Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas būtu piemērota dāvana kāzās?

 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
sveikas :)
Visas šodien sarosījušās ar jautājumeim par dāvanām,dzimšanas dienu un kopā būšanas ballīšu organizēšanu...Tad nu man līdzīgi-aiznākamajā nedēļas nogalē esam uzaicināti uz kāzām...klapatu pietiek-kleitas,kurpes,frizūras utt.,nu,Jūs jau zināt,taču vēl jau ir tāda ne mazāk būtiska lieta kā DĀVANA JAUNAJAM PĀRIM!Kurš gan cits,ja ne Jūs, man palīdzēs un zinās vislabāko padomu... :)
Būšu ļoti pateicīga par ieteikumiem....
12.07.2013 14:41 |
 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Mes ari davinam naudina, bet palasot par sim burvigajam lietam, ko var uzdavinat ari ne naudas izteiksme, skiet loti, loti skaistas un muzu paliekosas!
Es tiesam vairak priecatos par ipasam lietam ar gravejumu vai tml., neka 50ls, ko nakama nedela samaksatu komunalajos, jo viss tak prieks kazam butu noterets :D

No otras puses, tiesam, tiesam jazin kur un ka paris dzivo! Mans bralis, kad precejas dzivoja ireta ist. dzivokli, kur vieta labi ja gultai un drebju skapim, tad lidz nezinamai dienai vini to servisi vai nu zem galda turetu vai balkonaa!:D

Pedejas davinajam 50ls, ari biju izlasijusi par ramisu variantiem... Tad nu nopirku skaistu ramiti, zem stikla sakartoju kadas 10 momentloterijas biletes, bet zem tam vel naudinu!
Rezultata, nakama rita, ligava pat nepakautrejas pajautat, jus tikai to ramiti uzdavinajat, ja?! :D biju mazliet apmulsusi... Bet nu ok, varbut ari domaja, ja nu bija vel aploksne vai nav pie kada cita aizcelojusi jau!
18.07.2013 22:52 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man patiktu dāvanā saņemt biļetes uz kādu kopīggu pasākumu, piemēram, spa, vai nedēļas nogali kādā brīvdienu mājā.patīk, ja dāvina emocijas :)
18.07.2013 22:17 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Klaviaturas dāvanas ideja par piknika grozu ir super! Es arī gribu uz kāzām! :D
Pati esmu dāvinājusi naudu, vienu reizi lādītē; vienu reizi nopirku greznu fotorāmi ar kāzu tematiku, uzrakstījām kāzu datumu, viņu vārdus utt, un aizmugurē uzlīmējām mini aploksni; un vienu reizi vienkāršā fotorāmī salikām loterijas biļetes un mazu lapiņu ar atbilstošu teicienu un norādi, ka nauda ir iekšā. Kaut kā tā.. bet par to greznāko fotorāmi prieks, ka, aizejot ciemos pie pāra, tas stāv goda vietā ar viņu kāzu bildi :D
18.07.2013 22:06 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Mums pirms nepilna mēneša bija kāzas un, protams, daudz dāvanas saņēmām naudas izteiksmē, bet bija arī citas un varbūt kāda ideja noderēs. Viena bija glezna, ko dāvinātājs pats bija uzgleznojis (viņš mākslinieks), tad bija burvīgas Swarovski šampānieša glāzes, kuras iepriekš biju skatījusies, ļoti iepatikās, bet bija par dārgu, tad nu 2 tuvi draugi tās mums uzdāvināja. Tāpat arī forša dāvana bija piknika kasīte, kurā iekšā pilns ar konchām, bet starp tām dažādi nieciņi ar klāt pieliktām zīmītēm, kas kam paredzēts, piemēram - mazie šampīši 1.kāzu gadadienai, 2 krūzītes ar mūsu attēliem aukstiem ziemas vakariem, smuka recepšu grāmatiņa idejām, utt. Mamma uzdāvināja ar īpaši mums gatavotu gulbju figūriņu. Ā, vēl bija glāzes, uz kurām dāvinātāja ar zeltu (viņai mamma tajā jomā darbojas) bija uzrakstījusi mūsu vārdus un kāzu datumu, klāt bija ļoti labs šampānietis un konfekšu kaudze, bet tas viss glītā, baltā, pītā grozā.
Kopumā prieks, ka dāvanas bija ne tikai nauda, jo tagad visur kur mājās ir jaukas atmiņas par to dienu - glezna pie sienas, glāzes plauktā, u.tml :)
Varbūt kāda ideja noderēs!
18.07.2013 21:55 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Jā, naudu tagad dāvina un tas ir gan moderni, gan praktiski.
Bet kādreiz dāvināja traukus, segas un citas noderīgas lietas, lai vieglāk uzsākt jauno ģimenes dzīvi, un domāju, ka tas nemaz nebija tik slikts variants. Forši, aizbraucot pie mammas, dzert no kafijas tasītes, kura viņai dāvināta kāzās, tāda kā relikvija, uzreiz cita vērtība, man vismaz tā šķiet.
Es priecātos, ja man uzdāvinātu skaistu trauku servīzi vai galda piederumu komplektu. Mūsdienās ir plaša izvēle un var nopirkt patiešām skaistas lietas.
18.07.2013 21:54 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
ziedi,nauda,dāvanu kartes,ceļojumi,atpūtas un atrakcija priekš 2 personām :)
18.07.2013 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 3161
Reģ: 29.01.2009
Nauda.

Vai kaut ko no sadzīves lietām, bet tad tiešām ir jāzin, ka viņi ko tādu vēlas un tieši kādu.
18.07.2013 21:45 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Tu jau labāk zini jauno pāri. Ne visiem patīk, ka bezpersoniski iešķiebj naudu. Es točna savās kāzās tā negribētu. Baigais prieks un pārsteigums atvērt tās dāvanas - visās vnk nauda sabāzta. Tā jau ir vieglākā izvēle.
Atšķiries no pārējiem - uzdāvini kaut ko personisku. Varbūt jaunais pāris ir minējis, kas viņiem trūkst kopdzīvē?

vilnas pledi un pieskaņoti dekoratīvie dīvāna spilveni, protams, ja zini, kāds dzīvoklis


Tik laba dāvana. Es ļoti priecātos. Tikai, lai ko tādu dāvinātu jāzin dzīvoklis, izmantotās krāsas utt.

Skaisti apgleznotas glāzes man arī šķiet ļoti skaista dāvana. Katru reizi uzliekot uz galda varēs atcerēties īpašo dienu, kurā tās saņēma... :)
18.07.2013 21:38 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2013
Kur problēma jaunajam pārim pajautāt, kas nepieciešams/noderīgs?

Man liekas, ka ja negribās to naudu dāvināt, labi noder:
saskaņoti frotē halāti abiem;
laba panna;
galda piederumu komplekts;
virtuves naži;
labs gludeklis&gludināmais dēlis;
vilnas pledi un pieskaņoti dekoratīvie dīvāna spilveni, protams, ja zini, kāds dzīvoklis;
lielie vannas dvieļi.


Man liekas, ka tās ir lietas, kam jābūt ļoti kvalitatīvām, man būtu prieks kaut ko tādu saņemt dāvanā. :)
18.07.2013 21:05 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
ģimenu ģimeni
18.07.2013 20:55 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
Esmu bijusi uz kāzām tikai 3 reizes. Pirmo reizi dāvinājām naudu, draudzenei uz kāzām uzdāvināju šampānieša glāzes, ko pati apgleznoju un trešo reizi ar ģimenu kopā uzdāvinājām dāvanu karti uz SPA. :)
18.07.2013 20:53 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
tad esam naudu samainījuši vienlatos un sīkākās monētās un pilnu māla podiņu piebēruši
- šitā noteikti nevajag darīt , jo cilvēki kam tā uzdāvina parasti nav diži laimīgi, nu reāli , ko var darīt ar palielu summu kas ir monētās.
Man tā ir dāvināts, pilnīgi tracina.
Par dāvanu - vienmēr uz kāzām dāvinu naudu kaut kā interesanti iesaiņotu.
18.07.2013 20:25 |
 
Reitings 237
Reģ: 30.01.2010
Dāvināju šādi iesaiņotu variantu. Zināju, ka pārim vajadzīgs jauns TV. Kastīte bija iepakota necaurspīdīgā papīrā, līdz ar to pasniedzu ar vārdiem, ka tas ir mini TV. Viena no pirmajām dāvanā, ko intereses dēļ atvēra nākamajā dienā :D
18.07.2013 20:02 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Dāvināsim naudu, nu skatīsimies cik daudz, bet nu 50-100 eiro iekļausimies. Domāju jau par to, kā lai smuki iesaiņo, patīk šis variants, bet liekas nepiemēroti kāzām.. kā jūs domājat?
18.07.2013 19:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tagad ir loti moderni jaunajam parim davinat naudu
18.07.2013 19:44 |
 
Reitings 158
Reģ: 29.01.2009
Es arī tikai par naudas dāvināšanu. Tagad taču parasti arī pirms kāzām jau dzīvo kopā un ir viss iedzīvei nepieciešamais. Citādi visas dāvanas (vāzes, servīzes u.c.) var vienkārši aizņemt vietu.

Jauks iesaiņošanas veids, kuru esmu redzējusi - bērnu pudelītē ar knupīti iekšā smuki salocītas naudiņas. :)
18.07.2013 19:34 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kardamons
Mantiskas dāvanas parasti dāvina vistuvākie cilvēki-ģimene, vistuvākie draugi, jo tie parasti zina, par ko jaunais pāris priecāsies. Un ja nezina, dāvina naudu.
18.07.2013 19:25 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
smilsgraudins
Tad parasti dāvina tikai ziedus.

danjiks
Tikai nepārcenties ar saiņošanu. 50Ls monētās vai saburzītos pieclatniekos vai nedod dies viensantīmniekos nav ne oriģināli, ne jauki. Kur pēc tam lai cilvēks liek tās šausmas? :) Tad jau labāk naudu veselā banknotē ielikt aploksnē un klāt kādu skaistu atklātni- naudu iztērēs, atklātne paliks par piemiņu.
18.07.2013 19:23 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Varētu apspēlēt nīsto trauku tēmu. Piemēram glāžu komplekta glāzēs salikt naudiņu un sapakot, it kā tā būtu īstā dāvana.
18.07.2013 19:18 |
 
Reitings 856
Reģ: 12.03.2011
Man jautājums ne par to naudu - kā tad jaunajam pārim izteikt vēlēšanos par kādu konkrētu dāvanu? Uzrakstīt ielūgumā? :D
18.07.2013 19:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits