Liels kauns!

 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Mūža lielākais kauns, ko esat piedzīvojušas? Kā Jūs tikāt tam pāri? Padalaties? :D
16.01.2013 08:18 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Viens no pēdējiem kauniem - draudzenes māsas meita (+/- 10 gadi) pieķēra kā bučojos un spaidos ar vienu vīrieti un izbazūnēja to visiem ballītes viesiem (ballīte ar draugiem un radiem). Pēc tam, protams, bija sevišķi ērti turpināt ballēties.
06.01.2015 22:23 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Ak,jel! :D esmu pārsmējusies :D
Mani laikam lielākie feili-kad mamma ar vārdiem "es arī biju jauna,bet šito netīrīšu" iedeva slapju lupatu un palūdza iet iztīrīt no dīvāna pārvalka vienu nejauši atstātu,baltu šmeka plankumu :D
Tad vēl pāris gadus atpakaļ ar savu toreizējo gadījuma sakaru draudziņu bijām ballītē,cilvēki dažādi,pasākums ar teltīm...nu es bik sadzēros un tas vīrietis bija tik galvu reibinošs ka teltī esot,pilnīgi un galīgi izkrita no prāta,ka blakus teltī ir ģimene ar trīs maziem bērniem,kuri VISU un pie tam lieliskā izpildījumā dzird..par pārējiem nerunājot... kauns pēc tam bija pa visu ģīmi,kad atčohnījos...
Un tad vēl gados 16,kad stipros alko vēl nejēdzu lietot saprātīgās devās,biju sadzērusies šņabi,bet pa starpai biju ēdusi apelsīnu. Braucām kompānija mašīnā,es jūtu,ka sūdīgi,nebūs labi,kāpj augšā,bet ne tik traki,lai nevarētu norīt atpakaļ. :D bet tad man tāds pēkšņais šķaudiens uznāca,ka rezultātā viss mašīnas priekšējais stikls bija nošķiests ar spirtota apelsīna šķiedrām :D
06.01.2015 22:06 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
neesmu maniijusi, bet vai kaadai ir bijis tas feils kad ieiet sopinga centraa kur taas stiklotas durvis un pie reizes ka kaut ko sava praata aizdomaajas ejot araa noperkot vai nenopeerkot atjeedzaas soli pie stikla sienas? :D

es reiz gandriz ieskreeju stikla sienaa, bet apstaajos 2metru attalumaa :D
06.01.2015 21:42 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Bēdīga tēma. Tik daudz jaunu meiteņu, kuras dzer un nekontrolē sevi vispār. Protam,s jaunībā katram var gadīties, bet tās, kas raksta, ka vienmēŗ un regulāri tusinos piedzeras un tad dara to un šito...vnk pretīgi.
06.01.2015 20:57 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Dzērumā vienreiz man likās smieklīgi braucot garām urlu baram, kas bija notupušies savā īpašajā pozā, sadrupināt burgermaizi un uzbērt viņiem virsū un vēl bļaustīties ciep ciep ciep


šis ir labs. piedzerties un apvemties nav liela māksla. foršāk ir, ja alko ir tik daudz iekšā, ka nevis parubās, bet sāk rādīties personības jautrākā puse :D
06.01.2015 20:46 |
 
Reitings 2
Reģ: 06.01.2015
kad man bija 13 gadi tas bija pirms 4 gadiem, mees ar draudzeni gaajaam helowiinos, ilgi domaajaam uz kuru maaju iet, tad aizgaajaam, uz 1 maaju uzbraucaam uz 9 staavu un piezvaniijam pie vienaam durviim, es biju taa shausmiigi uzkraasojusies, man bija zalja seja :D . un tur atveera durvis mana simpaatija (2gadus vecaaks par mani ) , bet mana draudzene vinju nepaziistot teica '' saldumus vai izjokosim '' man bija taads kauns!!!! es vienkaarshi pagriezos un skreeeju lejaa pa trepeem, tad mees veel seedeejaam uz trepeem, un es domaaju cik ljoti man ir kauns, tad vinsh iznaaca aaara un teica '' nu ko juus sheit seezhat?'' man bija taads KAUNS!! veelaak uzzinaaju, ka tur dziivo vinja draugs, un vinsh tur bija pie drauga.
06.01.2015 19:54 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
to pasu viskiju vienrez atceros kad gribeeju sagatavoties oraalam ne no kaa izdomaaju ka bus garsiigaak ja uzliesu to viskiju lai draugs nolaiza minimaali uzleeju un taa saaka dedzinaat,sis pa mani iereeca un suutija uz dusu...:D :D

taa no manis viss pagaidaam :D
06.01.2015 19:41 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
pagaasvasar ar draugu runaaju skypaa, un sadzeros viskiju un neitraali aizluuzu, ar visiem dzinsiem, sis gribeeja lai dzinus novelku nost a es tur stundu nevareju saprast ko no manis grib..:D :D taa peec kaadas stundas tas bikses novilku :D
06.01.2015 19:38 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
pieveemu paris gadus atpakal puisim kurs patika kleepi...taa nejausi vnk noliecos un visss.... logiskipec tam akuns bija runaat ar vinu.

kad mr saakas biju 7tajaa klasee, sakaas skolaa un bija baltas bikses uzvilktas,seedeju biologijaa pieceelos no kreesla un peeksni zeeni saaka reekt...es saaku bimbaat un draudzene toreizeeja pie masinas aizveda fuj tads kauns bija :D
06.01.2015 19:33 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Klondaika-alkohols-smiekli-ar zeķēm mājās :D
06.01.2015 19:28 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man ir vairāki fail, kas ienāca prātā, lasot šo diskusiju.
Pirms vairāk kā gada drauga mājās taisījāmies braukt prom un es koridorī ieliku jakas kabatā cigaretes. Jau kāpjot mašīnā attapos, ka cigarešu paciņa man kabatā nav. Domāju, ka kkur pie mašīnas izkritusi, bet nebija laika meklēt. Nākošā dienā uzzināju, ka cigaretes biju ielikusi drauga mammas jakā, kas ir līdzīga manai un bija pakarināta blakus. Viņa aizbraukusi uz darbu un tur atklājusi, ka viņas kabatā ir cigaretes, kaut viņa vispār nesmēķē...tad knapi viņu pazinu un man bija tāds kauns :D
Diezgan sen tikos ar vienu puisi un sava kautrīguma dēļ nebiju pat savai ģimenei pateikusi, ka man vispār ir puisis. Tad 1x nedaudz pafočējāmies (nē, tie nebija nekādi kailfoto, bet tomēr ne tādi, kas būtu jārāda citiem). Saliku bildes savā datorā un no fočika izdzēsu. Bet nē, 1 bilde kaut kā bija palikusi un to laikam redzēja visi man tuvākie cilvēki.
Vēl ir pāris reizes bijis tā, ka kāds uz ielas tālumā sāk māt, apkārt nav citu cilvēku un es automātiski pamāju pretī, bet izrādās, ka tas bija adresēts kādam, kas gāja aiz manis :D
06.01.2015 19:21 |
 
Reitings 252
Reģ: 22.08.2013
Par cik tie uzkrītoši skatās, es, dāmu tēlodama, ar paceltu galvu soļoju garām letei. Lepnā soļošana noveda pie tā, ka es ar visiem saviem ntajiem maisiņiem biju uz mutes. Un fonā skan manas draudzenes vārdi - ak vai, ko nu,. ko nu. Bet neko, piecēla mani draudzene un, sarkdama kā biete aizgāju apsēsties pie galdiņa, kamēr visi apkārētjie pilnā balsī ķiķina. Vairs dāmu netēloju.


Es dažreiz tomēr nesaprotu cilvēkus. Ja jau sieviete nokrīt un to redz apkārtējie, kādēļ neviens nepienāk un nepalīdz piecelties, tā vietā lai ķiķinātu?! Kaut vai nepavaicājas vai viss ir kārtībā?! Brrr, dusmas! :D
06.01.2015 19:18 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Pārsmējos :D
Vēl,vēl lūdzu :D
06.01.2015 19:13 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.11.2014
Smejos balsī :D :D
Vēl, apmēram pirms gada izdomājām ar draudzeni Galerijā Centrs un Gan Bei aiziet. Biju apkrāvusies ar visādiem iepirkuma maisiņiem utt. Ārā sniegs, tā kā zoles diezgan slidenas, plus man vismaz 10cm papēži. Ejot iekšā Gan Bei, sanāk iet garām letei kur tusējas pavāri un viesmīļi. Par cik tie uzkrītoši skatās, es, dāmu tēlodama, ar paceltu galvu soļoju garām letei. Lepnā soļošana noveda pie tā, ka es ar visiem saviem ntajiem maisiņiem biju uz mutes. Un fonā skan manas draudzenes vārdi - ak vai, ko nu,. ko nu. Bet neko, piecēla mani draudzene un, sarkdama kā biete aizgāju apsēsties pie galdiņa, kamēr visi apkārētjie pilnā balsī ķiķina. Vairs dāmu netēloju. :D
06.01.2015 19:07 |
 
Reitings 252
Reģ: 22.08.2013
taurens19, man ar tamponiem ir bijis līdzīgi. Atceros, ka skolas laikos, kad gāju, ja nemaldos, 10. klasē, ņemot maku no somas, izkrita tampons, kas bija ieķēries maka piekariņā.. Visi, kas kafejnīcā stāvēja rindā, skatījās un smējās. Es, protams, nepacēlu, paspēru ar kāju tālāk no sevis un ar noliektu galvu aizgāju. Stulba sajūta! :D

Vistrakākais, par ko man ir bijis liels kauns bija manā 19. dzimšanas dienā. Rīkoju pasēdēšanu pie sevis ar tuviem draugiem. Kaut kā sanāca, ka bija arī daži ne tik tuvi draugi ciemos. Biju manāmi iereibusi, jautrā garastāvoklī. Paņēmu vistas stilbiņu, ēdu, izdomāju, ka vajag aiziet mazās vajadzībās uz tualeti un tā es, sēžu uz poda, ēdu vistas stilbiņu un pēkšņi atver durvis viens no tiem paziņām. Es tur ar vistu zobos, vēl izdomāju piedāvāt viņam vistiņu... Atceros un smejos, bet toreiz kauns pa visu ģīmi bija. :D
06.01.2015 19:01 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.11.2014
:D :D tik smieklīgi. Par šo tēmu - pirms vairākiem gadiem velkot ārā maku no somas, maka ielocēs ieķērās tampons un, stāvot autobusa pieturā pieripoja pie kājām bariņam puišu. :D
06.01.2015 18:48 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Aiz gara laika izlasīju visas lapas un esmu nosmējusies :D

Pašai reti par kaut ko ir liels kauns, jo patīk pašai pasmieties par savām neveiksmēm, bet no nesenākiem - iekāpu autobusā un atvēru somā mazo kabatiņu, kur biju ielikusi gan austiņas, gan paketes un biksīšu ieliktnīšus. Par otro piemirsu un raujot ārā austiņas sev klēpī ielidināju biksīšu ieliktnīti. Blakussēdētāja izlikās, ka neko neredzēja :D

Bērnībā nākot mājās no skolas ļoooti vajadzēja čurāt, bet nebija kur. Tā nu es neizturēju un apčurājos. Kad biju tikusi jau līdz savai ielai, apstājos un paskatījos vai neviena nav un izdomāju piekārtot zeķubikses slapjās :D Kad pacēlu galvu, ieraudzīju, ka pretī nāk kaimiņš un viņš noteikti redzēja, kā es tur stāvu un gramstos gar savu slapjo kājstarpi :D
06.01.2015 18:43 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.01.2015
Kad man bija kadi 8 gadi,bralenam 6,spelejam teroristus..Spelejot sito speli mes slepamies aiz kumodes uz kuras bija tv,vina bija sturi,blakus palodzeun atstutejoties pret palodzi un kumodi ar rokam vareja no turienes izlist..Es ielidu aiz tas kumodes un,kad bralens saka kliegt Binladens,Binladens,man bija jalien lauka..Tad nu bralens skrien blauj Binladens,Binladens,es meginaju izlist,atstutejos ar rokam vienu reizi,otru,nesanak,saku smieties,meginaju velreiz,un no smiekliem apcurajos..Lieki piebilst,ka bija pilna maja cieminu un man bija uzgerbtas vilnas bikses..Iedomajaties to kaunu no ta,ka jaiet tetim teikt,ka man vajag kko pargerbt (jo biju ciemos pie bralena ar teti,mamma stradaja)un to sajutu,kad sacuratas vilnas bikses lip pie kajam :D
06.01.2015 18:37 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Dzērumā vienreiz man likās smieklīgi braucot garām urlu baram, kas bija notupušies savā īpašajā pozā, sadrupināt burgermaizi un uzbērt viņiem virsū un vēl bļaustīties ciep ciep ciep


Šitas ir vnk the best of the best :D :D :D
06.01.2015 18:19 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
llemon - šitie varianti tik neveikliiiiii. Tāpēc cenšos neēst ārpus mājas neko tādu :D
06.01.2015 18:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits