Kāda jēga precēties ?

 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Pēc statistikas datiem Latvijā vienā 2011.g 6 mēnešos bija noslēgtas 2355 laulības. Un 2012.g 6 mēnešos 3174 laulības šķiršanas lietas.

Ārzemēs 50% laulību, tiek šķirtas jau pirmajos 5 gados. Tad rodas jautājums kādēļ vispār precēties, ja agri vai vēlu visticamāk šķirsies.

Tāpat ar laiku viens otram piegriežas seks kļūst par rutīnu, un gadiem ejot domā, kā tikt prom vienam no otra.

Un kur nu bez teiciena ka sieva domā ka vīrs mainīsies, bet viņš nemainās un vīrs domā ka sieva nemainīsies un viņa mainās, arī raksturā !

Tad nu spriežot pēc visa precēšanās ir laika šķiešana ! Turklāt tas ir tikai papīrs, tas nepasargā no tā ka partneris varētu krāpt, un līdz nāve mūs šķirs jāaizvieto ar līdz garlaicība mūs šķirs !

Kādas ir jūsu domas ?
06.04.2013 12:16 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tieši tā, no tā taču atkarīga visas dzīves laime! Kad vainīgais atrasts, tas kārtīgi jānostrostē un tālāk viss ies kā pa diedziņu ... ideāls augums, ideāls vīrietis, sapņu kāzas, villa okeāna krastā, dzīve kā seriālā ...
____________________________________________
Un jo sāpīgāk vainīgais riebeklis dabū, jo skaistāka turpmākā dzīve!
07.04.2013 15:55 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tā nav mana teorija, bet tā ir bijis vēsturiski - tas ir fakts. Ne jau es te kaut ko pētīju un izdomāju.


Mantas dalīšanai nav jābūt teorētiska pamatojuma - vnk cilvēki negrib šķirties no komforta. Mīlestība aiziet un atnāk aprēķins, bieži vien dusmas. Tie, kas sapelnījuši kopā grib savu ieguldīto paņemt līdzi, bet tie kuri bijuši apgādībā negrib palikt pliku dirsu.
_________________________________________________________
Nu, redzi! Tev īsti tā teorētiskā pamatojuma nav. Pat, ja esmu miljonārs pirms laulības, un mana sieva visu laulības laiku ne dienu nav strādājusi algotu darbu, t.i., - viss ir manis nopelnīts, pat tad puse manas mantas nonāk sievas īpašumā! Kāpēc tā? Mana teorija saka, ka tā ir KOMPENSĀCIJA sievietei. Par ko? To es jau apmēram uzrakstīju iepriekš. Tepat, forumā kādu laiku atpakaļ viena meitene rakstīja par savām attiecībām ar precētu vīrieti, kurš viņai atklātā tekstā pateica, ka no sievas neaizies. Padomā, kāpēc viņš tā saka, pat, ja arī no viņa puses ir kaut kādas jūtas? Tā vienkāršā iemesla pēc, ka sāksies manis pieminētās neērtības - mantas un bērnu dalīšana, no jauna jāiekārto sava dzīve, utt.! Tici man, priekš vīrieša tas nav vienkārši! Bet, ja laulības nav - pagriezies un aizgāji! Priekš vīrieša dabas - ļoti ērti!
07.04.2013 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Tieši tā, no tā taču atkarīga visas dzīves laime! Kad vainīgais atrasts, tas kārtīgi jānostrostē un tālāk viss ies kā pa diedziņu ... ideāls augums, ideāls vīrietis, sapņu kāzas, villa okeāna krastā, dzīve kā seriālā ...
07.04.2013 15:40 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Nu, ja tā, tad paskaidro, kā Tavā teorijā "ierakstās" neiztrūkstošā mantas dalīšana laulības šķiršanas gadījumā? Kāds ir mantas dalīšanas teorētiskais pamatojums?


Tā nav mana teorija, bet tā ir bijis vēsturiski - tas ir fakts. Ne jau es te kaut ko pētīju un izdomāju. :)


Mantas dalīšanai nav jābūt teorētiska pamatojuma - vnk cilvēki negrib šķirties no komforta. Mīlestība aiziet un atnāk aprēķins, bieži vien dusmas. Tie, kas sapelnījuši kopā grib savu ieguldīto paņemt līdzi, bet tie kuri bijuši apgādībā negrib palikt pliku dirsu. :)
07.04.2013 15:39 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Da labrīt! Laulības pati pirmā jēga aizvēsturiski bija parādīt citiem, ka mātīte ir jau aizņemta un pieder citam tēviņam. Ar laiku parādoties mantiskajiem labumiem, naudai, īpašumiem - precībām bija juridiska nozīmē, lai pavienotu divas dzimtas ar radnieciskām un mantiskām saitēm - nekāda altruisma vai mīlestības. Tikai mūsdienās, kad cilvēki kļuvuši neatkarīgāki - precas mīlestības dēļ. Tā kā var pat lieki neteoretizēt, ka cilvēki kļuvuši par materialistiem, tieši otrādi.
______________________________________________________
Nu, ja tā, tad paskaidro, kā Tavā teorijā "ierakstās" neiztrūkstošā mantas dalīšana laulības šķiršanas gadījumā? Kāds ir mantas dalīšanas teorētiskais pamatojums?
07.04.2013 15:35 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Skaidrs, saskaitīšu visas savas dzīves neveiksmes un dodos uz tirgu pēc "dāvanām" Melnajam
________________________________________________
Un esi tik laba, neaizmirsti padalīties ar meitenēm informācijā, kurā tirgū un pie kuras pārdevējas vislabākās "dāvanas" var dabūt? Citādi būs pašām ilgi un mokoši jāmeklē! Pārdevēja un viņas priekšnieks arī notiekti būs priecīgi! "Gandrīz jau miskastē izbērām, bet te - atnāca un izpirka!"
07.04.2013 15:32 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Skaidrs, saskaitīšu visas savas dzīves neveiksmes un dodos uz tirgu pēc "dāvanām" Melnajam :D

To, ka man pašlaik nav attiecību, noteikti neuzskatu par problēmu, lai gan, protams, kādreiz mīļumu sagribās. Toties labi saprotos ar čaļiem un ikdienā kā čoms uzzinu daudz tādu lietu, ko kā "meitene" nekad nenoskaidroju, nāk sapratne, ko varbūt esmu darījusi nepareizi utt. Noteikti mākslīgi nesteidzinu sevi "vajag vīrieti blakus", ir, protams, aktuālas arī dažas simpātijas.
07.04.2013 15:24 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... varbūt adresīti? ...
07.04.2013 15:16 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Noformulē pati, kāpēc, kā interesēs un kādam nolūkam cilvēki to laulības jēdzienu senatnē izgudroja?



Da labrīt! Laulības pati pirmā jēga aizvēsturiski bija parādīt citiem, ka mātīte ir jau aizņemta un pieder citam tēviņam. Ar laiku parādoties mantiskajiem labumiem, naudai, īpašumiem - precībām bija juridiska nozīmē, lai pavienotu divas dzimtas ar radnieciskām un mantiskām saitēm - nekāda altruisma vai mīlestības. Tikai mūsdienās, kad cilvēki kļuvuši neatkarīgāki - precas mīlestības dēļ. Tā kā var pat lieki neteoretizēt, ka cilvēki kļuvuši par materialistiem, tieši otrādi.
07.04.2013 15:15 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Bet es taču ne pie kā neesmu vainīga ...
_________________________________
Nu, pilnīgi pareizi! Bet vainīgais taču jāatrod ir! Kur viņš, maita, ir?
07.04.2013 15:14 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Var arī citus grēkus piešūt? Man neveicas attiecībās, vakar nolūza nags, aizvakar priekšniece uz mani sabļāva ...
_______________________________________
Var, var, tā pavairāk, pavairāk! Vēl kādas lappuses 17, lūdzu!

Ja nopietni, tad tas, ka neveicas attiecībās, ir skumji. Pēc tā, ko esmu lasījis, Tu atstāj tādu sava čoma iespaidu. Nav laikam daudzas te, forumā, kuras, atvadoties saka, ka jāiet skatīties hokejs!
07.04.2013 15:12 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Bet es taču ne pie kā neesmu vainīga ...
07.04.2013 15:09 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Laipni lūdzu ar puvušu tomātu un olu groziņiem pie manis! Adresi paziņošu visām, kuras uzrakstīs vēstuli ar prasību!


Var arī citus grēkus piešūt? Man neveicas attiecībās, vakar nolūza nags, aizvakar priekšniece uz mani sabļāva ... :(
07.04.2013 15:09 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Jā, Melns, tagad Tu būsi atbildīgs par visām sieviešu gribētajām-nenoslēgtajām un izjukušajām laulībām
________________________________________________
Laipni lūdzu ar puvušu tomātu un olu groziņiem pie manis! Adresi paziņošu visām, kuras uzrakstīs vēstuli ar prasību! :-)
07.04.2013 15:06 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Kāda jēga precēties?? - nav jēgas!!!
Ja to pasākumu tā gribās,lai tik būtu tas grande tusiņš ar Kleitu, baloniem, limuzīnu, etc etc, tad daudz jēdzīgāk sarīkot tematisko ballīti visām neprecētajām un iztusēt no sevis ārā "baltā sapņa"fantāziju....


Realitāte parāda,ka kopdzīve = laulības patiesā serde...Ceremonija tur neko neizmainīs...
07.04.2013 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Jā, Melns, tagad Tu būsi atbildīgs par visām sieviešu gribētajām-nenoslēgtajām un izjukušajām laulībām :D
07.04.2013 14:41 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... un atvainojiet, meitenes, aizmirsu un neņēmu vērā, ka sievietes vairāk interesē tas, KĀ viņām saka, nevis tas KO viņām saka!
07.04.2013 14:25 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Ir jau pilna pasaule ar tādām, kuras tikai meklē tos, morāli izkastrētos, kuriem no vīrieša tikai dzimumorgāni palikuši, tad nu tēlo, ka ir laimīgas un apmierinātas!


Man liekas sievietēm tādi ir labas draudzenītes, bet bikses no tādiem slapjas nepaliek ! Un tad viņas kniebjās pa stūriem ar dažādiem '' nepareizi '' izaudzinātiem tēvaiņiem :D
07.04.2013 13:52 |
 
Reitings 23
Reģ: 07.04.2013
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... jā, vīrietis var būt satriekts. Nenoliedzu, jo arī vīrieši ir dažādi. Un attiecības mēdz būt dažādas. Ir sievietes, kuras attiecībās ir vairāk ar prātu, mazāk - ar emocijām, bet vīrietis - mazāk - ar prātu, bet vairāk - ar emocijām. Tie tad arī parasti visvairāk cieš.

Un cilvēkus, lai cik tas dīvaini nebūtu, kopā mēdz saturēt ne tikai materiālais, bet arī bērni un cieņa vienam pret otru.
07.04.2013 13:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits