Kāda jēga precēties ?

 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Pēc statistikas datiem Latvijā vienā 2011.g 6 mēnešos bija noslēgtas 2355 laulības. Un 2012.g 6 mēnešos 3174 laulības šķiršanas lietas.

Ārzemēs 50% laulību, tiek šķirtas jau pirmajos 5 gados. Tad rodas jautājums kādēļ vispār precēties, ja agri vai vēlu visticamāk šķirsies.

Tāpat ar laiku viens otram piegriežas seks kļūst par rutīnu, un gadiem ejot domā, kā tikt prom vienam no otra.

Un kur nu bez teiciena ka sieva domā ka vīrs mainīsies, bet viņš nemainās un vīrs domā ka sieva nemainīsies un viņa mainās, arī raksturā !

Tad nu spriežot pēc visa precēšanās ir laika šķiešana ! Turklāt tas ir tikai papīrs, tas nepasargā no tā ka partneris varētu krāpt, un līdz nāve mūs šķirs jāaizvieto ar līdz garlaicība mūs šķirs !

Kādas ir jūsu domas ?
06.04.2013 12:16 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012

Tāpēc ka zinātniski no gēnu inženierijas ir pierādīts, ka gudriem cilvēkiem ir gudri bērni,



bullshits :D:D:D intelekts neiedzimst.
07.04.2013 00:13 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Pat neatkarīgi no vecuma - jūs blakus gribētu gudru, viltīgu sievieti, domāšanā līdzvērtīgu jums?


Tas atkarīgs no pussija cik šis stingrs. :D

Nu lab, bet ja nopietni ja es veidotu ģimeni es labāk ņemtu to gudro, ja pat ir ar spalvainām kājām !


Tāpēc ka zinātniski no gēnu inženierijas ir pierādīts, ka gudriem cilvēkiem ir gudri bērni, tāpēc smadzenes ir ļoti svarīga atribūtika, ja nākotnē grib ģimeni ar gudriem bērniem . Dumjās nepatīk, jo nez kāpēc viņas arī ir pašas indīgākas cik esmu novērojis.
07.04.2013 00:10 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nenoliegšu, ka laikā, kad skatījos TV un rādīja amīšu extrēmās pārvērtības, mani tiešām ieinteresēja tas, ka visām "vecajām", "neglītajām" un visādi citādi "šausmīgajām" sievietēm blakus bija vairāk vai mazāk sakarīgi vīrieši, turklāt parasti ilgstošu attiecību rezultātā. Tātad tur kaut kam ir jābūt :)
07.04.2013 00:10 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Viss. Pietiek emociju. Ja jau esmu sācis vārīt šo putru, tad pats arī to izstrēbšu. Ja es ar savu laulības definīciju vienkāršos vārdos kādu esmu aizskāris, tad par to no visas sirds atvainojos. Es nenorakstu sievietes ne pēc 29, ne pēc 35, un nevajag manā galvā likt domas, kuras es neesmu domājis un manā mutē - vārdus, kurus es neesmu teicis. Jā, runājot par sievietes kapitālu es, iespējams, esmu aizmirsis pierakstīt kaut ko tādu, ko tur redzēt gribēja kāds cits. Ja kādai ir vēlēšānās skart manu laulību, tad varu pateikt, ka ar to viss ir kārtībā, dzīve ar 40 gadus jaunu sievieti man grūtības nerada. Runa bija tikai par to, ka, ja nu es izdarītu to, ko es nekad nedarīšu, - aizietu no viņas, tad viņai sakārtot savu privāto dzīvi būtu trīskārt grūtāk nekā man. Es ceru, ka par šo apgalvojumu strīdu nebūs, ja jūs ne tikai lasāt avīzes un skatāties kino, bet arī redzat, kas notiek aiz loga uz ielas! Un tieši tas bija par pamatu tam, ko es rakstīju par laulību. Laulība ir domāta tam, lai aizstāvētu manas sievas un citu tādu pašu sieviešu intereses pret vīriešu vieglprātību, radot vīrietim neērtības gadījumā, ja viņš kaut ko tādu nolemtu izdarīt. Bez laulības vīrietim ir "brīvība" aiziet jebkurā momentā bez īpašām galvassāpēm. Ja iedziļināsities, tad sapratīsit, ko es gribēju teikt komentārā, kurš izraisīja visu šo jezgu. Talākais ir viens vienīgs pārpratums.
07.04.2013 00:10 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Tas no dabas, būtu tev 20 reiz vairāk testosterona tu arī gribētu visu izdrāzt, kas kustās



zinātnieki reālos pētījumos jau sen noskaidrojuši, ka tam ka večiem gribas drāzties apkārt ir psiholoģisks iemesls nevis testosterona vaina. :) Nav nekāāāāādas korelācijas starp izklaidīgu dzīvesveidu un testosterona daudzumu. Jā, tādi vīrieši ir agresīvāki un biežak iesaistās konfilktos, kaujas, biežāk ir mazāk izglītoti, bet tas neveido viņu dzimumdziņu tāda veidā, ka liek drātēt visu apkārt.
07.04.2013 00:09 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ko netusē šodien ? :D

Katras brīvdienas jau negribas iet izklaidēties :)
07.04.2013 00:07 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Kad cilveki izvēlās dzīves draugu (nevis pliku seksa partneri) skatās nevis uz vecumu, bet uz saderību. Un kad cilvēki kopā sader un mīl tad nekāds neskaistums un vecums to nemaina. To lieliski parāda gadījumi, kad sieviete gūst kādu kroplību, ievainojumu, kļūst par invalīdi, bet vīrs paliek ar viņu un mīl, nodarbojas ar seksu, dzimst bērniņi. :) Tāpat ar vecumu cilvēki nosirmo, uzresnē (vīrieši pat biežāk nekā sievietes zaudē formu, jo tur pat make up un saloni nepalīdzēs :D --- vot ironiski, ne!?) - tādu imeslu dēļ neviens nešķiras :D


Un ja vīriesi vērtētu sievietes pēc izskata, bet sievietes večus pēc maka biezuma tad visi nebagātnieki būtu vientuļi - santehniķus un kravējus neviens neprecētu. Bet kaut kā tā nav
07.04.2013 00:05 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Tas no dabas, būtu tev 20 reiz vairāk testosterona tu arī gribētu visu izdrāzt, kas kustās


Bet kas ir tajā, ka nepietiek ar vienu, kura būtu supergriboša? Un vai gribas izdr*zt visu, kas kustās, vai arī ierobežojums būtu nesmukās (nepārspīlējot), t.i., ar viņām ne? :D
07.04.2013 00:03 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Aj, apnika ar teviim te striideeties. Peedeejo reizi saku - vienaudzi tusee kopaa ar vienaudziem. 20 gadnieki ar 20 gadiigajaam un 30 gadiigie ar 30 gadiigajaam, 40 gadieki ir kopaa ar 40 gadiigajaam. Dazi 20 gadnieki dziivo kopaa ar 20 gadiigajaam, nodarbojaas ar seksu utt, bet neprecaas uzreiz, jo ir citas prioritaates - skola, iekaartoshanaas dziivee utt. Dazu 20 gadnieku attieciibas ir ilgas un peec 10 gadus ilgas kopaa buushanas vinji apprecaas - tad abi ir jau 30 gadnieki. Citiem 20 gadniekiem attieciibas izjuuk, kuras nodibinaatas tai laikaa, kad vinjiem bija 20 gadi. Tad tie pashi 20 gadieki, sasniedzot 30 gadu vecumu, sameklee sava vecuma partneri un ar to apprecaas. Bet reti gadaas, ka 20 gadniece apprecaas ar 40 gadnieku.
07.04.2013 00:01 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Kamēr vīrieši šeit ir pieejami (hi hi), drīkst uzdot vienu jautājumu?! Pat neatkarīgi no vecuma - jūs blakus gribētu gudru, viltīgu sievieti, domāšanā līdzvērtīgu jums?! Jaunu, blondu un pupainu dumiķīti vai tādu pašu pēc izskata gudrinieci? Šī ir jautājuma pirmā daļa, pēc tam paturpināšu, kā es to domāju.
07.04.2013 00:00 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Es skatos no cita punkta - tieši vīrieši ir tie, kuri diezgan atklāti uzstāj pret saistībām, kā arī ar VIENU sievieti


Tas no dabas, būtu tev 20 reiz vairāk testosterona tu arī gribētu visu izdrāzt, kas kustās :D
07.04.2013 00:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kas tev ir tur nesaprotams???? Kad 35 gadiigs viirietis un 35 gadiiga sieviete izdomaa preceeties, domaa, viirietis prec vinju taapeec, ka vinja ir baigi skaistaa un deelj vinjas jaunaas, tvirtaas miesas? Abi ir izseksojushies ar dazaadiem partneriem liidz tam vecumam un izveelaas savu partneri, balstoties uz citaam veertiibaam.
06.04.2013 23:56 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns ne tak. Arii to tu pats nupat izziidi no pirksta. Veelreiz atkaartojos - lielaakaa dalja turaas kopaa ar saviem VIENAUDZIEM (paaris gadi turp, shurp).
06.04.2013 23:54 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Vari necensties, kā jau teicu, es apšaubu šādu "pētījumu" datu ieguves metodiku :D Es skatos no cita punkta - tieši vīrieši ir tie, kuri diezgan atklāti uzstāj pret saistībām, kā arī ar VIENU sievieti.
06.04.2013 23:53 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Kur tu saskati pretrunas? Tu kaut ko jauc. Vai tad kopaa driikst dziivot tikai tad, ja sieviete ir jaunaaka lol?
__________________________________________
Tad ko kanādieši masveidā precas ar vecākām sievietēm?
06.04.2013 23:52 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Vienā brīdī Tu saki, ka precas tikai ap 30-35, jo, redzi, tā jaunība un skaistums nav galvenais. Otrā brīdī Tu saki: "Jā, nu viņi jau kopā dzīvo iepriekš, tikai ar kāzām nesteidzas!" Tad tie vīrieši tomēr izvēlas jaunākas? Kaut kādas pretrunas sanāk Tevis teiktajā.

Kur tu saskati pretrunas? Tu kaut ko jauc. Vai tad kopaa driikst dziivot tikai tad, ja sieviete ir jaunaaka lol?
06.04.2013 23:51 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Un kā veicas?


Ko netusē šodien ? :D
06.04.2013 23:51 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nezinu, kaadaa tu pasaulee dziivo, bet maneejaa pasaulee dziive nebeidzaas sievieteem ar skirshanos 35 gadu vecumaa.Lielaakaa dalja izgliitoto, normaali situeeto cilveeku (arii sievietes) tik precaas ap tiem 30-35 gadiem. Dazas pamanaas pat 40 gados uzrazjot 3!!! siichus peec kaartas. Veelreiz varu pateikties Dievam par to, ka nedziivoju vairs LV, kur cilveeki tiek norakstiiti agraa vecumaa. Njemot veeraa tagadeejo cilveeka muuzja garumu, pateikt, ka sieviete ir norakstaama 35 gados, ir smiekliigi. Tas nekas, ka videeji veel 45 gadi jaadziivo. Ui, atvainojos, tie 45 gadi ir kaut kaa jaanoeksistee, paraleeli darinot savu liikjautu un plaanojot savas beeres, jo LV dziivot peec 35 ir kategoriski aizliegts.
06.04.2013 23:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Iekopee luudzu komentaarus. Jej bogu, es nekur nelocos. No saakta gala teicu, ka visbiezjaak (jo visur ir protams arii iznjeemumi) kanaadieshi precaas ar sava vecuma cilveekiem, bet nesteidzaas ar kaazu svineeshanu. Nav izsleegts, ka pirms kaazaam dziivo kopaa ar sievieti, visbiezjaak no savas vecuma grupas un ja kaut kas noiet greizi, atrod naakamo sievieti un arii taa naakamaa visticamaak buus apmeeram tajaa pashaa vecuma grupaa kaa viirietis. Kas te ir pretruniigs vai nesaprotams?
06.04.2013 23:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)