Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāda jēga precēties ?

 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Pēc statistikas datiem Latvijā vienā 2011.g 6 mēnešos bija noslēgtas 2355 laulības. Un 2012.g 6 mēnešos 3174 laulības šķiršanas lietas.

Ārzemēs 50% laulību, tiek šķirtas jau pirmajos 5 gados. Tad rodas jautājums kādēļ vispār precēties, ja agri vai vēlu visticamāk šķirsies.

Tāpat ar laiku viens otram piegriežas seks kļūst par rutīnu, un gadiem ejot domā, kā tikt prom vienam no otra.

Un kur nu bez teiciena ka sieva domā ka vīrs mainīsies, bet viņš nemainās un vīrs domā ka sieva nemainīsies un viņa mainās, arī raksturā !

Tad nu spriežot pēc visa precēšanās ir laika šķiešana ! Turklāt tas ir tikai papīrs, tas nepasargā no tā ka partneris varētu krāpt, un līdz nāve mūs šķirs jāaizvieto ar līdz garlaicība mūs šķirs !

Kādas ir jūsu domas ?
06.04.2013 12:16 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, par to arābu labsirdīgumu, perfektumu nespēju objektīvi un 100 % pārliecinoši spriest viena iemesla dēļ, par ko negribas šeit publiski runāt. Bet vismaz droši varu teikt, ka izglītotie arābi nav ne ar ko sliktāki par mums, mēnesi tomēr esmu dzīvojusi arī musulmanis+kristiete ģimenē
__________________________________________________
Jā, tādi paši cilvēki, kā citi. Ja gribi kaut ko plaši nepublicējamu teikt, vari nekautrēties un uzrakstīt vestuli. Nekožu. Cenšos arī pareizi saprast.
11.04.2013 22:47 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns un Karinjo, ko jūs domājāt ar to, ka visi arābi nav musulmaņi..? Piemēram, ja arābs ievēro ramadānu, skaita lūgšanas tam paredzētajā laikā, bet dzer un m*ukojas, viņš neskaitas musulmanis? Man vienkārši interesanti
________________________________________
Arābi mēdz būt arī kristieši, zoroastristi, utt. Mumulmanis skaitās tas, kurš nav paveicis ko tādu, kas izved no ticības. Tam arābam ir jāsaprot, ka, ja viņš ir lietojis alkoholu, tad 40 dienas pēc tam viņā Dievs no viņa lūgšanas nepieņem, tā kā ar galvu pret zemi sisties nav vērts. Par m*ukošanos nezinu, bet katrā ziņā tas, kurš tās visas lietas dara, nekādā ziņā neskaitīsies LABS musulmanis. Un tas, kurš dzer un m*ukojas, parasti arī nelūdzas un gavēni arī neievēro. Ja nu ne uzreiz, tad - ar laiku - noteikti. Formāli gan viņš skaitās musulmanis, bet viņš ļoti daudz ko pārkāpj, piemēram, prasību, lai musulmanis rādītu labu piemēru citiem.
11.04.2013 22:45 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Melns, par to arābu labsirdīgumu, perfektumu nespēju objektīvi un 100 % pārliecinoši spriest viena iemesla dēļ, par ko negribas šeit publiski runāt. Bet vismaz droši varu teikt, ka izglītotie arābi nav ne ar ko sliktāki par mums, mēnesi tomēr esmu dzīvojusi arī musulmanis+kristiete ģimenē :)
11.04.2013 05:26 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Melns un Karinjo, ko jūs domājāt ar to, ka visi arābi nav musulmaņi..? Piemēram, ja arābs ievēro ramadānu, skaita lūgšanas tam paredzētajā laikā, bet dzer un m*ukojas, viņš neskaitas musulmanis? Man vienkārši interesanti :)
11.04.2013 05:16 |
 
Reitings 10
Reģ: 10.04.2013
Es pelnu naudu šeit - http://www.moneystrategy.info/zavrani/, iesaku arī Tev, tas nav grūti un ir diezgan ienesīgi ;)
10.04.2013 23:51 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Bet nav jau izslēgts, ka mānās, jo nu tik ideālus cilvēkus kā arābus neatrast- nevienas sliktas īpašības, reliģija arī racionāla utt.
_________________________________________________
Freijace, Tu esi tik labās domās par viņiem? Patiesību sakot, tos dažus, kurus pazīstu arī ir tādi, kaut latvieši tādi būtu!
10.04.2013 20:08 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nu bet tač arābs nenozīmē uzreiz to pašu, ko musulmanis. Nosmaidīju par patieso Melns izbrīnu - ala - oo, patiesi, dzīvu arābu esi satikusi, bail nebija? Un tas ir novērojams lielākajā daļā latviešu vīriešu īpaši šajā vecuma kategorijā... Kaut gan saprotu - grūti spriest par to, ko esi vien lasījis. Pasaule ir daudz elastīgāka realitātē.
__________________________________________
Karinjo! Kļūdies. Lai kontaktētu ar arābiem, nav noteikti jāizbrauc pat no Rīgas. Kā Tu domā, kāpēc es te uzdodos par zinātāju? Tāpēc, ka esmu ar dažiem, kurus pazīstu, par ļoti daudziem viņu reliģijas un dzīvesveida jautājumiem runājis. Vienkāŗši - mani interesē. Es nezināju, ka freijace ir Francijā, tāpēc arī izbrīns. Un vēl - tāpēc ka viena daļa foruma meiteņu un latviešu meiteņu vispār no tādiem labāk turas pa gabalu, nemaz jau par jautājumu uzdošanu nerunājot. Jā, Tev taisnība, ne visi arābi ir musulmaņi un daudz ir arī tādu, kuri par tādiem uzdodas, bet neko no obligātās reliģiskās prakses nepilda - dzer, m*ukojas, utt.
10.04.2013 19:55 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Karinjo, ne gluži tik traki biju domājusi :) Es zinu, kā viņiem sāp mediju, valdību uzspiestais viedoklis kā par ienaidniekiem, teroristiem un, ka daudzi tam arī tic. Es arī ticēju tam, ko redzēju medijos, kamēr nebiju dzīvē satikusi un tagad zinu, ka izglītoto musulmaņu sievām nemaz tik grūta dzīve nav- ne lakati, parpalas līdz zemei, ticība nav jāmaina utt, ja sieviete to nevēlas. Bez tam tajā pašā Sīrijā ir viens no augstākajiem sieviešu plastikās operācijas procentiem un tas skaistums jau sen nav jāslēpj garajos kankaros. Bet dažreiz satiktie arābi pārspīlē, sakot, ka ''es nedrīkstu nevienam atteikt palīdzību, atteikties kādam atbildēt utt, savādāk pēc korāna likumiem nonākšu ellē''. Par to man tāda neticība mazliet, bet es to neapgalvoju, jo neesmu lasījusi avotu :)
10.04.2013 18:27 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Es iedomājos, cik patiesībā ir aizvainojoši tīri cilvēcīgi ik uz soļa dzirdēt visus šos - vai tiešām jums ir daudz sievu, esmu dzirdējusi - ka sievieti turat būrī vien ēst gatavošanai un jūs visi esat slēptie teroristi, kas to vien sapņo kā noslaktēt pēc iespējas vairak ebreju utml. Tas, apmēram, kā Tev freijace jautātu - vai tiešām latviešu sievietes ir vieglas uzvedības, vai tiešā latviešiu vīrieši ir skaudīgi, neaptēsti slinķi utjpr. Un kāds no tā ieguvums? Tāpat redz, netici, ka gan jau melojot.
10.04.2013 18:16 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Karinjo, man liekas, ka par dzīvu arābu bija sarkasms :D
10.04.2013 18:10 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Tas man arī palīdz viņus labāk izzināt- dzirdu kādu Eiropieti sakām šo vai to, tad arī pašiem uzjautāju vai tā tiešām ir. Bet nav jau izslēgts, ka mānās, jo nu tik ideālus cilvēkus kā arābus neatrast- nevienas sliktas īpašības, reliģija arī racionāla utt.
10.04.2013 18:08 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nu bet tač arābs nenozīmē uzreiz to pašu, ko musulmanis. Nosmaidīju par patieso Melns izbrīnu - ala - oo, patiesi, dzīvu arābu esi satikusi, bail nebija? :D Un tas ir novērojams lielākajā daļā latviešu vīriešu īpaši šajā vecuma kategorijā... Kaut gan saprotu - grūti spriest par to, ko esi vien lasījis. Pasaule ir daudz elastīgāka realitātē.
10.04.2013 18:08 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Melns, dzīvojot Francijā nekas cits neatliek, kā ar arābiem draudzēties. Kā arī tu bieži vien viņu kultūru piemini, ka man palika interesanti vai tiešām tā viss ir, jo pati no tā pilnīgi neko nezinu, neesmu lasījusi ne korānu, ne ko citu saistītu ar musulmaņu pasauli, tāpēc atliek vien jautāt dzīvam piemēram ;)
10.04.2013 18:02 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, par to daudzsievību- papasīju arābam un viņš šo neatbalsta, sakot, ka šis modelis jau ir ļoti novecojis un nav vairs tik aktuāls pat arābu pasaulē. Kā arī viņa tēvs ir ļoti bagāts, bet vienalga sieva ir palikusi viena un tā pati.
___________________________________________
Ooooo! Tev ir tā brīvi pieejams arābs? Esmu izbrīnīts! Jeb kārtējās sieviešu viltības, bet nekāda arāba nav?
Ja nopietni, tad, ja viņš ir musulmanis sunnīts, tad viņiem Korānā ir rakstīts apmēram tā: "Jūs varat ņemt divas, trīs un četras, bet, ja jūs nespējat būt TAISNĪGI PRET VISĀM, tad - tikai viena!"
10.04.2013 17:50 |
 
Reitings 11
Reģ: 10.04.2013
Es pelnu naudu šeit - http://www.moneystrategy.info/zavrani/, iesaku arī Tev, tas nav grūti un ir diezgan ienesīgi ;)
10.04.2013 16:47 |
 
Reitings 147
Reģ: 10.04.2013
Nu mes ar viru apprecejamies un mums ar katru gadu ar vien labak un labak...milestiba aug vienam pret otru,rutina nav nekada,vienmer kopa jautri un labi,mums ir ari bernini divi(viens mans)un kopiga meitina,un pat tas mus satuvina vel vairak...esmu lasijusi,ka daudziem pariem pec bernina piedzimsanas viss juk un bruk,vai ari pec laulibam sak viss mainities uz ne to labako pusi,bet ta tacu nav visiem...:)
Es uzskatu,ja mil viens otru,tad ir japrecas,tas tak ir tik skaisti un burvigi!
Dzivojam vienu reizi tacu!
10.04.2013 14:23 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Melns, par to daudzsievību- papasīju arābam un viņš šo neatbalsta, sakot, ka šis modelis jau ir ļoti novecojis un nav vairs tik aktuāls pat arābu pasaulē. Kā arī viņa tēvs ir ļoti bagāts, bet vienalga sieva ir palikusi viena un tā pati.
10.04.2013 13:01 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns te daudz ko stāsta ar tādu pārliecību Es tomēr domāju, ka problēma nav oficiālā daudzsievībā, bet tajā, ka vīrietim nekad nav gana ar iegūto. To es domāju tādā veidā, ka arī ar 10 sievām vidusmēra vīrieša galva tāpat skatītos pa kreisi.
__________________________________________
Pasarg' Dievs, uzturēt desmit ģimenes!
Melns varbūt arī nestāsta ar pilnīgu pārliecību, bet viņš saprot, ka eksistē problēma, kura kādreiz ir arī jārisina. Melns paskatās ārā pa logu - plašajā pasaulē, lai saprastu, kā šo problēmu risina tie, kuriem tā nav tik asa vai neeksistē vispār. Un Melns tikai piedāvā variantu pat, bez īpašas attieksmes pret to.
10.04.2013 11:54 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Viirieshiem poligaamija arii ir biistama, ja kas. Poligaamijas piekopeeji dziivo kudi iisaakas dziives, jo visas liidz galam neapmierinaataas sievietes vinjus noknaabaa. Visilgaakais muuzja ilgums ir tieshi monogaamiem, preceetiem viirieshiem.

Shitaa statistika ir zinaatniski pieraadiita
__________________________________________
Nu, lai tā būtu. lai gan mūsdienās ir pietiekami daudz arī tādu zinātnieku, kuri darbojas pēc principa "Kurš maksā, tas pasūta mūziku ... Nē - pētījumu rezultātus." Man tikai nav skaidrs, kā tie zinātnieki noteica, kurš ir ticis noknābāts un kurš miris dabiskā nāvē :-)?
10.04.2013 11:48 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Ak, šitā... :D Nu, paldies Noslēpumainā! Neko vairāk laikam arī nebiju gaidījusi.
10.04.2013 11:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits