Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko tavs puisis tev dod?

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Iespēja palielīt savus puišus :)

Bet, jā, jautājums ir tāds, ko jums dod jūsu vīrietis? Vairāk tieši praktiski un materiāli.

Vienai manai draudzenei, piemēram, viņējais daudz dod, apmaksā visu dzīvi viņai, pērk dāvanas visu laiku, rotas, drēbes, ved celojumos, dod auto, vadā pa restorāniem utt.

Man, piemēram, no tā nekā nav. Es pati pelnu un esam ar draugu līdzvērtīgi, tāpēc kopā visu to darām, dalāmies, tērējam naudu. Sanāk, ka nekas tāds īpaši man vairāk netiek dots. Nav ne randiņu, ne dāvanu, nekādas īpašas lutināšanas.
Bet es tāpat esmu laimīga ar viņu ;) Bet atzīšos, ka gribētos...

Kā ir jums?
03.07.2013 15:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Atceros ko man reiz viens vīrietis teica. Ir sievietes kuru dēļ vīrietis ir gatavs uz visu, ir sievietes kuru dēļ pat censties negribas. Un ne vienmēr gadās, ka attiecības iveidojas ar to pirmo variantu.
05.07.2013 19:07 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vienai manai draudzenei, piemēram, viņējais daudz dod, apmaksā visu dzīvi viņai, pērk dāvanas visu laiku, rotas, drēbes, ved celojumos, dod auto, vadā pa restorāniem utt. Mani dzīve izmācīja nesalīdzināt un klusi necerēt, ka velētos kautko kas ir otram. Tev var nebūt ne jausmas kā viss ir patiesībā aiz aizvērtām durvīm.
05.07.2013 19:00 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Visu ko gribu un visu ko man vajag...diemžēl tas nav abpusēji...šajā brīdī.
05.07.2013 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Bet interesanti, ka citai tiek vairāk, bet citai mazāk
To sauc par skaudību, labāk dzīvot un tiekties pēc savām vēlmēm, pašrealizēties nekā sēdēt forumā un skaudīgai būt.
05.07.2013 16:31 |
 
Reitings 460
Reģ: 17.08.2010
Emocījas un mīlestība, nevis dāvanas un nauda, dzīvojam kopā, maks kopīgs un zinu, ka sev gribu pelnīt pati, man nepatiktu, ja mani uzturētu. Darbi ir lielākais mīlestības pierādījums un man arī izbaruciens ar riteņiem pēc smagas darba dienas šķiet, kas romantisks un mīļš.. :)
04.07.2013 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
izlasot šo diskusiju un salīdzinot ar to, ko dabuj citas, man dod apaļu Neko :D

Ponija, ko tu te ņemies sūti viņu ellē ratā un atrod sev normālu veci!


tieši tā :)
04.07.2013 15:23 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Tieku apčubināta, samīļota, draugs vienmēr atrod laiku man, pat teiktu, ka kopā pavadām ļoti daudz brīvā laika :)
Runājot par materiālām vērtībām, tad pagaidām maksājam par visu līdzvērtīgi(dzīvoklis, pārtika), izklaidējoties reizēm uzsaucu es, tomēr biežāk viņš :) Dāvanas? Saņemu katru mēnesi, tas priecē, ka vīrietis atlicina naudiņu, lai iepriecinātu mani :) Viņu visbiežāk es iepriecinu ar gastronomiskajām izvirtībām :))
Runājot par nākotni, tad jāsaka, ka savā vīrietī es saskatu potenciālu, jo ar katru gadu viņš paceļās arvien augstāk un augstāk, un tā ir vēl viena īpašība, kas liek mīlēt vairāk.
Nevēlētos vīrieti, kas necenšās, lai veidotu ģimeni, veidotu ģimenes ligzdiņu, neiepriecinātu savu sievieti ar kādu dāvanu. Maza daļa manī ir materiāliste un man ir svarīgi censties labākas nākotnes vārdā un blakus vēlos arī tādu vīrieti! :)
04.07.2013 14:39 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Tagad izlasīju visu diskusiju un zini, ne visi tie kas dod mantisko saka, ka mīl un naktī var ieritināties azotē.
Mans ex beigās reti teica, ka mīl, pat pacēla roku. Bučas, samīļošanas, cieša gulēšana kopā- aizmirsti! Dāvanas gan pirka. Ō jā. Bet ar to ir par maz. Diemžēl.
Tev tādas attiecības vajag?
Nekad nesapratīšu tās sievietes, kas dzenoties pakaļ kkam ekstra, sačakarē normālus čaļus.
Un tad normālām meitenēm viņi ir jāatgriež dzīvē.
Es piekrītu, ka vīrietim ir jābūt galvenajam pelnītājam, bet nevajag jau pārspīlēt...
04.07.2013 14:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nav nekas ekskluzīvs man no mīļotā, un viņam ar no manis nē jo nevaram tādu dzīvi vienkārši atļauties. Bet man ar neko vairāk par gardu ledeni un buču uz vaiga ar nemaz nevajag :D
04.07.2013 13:51 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Es savai sievietei, kā jau visi vīrieši, dodu dzīves jēgu. Bez mums jūs neesat nekas, bez mums jūsu eksistence ir apšaubāma.
04.07.2013 12:25 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Tāpēc, ka te var tikai kaut ko negatīvu un nenopietnu iekomentēt .. jātaisa bez maz vai cits profils .. :D Tad varētu izpausties par to, ko es "dodu" savai sievietei :D Trollolooo ..

Nu labi, var arī nopietni kaut ko uzrakstīt .. bet nav garīgā .. :D
04.07.2013 12:19 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Bet j nav ne perfekta saskaņa bez neviena konflikta, ne arī perfekts materiālais stāvoklis, nu viss ir tā viduvēji?

Nevaru saprast, vai tu tā nopietni to visu domā vai troļļo. Jo es pat neatceros konkrētus komentārus vai situācijas, bet man tava dzeltenrozā ponija bilde asociējas ar to, ka šī meitene noteikti būs neapmierināta ar savu draugu vai savu kāzu norisi. Ja tik ļoti viss neapmierina, tad jāšķiras.
04.07.2013 11:59 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ponija, ko tu te ņemies :D sūti viņu ellē ratā un atrod sev normālu veci!
04.07.2013 11:58 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Bet j nav ne perfekta saskaņa bez neviena konflikta, ne arī perfekts materiālais stāvoklis, nu viss ir tā viduvēji?
04.07.2013 11:56 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Man ir bijušas attiecības, kurās nav sirds siltuma, bet ir nauda, dāvanas, izpildītas iegribas.
Kam tādas vajadzīgas? Protams, kādai tādas ir ideālas. Man gan vairāk gribas saskaņu, savstarpēju mīlestību un sapratni.
Man nevajag, lai nopērk jaunu kleitu un tāpēc var braukt nedēļas nogalē dzert ar čomiem, labāk, lai kopā aizejam uz kino vai pastaigā un paskatāmies kādu filmu.
04.07.2013 11:46 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.05.2013
Liene, ir nācies piedot krāpšanu un iespējams, tas ir viens no iemesliem, kāpēc vairs nespēju uzticēties pilnībā. Par to reizi mēs nerunājam. Bet atceroties to laiku, nebija tā, ka uzzināju un piedevu uzreiz- bija iešana projām ar visām mantām, asaras.. Tomēr redzēju, ka ciešu ne tika es, bet arī viņš. Sākumā vīrietis lūdzās manu piedošanu visos iespējamajos veidos, bet es biju lepna. Vēlāk, kad saprata, ka tiešām neatgriezīšos, nodevās pilnīgai dzeršanai un bizness gāja pa burbuli, darbiniekiem nemaksāja algas, aii bija briesmīgs periods. Bet uzkatu, ka šis pārbaudījums mūsu attiecības padarīja tikai stiprākas :(... Arī vīrietis zin, ka 2ra reize var būt liktenīgā.
04.07.2013 11:42 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Pfff, feministes salasījušās - neprasi neko, raujies vien pati
Piekrītu Alinai. Kas tas par mīlošu vīrieti, kurš neattīstās, necenšas uzturēt ģimeni pilnībā? Neuzskatu, ka visam jānāk uzreiz un viegli, taču tādam mērķim un tieksmei jābūt. Vispār jau tas ļaiku laikos bijis vīrieša pienākums - rūpēties par ģimenes labklājību. Galu galā, ko gan citu viņiem vēl darīt? Degradēties uz dīvāna?
Sieviete, savukārt, ir tā, kura atbild par emocionālo fonu attiecībās, nomierina, uzmundrina, mīl, rūpējas, dāvā mieru un sirds siltumu, jā - arī bērnus.
Tieši tas arī ir egoisms - esmu tāds, kāds esmu, ja nepatīk - ej prom. Mīloši cilvēki vienmēr būs gatavi pielāgoties viens otram, censties rast un dot to labāko.

Aha, tikai tad, kad sievieti darbā nepaņem, jo viņai ir mazi bērni vai kā tamlīdzīgi, tad sabiedrība kliedz, ka dzimuma diskriminācija. Bet attiecībās, protams, skaistāk ir ielīst atpakaļ akmens laikmetā.
04.07.2013 11:32 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Miguela Tev ir sekla domāšana. Man, piemēram, netraucētu, ja Anne bieži pieminētu vīru. Mani iedvesmo skaistas attiecības un saticība, man ir radies iespaids, ka Anne ir gandrīz kā perfektā sieva un tas iedvesmo nākotnē arī pašai par tādu kļūt:)

Manējais nepelna daudz, strādā, studē, viņam ir tikai 21 gads. Par kādiem tūkstošiem algā var būt runa studentam? Protams, viņš ir sapratis manus mājienus un piekrīt tam, ka tuvākajā nākotnē pēc studiju beigšanas viņam ir jāiekārtojas daudz apmaksātākā darbā. Paralēli viņš pirms pāris mēnešiem ir sācis savu nelielo biznesu. Zinu, viņam viss izdosies:)
Ko viņš man dod? Daudz pieredzes, zināšanas, atbalsta, arī materiāli nopērk gan dāvanas, gan, ejot kaut kur, izmaksā, lai gan pati pelnu daudz vairāk.
Situāciju, kāda ir Alīnai, negribētu, bet nenosodu to. Protams, ir patīkami, ja vīrietis par visu maksā, bet tā kā viņa pieminēja, ka ir piedevusi krāpšanu.... Nē, esmu dzīvē pārliecinājusies, ka vīrietis, kurš piekrāpis, krāps otrreiz..agrāk vai vēlāk... Ar nekādiem labumiem vai naudu nespētu to piedot:)
04.07.2013 11:30 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
^^ pastāsti, lūdzu, savu nostāju. vai vismaz nokomentē manu situāciju, lai zinu no vīrieša viedokļa, vai ar manējo viss ir ok ;)
04.07.2013 11:27 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Ui kā nagi niez šo diskusiju kārtīgi notroļļot .. bet es to nedarīšu


why not? :D
04.07.2013 11:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits