Jautā Čalis.

 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Pačaloju skype ar vienu vecu "virtualo"draugu vēl no oho.lv laikiem, kurš sāka sūdzēties par savām attiecībām,kopā jau 5 gadus,esot uzticīgs,mīl,bet vēlas seksu trijātā,meitene pilnīgi un galīgi pret,kautgan esot kādā sarunā atklājusi,ka pati vēlētos ar 2 džekiem,bet nedarīs to tikai tapēc,ka tad būs "parādā" viņam ar 2 meitenēm.
Čalis izmisumā,neapmierina,ka viņa fantāzijas tiek sagrautas,laiks iet un sāk zust cerība ka šamējā tomēr atvērsies kautkam jaunam.
Prasija manu viedokli - vai tā ir tikai greizsirdība vai varbūt viņš viņai nav īstais,jo ja uzticētos un būtu īstais tad pēc 5 kopdzīves gadiem nevajadzētu būt problēmu apspriest vismaz tādas fantāzijas,bet viņa nevēlas pat īsti ielaisties sarunās.
Izteicu jau savu viedokli,ka ja pa šiem gadiem nekas nebija tad noteikti arī nebūs,jo nevarētu teikt,ka meitene ir vēl maziņa,itkā nobriedis pāris,vairāk izskatās pēc reālas saderības problēmas,viņa neuzticas viņam,baidās un ja pēc 5 gadi tādas problēmas tad nu nezinu vai tur kas mainīsies.bet beigās manējais viedoklis, neesot labs jo pārāk labi viņu zinot :D
teicu,ka pajautāšu citām,kas kurai sakāms šajā sakarā.
07.07.2013 17:48 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
ervin, man vispār ir stipras aizdomas, ka meitene par 2 vīrieši + viņa variantu ieminējās tikai tāpēc, lai mazliet atvēsinātu iekarsušo vīrieti. Nu, te tiešām ir runa par konkrētu situāciju, kad vīrietis grib, bet sieviete negrib īstenot vienu konkrētu fantāziju. Tur nav ko diskutēt par to, ka daudzi pāri to piekopj. Šajā gadījumā ir konkrēts pāris un konkrēta fantāzija, par kuru domas dalās - normālās attiecībās neviens nespiež otru darīt to, ko viņš/viņa negrib.
07.07.2013 23:16 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
hahaha :D :D :D gribētu satikt dzīvē čali,kurš nav gejs un piekristu,ka čikse viņu izdupsē ar mākslīgo pimpi :D :D :D :D
07.07.2013 23:06 |
 
Reitings 26
Reģ: 14.05.2012
Viņš taču arī neparakstītos, piemēram, uz izklaidēm ar strap-on, ja meitene pēkšņi nāktu klajā ar paziņojumu, ka jau ilgi par to sapņo


Kāpēc tāda pārliecība? It kā visi džeki ir totāli egoisti, kuriem tik vien rūp kā īsenot savas fantāzijas un par meiteni nospļauties!
07.07.2013 23:04 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Nazic cik es sapratu tad nav gluži tā ka nepiekrīt seksam triatā tik negrib divas meitenes bet puišus. tākā visas iespējas un domas mainās
07.07.2013 22:55 |
 
Reitings 26
Reģ: 14.05.2012
Varbūt, ka meitene kļūtu atvērtāka, ja džeks piedāvātu realizēt viņas fantāziju pa seksiņu trijatā ar diviem vīriešiem bez jebkādiem nosacījumiem?
07.07.2013 22:55 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Lielais O nav te daudzām, jo izskatās ka pat nezin kas ir priekšpēle un vienīgā poza ir misionāru orālais seks liekas pretīgs, kaut kādas seksa rotaļietas ar lieto tikai izvirtuļi. Cer uz kaut kādu princi baltā zirgā kuram lielais loceklis, bet realitātē dabū tik paberzēties un pēcāk nāk šeit gausties:
Sveicinātas meitenes vakar man uz vēdera veča sperma uzpilēja ko nu? Vai būšu stāvoklī, bet es tak tūlītās ar veļas ziepēm spermu izberzu a varbūt aizčāpot uz aptieku un nopirkt AK pagājušo mēnes man bija līdzīgā situācija. Man palīdzēja AK
07.07.2013 22:51 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
ervīn,seksam trijatā nav ne vainas,ja to vēlas visi,kas tajā ir iesaistīti,bet jāatceras,ka ne visi to labprāt vēlētos darīt esot attiecībās. Man nav nekas pret to,bet ja man būtu puisis,es nevēlētos viņu dalīt ar citu vāveri.
07.07.2013 22:47 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ervin, lasītprasmi vajag attīstīt. Te nav runa par seksu trijatā kā tādu, bet par to, ka sieviete nevēlas seksu trijatā, kamēr vīrietis viņai to uzspiež.
07.07.2013 22:40 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Svētules ejat uzpīpēt kāsi labāk (pēc vienas citas diskusijas šī nodarbe starp cosmo svētulēm ir populāra)
Nesaskatu neko nosodāmu vai sliktu seksam trijatā. Arī nopietnās attiecībās, jo daudzi cilvēki kas ir precējušies regulāri apmeklē svingeru pasākumus, un mīl viens otru arī pēc šiem pasākumiem.

Nevajag ar nagiem saskrāpēt ānusu un vajag izmantot pareizā izmēra vibratoru, nevis 8 cm diametra dido :D Tad būs patīkami. Viriešiem ar nevajg bīties no anālā, jo prostatas orgasms ir daudz spēcīgāks. Protams to nevajag darīt 3 reizes dienā :D
07.07.2013 22:38 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Gribu redzēt, ka mans draugs viņu apmierina tik ļoti ka mani (secinot pēc dažām diskusijām, daudzām nav bijis lielais O) , un tas čalis ir mans...

Un pēc tam, iespējams, vairs nebūs tavs. :D
07.07.2013 22:22 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2013
Man gan jau ilgi gribas trijatā, turklāt ar sievieti. Gribu redzēt, ka mans draugs viņu apmierina tik ļoti ka mani (secinot pēc dažām diskusijām, daudzām nav bijis lielais O) , un tas čalis ir mans... :D
07.07.2013 22:21 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
Ja meitenei tas nav pieņemami, tad nav, vīrietim tas jāņem vērā. Viņš taču arī neparakstītos, piemēram, uz izklaidēm ar strap-on, ja meitene pēkšņi nāktu klajā ar paziņojumu, ka jau ilgi par to sapņo?

es arī pilnībā piekrītu!
starp citu, kad mans draugs arī čīkstēja, ka grib pamēģināt anālo seksu, es arī pamēģināju to variantu, ko viena meitene te rakstīja - teicu, ka piekritīšu tikai tad, kad viņš būs "izbaudījis" šo prieku, un nu jau 2 gadus nav ne vārdu minējis par anālo seksu :D
07.07.2013 22:00 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Ja meitenei tas nav pieņemami, tad nav, vīrietim tas jāņem vērā. Viņš taču arī neparakstītos, piemēram, uz izklaidēm ar strap-on, ja meitene pēkšņi nāktu klajā ar paziņojumu, ka jau ilgi par to sapņo?

+++++++ lielisks piemērs, autorei derētu pajautāt savam virtuālajam draugam, vai viņš piekristu, bet ja nē, tad kapēc? - viņi taču ir kopā jau 5 gadus, kas viņš nav galīgi viņai atvēries emocionāli un neuzticas? Kāds tam vispār sakars ar to, cik gadus viņi ir kopa? Ir kaut kur rakstīts, ka ja pēc 5ciem gadiem meitene nevēlas seksu trijatā, tad ar viņu kaut kas nav kārtībā? Džeks ir vienkārši egoists, kurš ir gatavs apvainot savu meiteni, jo viņa vienkārši nevēlas izpildīt viņa fantāziju.
07.07.2013 21:47 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
Es arī negribētu redzēt, ka mans puisis nodarbojas ar seksu ar citu. Esmu parāk egoistiska un man or zems pašvērtējums. Pēc tam pilnīgi nevarēru atslabināties ar to puisi, jo man liktos, ka es viņu neuzbudinu


kāds sakars ar zemu pašvērtējumu? tas ir tikai normāli,ka cilvēks to ja nevēlas, tad arī nedara. par pašvērtējumu varētu runāt, ja darītu ar nepazīstamiem cilvēkiem un tad to nevarētu...

es pati nemūžam tam nepiekristu. nekādā variantā. esam ar draugu par to runājuši, nevis tāpēc,ka kādam to gribētos, bet tāpat vien intereses pēc pārspriedām kā tas varētu būt. un abi nonācām pie slēdziena, ka nespētu to izdarīt, jo uzskatam,ka tas ietekmētu attiecības
07.07.2013 20:45 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Es arī negribētu redzēt, ka mans puisis nodarbojas ar seksu ar citu. Esmu parāk egoistiska un man or zems pašvērtējums. Pēc tam pilnīgi nevarēru atslabināties ar to puisi, jo man liktos, ka es viņu neuzbudinu
07.07.2013 20:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Dazaam fantaazijaam nav lemts piepildiities un dazas arii nav jaapiepilda. Kaa viena buus izpildiita, taa naaksies mekleet jaunu vietaa, lai aizpildiitu nishu un tas buus kaut kas trakaaks par seksu trijataa. Ja miiljotaa nav veersta uz seksuaalajiem eksperimentiem, tad ir jaaizveelaas - fantaaziju realizeeshana vai attieciibas. Ja fantaazijas ir svariigaakas, tad lai meklee kaadu biseksuaalu svingeri un dziivo laimiigs.
Katraa zinjaa tas noteikti nav atkariigs no taa, cik meitene uzticaas viirietim un kaadas ir vinju attieciibas. Ir lietas, kas dazos cilveekos rada seksuaalo veelmi un ir lietas, kas to pavisam nodzen. Ja sievietei iedomaajoties citu sievieti gultaa ar vinjas viirieti, alinja paliek sausa kaa tuksnesis, tad taa ir tikai un vieniigi vinjas seksuaalaa gaume un taa paliks taada pati gan ideaalaas attieciibaas, gan vienas nakts sakaraa.
07.07.2013 20:26 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Čalis izmisumā,neapmierina,ka viņa fantāzijas tiek sagrautas,laiks iet un sāk zust cerība ka šamējā tomēr atvērsies kautkam jaunam.


Ar šo arī viss tiek pateikts. Čalis ir izmisumā, jo sieviete nepiekāpjas un netiek apmierināta puiša iegribas/fantāzija, un jo tālāk laiks iet, jo viņš to skaidrāk apzinās, ka tas nenotiks . Domāju, ka čalis ir diezgan egoistisks. Lai notiktu kaut kas jauns nav jāpārguļ čalim ar divām sievietēm un viņa draudzenei uz to nebūtu jānoskatās ir taču daudz citu variantu ko darīt, lai būtu kāds jaunums gultā.
Domāju, ka čalim var pajautāt vai viņš būtu ar mieru, ka kāds čalis ņem priekšā viņa draudzeni un viņš skatās, domāju, ka vairums puišu nebūtu ar mieru šādam gājienam.
Tas, ka par to tiek fantazēts nenozīmē, ka to grasās arī realizēt.
Un , kas zin, varbūt puiša draudzenei ir vēl trakākas fantāzijas tikai viņa negrib tās atklāt.
07.07.2013 19:26 |
 
Reitings 11
Reģ: 07.07.2013
Ja vajag vēl trešo, tad kaut kas ar attiecībām to divu cilvēku starpā nav kārtībā.
07.07.2013 19:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Šodien man šķistu nepieņemami pieskarties citam vīrietim (kas nav mans puisis).. un otrādi.. ka viņš pieskaras citai..
Tāpēc šī fantāzija šķiet mazliet sick... varbut starp viņiem nav true love..
07.07.2013 19:22 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Kaut kāds sviests,pričom tur briedums vai emocionālā nesaderība ja viens no pāra negrib dalīt otra ģenitālijas ar trešo?????
Ja zinātu,ka mans čalis ar saviem draugiem(vienalga sievietēm vai vīriešiem)sauc mani par nenobriedušu tāpēc,ka negribu,lai viņš savu mantu sprauž citā vāverē un citi vēl piekrīt,nopietni pārdomātu vai man tādas attiecības ir vajadzīgas.
07.07.2013 19:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits