Kāda jēga precēties ?

 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Pēc statistikas datiem Latvijā vienā 2011.g 6 mēnešos bija noslēgtas 2355 laulības. Un 2012.g 6 mēnešos 3174 laulības šķiršanas lietas.

Ārzemēs 50% laulību, tiek šķirtas jau pirmajos 5 gados. Tad rodas jautājums kādēļ vispār precēties, ja agri vai vēlu visticamāk šķirsies.

Tāpat ar laiku viens otram piegriežas seks kļūst par rutīnu, un gadiem ejot domā, kā tikt prom vienam no otra.

Un kur nu bez teiciena ka sieva domā ka vīrs mainīsies, bet viņš nemainās un vīrs domā ka sieva nemainīsies un viņa mainās, arī raksturā !

Tad nu spriežot pēc visa precēšanās ir laika šķiešana ! Turklāt tas ir tikai papīrs, tas nepasargā no tā ka partneris varētu krāpt, un līdz nāve mūs šķirs jāaizvieto ar līdz garlaicība mūs šķirs !

Kādas ir jūsu domas ?
06.04.2013 12:16 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Gentlmen - domāju ka Tu neesi tiesīgs runāt visu vīrieša dzimumu vārdā - tu domā tā, cits savādāk. Patreiz šis ir tikai tavs subjektīvais viedoklis :)
06.04.2013 17:21 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Līmeņa nav naudā, bet vienmēr būs labāk raudāt mersedesā nekā tramvajā.
Nauda ir brīvība.
06.04.2013 17:23 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Laime
06.04.2013 17:24 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Pats esi bijis laulībā? Esi kādu mīlējis? Bērni Tev ir? Tevis pieminēto iestājušos rutīnu esi izbaudījis uz savas ādas? Garlaicība seksā un pieradums ir bijis?


HA :D man ir 3 kaimiņi 40+ gadnieki visi izšķīrušies, man atliek viņos paklausīties. Un palasi internetā stāstus paskaties statistiku, kur kopēja manta tur problēmas šķiroties tas ir kā likums.
Palūr vēl statistiku un ir skaidrs, ka tā ir totāla epidēmija, kas notiek mūsdienās laulībām ir 0 vērtība .

Un tas nav par lapsu un vīnogām. Tas ir par to kā mamma māca bērnam neaiztiec uguni, karsts !
06.04.2013 17:28 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Līmeņa nav naudā, bet vienmēr būs labāk raudāt mersedesā nekā tramvajā.
Nauda ir brīvība.


Nauda ir pats svarīgākais šajā dzīvē viss pārējais ir sūds :D
06.04.2013 17:30 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Tad sanaak ka tu pats arii esi suuds.
06.04.2013 17:35 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Man ir 40.
Varu droši teikt ka ģimene ir lielākā vērtība uz pasaules. Protams, materiālais stāvoklis ir ļoti svarīgs, jo gimene ir jānodrošina.
Atgiežoties mājās kur tevi sagaida mīlošs cilvēks un bērni, kuri izrāda atklātu un neviltotu prieku tikai par to ka tu esi. Tad arī saprot dēļ kā ir vērts dzīvot.
Pārējais ir pupu mizas.
06.04.2013 17:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Manaa gadiijumaa buutu greeks teikt ,ka nozeeloju ,bet ja saaktu no pasa saakuma visu atkal-gribeetu buut briiva!Gribeetu viirieti,bet negribeetu viiru.Laikam esmu par speeciigu ,buut paklausiiga -visa veida viiriem!:)
06.04.2013 17:40 |
 
Reitings 428
Reģ: 01.12.2012
Gntlmen, man uz to statistiku tiešām ir vienalga. Ar manu laulību viss ir kārtībā, kaut gan vīrs iesoļojis 4.-tajā gadu desmitā (viņam 31), nu tik nez kas jāgaida?! :D
Attiecībā uz Taviem kaimiņiem es varu nosaukt n-tos pilnīgi pretējus piemērus, kuri ir laimīgi laulībā gan pēc 25 gadiem (kā mani vecāki), gan pēc 46 (kā vīra vecāki). Apkārt arī redzu daudzus jauniešus, kas ir laimīgi precējušies un audzina bērnus. Jāskatās uz veiksmīgajiem piemēriem, kuru nav mazums. Bet Tev nav laulības pieredzes, līdz ar to ar Tevi diskusiju no savas puses beidzu.
06.04.2013 17:43 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
Tās nu gan ir muļķības- attiecībās nevienam nav jābūt paklausīgam. nav tā, ka apprecies un sieviete kļūst paklausīga kā klēpja sunītis. Kāzas attiecības vīrieša un sievietes starpā nemaina, mainās tikai statuss.

Varu droši teikt ka ģimene ir lielākā vērtība uz pasaules. Protams, materiālais stāvoklis ir ļoti svarīgs, jo gimene ir jānodrošina.
Atgiežoties mājās kur tevi sagaida mīlošs cilvēks un bērni, kuri izrāda atklātu un neviltotu prieku tikai par to ka tu esi. Tad arī saprot dēļ kā ir vērts dzīvot.
Pārējais ir pupu mizas.

-> piekrītu šim apgalvojumam. Nesen to pašu teica mana draudzene, kurai vēl nav izveidota ģimene. Viņa gluži vienkārši salīdzināja savu un manu dzīvi, viņa dzīvo kopā ar draugu, mācās, strādā, bet piepildījumu negūst.
06.04.2013 17:48 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
pink_floyd


Un tava pieredze ir resnēšanā ? Papēti sava vīra interneta browsera vēsturi nebrīnies ja atrodi college sluts, porņukus :D

Veiksmīgu apvelšanos arī turpmāk līdz brīdim kamēr krēslam kājiņas lūzīs :D !
06.04.2013 17:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zizele-es soreiz to vaardu "paklausiiga", domaaju mazliet ar taadu humora pieskanu.Man ir loti speeciiga lauliiba jau daudzus gadus,esmu pateiciiga viiram visaadaa zinaa-labaaku dziivi nevaru pat iedomaaties,tomeer runaajot tiesi par sevi,zinu ,ka veel labaak justos,ja man buutu tikai draugs!Tas lai paliek uz naakoso dziivi:)
06.04.2013 17:54 |
 
Reitings 428
Reģ: 01.12.2012
Gntlmen - ja Tev vairs nav argumentu, tad sāc nu tik fantazēt par manu resnumu. Neko saprātīgu un pamatotu neesi spējīgs vairs piebilst?
06.04.2013 17:58 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
HA man ir 3 kaimiņi 40+ gadnieki visi izšķīrušies, man atliek viņos paklausīties. Un palasi internetā stāstus paskaties statistiku, kur kopēja manta tur problēmas šķiroties tas ir kā likums.
Palūr vēl statistiku un ir skaidrs, ka tā ir totāla epidēmija, kas notiek mūsdienās laulībām ir 0 vērtība .
___________________________________________
Gtleman! Esmu pārliecināts, ka arī attiecības ar pretējo dzimumu vienmēr ir izdevīgāk būvēt uz SA darbības principiem, - kaut kur piekāpties, lai pretīm saņemtu tādu pašu piekāpšanos citā jautājumā, utml. Liela daļa cilvēku savas attiecības būvē uz KARAdarbības pamata, noteikti - arī tie Tavi 3 kaimiņi. Dionysus gadījumā, pēc visa spriežot, ir SAdarbības variants, tāpēc viņš (un arī es) ar laulību ir apmierināts un daudzko gūst. Tici man, nepārtraukta karošana ar savu otro pusi un sievietēm vispār, ne pie kā laba nenoved. Labāk - dod un Tu to pašu saņemsi pretī!
06.04.2013 18:05 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Gntlmen - ja Tev vairs nav argumentu, tad sāc nu tik fantazēt par manu resnumu. Neko saprātīgu un pamatotu neesi spējīgs vairs piebilst?


Kad tu šo raksti tev zem bicepsiem kratās spilventiņi no dusmām ?
06.04.2013 18:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Taa jau parasti saka ,ka tie pirmie 5gadi ir tie loti noziimiigi,tad atkal 10g.Biezi kaut kas saak "skobiities" 15 gadu lauliibaa-bet tad sievietei saakas parasti pirmaas menopauzes paziimes(apmeeram 40gadu vecumaa),arii viirietis iet cauri izmainaam , ja to var paarkaapt,tad "cepuri nost" tiem paariem!Ne visi kopaa dziivojosie paari ir loti laimiigi-biezi taa liekas visiem paareejiem no malas,jo ne visi meetaajaas ar rupjaam pieziimeem,lamaajas uttIr tik daudz paaru,kur cilveeki saturas,iipasi sabiedriibaa.Patiesaa laimes sajuuta ir zinaama tikai viniem pasiem!
06.04.2013 18:46 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Ak, nabaga vīrieši, kuri ir piespiesti precēties, lai gan paši to negrib. Vai tad kāds jūs pieķēdēja un ar varu aizvilka parakstīs papīrus? Ja spiedienu izdarīja, varējāt taču izšķirties un sameklēt tādu, kas nespiež precēt. Bet nē, laikam tomēr kaut kas pie tās sievietes vilka, tāpēc visticamāk paši viņu bildinājāt un apprecējāt.
06.04.2013 19:01 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
neredzeju jēgu kopā dzīvot bez saistībām, kāda tam jēga? Dēļ seksa? To jau arī kopā nedzīvojot var dabūt un nebūs jāgatavo 2 vai jāmazgā veča zeķes un apenes
06.04.2013 19:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Laulība mums, vīriešiem, tik tiešām nav vajadzīga. Vieglāk un ērtāk ir baudīt mums tik mīļo un patīkamo stāvokli, kuru sauc "Brīvība". Ar sievietēm ir savādāk. Tūlīt sacelsies sašutuma vētra, bet teikšu, ko domāju. Sievietes vērtība pretējā dzimuma acīs, gadiem ejot samazinās, vīrieša vērtība gluži otrādi - pieaug. Tad nu laulība ir tas instruments, kurš ir radīts tikai un vienīgi sievietes interešu aizstāvēšanai.

Nezinu, nezinu. Tad laikam man ir iznjeemumi ir patraapiijushies. Abas reizes esmu appreceejusies, lai dariitu laimiigu viirieti un godiigi sakot, man sajuuta, ka jebkuraa laikaa varu pagriezties un aiziet, patika labaak. Tad ko juus pashi skrienat pakalj ar gredzeniem, ja jums lauliibu nevajag? It iipashi, jo mazaak sieviete grib preceeties, jo vairaak juus meeginat pierunaat?
Par to viiriesha veertiibas pieaugshanu gadiem ejot - nu varbuut uz vecumu, kad puse viirieshu ir nomirushi jaa, bet peedeejaa laikaa sievieteem tendence tikties ar saviem vienaudziem aug. 40 gadnieks var gribeet 20 gadnieci, bet lielaakai daljai 40 gadnieks liksies vecs, nespeejiigs opis, it iipashi, ja sieviete speej pati nopelniit sev iztiku, kam vinjai vajag kaadu, kuram driiz pensiju nesiis un kursh nebuus speejiigs ar deelu futbolu uzspeeleet pagalmaa?
06.04.2013 19:21 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Man šķiet, ka autors cenšas šeit naivi "sagraut" meiteņu uzskatus par laulību, lai viņam vispār paliktu kāda pieejama :D
06.04.2013 19:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits