Kāda jēga precēties ?

 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Pēc statistikas datiem Latvijā vienā 2011.g 6 mēnešos bija noslēgtas 2355 laulības. Un 2012.g 6 mēnešos 3174 laulības šķiršanas lietas.

Ārzemēs 50% laulību, tiek šķirtas jau pirmajos 5 gados. Tad rodas jautājums kādēļ vispār precēties, ja agri vai vēlu visticamāk šķirsies.

Tāpat ar laiku viens otram piegriežas seks kļūst par rutīnu, un gadiem ejot domā, kā tikt prom vienam no otra.

Un kur nu bez teiciena ka sieva domā ka vīrs mainīsies, bet viņš nemainās un vīrs domā ka sieva nemainīsies un viņa mainās, arī raksturā !

Tad nu spriežot pēc visa precēšanās ir laika šķiešana ! Turklāt tas ir tikai papīrs, tas nepasargā no tā ka partneris varētu krāpt, un līdz nāve mūs šķirs jāaizvieto ar līdz garlaicība mūs šķirs !

Kādas ir jūsu domas ?
06.04.2013 12:16 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
winterra,palasi diskusiju ''sānsoļi'',sapratīsi,ka jēga ir precēties,lai varētu ar vīru vakaros pārrunāt,kā kuram gājis ir mīļāko :D
10.04.2013 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Pie kāda slēdziena nonācāt, Kāda jēga precēties? Jūsu offtopiku baigais slinkums lasīt, bet interesē, ko cosmo sabiedrība nolēma.. :D
10.04.2013 11:26 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melnam gruuti atziit, ka uz katru viirieti - nelieti, no kura jaapasargaa sievietes, ir kaada sieviete - izmantotaaja. Un taadu sievieshu, kuras precaas nevis aiz miilestiibas, bet aiz apreekjina, ir daudz
_______________________________________________
Laipni lūdzu uz tēmu "sānsoļi?". Nav viss tomēr slikti! Bet Tu mani laikam gribi izvest no pacietības :-)! Un arī es, poligāmais nelietis, nemaz neesmu tik melns.
10.04.2013 11:12 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Lūdzu, nevelc uz strīdu! Atkal Tava statistika? Es taču rakstu normālā tonī! Jeb varbūt tie ir joki, kurus es nesaprotu?
Paturpināsim rīt! Arlabunakti!

Shitaa statistika ir zinaatniski pieraadiita.
09.04.2013 23:08 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Melns te daudz ko stāsta ar tādu pārliecību :D Es tomēr domāju, ka problēma nav oficiālā daudzsievībā, bet tajā, ka vīrietim nekad nav gana ar iegūto. To es domāju tādā veidā, ka arī ar 10 sievām vidusmēra vīrieša galva tāpat skatītos pa kreisi.

Izskatās, ka Melns ir visiem pasaules vīriešiem samācījis austrumu izvirtību "rokasgrāmatu". Būs jāsapērk vairāk tomātu.
09.04.2013 23:06 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Viirieshiem poligaamija arii ir biistama, ja kas. Poligaamijas piekopeeji dziivo kudi iisaakas dziives, jo visas liidz galam neapmierinaataas sievietes vinjus noknaabaa. Visilgaakais muuzja ilgums ir tieshi monogaamiem, preceetiem viirieshiem.
______________________________________________
Lūdzu, nevelc uz strīdu! Atkal Tava statistika? Es taču rakstu normālā tonī! Jeb varbūt tie ir joki, kurus es nesaprotu?
Paturpināsim rīt! Arlabunakti!
09.04.2013 23:03 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Es nezinu vai tas ir vispārēji, vai tikai par vienas pilsētas sociālajiem uzskatiem, bet Francijā augstskolu studēšanas vecuma meitenēm ir vidēji bijuši ap 20 seksa partneriem un viņām nav jākaunas to teikt pretējam dzimumam, tas ir normāls cipars. Nu neko, tāpat pēc tam apprecās un dzīvo ar vienu vīrieti, škiršanās procents, kā zināms, tur ir daudz mazāks kā LV. Varbūt tieši tāpēc, ka tur ir lielāka vaļa jaunībā izskraidīties? Tā, ka tam teicienam par ''iešanu pa pa rokām'' īsti nepiekritīšu. Lai gan statistiski par dzeršanu dzirdēts, ka sievietes alkoholisms ir grūtāk ārstējams, tur gan varbūt ir taisnība :)
09.04.2013 23:01 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Araabi ir peedeejie, no kuriem vispaar njemtu piemeeru. Ja nebuutu atrasta taa nafta, vinji veel jo projaam buutu paareejaas Aafrikas liimenii.
Turklaat aktiivai sievietei nebuutu pietiekami, ja viirieti buutu jaadala veel ar vienu sievieti. Ja sieviete ir frigida vientuljniece veel kaut kaa buutu ok, bet ne seksuaali aktiivai sievietei, kura dod prieksroku viiriesha kompaanijai, nevis draudzeneem. Taa jau videejais parastais viirietis man buutu par maz, kur nu ja veel buutu ar kaadu jaadala.
________________________________________________
Arābu kultūras pastāvēšana nesākās ar naftas atrašanu. Tur cilvēki dzīvoja jau tad, kad pārējā pasaulē vēl kokos sēdēja.
Tāpēc aktīva sieviete var vīram atteikt iespēju iegādāties otro sievu, kas viņam ir jāievēro.
09.04.2013 23:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Viirieshiem poligaamija arii ir biistama, ja kas. Poligaamijas piekopeeji dziivo kudi iisaakas dziives, jo visas liidz galam neapmierinaataas sievietes vinjus noknaabaa. Visilgaakais muuzja ilgums ir tieshi monogaamiem, preceetiem viirieshiem.
09.04.2013 22:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Arābiem ir tāds sakāmvārds: "Dievs sievietes un vīriešus radīja dažādus. Sievietes ideāls ir viens vīrietis, bet vīrieša ideāls - vairākas sievietes. Ideālā izeja ir daudzsievība." Un tas nav teikts, lai jūs, meitenes, kaut drusciņ pazemotu, tā ir fakta konstatācija, ka mēs esam ATŠĶIRĪGI.

Araabi ir peedeejie, no kuriem vispaar njemtu piemeeru. Ja nebuutu atrasta taa nafta, vinji veel jo projaam buutu paareejaas Aafrikas liimenii.
Turklaat aktiivai sievietei nebuutu pietiekami, ja viirieti buutu jaadala veel ar vienu sievieti. Ja sieviete ir frigida vientuljniece veel kaut kaa buutu ok, bet ne seksuaali aktiivai sievietei, kura dod prieksroku viiriesha kompaanijai, nevis draudzeneem. Taa jau videejais parastais viirietis man buutu par maz, kur nu ja veel buutu ar kaadu jaadala.
09.04.2013 22:55 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, kāpēc tad sievietes krāpj gandrīz tikpat daudz cik otrs dzimums, ja jau esam radītas vienam vīrietim? Nu nav sievietes taču tik monogāmi radījumi. Varbūt pirmajos mēnešos citus vīriešus neredzam, bet pēc tam taču arī rodas iekāre pret jebkuru skaistuli. Par cik skaistu vīriešu nav tikpat daudz, cik skaistu sieviešu, tad tā iekāre ir vienkārši ir retāka
___________________________________________________
Nevarēju neatbildēt. Īsti nezinu. Esmu gan dzirdējis (ko jau reiz rakstīju) tādu teicienu, ka ir vismaz divas lietas, kuras sievietes nevar pārtraukt. Ja sievietes ir sākusi dzert, tad viņa to nekad nepārtrauks un neatmetīs, un, ja viņa ir sākusi "iet pa rokām", arī tad neviens mīlošs vīrietis viņu uz vietas vairs nenoturēs. Ja tā ir taisnība, tad poligāmija, iespējams, ir bīstama jums pašām. Neesmu domājis, varbūt ir vēl kas.
09.04.2013 22:47 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Man ir patiess prieks, ka beigās izrādījās, ka varam parunāt arī bez aizvainojuma sajūtas, ja būs interese - rīt varam paturpināt, bet tagad gan - saldus jums sapņus!
09.04.2013 22:40 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Melns, kāpēc tad sievietes krāpj gandrīz tikpat daudz cik otrs dzimums, ja jau esam radītas vienam vīrietim? Nu nav sievietes taču tik monogāmi radījumi. Varbūt pirmajos mēnešos citus vīriešus neredzam, bet pēc tam taču arī rodas iekāre pret jebkuru skaistuli. Par cik skaistu vīriešu nav tikpat daudz, cik skaistu sieviešu, tad tā iekāre ir vienkārši ir retāka :)
09.04.2013 22:40 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Ļoti daudzas lietas vīrieši un sievietes redz citādi, bet greizsirdība- tā piemīt abiem vienādi. Ja vīrietis nespēj pieņemt domu, ka viņam ir jāpaliek pie vienas sievietes, kamēr tai sievietei ir atļauts būt ar diviem, tad kā var nesaprašanā raustīt plecus, ka sievietei daudzsievība var nešķist pieņemama?
____________________________________________________
Vīrietis spēj pieņemt domu, ja sievietei tas ir svarīgi. Mana sieva zina, kas es par putnu, es zinu, kas ir svarīgs viņai, tāpēc es būšu godīgs pret viņu un krāpt netaisos. Cits jautajums, ja manai sievai nebūtu iebildumu, tad gan viss būtu citādāk. Es esmu noguris redzēt, ka visapkārt notiek karš, nepārtraukts karš meiteņu un puišu starpā. Vai tiešām mēs nevaram visu atrisināt bez tā?
Un es neraustu plecus, es lieliski saprotu, ka var nebūt pieņemama, bet tas ir katra cilvēka individuāls jautajums, ir viņai tas pieņemami vai nē? Es uzskatu, ka ir jārespektē katra iesaistītā uzskati, bet tie var būt dažādi.
09.04.2013 22:32 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, ja tavai sievai būtu otrs vīrs(ja Latvijā vīriešu būtu vairāk par sievietēm, tātad, lai neviens nepaliktu vientuļš, sievām jāņem divi vīri) būtu taču forši, ne?
________________________________________________________
Arābiem ir tāds sakāmvārds: "Dievs sievietes un vīriešus radīja dažādus. Sievietes ideāls ir viens vīrietis, bet vīrieša ideāls - vairākas sievietes. Ideālā izeja ir daudzsievība." Un tas nav teikts, lai jūs, meitenes, kaut drusciņ pazemotu, tā ir fakta konstatācija, ka mēs esam ATŠĶIRĪGI. Vīrietis var, tici man - var, mīlēt un rūpēties par vairākām. Pašas kaut kur šeit, forumā rakstījāt, ka pēc noteikta laika (2 vai 3 gadiem) attiecības pāraug savsarpējā cieņā. Tu domā, ka Melns nevarētu cienīt divas sievietes un audzināt abu bērnus?
Un, ja jums arī būs tie divi vīri, vai nepazaudēsit pašas sevi?
09.04.2013 22:24 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Ļoti daudzas lietas vīrieši un sievietes redz citādi, bet greizsirdība- tā piemīt abiem vienādi. Ja vīrietis nespēj pieņemt domu, ka viņam ir jāpaliek pie vienas sievietes, kamēr tai sievietei ir atļauts būt ar diviem, tad kā var nesaprašanā raustīt plecus, ka sievietei daudzsievība var nešķist pieņemama?
09.04.2013 22:17 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Melns, ja tavai sievai būtu otrs vīrs(ja Latvijā vīriešu būtu vairāk par sievietēm, tātad, lai neviens nepaliktu vientuļš, sievām jāņem divi vīri) būtu taču forši, ne? :)
09.04.2013 22:12 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Taapeec, ka poligaamija tiek piekopta parasti aiz muguras un kaadam shaada veida attieciibaas vienmeer kaadam saap un kaut kas pietruukst. Vieniigais veids, kaa redzu poligaamiju, ja viirietis dziivo kopaa ar divaam biseksuaalaam meiteneem vai 2 biseksuaalji kopaa ar vienu meiteni vai arii 2 paari, kuri svingo kopaa un dala dziivesvietu. Ja tie poligaamie, neuzticiigie tureetos kopaa un nemeeginaatu sapaaroties ar monogaamiem cilveekiem, paraleeli karinot makaronus uz ausiim, buutu ok.
_____________________________________________________
Tas ir šeit - rietumos un pēc rietumu likumiem un parašām. Risinājumi patiesībā ir un - ne tādi, kur tas tiek darīts slepus. Pats pazīstu vienu vīrieti no Vidusāzijas, kuram IR divas sievas. Un neko - dzīvo. Viņš kā vavere ritenī skrien, uzturēdams divus dzīvokļus (katra sieva, kā pienākas dzīvo atsevišķā) un visus savus sešus bērnus. Un abas zina, ka viņam tā otrā ir. Es apzinos, ka lielākajai daļai meiteņu tas ir nepieņemami audzināšanas un uzskatu dēļ, tāpēc pie mums tā ir reta parādība, bet vai ta nav labāk nekā nepārtraukti uztraukties par to, vai poligāmajam nelietim nav mīļākās?
09.04.2013 22:03 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Zinu, ja kāds to te lasīs, tad atkal sāksies teksti par izlaidību, kniebšanos uz visām pusēm, utml., bet īstenībā runa šeit ir pilnīgi ne par to. Vai tad jums pašām nav ērtāk, kad tā jaunā sekretāre vīra darbavietā nevis meklē, kam uzsmaidīt, bet ir precēta un aizņemta ar rūpēm par savu ģimeni?
Es gan īsti nesaprotu, kuri tieši komentāri mani ir atmaskojuši :-) kā poligamu nelieti, bet tāds es arī esmu. Starpība ir tikai tajā apstāklī, ka kāzu dienā es izdarīju tieši to pašu, ko savās kāzās simboliski izdara visi vīrieši - noliku savu brīvību pie savas nākamās sievas kājām un teicu: "Tu tik tiešām esi tā vērta, lai es Tev atdotu daļu no sava ES, vienu no dārgēkajām lietām, kas man ir - savu brīvību! Dari ar to, ko gribi, es Tev to dāvinu!" Vai tieši tas nav skaistākais vērtējums, ko meitene no sava vīrieša var saņemt? Bet es jau nemainos - palieku tāds pats poligāms nelietis, tikai - ar brīvprātīgi atdotu brīvību to realizēt.
09.04.2013 21:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kāpēc Tev vārds "poligāms" ir pēc nozīmes ekvivalents vārdam "nelietis"?

Taapeec, ka poligaamija tiek piekopta parasti aiz muguras un kaadam shaada veida attieciibaas vienmeer kaadam saap un kaut kas pietruukst. Vieniigais veids, kaa redzu poligaamiju, ja viirietis dziivo kopaa ar divaam biseksuaalaam meiteneem vai 2 biseksuaalji kopaa ar vienu meiteni vai arii 2 paari, kuri svingo kopaa un dala dziivesvietu. Ja tie poligaamie, neuzticiigie tureetos kopaa un nemeeginaatu sapaaroties ar monogaamiem cilveekiem, paraleeli karinot makaronus uz ausiim, buutu ok.
09.04.2013 21:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits