Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautā Čalis.

 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Pačaloju skype ar vienu vecu "virtualo"draugu vēl no oho.lv laikiem, kurš sāka sūdzēties par savām attiecībām,kopā jau 5 gadus,esot uzticīgs,mīl,bet vēlas seksu trijātā,meitene pilnīgi un galīgi pret,kautgan esot kādā sarunā atklājusi,ka pati vēlētos ar 2 džekiem,bet nedarīs to tikai tapēc,ka tad būs "parādā" viņam ar 2 meitenēm.
Čalis izmisumā,neapmierina,ka viņa fantāzijas tiek sagrautas,laiks iet un sāk zust cerība ka šamējā tomēr atvērsies kautkam jaunam.
Prasija manu viedokli - vai tā ir tikai greizsirdība vai varbūt viņš viņai nav īstais,jo ja uzticētos un būtu īstais tad pēc 5 kopdzīves gadiem nevajadzētu būt problēmu apspriest vismaz tādas fantāzijas,bet viņa nevēlas pat īsti ielaisties sarunās.
Izteicu jau savu viedokli,ka ja pa šiem gadiem nekas nebija tad noteikti arī nebūs,jo nevarētu teikt,ka meitene ir vēl maziņa,itkā nobriedis pāris,vairāk izskatās pēc reālas saderības problēmas,viņa neuzticas viņam,baidās un ja pēc 5 gadi tādas problēmas tad nu nezinu vai tur kas mainīsies.bet beigās manējais viedoklis, neesot labs jo pārāk labi viņu zinot :D
teicu,ka pajautāšu citām,kas kurai sakāms šajā sakarā.
07.07.2013 17:48 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Vēl man nākas secināt,ka šejienes meitenes neko vēl savā dzīvē nav pieredzējušas,ir tik ļoti nevainīgas kā Lienītes 90tajos gados,

Jo meitenes, kuras teica, ka ja puiša otrā pusīte nevēlas seksu trijatā, tas ir ok un ka viņš nedrīkst uz viņu par to apvainoties un uzspiest, ir ''nevainīgas kā Lienītes'' :D Viņi jau apsrieda, meitene pateica, ka negrib, Kas tur vēl ir par ko runāt? Ja viņa viņam izskaidros to, ka pati nevēlas nekādas seksuālas rotaļas ar meiteni un arī nevēlas skatīties kā viņas mīļotā vīrieša loceklis ieiet svešā vagīnā un tas viņai liks justies riebīgi, viņš pateiks ''ok'' un slēgs tēmu? Nedomāju vis, viņš noteikti mēģinās viņu pierunāt vai pateiks ka viņa tur ir tāda un šitāda. Ne vienmēr ''mīļotā'' labā ir jāupurējās tik ļoti. Un darīt to, ko tu ļoti nevēlies, tikai tāpēc lai piepildītu otra fantāziju, ir vienkārši stulbi. Ja viņai tas liktos pieņemami, viņa piekristu, bet viņa nepiekrīt, tātad tas viņai NAV pieņemami un džekam vai nu jameklē jauna draudzene, vai jāsamierinās un jābeidz mest viņai sejā, ka ''tu noteikti esi nepārliecināta, nu parunāsim par to, būs forši''. Dzīvē nevienmēr var dabūt visu, ko gribās.
10.07.2013 14:09 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Nu un nebija šis vienvirziena - uzklausītu un nodotu jebkādu objektīvu viedokli,padomu,varbūt uzķertu kādu domu kas palaista garām,bet ja šeit ir kas vienvirziena tad vairākuma meiteņu viedoklis - Fuj,cūka,ko iedomājas,3jatā,krāpšana,kas vēl nebūs utt.
Ir ko pabrīnīties,sērfojot internetā neesmu aizceļojusi uz 1981 gada forumu gadijumā ? :DDD
10.07.2013 14:04 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Susanna
Nevērtīgas un bērnišķīgas man šķiet tās atbildes kurās sākas pārmetumi,kautkādi teksti par uzspiešanu,kautkādas neobjektīvas fantāzijas par to kā būtu,ja puisim kautko piedāvātu + es redzu kādā līmenī ir tās sarunas un ķiķināšana par katru kutelīgāku tēmu kā bērnudārzā kur izdzirdējušas vārdu p*nis ..
Pieauguši cilvēki neuzvedas tik noraidoši,eh laikam ne īstais forums kur par tādām lietām runāt.
10.07.2013 13:59 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
Es NEKAD nepiekristu, tas nav normāli,
Tie kuri ir brīvi ej un dari visu ko gribu kaut vai 5atā. Bet tad ja tu esi attiecībās man tas neliekas normāli ņemt klāt vēl kādu puisi vai meiteni.
Labi džekam jau patiks ielikt citai meitenei, bet kā jutīsies viņa meitene.
Ja būs puisis meitene varbūt jutīsies labi, bet domāju ka puisim pašam nepatiks skatīties kā viņa meiteni paņem ja mīl viņas.
Ah. dēļ šādas temas uzvilkos :(
10.07.2013 13:16 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ja probleemaa aprakstiitais puisis ir kaut nedaudz liidziigs tev (autorei) un taviem uzskatiem, tad es teiktu gan, ka vinjsh uzspiezh. Tavas domas un shiis situaacijas izklaasts ir vienvirziena - tu zini gaidaamo atbildi (ka nesader, jaapamet vai ka meitenei jaapiekaapjas un jaarealizee shii fantaazija) un citas atbildes tev shkjiet nekaa neveertiigas 15 gadiigu meitenju spriedeleejumi.
Iekopee vinjam visu diskusiju.
10.07.2013 13:10 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Bet šī nav normāla fantāzija, tā ir atzīšanās, ka viņam ar savu meiteni nepietiek. Ko tur apsvērt?
10.07.2013 13:04 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Vēl man nākas secināt,ka šejienes meitenes neko vēl savā dzīvē nav pieredzējušas,ir tik ļoti nevainīgas kā Lienītes 90tajos gados,vai tiešām šeit apgrozās pārsvarā 15-17 gadus vecas meitenes ?
Dažas pieaugušas esmu novērojusi,pārējās ķiķina kā 13 gadīgas meitenes par katru seksa tēmu.
10.07.2013 13:03 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Ienācu iekopēt atbildes,bet skatos,ka nav ko īsti viņam iemest :D

Mīļās meitenes,kas šeit par vārnu tirgu - tik daudzas ar kautkādiem apvainojumiem metas virsū - Viņš neko nav uzspiedis,lielākā sāpe,ir ka viņa pat nevēlas par to runāt,nav pat apspriests,varbūt,ja viņa izskaidrotu viņam kā jūtas,kā tas izskatās no viņas viņš arī samierinātos,bet tik tālu nemaz netiek,viņa neielaižās sarunās par to un man jau tas izskatās pēc smagas problēmas attiecības - lai vai kāda būtu tēma - ja par to pāris nevar normāli parunāt un vienoties,izrunāties - tur nav kautkas labi..
arī kā te viena izteicās par to strap on - ja meitene ko tādu tiešām vēlētos,pārim vismaz vajadzētu apsvērt to,otram aizdomāties par to,vismaz pieļaut iespēju iepriecināt otru,nevis nocirst visas fantāzijas uzreiz.
Ja ir šāda mēra nesaderība manuprāt tur nav ko darīt kopā. Abi nelaimīgi.
10.07.2013 12:59 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.07.2013
Manuprāt sekss trijatā der tikai savā starpā nesaistītiem cilvēkiem. Ja esi attiecībās, izdomā citu veidu, kā dažādot seksuālās attiecības. Vai tad iespēju un fantāzijas trūkst :) kas attiecas uz čali, par ko tādu apvainoties uz savu meiteni un vel pie tam domāt vai ir viņai īstais, ir galīgi nevietā. šitādas lietas meitenes ļoti aizvaino.
08.07.2013 23:42 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Nazīc labi pateica. Es arī nesaprotu, kādēļ šādi erotiskie piedzīvojumi dažiem jau šķiet kā norma. Labi, erotiskās fantāzijas... Bet kādēļ ar tām ir jāaizvaino mīļotais cilvēks, it kā tas sekss un izvirtību apmierināšana būtu primārais starp diviem mīlošajiem. Uzskatu, ka seksuālās fantāzijas nav kaitīgas līdz brīdim, kamēr tajās ietveram savu mīļoto. Tiklīdz tur jau ir kāda cita persona, tas vairs nav radoši, bet destruktīvi.
08.07.2013 10:04 |
 
Reitings 187
Reģ: 11.05.2013
Meitenes vietā priecātos, ka puisis viņai uzticas un seksu trijatā piedāvā atklāti nevis meklē 2 citus zaķus. Arī man savulaik attiecību sākumā, jaunības naivumā, nesamaitātībā tas likās pilnīgs vājprāts-ņemt vēl kādu meiteni mūsu gultā, bet vēlāk jau pati to sāku gribēt un to izdarījām.
08.07.2013 00:09 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
noteikti,centīšos arī tikt pie kādiem snapšotiem :D
08.07.2013 00:07 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Nazi, pēc tam gaidu ziņojumu par panākumiem :D
08.07.2013 00:01 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
ok,rītā dodos pirkt strap on un dupsēt džekus :D
07.07.2013 23:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Lancaster protams, ir taadi, bet ne jau kaudzeem! Sado-mazo, paargjeerbshanaas un svingeri tomeer ir populaaraaki.
07.07.2013 23:50 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
tiešām domājat, ka uz pasaules nav neviena vīrieša, kurš gribētu, lai meitene viņu paņem? :) mēš taču te esam 7 miljardi gabalu ar savām fantāzijām, domāju ir vismaz 100 k, kas par to sapņo :D
07.07.2013 23:46 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
hahaha gribētu satikt dzīvē čali,kurš nav gejs un piekristu,ka čikse viņu izdupsē ar mākslīgo pimpi


nju ko ieliec sludinājumu un redzēsi cik daudz negeji pieteiksies :D
Geji vairākums gadījumos neveido attiecības ar sievietēm. Tāpēc tie kas piekopj strap on ir bisex un hetero virieši.
07.07.2013 23:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jaani, un tu kaa to zini? Esmu dzekus dzirdeejusi ntaas reizes apspriezjot seksa teemu, bet ne reizi nav dzirdeets - man kaifu sagaadaa, ja mani panjem priekshaa.
07.07.2013 23:44 |
 
Reitings 26
Reģ: 14.05.2012
hahaha gribētu satikt dzīvē čali,kurš nav gejs un piekristu,ka čikse viņu izdupsē ar mākslīgo pimpi


Ar tik aizspriedumainu attieksmi arī nesatiksi!:) Pamēģini ielikt sludinājumu, ka piedāvā! Tev mails kūpēs!
07.07.2013 23:41 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
esmu varbut vecmodiga vai naiva, bet domaju, ka sis paris nav viens otram piemeroti, jo gluzi vienkarsi cilveki, kuri mil viens otru nedalas. bet tas jau tikai manas domas, jo uz pasaules ir daudz divainisu.
07.07.2013 23:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits