Kāda jēga precēties ?

 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Pēc statistikas datiem Latvijā vienā 2011.g 6 mēnešos bija noslēgtas 2355 laulības. Un 2012.g 6 mēnešos 3174 laulības šķiršanas lietas.

Ārzemēs 50% laulību, tiek šķirtas jau pirmajos 5 gados. Tad rodas jautājums kādēļ vispār precēties, ja agri vai vēlu visticamāk šķirsies.

Tāpat ar laiku viens otram piegriežas seks kļūst par rutīnu, un gadiem ejot domā, kā tikt prom vienam no otra.

Un kur nu bez teiciena ka sieva domā ka vīrs mainīsies, bet viņš nemainās un vīrs domā ka sieva nemainīsies un viņa mainās, arī raksturā !

Tad nu spriežot pēc visa precēšanās ir laika šķiešana ! Turklāt tas ir tikai papīrs, tas nepasargā no tā ka partneris varētu krāpt, un līdz nāve mūs šķirs jāaizvieto ar līdz garlaicība mūs šķirs !

Kādas ir jūsu domas ?
06.04.2013 12:16 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Ar vienu vārdu sakot, diskusijas autoram ir tikai 24 gadi un viņš, pēc komentāriem spriežot, ir no tiem, kuri šajā vecumā vēl domā ar galviņu, nevis galvu. Ies gadi un domāsi citādak. Varbūt. Vēl ir absolūti nenobriedis un nopietnas attiecības nafig nav vajadzīgas. Iztusējies, atpūties, paņem priekšā visu iespējamo un tad ar gadiem nomierināsies un sāksi saprast, ka tomēr gribi to vienu sievieti pie sāniem un veidot foršas attiecības un arī precēties, apniks mētāties pa pasauli. Bet varbūt tā arī nekad nepieaugsi, Veiksmes!
08.04.2013 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Manuprāt, par precēšanos nevajag tā iespringt. Tādēļ arī rodas visas problēmas un ķibeles sakarā ar to padarīšanu. Ja kāds teiks - kādēļ precēties, nekas jau nemainās, tās ir tikai juridiskas formalitātes. Tad man ir jautājums - kādēļ tad neprecēties, ja jau nekas nemainīsies? :p Runājot par apkrāpšanu, kad viens laulātais atņem otram visu, nu slēdziet laulību līgumus. Nekāda vaina. Un man besī, kad cilvēki domā, ka slēdzot tādu līgumu, tas nozīmē, ka jau uzreiz gatavojas ātrai laulības šķiršana. Muļķības, vienkārši šajā materiālajā pasaulē ir svarīgi nodrošināties un tam nav obligāti jānozīmē kaut ko sliktu.
Es pati noteikti gribēšu precēties, jo man tas nozīmē uzticības izteikšanu vēl augstākā līmenī, tas ir statuss pie vīrieša sāniem un paziņojums visiem, ka es viņu mīlu un mīlēšu.
Manuprāt, skeptiski pret precībām izturas tie, kas nekad nav satikuši savu īsto dzīves partneri, jo kad tādu atrod, tad visas tās pupu mizas par precēšanās iemesliem "jā vai nē" ir pilnīgi vienaldzīgi.
08.04.2013 14:42 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
a kāda jēga dzīvot? dāvināt rozes?taisīt garšīgu ēdienu?Valkāt puķainas kleitas?
08.04.2013 21:01 |
 
Reitings 17
Reģ: 08.04.2013
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Man visvairāk sajūsmina vīrieša loģika - man ir pauti, tādēļ es valdu pār sievieti.
Realitāte diemžēl ir cita - mūsdienās sievietes ir netakarīgas un brīvi dzīvot spējīgas arī bez jums. Un neatkarigi no sievietes vecuma, viņai ir pilnīgi reāli atrast dzīvesbiedru. Toties vīrietim piekļūt sievietei gan ir daudz sarežģītāk.
Kas attiecas uz bagātniekiem un viņu jaunajām dāmām pie sāniem - nu, jūs ko? Domājiet šīm meitenēm baigās jūtas pret to veci? Protams, ir kad tiešām iemīlas, bet vairumā gadījumu - sieviete vienkārši domā par ērtībām ko sniedz šāds vīrietis pie sāniem, kamēr bagātnieks uzskata, ka redzi - viņa ar mani guļ, tātad es nosaku kas un kā. Patiesībā sieviete ir tā, kura uzstāda noteikumus. Un tā ir patiesība jau sena kā pasaule.

Tu vari būt bagāts, vari būt izskatīgs, atjautīgs un visādi citādi - bet tikai un vienīgi sievietes varā ir likt vīrietim justies labi. Un ja viņa nav ieinteresēta seksā, kopdzīvē un visādi citādi tevī, tad tu vari demagoģēt par to, cik kruts tu esi jo aizgāji. Kā parasti, izvairoties atzīt to, ka neesi bijis sievietei gana labs.

Jebkurā gadījumā, sieviete savas vajadžibas apmierinās - pati, ar jaunu vīrieti vai bagātiem radiem. Mūsdienās daudz populārāks ir uzskats, ka vīrietis ir atkarīgs no savas sievietes - kā emocionāli, tā fiziski. Piedodiet, bet pat man zināma kundzīte gados saka - vīrieši ir domāti vaislei un viņas bijušais vīrs uz vēdera lien atpakaļ, a viņai viņu nevajag.

Sievietēm ir balstiesības, sievietēm ir tiesības strādāt, attīstīties, pilnveidoties - un vecis tos savus riekstus var grauzt pats.
Nevienai nav vajadzīgs morāli degradējies vīrietis ar kaut kādiem saviem uzskatiem par to, kas vīrietim ielikts dabs šūpulī. Tādēļ jau te autoram ir laiks sēdēt cosmo.lv un dienām diskutēt par to, cik stulbas ir sievietes. Jo viņam vienkārši tādas nav. Un "man nevajag" ir debils ataisnojums tam, ka viņš nav spējīgs iekarot meiteni tā, lai viņai būtu svarīga šī vīrieša eksistence viņas dzīvē.

Protams, visam ir izņēmumi, bet sievietes ir gudras stervas pēc savas būtības un panāk visu ko viņas vēlas. Neatkarīgi no vīrieša vēlmēm.
__________________________________________________
Kāāāāādas emocijas!
08.04.2013 22:22 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Melnam gruuti atziit, ka uz katru viirieti - nelieti, no kura jaapasargaa sievietes, ir kaada sieviete - izmantotaaja. :) Un taadu sievieshu, kuras precaas nevis aiz miilestiibas, bet aiz apreekjina, ir daudz.
08.04.2013 22:53 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melnam gruuti atziit, ka uz katru viirieti - nelieti, no kura jaapasargaa sievietes, ir kaada sieviete - izmantotaaja. Un taadu sievieshu, kuras precaas nevis aiz miilestiibas, bet aiz apreekjina, ir daudz.
____________________________________________
Ķircini? Par sevi runā?
08.04.2013 23:35 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nee, ne par sevi. :D Tu tieshaam tici, ka lielaakaa dalja sievieshu ir kopaa ar viirieti aiz miilestiibas? Laikam jau jaa, taapat kaa to dara lielaakaa dalja viirieshu, taapeec jau arii viirieshus ir tik viegli vazaat aiz deguna.
09.04.2013 00:41 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Cik esmu tos pārus, kas līdz mūža galam nodzīvojuši kopā, redzējusi, tad iepazīstot viņu privāto dzīvi, pagātni, nekad laba tur nekā nav bijis- alkohols, sišana un daudz fiziskas krāpšanas, pat vienā telpā esot. Tiesa, tie visi ir lauku pensionāri, par ko runāju. Laukos šķiršanās procents ir daudz mazāks, bet vai tāpēc viņi ir laimīgi? Nez. Mans vectēvs ar vecomāti viens otru nevar ciest. Būtu izšķīrušies, kad viens otram apnika, tad man nebūtu jāklausas viena otra nicīga nozākāšanu katru reizi, kā tur ciemojos. Varbūt pilsētas pensionāri, kas kopā nodzīvojuši 60 gadus viens pret otru labāk izturas, bet tas, ko esmu līdz šim redzējusi, liek domāt, ka labāk tiešām trīs laulības dzīvē nekā viena pusgadsimtu. Neesam īsti monogāmijai domāti.
09.04.2013 05:44 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es ar laulības dzīvi esmu apmierināts. Ir gājis visādi, bet grūtākie posmi ir garām.
Man nav nekāds mieramikas raksturs un es nedzīvotu kopā tikai dēļ regulāra seksa, vakariņām vai mājsaimnieces pakalpojumiem. Tā nav nekāda sadarbības kopdzīve. Pa 18 gadiem man vajadzētu vismaz 4-5 dažādas sadarbības.
Tās ir tā ka gribās būt kopā ar cilvēku, neatkarīgi no nekā. Tas ir tā ka esot kopā, pārējais (draugi, aizraušanās, visas citas intetreses) paliek otrā vai pēdējā plānā.
09.04.2013 08:50 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nee, ne par sevi. Tu tieshaam tici, ka lielaakaa dalja sievieshu ir kopaa ar viirieti aiz miilestiibas? Laikam jau jaa, taapat kaa to dara lielaakaa dalja viirieshu, taapeec jau arii viirieshus ir tik viegli vazaat aiz deguna.
______________________________________________________
Par sevi, par sevi! Katrs par citiem spriež pēc savas paša dzīves pieredzes. Vai varbūt vispasaules aptauju esi veikusi? Tādas izmantotājas patiesībā var mierīgi atfiltrēt, ja vien ir pieredze un to māk darīt.
09.04.2013 18:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Par sevi, par sevi! Katrs par citiem spriež pēc savas paša dzīves pieredzes. Vai varbūt vispasaules aptauju esi veikusi? Tādas izmantotājas patiesībā var mierīgi atfiltrēt, ja vien ir pieredze un to māk darīt.

Melns, neticeesi, bet mani Dievs ir apveltiijis ar ausiim un speeju uztvert arii paareejo pasauli, ne vienmeer tai ir jaabuut pashas pieredzei. Kaadreiz straadaaju kafuuzii, kuraa lielaakaa dalja apmekleetaaju bija sievietes ap 30 un 40, kuras tikaas tur, lai uzsistu klachu. Piedevaam daudzi manii redz uzticiibas personu, uz kura pleca var paraudaat. Ljoti daudzas sievietes paliek ar viirieshiem kopaa pieraduma, mantas, beernu deelj un briivo laiku pavada, aprunaajot viiru netikumus ar draudzeneem. Un cik veel ir sievieshu, kuras apprecaas ar pirmo gribeetaaju, lai tikai nebuutu vienas un taapeec, ka ir pienaacis laiks dzemdeet beernus? Domaa, tur ir taa lielaa miilestiiba?
Man liekaas, ka tev zemapzinjaa ir bailes pasham par savu lauliibu, taapeec tu nespeej pienjemt, ka arii sievietes nav tik baltas un puukainas. Pasaulee ir visdazaadaakie cilveeki un nav taa, ka visas sievietes ir engelji un visi viirieshi ir nelieshi, kaa tu te meegini iegalvot.
Starp citu, ja jau tu uzskati, ka katrs runaa no savas pieredzes, tad sanaak, ka tu esi poligaams nelietis, kursh lavieree starp ntajaam gimeneem un no kura ir jaapasargaa viss sievieshu dzimums. :p
09.04.2013 19:55 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, neticeesi, bet mani Dievs ir apveltiijis ar ausiim un speeju uztvert arii paareejo pasauli, ne vienmeer tai ir jaabuut pashas pieredzei. Kaadreiz straadaaju kafuuzii, kuraa lielaakaa dalja apmekleetaaju bija sievietes ap 30 un 40, kuras tikaas tur, lai uzsistu klachu. Piedevaam daudzi manii redz uzticiibas personu, uz kura pleca var paraudaat. Ljoti daudzas sievietes paliek ar viirieshiem kopaa pieraduma, mantas, beernu deelj un briivo laiku pavada, aprunaajot viiru netikumus ar draudzeneem. Un cik veel ir sievieshu, kuras apprecaas ar pirmo gribeetaaju, lai tikai nebuutu vienas un taapeec, ka ir pienaacis laiks dzemdeet beernus? Domaa, tur ir taa lielaa miilestiiba?
Man liekaas, ka tev zemapzinjaa ir bailes pasham par savu lauliibu, taapeec tu nespeej pienjemt, ka arii sievietes nav tik baltas un puukainas. Pasaulee ir visdazaadaakie cilveeki un nav taa, ka visas sievietes ir engelji un visi viirieshi ir nelieshi, kaa tu te meegini iegalvot.
Starp citu, ja jau tu uzskati, ka katrs runaa no savas pieredzes, tad sanaak, ka tu esi poligaams nelietis, kursh lavieree starp ntajaam gimeneem un no kura ir jaapasargaa viss sievieshu dzimums. :p
_____________________________________________________
Vai tiešām mākam arī normālā tonī runāt? Esmu patīkami pārsteigts!
Par palikšanu kopā dažādu iemeslu dēļ. Zini, ja Tu no paša sākuma runā par šāda veida izmantošanu, tad tik tiešām man jāsaka, ka tā situācija (pieradums, utt.)) ir bezmaz vai katram pārim. Nu, jums, meitenēm, vienmēr ir lietas, kuras gribētos labāk, vai nē? Tas nu nav nekas ārkārtējs. Tādā variantā par mīlestību varētu nosaukt tos retos gadījumus, kad viens no laulātajiem ir patiešām gatavs bērēs ielīst zārkā un tur palikt. Vīru netikumi! Ha! Un kurš tad vispār ir bez tādiem? Katrā cilvēkā ir kāds melnums. Nu, par apprecēšanos ar pirmo gribētāju, kāda starpība? Cilvēks ir pie vietas un neklaiņo pa pasauli ar savu nelaimi. Nezinu, vai visiem tā ir, bet es nekad neesmu sapratis tos puišus, kuri kādas meitenes ir saukuši par krokodiliem. Tagad būs Tava kārta neticēt, bet man kaut kā ir dots katrā no jums saskatīt kaut ko skaistu, tāpēc, ja varētu, es tik tiešām apprecētu visas (poligāms nelietis), kurām dzīvē trūkst pleca ...
09.04.2013 21:22 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... un tici man, vīru aprunāšana, izteikumi tipa "Man bērnus nevajag, ar viņiem ir tikai vienas vienīgas problēmas", mēdz būt ne vairāk kā "dziedāšana līdzi korim". Paša grāmatvede četrus gadus visiem stāstīja, ka bērni ir fui. Ar tādu pārliecību! Un ko? Skaties, tagad pati kaifo par to, kādu cepurīti savai gadu vecajai meitiņai uztamborējusi!
Es jau rakstīju, ka visās attiecībās, manuprāt, viens ir vairāk ar jūtam, bet otrs - ar prātu. Nu, ir sasodīti raiba un dažāda šī pasaule, bet, ja cilvēkiem ir labi, ko vairāk vajag?
Kāpēc Tev vārds "poligāms" ir pēc nozīmes ekvivalents vārdam "nelietis"? Es esmu pilnīgi pārliecināts, ka vairums vīriešu būtībā ir poligāmi, arī es, bet, ja manai sievai ir būtiski un ja esmu devis vārdu, tad es kā vīrietim pienākas, to turēšu! Es viņu nekrāpšu, ja es viņu cienu, lai arī jūtu, ka varētu mīlēt arī divas. Mums, vīriešiem arī ir būtiski, lai jūs, meitenes, mums blakus starotu. Un vēl jo labāk, ja blakus ir divas laimīgas sievietes (saprotu, ka skan diezgan nereāli) ar bērniem. Es negribu karu, bet - problēmas risinājumu gan. Un jautājums ir tikai par to, kāpēc apkārt ir tik daudz nelaimīgu cilvēku? Man kā vīrietim pirmā rūpe ir par jums, meitenēm.
09.04.2013 21:44 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kāpēc Tev vārds "poligāms" ir pēc nozīmes ekvivalents vārdam "nelietis"?

Taapeec, ka poligaamija tiek piekopta parasti aiz muguras un kaadam shaada veida attieciibaas vienmeer kaadam saap un kaut kas pietruukst. Vieniigais veids, kaa redzu poligaamiju, ja viirietis dziivo kopaa ar divaam biseksuaalaam meiteneem vai 2 biseksuaalji kopaa ar vienu meiteni vai arii 2 paari, kuri svingo kopaa un dala dziivesvietu. Ja tie poligaamie, neuzticiigie tureetos kopaa un nemeeginaatu sapaaroties ar monogaamiem cilveekiem, paraleeli karinot makaronus uz ausiim, buutu ok.
09.04.2013 21:54 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Zinu, ja kāds to te lasīs, tad atkal sāksies teksti par izlaidību, kniebšanos uz visām pusēm, utml., bet īstenībā runa šeit ir pilnīgi ne par to. Vai tad jums pašām nav ērtāk, kad tā jaunā sekretāre vīra darbavietā nevis meklē, kam uzsmaidīt, bet ir precēta un aizņemta ar rūpēm par savu ģimeni?
Es gan īsti nesaprotu, kuri tieši komentāri mani ir atmaskojuši :-) kā poligamu nelieti, bet tāds es arī esmu. Starpība ir tikai tajā apstāklī, ka kāzu dienā es izdarīju tieši to pašu, ko savās kāzās simboliski izdara visi vīrieši - noliku savu brīvību pie savas nākamās sievas kājām un teicu: "Tu tik tiešām esi tā vērta, lai es Tev atdotu daļu no sava ES, vienu no dārgēkajām lietām, kas man ir - savu brīvību! Dari ar to, ko gribi, es Tev to dāvinu!" Vai tieši tas nav skaistākais vērtējums, ko meitene no sava vīrieša var saņemt? Bet es jau nemainos - palieku tāds pats poligāms nelietis, tikai - ar brīvprātīgi atdotu brīvību to realizēt.
09.04.2013 21:55 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Taapeec, ka poligaamija tiek piekopta parasti aiz muguras un kaadam shaada veida attieciibaas vienmeer kaadam saap un kaut kas pietruukst. Vieniigais veids, kaa redzu poligaamiju, ja viirietis dziivo kopaa ar divaam biseksuaalaam meiteneem vai 2 biseksuaalji kopaa ar vienu meiteni vai arii 2 paari, kuri svingo kopaa un dala dziivesvietu. Ja tie poligaamie, neuzticiigie tureetos kopaa un nemeeginaatu sapaaroties ar monogaamiem cilveekiem, paraleeli karinot makaronus uz ausiim, buutu ok.
_____________________________________________________
Tas ir šeit - rietumos un pēc rietumu likumiem un parašām. Risinājumi patiesībā ir un - ne tādi, kur tas tiek darīts slepus. Pats pazīstu vienu vīrieti no Vidusāzijas, kuram IR divas sievas. Un neko - dzīvo. Viņš kā vavere ritenī skrien, uzturēdams divus dzīvokļus (katra sieva, kā pienākas dzīvo atsevišķā) un visus savus sešus bērnus. Un abas zina, ka viņam tā otrā ir. Es apzinos, ka lielākajai daļai meiteņu tas ir nepieņemami audzināšanas un uzskatu dēļ, tāpēc pie mums tā ir reta parādība, bet vai ta nav labāk nekā nepārtraukti uztraukties par to, vai poligāmajam nelietim nav mīļākās?
09.04.2013 22:03 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Melns, ja tavai sievai būtu otrs vīrs(ja Latvijā vīriešu būtu vairāk par sievietēm, tātad, lai neviens nepaliktu vientuļš, sievām jāņem divi vīri) būtu taču forši, ne? :)
09.04.2013 22:12 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Ļoti daudzas lietas vīrieši un sievietes redz citādi, bet greizsirdība- tā piemīt abiem vienādi. Ja vīrietis nespēj pieņemt domu, ka viņam ir jāpaliek pie vienas sievietes, kamēr tai sievietei ir atļauts būt ar diviem, tad kā var nesaprašanā raustīt plecus, ka sievietei daudzsievība var nešķist pieņemama?
09.04.2013 22:17 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, ja tavai sievai būtu otrs vīrs(ja Latvijā vīriešu būtu vairāk par sievietēm, tātad, lai neviens nepaliktu vientuļš, sievām jāņem divi vīri) būtu taču forši, ne?
________________________________________________________
Arābiem ir tāds sakāmvārds: "Dievs sievietes un vīriešus radīja dažādus. Sievietes ideāls ir viens vīrietis, bet vīrieša ideāls - vairākas sievietes. Ideālā izeja ir daudzsievība." Un tas nav teikts, lai jūs, meitenes, kaut drusciņ pazemotu, tā ir fakta konstatācija, ka mēs esam ATŠĶIRĪGI. Vīrietis var, tici man - var, mīlēt un rūpēties par vairākām. Pašas kaut kur šeit, forumā rakstījāt, ka pēc noteikta laika (2 vai 3 gadiem) attiecības pāraug savsarpējā cieņā. Tu domā, ka Melns nevarētu cienīt divas sievietes un audzināt abu bērnus?
Un, ja jums arī būs tie divi vīri, vai nepazaudēsit pašas sevi?
09.04.2013 22:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits