Kāda jēga precēties ?

 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Pēc statistikas datiem Latvijā vienā 2011.g 6 mēnešos bija noslēgtas 2355 laulības. Un 2012.g 6 mēnešos 3174 laulības šķiršanas lietas.

Ārzemēs 50% laulību, tiek šķirtas jau pirmajos 5 gados. Tad rodas jautājums kādēļ vispār precēties, ja agri vai vēlu visticamāk šķirsies.

Tāpat ar laiku viens otram piegriežas seks kļūst par rutīnu, un gadiem ejot domā, kā tikt prom vienam no otra.

Un kur nu bez teiciena ka sieva domā ka vīrs mainīsies, bet viņš nemainās un vīrs domā ka sieva nemainīsies un viņa mainās, arī raksturā !

Tad nu spriežot pēc visa precēšanās ir laika šķiešana ! Turklāt tas ir tikai papīrs, tas nepasargā no tā ka partneris varētu krāpt, un līdz nāve mūs šķirs jāaizvieto ar līdz garlaicība mūs šķirs !

Kādas ir jūsu domas ?
06.04.2013 12:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
grecia lielaakaa dalja ir paarliecinaati, ka pietiek nopirkt sporta mashiinu 45 gados un uzreiz varees lekt virsu savu meitu draudzeneem. :D Man ja godiigi, ir pretiigi, kad viirieshi mana teeva vecumaa izraada man uzmaniibu un taados gadiijumos vienmeer vinjiem noraadu uz vinju vecumu. Un neba es taada vieniiga. Ja viirietis izskataas jaunekliigs vai ir ljoti bagaats, tad jaa, varees dabuut jaunaaku, bet parastais vidusmeera pusmuuzja viirietiitis ar pliku pakausi un alusveederu visticamaak, kljuus par apsmieklu un dabuus kaadu ljoti neizskatiigu jaunu meiteenu, kuru neviens cits vinjas vecuma viirietis pat vienas nakts sakaram negribeetu.
06.04.2013 21:53 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Daļa pusmūža vīriešu mēdz pārvērsties par brutāliem tēviņiem, kad jaunā un skaistā draudzene (ne sieva) nolaiž pa kreisi ar spējīgu, jaunu un smuku jaunekli :D Ko sēsi, to pļausi.

Es parasti mēdzu iesmiet par sieviešu izdomātajām problēmām, bet izrādās, ka arī vīrieši var mani sasmīdināt ar savu loģiskumu :D:D
06.04.2013 21:47 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Viena no aprila zurnaliem, laikam Cosmopolitan, bija raksts par virieti, kurs izskaidroja kadel nekad nepreces savu draudzeni, bet piebilda, ka no masas boyfrenda sagaida oficialu laulibas slegsanu nosakot "Sorry, that's a men thing". Vot ta.
06.04.2013 21:31 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Gntlmen

Scooby1961, ka man vins patik! Regulari skatos vina video youtube, nemu vingrojumus un dietas padomus.

Par temu runajot. Prieks manis laulibas noslegsana ir ka zinams apliecinajums viriesa nopietnajiem nolukiem, ta nav garantija nekam, tikai apliecinajums nolukiem.
06.04.2013 21:27 |
 
Reitings 57
Reģ: 29.08.2010
Man šķiet,ka meitenei vēlēties kāzas ir tik dabiski. Un tās, kuras negrib-es uzskatu, ka tad vienkārši neesiet satikušas savu vīrieti :)
Man laikam ar vīrieti ir ļoti paveicies-viņš ļoti vēlas mazas, mīļas kāzas. Un pats galvenais-pirms mazuļa nākšanas pasaulē. Viņš uzskata,ka tieši tad mēs būsim pilnvērtīga skaista ģimene un nevar sagaidīt,kad sauks mani par mīļo sieviņu :)
Bet pazīstot dažāda veida sievietes-zinu,ka ir vīrieši, kuri vienmēr gribēs būt vieni un ir arī tādas sievietes.
Par rutīnu un seksa balināšanos gadu laikā-par mums varu teikt,ka tas ar gadiem kļūst tikai labāks ;)
06.04.2013 21:24 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
parasti apprecas, jo draudzene-topošā sieva to izdīc :D
06.04.2013 21:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
. Sievietes kapitāls ir jaunība un skaistums, abi ir zūdoši.

Ja taa buutu taisniiba, tad visas mazaak gliitaas sievietes buutu vienas un lauliibaam buutu ar likumu noteikts terminjsh, ka lauliiba tiek automaatiski izbeigta liidz ar sievietes 40. jubileju. Bet kaut kaa reaalajaa dziivee notiek viss savaadaak. Skaistumu un jauniibu ievelk gultaa, bet ar to ir par maz, lai gribeetu kopaa dziivot.
06.04.2013 21:06 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Vīrietis ap 40 varbūt arī nevarēs paspēlēt futbolu,


Nu bulshits, vecā LV paaudze ir mīkstie ! LV fitnesa kultūra tikai tagad sāk pieņemties spēkā.

Rekur vecim 53 gadi



David Goggins 38 gadi !

06.04.2013 21:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Gribi parunaat par pieredzi? Labi.
Nu, bet, ja ir interese tikai par fizisko, un prāts un pieredze ir mazsvarīgas lietas, tad gan Tev piekrist var.

Tieshi to pashu var pateikt, kad 40 gadiigais izveelaas 20 gadiigo skukji. Ka vinjam tikai fiziskais interesee, jo ko emocionaalajaa un gariigajaa zinjaa var dot stipri jaunaaks partneris? Un kam sievietei vajag otru teevu dziivee? Apkaart skatoties, redzu to, ka visnoturiigaakie paari ir tieshi tie, kuriem ir liidziigi vecumi (runaaju par 50 gadniekiem, kuri ir nodziivojushi muuzju kopaa). Paaros ar lielu gadu starpiibu, biezji vien jaunaakais partneris beigaas aiziet, jo aktiivam cilveekam ar pensionaaru kopaa vairs nav interesanti.
06.04.2013 21:02 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nezinu, nezinu. Tad laikam man ir iznjeemumi ir patraapiijushies. Abas reizes esmu appreceejusies, lai dariitu laimiigu viirieti un godiigi sakot, man sajuuta, ka jebkuraa laikaa varu pagriezties un aiziet, patika labaak. Tad ko juus pashi skrienat pakalj ar gredzeniem, ja jums lauliibu nevajag? It iipashi, jo mazaak sieviete grib preceeties, jo vairaak juus meeginat pierunaat?
Par to viiriesha veertiibas pieaugshanu gadiem ejot - nu varbuut uz vecumu, kad puse viirieshu ir nomirushi jaa, bet peedeejaa laikaa sievieteem tendence tikties ar saviem vienaudziem aug. 40 gadnieks var gribeet 20 gadnieci, bet lielaakai daljai 40 gadnieks liksies vecs, nespeejiigs opis, it iipashi, ja sieviete speej pati nopelniit sev iztiku, kam vinjai vajag kaadu, kuram driiz pensiju nesiis un kursh nebuus speejiigs ar deelu futbolu uzspeeleet pagalmaa?
__________________________________________________________
Rakstot jau paredzēju, ka mani pārpratīs, tā arī notiek! Krista! Es noformulēju ne tikdaudz savus uzskatus, cik - laulības institūta ideju vienkāšā valodā!
Tu esi īpaša meitene, ne tāda kā lielākā daļa. Katrās attiecībās viens ieiet vairāk ar prātu, otrs - ar emocijām. Rodas iespaids, ka Tu esi tā puse, kura - ar prātu. Tāpēc arī Tev skrien pakaļ ar gredzeniem, skries arī citām, kuras sevi neiztērēs sīknaudā. Bet pēc būtības, ja ir tāda iespēja, ir tikai cilvēcīgi no vīrieša puses nekādas saistības neuzņemties tā vietā, lai uzņemtos. Ja meitene pastāv uz savu interešu ievērošanu, tad vīrietis būs ar mieru tās ievērot, - skries ar gredzeniem. Sievietes kapitāls ir jaunība un skaistums, abi ir zūdoši. Vīrietis ap 35 .. 40 jau zina, kas ir vajadzīgs meitenei, parasti ir sasniegumi un stabilitāte dzīvē, kā bieži nav pirms 30. Vīrietis ap 40 varbūt arī nevarēs paspēlēt futbolu, bet varēs saviem bērniem dot daudzkārt vērtīgakus padomus. Nu, bet, ja ir interese tikai par fizisko, un prāts un pieredze ir mazsvarīgas lietas, tad gan Tev piekrist var.
06.04.2013 20:50 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Man šķiet, ka autors cenšas šeit naivi "sagraut" meiteņu uzskatus par laulību, lai viņam vispār paliktu kāda pieejama


Nē es viju konspirācijas teorijas, lai dabūtu Nazīti padrāzt manu pagalīti :D
06.04.2013 20:28 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Nu kā sacīt jāsaka-dzīvē viss jāizmēģina :D Var arī ar šādu pieeju pieiet laulībām, kas ir noliedzēju frontē.
06.04.2013 20:15 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
cupcake2-piekrītu. ir savādāka sajūta ,kā īstai ģimenei,,,,braucot pie vīra vecākiem esmu nu jau dēla sieva, neviss draudzene...un ir tuvibā ari labāk,nevajag uztraukties par bērna gadijumu....
Drošības sajūta ,ka vienu dienu atbrauksi mājās un vīrs tev būs blakus neviss savācis mantas un aizmucis ,bez nekādiem paskaidrojumiem......un milestiba...
06.04.2013 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Īsi sakot - draudzenes ir vairākas, bet sieva/vīrs ir viena/s (ideālā dzīves modelī).
Ja tā plašāk, tad, manuprāt, tas ir tāds liels solis attiecībās, jo pareizi jau ir precēties ar cilvēku, kuru tu pazīsti (zini visus plusus un mīnusus un visu pieņem), mīli, un esi pārliecināts, ka gribi, lai šis cilvēks ir blakus uz visiem laikiem, nedomājot par "ja, nu..." (jo dzīvē VISS var gadīties). Arī apkārtējo uztvere uzreiz ir savādāka, īpaši iepriekšējo paaudžu (vecāki - mani/partnera, vecvecāki..). Kāpēc ES gribu precēties? Jo negribu visu mūžu būt kāda DRAUDZENE.
06.04.2013 19:51 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Man šķiet, ka autors cenšas šeit naivi "sagraut" meiteņu uzskatus par laulību, lai viņam vispār paliktu kāda pieejama :D
06.04.2013 19:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Laulība mums, vīriešiem, tik tiešām nav vajadzīga. Vieglāk un ērtāk ir baudīt mums tik mīļo un patīkamo stāvokli, kuru sauc "Brīvība". Ar sievietēm ir savādāk. Tūlīt sacelsies sašutuma vētra, bet teikšu, ko domāju. Sievietes vērtība pretējā dzimuma acīs, gadiem ejot samazinās, vīrieša vērtība gluži otrādi - pieaug. Tad nu laulība ir tas instruments, kurš ir radīts tikai un vienīgi sievietes interešu aizstāvēšanai.

Nezinu, nezinu. Tad laikam man ir iznjeemumi ir patraapiijushies. Abas reizes esmu appreceejusies, lai dariitu laimiigu viirieti un godiigi sakot, man sajuuta, ka jebkuraa laikaa varu pagriezties un aiziet, patika labaak. Tad ko juus pashi skrienat pakalj ar gredzeniem, ja jums lauliibu nevajag? It iipashi, jo mazaak sieviete grib preceeties, jo vairaak juus meeginat pierunaat?
Par to viiriesha veertiibas pieaugshanu gadiem ejot - nu varbuut uz vecumu, kad puse viirieshu ir nomirushi jaa, bet peedeejaa laikaa sievieteem tendence tikties ar saviem vienaudziem aug. 40 gadnieks var gribeet 20 gadnieci, bet lielaakai daljai 40 gadnieks liksies vecs, nespeejiigs opis, it iipashi, ja sieviete speej pati nopelniit sev iztiku, kam vinjai vajag kaadu, kuram driiz pensiju nesiis un kursh nebuus speejiigs ar deelu futbolu uzspeeleet pagalmaa?
06.04.2013 19:21 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
neredzeju jēgu kopā dzīvot bez saistībām, kāda tam jēga? Dēļ seksa? To jau arī kopā nedzīvojot var dabūt un nebūs jāgatavo 2 vai jāmazgā veča zeķes un apenes
06.04.2013 19:13 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Ak, nabaga vīrieši, kuri ir piespiesti precēties, lai gan paši to negrib. Vai tad kāds jūs pieķēdēja un ar varu aizvilka parakstīs papīrus? Ja spiedienu izdarīja, varējāt taču izšķirties un sameklēt tādu, kas nespiež precēt. Bet nē, laikam tomēr kaut kas pie tās sievietes vilka, tāpēc visticamāk paši viņu bildinājāt un apprecējāt.
06.04.2013 19:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Taa jau parasti saka ,ka tie pirmie 5gadi ir tie loti noziimiigi,tad atkal 10g.Biezi kaut kas saak "skobiities" 15 gadu lauliibaa-bet tad sievietei saakas parasti pirmaas menopauzes paziimes(apmeeram 40gadu vecumaa),arii viirietis iet cauri izmainaam , ja to var paarkaapt,tad "cepuri nost" tiem paariem!Ne visi kopaa dziivojosie paari ir loti laimiigi-biezi taa liekas visiem paareejiem no malas,jo ne visi meetaajaas ar rupjaam pieziimeem,lamaajas uttIr tik daudz paaru,kur cilveeki saturas,iipasi sabiedriibaa.Patiesaa laimes sajuuta ir zinaama tikai viniem pasiem!
06.04.2013 18:46 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Gntlmen - ja Tev vairs nav argumentu, tad sāc nu tik fantazēt par manu resnumu. Neko saprātīgu un pamatotu neesi spējīgs vairs piebilst?


Kad tu šo raksti tev zem bicepsiem kratās spilventiņi no dusmām ?
06.04.2013 18:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)