Kāda jēga precēties ?

 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Pēc statistikas datiem Latvijā vienā 2011.g 6 mēnešos bija noslēgtas 2355 laulības. Un 2012.g 6 mēnešos 3174 laulības šķiršanas lietas.

Ārzemēs 50% laulību, tiek šķirtas jau pirmajos 5 gados. Tad rodas jautājums kādēļ vispār precēties, ja agri vai vēlu visticamāk šķirsies.

Tāpat ar laiku viens otram piegriežas seks kļūst par rutīnu, un gadiem ejot domā, kā tikt prom vienam no otra.

Un kur nu bez teiciena ka sieva domā ka vīrs mainīsies, bet viņš nemainās un vīrs domā ka sieva nemainīsies un viņa mainās, arī raksturā !

Tad nu spriežot pēc visa precēšanās ir laika šķiešana ! Turklāt tas ir tikai papīrs, tas nepasargā no tā ka partneris varētu krāpt, un līdz nāve mūs šķirs jāaizvieto ar līdz garlaicība mūs šķirs !

Kādas ir jūsu domas ?
06.04.2013 12:16 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Intelekts - iedzimst = cilvēkā jau ir ielikts no dzimšanas, ir izpētīts, ka IQ nevarot uztrenēt vai iemācīt. Intelekts neiedzimst no vecākiem = nepārmantojas. Vecāku IQ neietekmē bērna IQ.


Iedzimt ta neiedzimst, bet iedzimst smadzeņu veiktspēja !
07.04.2013 01:36 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Tomēr lielākajai daļai cilvēku ir svarīgas arī citas lietas un tici vai nē tu visu vīriešu pazinēj, bet ir arī tādi, kuri grib noturīgu ģimeni un lolo tevis peltās romantiskās izlūzijas par divu cilvēku attiecībām


Geji kaut kādi :D
07.04.2013 01:38 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Un, ja man butu vidusmera virietis, ar vidusmera algu, domaa ka taas 25 gadiigaas manu virieti taa gribees? Vinjas meklee tikai tos kuram macinjsh biezaaks , ar krutajaam mashiinaam un majaam.


jā, es domāju,kad atradīsies kāda jauna sieviete,kura gribēs vidussmēra vīrieti.


daudzi vīrieši noraksta sievietes pēc 40 g,tā kā ieteiktu negaidīt līdz 40. visbiežāk izvēlas sievietes precēt līdz 30g vecumam.


Par to jauno meiteņu ņemšanām man ir tikai viena doma. Vīrietim pienak ,piemēram ,55 gadi, sagribas jaunību un sieva vairs neder, kaut gan viss mūžs pavadīts kopā. Tad nu apprec jaunu meiteni un pēc laika saprot , ka kopīgs nav nekas. Ne atmiņas , ne piedzīvojumi - nekā!


rodas kopīgas atmiņas un piedzīvojumi. protams, daļa nožēlo šo izvēli, jo citreiz gadās,kad jaunais meitenei vienīgais ,ko dod ir sava miesa ( ne viņa vēl tik dzīves bagāta, ne čakla kā sieva), tomēr gadās arī veiksmīgi pāri, kur viss ir labi.

Es precēšos,kad būšu nolēmusi- ir īstais vīrietis, gribas bērnus. kamēr vēl nav aktuāla bērnu tēma tikmēr nav aktuālas kāzas.
07.04.2013 07:44 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
jā, es domāju,kad atradīsies kāda jauna sieviete,kura gribēs vidussmēra vīrieti.

Tikai kaada taa jaunaa sieviete buus, kura gribees vidusmeera 50 gadnieku ar ne paaraak biezu macinju. Biezji vien 50 gadiigaa sieva ir labaaks variants par taadaam. Atskaitot retus gadiijumus, kur jauna meitene samiilaas par sevi krietni vecaakaa viirietii, lielaakaa dalja taadu 25 gadiigu meitenju saak skatiities uz pusmuuzja viirieshiem taapeec, ka normaalie 20 - 35 gadnieki vinjas ir izbraakeejushi.
07.04.2013 07:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Un taadaam meiteneem jaa, vieniigais vinju kapitaals ir jauniiba, jo savaadaak viirieti vinjas piesaistiit nespeej un tikko tas zuud, vairs naakamo viirieti neatrast. Bet ir arii forshas sievietes visos vecumos, taadas dabuu labus viirus pat tad, kad ir 4 beerni no ieprieksheejaas lauliibas un nebuut ne 2x vecaakus par vinjaam. ;)
07.04.2013 08:01 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja es sāktu veikt aptaujas, pētīt statistikas vai konsultēties ar visādiem gudriniekiem pirms laulībām es tā arī nebūtu apprecējies. Tagad pēc 16 gadiem varu teikt ka tas bija pareizs lēmums.
Vīrietim laulība, spēja būt labam vīram un tēvam ir lielākais vīrišķības apliecinājums.
07.04.2013 11:08 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.02.2011
Naivā es zinu ko runā sporta zālēs, un aizkulisēs laipni lūgti realitātē !


Nav ienācis prātā, ka sporta zālēs un aizkulisēs vīrieši runā tā, jo grib izcelties citu vīriešu acīs un negrib atzīt ka vēlas ģimeni, sievu un laulību? Manuprāt tu esi vienīgais, kas šajā diskusijā ir naivs. Nevajag ticēt visam, ko runā :D
07.04.2013 11:34 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Visa tā garā komentāru tirāde, ko te satamborējis Melns ir ar vienu pamatdomu - laulības ir vīrieša žēlsirdības un labdarības akts. Tad kā izskaidrot faktu - brīdī, kad sieviete vēlas šķirt laulību (jā, jā, nespēsi noticēt - arī šādi mēdz būt), vīrieši mēdz ārkārtīgi pārdzīvot. Kāpēc netiek nosvinēta neatkarības un atbrīvošanās diena? Pati esmu redzējusi emocionāli satriektu vīrieti pēc šķiršanās. Kāpēc esi tik pārliecināts, ka sievietei nepieciešams pilnīgs nevajadzīgs altruisms - precēšanās, lai "aizsargātu vājāko"?
07.04.2013 11:51 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Vīrietim laulība, spēja būt labam vīram un tēvam ir lielākais vīrišķības apliecinājums.

+
07.04.2013 12:02 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Krista nedomāju gan ka tās 20 gadnieces kuras ir kopā ar 40 gadniekiem ir izbrāķētas no sava vecuma puišiem. Man ir 22,draugam 42. Man sava vecuma puiši vispār nekad nav interesējuši jo liekās nepieauguši,neatbildīgi un vnk nekādi. Bet par uzmanību no viņiem gan nekad neesmu varējusi sūdzēties. Tas ir ļoti nepareizs priekšstats ka visi 40 gadīgie ir kā opji,jā varbūt Latvijā. Mans draugs izskatās uz 35,ir sportisks un kopts.Tā ka nav jēgas vispārināt.
07.04.2013 12:06 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
...un nešķirt laulību tikai tāpēc, ka, redz, sievietei pēc 40 gadiem būs grūtāk nodibināt jaunas attiecības? Cik tad ir tādu vīriešu, kas ar šādu "neticamu labdarību" nodarbojas? Lielākoties tie, kas vēlas, arī aiziet neatskatīdamies. Un tie, kas tomēr šā vai tā turas kopā, kaut vīrs jau sen domās ir citur, ir tie pāri, kurus saista mūsdienu līme "nekas divus cilvēkus vairāk kopā netur kā kopīgs kredīts un manta" un nevis filozofija "nez ko iesāks mana nabaga sieviņa bez manis":D
07.04.2013 12:22 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Man ir 22,draugam 42. Man sava vecuma puiši vispār nekad nav interesējuši jo liekās nepieauguši,neatbildīgi un vnk nekādi.


Kruta :D es ar ņemšu sev 22 gadīgu kad man būs 32 :D tad jau 10 gadu šķirba vēl štrunts. A ko tev senči par to visu saka ?
07.04.2013 13:18 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
"nekas divus cilvēkus vairāk kopā netur kā kopīgs kredīts un manta"


LOL :D nu tā, kādreiz dzima bērni vajadzēja precēties, tagad dzimst kredīti :D psc
07.04.2013 13:22 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Visa tā garā komentāru tirāde, ko te satamborējis Melns ir ar vienu pamatdomu - laulības ir vīrieša žēlsirdības un labdarības akts. Tad kā izskaidrot faktu - brīdī, kad sieviete vēlas šķirt laulību (jā, jā, nespēsi noticēt - arī šādi mēdz būt), vīrieši mēdz ārkārtīgi pārdzīvot. Kāpēc netiek nosvinēta neatkarības un atbrīvošanās diena? Pati esmu redzējusi emocionāli satriektu vīrieti pēc šķiršanās. Kāpēc esi tik pārliecināts, ka sievietei nepieciešams pilnīgs nevajadzīgs altruisms - precēšanās, lai "aizsargātu vājāko"?

_...un nešķirt laulību tikai tāpēc, ka, redz, sievietei pēc 40 gadiem būs grūtāk nodibināt jaunas attiecības? Cik tad ir tādu vīriešu, kas ar šādu "neticamu labdarību" nodarbojas? Lielākoties tie, kas vēlas, arī aiziet neatskatīdamies. Un tie, kas tomēr šā vai tā turas kopā, kaut vīrs jau sen domās ir citur, ir tie pāri, kurus saista mūsdienu līme "nekas divus cilvēkus vairāk kopā netur kā kopīgs kredīts un manta" un nevis filozofija "nez ko iesāks mana nabaga sieviņa bez manis
____________________________________________________
Nu, nepielec un nepielec cilvēkiem, ka laulību kā tādu nav izgudrojis ļaunais Melns! Nu, tad uz priekšu! Noformulē pati, kāpēc, kā interesēs un kādam nolūkam cilvēki to laulības jēdzienu senatnē izgudroja? Savu variantu es uzrakstīju. Un turpiniet karot savā starpā! Dodiet iekšā tiem ŗiebīgajiem vīriešiem, kur vien varat! Pašas noteikti būsit ārkārtīgi laimīgas, kad visi veči būs pārtaisīti pēc jūsu prasībām! Ir jau pilna pasaule ar tādām, kuras tikai meklē tos, morāli izkastrētos, kuriem no vīrieša tikai dzimumorgāni palikuši, tad nu tēlo, ka ir laimīgas un apmierinātas! Un pēc tam brīnās, kāpēc dēli izauguši par pilnīgiem lupatām?
Tev nav vajadzīga laulība? Neviens nepiespiež - neprecies!
Runa manos komentāros ir par vīrieša dabu un būtību (nu, nevar te viena daļa pieņemt to, ka vīrieša uzvedībā var būt kaut kas no dabas ielikts!), vīrietis pēc dabas ir "staigātājs". Zinot to, cilvēki arī izgudroja laulību kā tādu, lai tie veči neizlaistos, bet būtu kaut kas, kas notura viņus pie ģimenes (sievietes un bērniem)! Un Melns, riebeklis tāds, protams, tagad par to visu ir atbildīgs! Pārmijnieks!
Es savu laulību pēc 40 nešķiru, jo manā ģimene ir būvēta uz SAdarbības principiem, piedod, bet izskatās, ka Tavā lidos trauki, pannas, utt. Un no SAdarbības ar savu lielisko sievu un bērnu māti atteikties netaisos. Un neuzskatu, ka viņa man būtu ko parādā, bet redzu, ka apkārt ir arī cita rakstura un citas uzvedības vīrieši, no kuru rīcības sievietes ir kaut kā jāaizsargā. Attiecībā uz tādiem sievietēm eksistē laulības institūts.
07.04.2013 13:42 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... jā, vīrietis var būt satriekts. Nenoliedzu, jo arī vīrieši ir dažādi. Un attiecības mēdz būt dažādas. Ir sievietes, kuras attiecībās ir vairāk ar prātu, mazāk - ar emocijām, bet vīrietis - mazāk - ar prātu, bet vairāk - ar emocijām. Tie tad arī parasti visvairāk cieš.

Un cilvēkus, lai cik tas dīvaini nebūtu, kopā mēdz saturēt ne tikai materiālais, bet arī bērni un cieņa vienam pret otru.
07.04.2013 13:47 |
 
Reitings 23
Reģ: 07.04.2013
 
Reitings 56
Reģ: 06.04.2013
Ir jau pilna pasaule ar tādām, kuras tikai meklē tos, morāli izkastrētos, kuriem no vīrieša tikai dzimumorgāni palikuši, tad nu tēlo, ka ir laimīgas un apmierinātas!


Man liekas sievietēm tādi ir labas draudzenītes, bet bikses no tādiem slapjas nepaliek ! Un tad viņas kniebjās pa stūriem ar dažādiem '' nepareizi '' izaudzinātiem tēvaiņiem :D
07.04.2013 13:52 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... un atvainojiet, meitenes, aizmirsu un neņēmu vērā, ka sievietes vairāk interesē tas, KĀ viņām saka, nevis tas KO viņām saka!
07.04.2013 14:25 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Jā, Melns, tagad Tu būsi atbildīgs par visām sieviešu gribētajām-nenoslēgtajām un izjukušajām laulībām :D
07.04.2013 14:41 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Kāda jēga precēties?? - nav jēgas!!!
Ja to pasākumu tā gribās,lai tik būtu tas grande tusiņš ar Kleitu, baloniem, limuzīnu, etc etc, tad daudz jēdzīgāk sarīkot tematisko ballīti visām neprecētajām un iztusēt no sevis ārā "baltā sapņa"fantāziju....


Realitāte parāda,ka kopdzīve = laulības patiesā serde...Ceremonija tur neko neizmainīs...
07.04.2013 14:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits