! :)
08.11.2013 21:00 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2013
*sleedzaam araa
08.11.2013 21:01 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu tualete nav tik maza kā dzīvokļos, mums ir privātmāja, bet nav arī tik liela kā otra tualete, kura ir kopā ar vannasistabu :)
Ik pa laikam eju viņu apraudzīt, parotaļāties, kā atnāku, tā izskatās dikti priecīgs (vai priecīga, nezinu :D) un kad eju prom un veru durtiņas ciet, tad negrib, grib pa visu māju skraidīt, bet neļauju .. jo ir visādi vadi, plīts, ja uzlec virsū tad taču ieslēgsies un vēl visādas lietas :D un viņš/a ļoooooooooooooti skaļi murrā, tas nav nekas slikts?
08.11.2013 21:04 |
 
Reitings 145
Reģ: 03.09.2009
Maziem kaķēniem,skaļa murrāšana ir normāla padarīšana :D
08.11.2013 21:06 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kaķis murrā, kad ir apmierināts un laimīgs.
08.11.2013 21:07 |
 
Reitings 51
Reģ: 07.11.2013
Viņam nebūs bail no tumsas, drīzāk uztrauks tas, ka mazā telpā viens pats. Naktī, iespējams, pati neizgulēsies, jo viņš ņaudēs visu laiku. Paspēlējies ar viņu tā ilgāk, lai jūtās noguris (ja viņš nav nobijies, protams) ;) ja tomēr Tev viņu izdodas iemidzināt, - jo siltāka un plašāka guļvieta, jo labāk. Mazs kaķēns ietur maltīti vidēji 7 reizes dienā, jo ēd ļoti maz. Skaties lai vienmēr ir pieejams svaigs ūdens. Mazgā trauciņus katru dienu, pat ja viss nav izēsts un izdzerts.
08.11.2013 21:08 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2013
haha, tik miiliigi,ka uztraucies par to,ka kakeens murraa :D tas noziimee, ka viss kaartiiba, kakis ir prieciigs un viss ir forshi vinam :)
08.11.2013 21:09 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es tā nevarētu: mājās ir kaķēns un atstāt viņu citā telpā. Es gribētu viņu maksimāli savā tuvumā un to vien darītu, kā čubinātos ap viņu.
Kaķis tomēr ir tāds sabiedrisks dzīvnieks, kuram vajag to cilvēku sasniedzamu jebkad, nevis kā kāmis, ko ieliek stūrī būrītī, lai dzīvojas.

Kaķi, lai arī maziņš var mācīt. Nevajag vienkārši ļaut darīt to, ko viņš ieplānojis: lekt uz galda, plīts utml. Nav jau pavisam negudrs - ātri vien sapratīs.

Galvenais pieejams ēdiens, pieejama nokārtošanās vieta un pārējais pēc Taviem noteikumiem.
08.11.2013 21:12 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kaķis murrā, kad ir apmierināts un laimīgs.


Lasīju, ka kaķis murrā arī, kad ir dusmīgs vai nobijies. bet nezinu, cik tam var ticēt. :D
08.11.2013 21:14 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Es jau nu gan neatstātu viņu tualetē vienu pašu. Tev nepaliek žēl jau no domas vien ka viņš ir viens pats? Un ja jau ir tikai kaķēns tad jau nekur augstu uzlekt ar nevarēs, tā ka varbūt sāc jau mācīt jau tagad, ko drīkst un ko nedrīkst un laid viņu pie sevis? Lai pierod, jo citādāk būs tāds mežonēns, kas nepazīst cilvēkus un nedosies rokās. ;)
08.11.2013 21:22 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.03.2013
Starp citu, kaķi var murrāt arī no sāpēm, bet domāju, ka šis nav tas gadījums un par to tev nevajadzētu uztraukties ;)
Un vēl viens nedaudz maldīgs priekšstats ir par to, ka kaķi redz tumsā. Jā, viņi ļoti labi redz krēslā, arī naktī, kad ir kāds kaut neliels gaismas avots, ko viņu acs var uztvert un atstarot, taču pilnīgā tumsā viņi neko neredz.
Liekas, ka pagaidām visu nepieciešamo esi izdarījusi. Galvenais ir novākt visu lieko, ko negribi, lai kaķis sabojā (īpaši, ja viņš neprot nokārtoties kastītē). Paskaties vai nav kādu šķirbu/vietu, kur viņš varētu paslēpties un tu vēlāk viņam netiktu klāt.
Ja nolemsi kaķēnu paturēt, tad noteikti viņu vajadzēs atblusot un attārpot ;)
08.11.2013 21:24 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Es tā nevarētu: mājās ir kaķēns un atstāt viņu citā telpā. Es gribētu viņu maksimāli savā tuvumā un to vien darītu, kā čubinātos ap viņu.
Kaķis tomēr ir tāds sabiedrisks dzīvnieks, kuram vajag to cilvēku sasniedzamu jebkad, nevis kā kāmis, ko ieliek stūrī būrītī, lai dzīvojas.

+
08.11.2013 21:25 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
atstāju arī gaismu, jo man šķiet, ka tumsā būs bail.
gaismu vari neatstāt, galvenais neiespundē istabā, manējais kā traks ņaudēja, ja būs bail no tumsas, gulēs tev uz spilvena blakus un nekur pa nakti nestaigās :D
08.11.2013 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Man tas liekas nežēlīgi atstāt viņu vienu pašu. Man gan gribētos viņu visu laiku mīļot un spēlēties ar viņu un galīgi neuztrauktu, ja viņš kaut ko saplēstu vai staigātu kur nevajag! Kāpēc tad vispār viņu nēmi, ja, kā izskatās, Tev kaķi nemaz nepatīk? :(
08.11.2013 21:44 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.07.2013
..esmu ņemsui pieklīdušus kaķenus ,nomazgājusi un pabarojusi.un balkus gultā čučēt...nevajag baidīties no dabiskām lietām...un tik forši,ka palīdzi kaķēnam..visvairāk viņam vajag tuvumu,sajutu,ka ir drošumā...un izglābtie kaķi ir vismīļakie..:)sargi viņu
08.11.2013 21:52 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
neatbildēju tik ilgi, jo spēlējos ar viņu, iesēju striķītī papīra bumbiņu, viņš skrēja pakaļ un ķēra, aaaaw, tāds jaukumiņš :)

meitenes, kuras ko pārmet! Es kaķēnu neņēmu, viņš PIEKLĪDA! Visu dienu pie mājām pagalmā staigāja pakaļ, ņaudēja, nu ko .. paņēmu iekšā, negribēju atstāt ārā, tieši pie mājas lielceļš mašīnas braukā, auksti .. un es nevaru viņu laist staigāt pa visu māju .. vismaz pagaidām ne! Šeit arī dzīvo mani vecāki, MUMS pagaidām nav mājās mājdzīvieku, jo viņi līdz šim nav gribējuši. Atļāva paņemt iekšā, bet tieši ar šādu norunu, nu negribu pēc tam vecākiem skaidroties, būtu mana māja - ņemtu blakus! Un no manas istabas, ja paņemtu, viņš var naktī tikt arī uz pārējo māju, tā kā tas nav variants! Vecāki būtu ļoti dusmīgi, ja kaķēns kaut ko nelāgu izdarītu, to es zinu jau tagad! :) Tādēļ tām, kuras saka, lai neatstāju vienu tajā telpā - nu ko man viņu vajadzēja labāk atstāt uz ielas?

Sabēdinājāt mani ar tiem pārmetumiem, šoreiz mazliet nevietā, šķiet ..
08.11.2013 22:01 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ieliec savaa istabaa kastiitee, no kuras vinjsh netiks aaraa. Kastiiti gan pielaago maajiigu - ieliec kaadu sedzinju utt. Tik neatstaaj vienu WC, jo tas tiesaam liekas drausmiigi.
08.11.2013 22:04 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Lai nebūtu vēl citu pārpratumu - mani vecāki nav kaķu nīdēji un dzīvnieku neieredzētāji. Viņi vienkārši ļoti mīl kārtību un sterilu vidi, bet dzīvnieki patīk, laukos vienmēr pamīļo, paspēlējas, pa-ucina un tā tālāk :) Pa dienu, kamēr negulējām, kaķēns staigāja, kur vēlējās, čučēja vecāku gultā, bet nu pa nakti neko nevar zināt, tādēļ nolēma atstāt tur .. :) aaah, tā kā nenosodiet, man pašai arī, protams, nepatīk, ka kaķēns tagad tur ir viens un varbūt skumst, bet neko nevaru darīt :(
08.11.2013 22:06 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Aija, viņš tiek ārā no kastes, laikam nemaz tik mazs tad jau nav vairs .. vai arī man nav tik lielas kastes ..
08.11.2013 22:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits