Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Liels kauns!

 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Mūža lielākais kauns, ko esat piedzīvojušas? Kā Jūs tikāt tam pāri? Padalaties? :D
16.01.2013 08:18 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Savulaik vasarā kafeinīcā pie jūras strādājot, ienāca lietuvieši un krieviski prasīja, ko varu piedāvāt? Atbildēju “siski s kartoškoj” pēc sekundes kolēģe agonijā smejas, es neaaprotu, kas notiek! Lietuvieši arī saskatās.. :D bordelī ienākuši laikam :D
08.07.2018 09:00 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ne pārāk. arvien līdzīgākas alkohola cūcības nav nekas aizraujošs. būtu labāk ēdušas :D
08.07.2018 00:36 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Pacelšu, smieklīgi! :D
07.07.2018 21:02 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Bija vasarā balle, nebiju dzērusi ne grama, vien tikko nopirkusi alu tādā lielā glāzē, gāju pie draudzenēm tur tād maziņš uzkalniņš bija zālītē un tā nožāvos, tas ka tas notika tieši netālu no skatuves visu cilvēku priekšā, protams lielākā daļa noteikti domāja, ka meitene jau galīgi pārdzērusi jēgu lai gan tā nebija, puiši protams piedāvāja palīdzību , es ar joku un smiekliem pateicu, ka nē paldies iztikšu, Svarīgākais ir tas ka alu neizgāzu ne pilītes. :-D:-D:-D
18.04.2018 17:05 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Un draudzenei bija tāds gadijums, par kuru es smējos līdz asarām.. :-D:-D:-D:-D
Bijām uz konsultāciju krievu valodā, jo stundu bijām nobastojušas ups (s):-D
Atskaitijām vārdiņus , skolotāja latviski draudzenei sauc vardus un viņai jāskaka krieviski, skolotāja saka kā ir desiņas viņa pasaka сиски nevis сосиски. :-D redzēju ka skolotāja noturējās lai nesmietos, bet es nevarēju :-D
18.04.2018 16:53 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Haha, vēl nesens atgadijums. :-D kurš jums varbūt neliksies nekas tāds, bet es par sevi vēl ilgi smējos un pārdzīvoju. :-D
Iepazinos ar ex drauga drudzeni , viņa nosauc savu vārdu Ieva un es saucu savu un pasaku arī Ieva ( lai gan mani nesauc tā) :-D es nezinu kādēļ bet pateicu viņas vārdu kā savu. Man bija wtf, apstājās domāšana uz mirkli, atvainojos un smejoties teicu savu īsto vārdu. :-D
Arī skolas solā bija tā gadijies, jaunā skolotāja iepazīstas ar visu klasi, draudzene pasaka savu vārdu un es kā savu pasaku draudzenes , atvainojos uj un pateicu īsto vārdu, pati ar draudzeni smējāmies jo domājām kā var aizmirst vārdu, bet klase gan tāda nopietna bija, laikam nepiefiksēja :-D
18.04.2018 16:49 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Vispār kad iedzeru, patīk maz pazīstamiem cilvēkiem krist apkārt un sveicināt, runāt par dzīvi, esmu ļoti draudzīga iedzerot. :-D:-D
Vienā ziemā bija baigais slapjdranķis , bija man kādi 15 gadi, sapucējos un ar draudzenēm gājām uz lielveikalu, pie veikala stāv bariņš čaļu, es tā cēli paceltu galvu eju un pēkšņi nožāvos lielā lielā peļķē, es vēl guļu un neceļos tik smejos līdz mani uzrāva augšā draudzene, jo jo ilgāk es tur viļājos jo vairāk ūdens iesūcās drēbēs. Bet nu čaļiem jau skats noteikti bija smieklīgs, iet tāda meitene baigā caca un pēkšņi pazūd aiz mašīnām. :-D:-D:-D
18.04.2018 16:45 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Meiteneeeeees. :-D Lasu un smejos. Man tagad pat nav tāds apkaunojošas lieta kas būtu iespiedies baigi atmiņā, bet piepūloties dažus momentus atceros.. :-D
1. Biju jauna, (lai gan joprojām tāda esmu :D ) , patika patusēt, nebija ne jāstradā ne jauztraucas par dzīvi, vienā draudzeņu tusiņā mājās iedzēru par daudz un aizmigu vannā ( patika tur gulēt, jo ja palika slikti tad varēju vemt tur pat, vismaz nepietašķiju istabu (jā izklausās varbūt pretīki, bet atvainojiet:D), tad nu ieslēdzos vannasistabā un aizmigu, māsa ar draudzeni tā satraucās, arī protams dzērušas, ka sāka ar cirvi dauzīt durvis, līdz es neatvēru, es vēl tāda dusmīga izgāju ārā un domāju ko mani var traucēt. :-D:-D:-D
18.04.2018 16:42 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Izlasįju visas lapas ar asarām,tēma paveca, bet nu mans (līdz šim ) lielākais feils notika vasaras beigās. Es joprojām nezinu smieties vai raudāt aiz kauna :-D
Ar labāko draudzeni bijām aizgājušas uz restorānu vakariņas,iedzert pa glāzei vīna un papļāpāt. Restūzis nodalīts ik kā daļās - daļa galdiņu ir ārpusē,bet lielāka daļa iekšā,kā jau pieņemts. Tad nu sēžam pie tā,kas ārpusē,pļāpajām,vēroja, cilvēkus..totāls čill.
Mugurā man bija garie svārki,papēži,kas,protams,brēca pēc kaut kā tāda,kas notika tālāk...
Samaksājām rēķinu,viss ok,bet pirms iešanas prom izdomāju ieskriet tualetē,kas atradās iekšpusē. Tad nu vieglā gaitā eju cauri restorānam,caur galdiņiem un protams, PROTAMS, mans papēdis aizķērās aiz svārku malas ( loģiski!!), un es,cenšoties neapgāzties uz mutes un noturēt balansu,krītu ar rokām un priekšu un uzsitu pa,kunga,kas sēž pie galdiņa ,un ietur maltīti,šķīvi,un vēl tagad atceros, kā tas šķīvis ar visu dakšu un nazi, no mana uzsitiena kā filmās aizlido pa gaisu slaidā lokā....
Es gribēju nomirt....
Tas kungs,protams, no šoka pielec kājās,visiem pārējiem apkārt aah un ooh un vai, visi blenž...Viņš vēl gribēja mani stutēt kājās,bet es biju augšā sekundes desmitdaļā. Prasīja man man viss kārtībā utt,
Es atvainojos pāris simtu reižu,par tualeti vispār aizmirsu,piekārtoju matus,svārkus un steberēju atpakaļ pie draudzenes,kura,pa šo laiku arī bija uzzinājusi jaunumus! Izsmējāmies pēc tam līdz nemaņai.
Pēc tam domāju,ka vajadzēja varbūt uzsaukt tam kungam dzērienu vai ko, par viņa saprotošo laipnību,bet es biju pārlieku lielā šokā! :-D
Joprojām tajā restūzī neemsu bijusi!
17.04.2018 21:37 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
interesanta tēma savulaik bijusi
17.04.2018 14:29 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
:-D
04.12.2015 19:09 |
 
Reitings 140
Reģ: 10.06.2014
Visu laiku kaut ko tik atceros un atceros. Esmu staigājošā katastrofa ar mani notiek vis kaut kas traks un bieži vien kauns :-D
Kad vēl gāju vidusskolā ar draudzeni gājām uz mājām, bija ziema, viss forši. Aizmugurē gāja bariņš puišu, simpātiski, arī viena no manām daudzajām simpātijām tur gāja :-D Tad nu es zinādama, ka viņi tur ir, sāku tā skaļāk uzvesties, visādus jokus šaut un ka likos uz dirsas, nu bļāaaaviens, draudzene smejas, puiši smejas, es sarkana kā biete un ilgi vēl man par to kauns bija.. :-D Arī skolā kad garām gāja šie mēdza pasmaidīt, bet nu tad vēl jaunieši nebija tik ļauni. Tagad gan to atceroties ir smieklīgi, bet tajā momentā man bija tāds : zeme atveries!
19.06.2015 00:18 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Man laikam lielākais kad mans ex klubā par bārmeni strādāja un es vienu vakaru iedzērusi, varena, gribēju pagorities vina priekšas, un ar augsti paceltu galvu speciāli soļoju garām, lai vins mani redz. Man, protams, papēži, uz grīdas kkas izlijis un es taa smuki paslīdēju un nolikos atmuguriski kluba vidu un vins nāk šoka skatās. Ak dievs, man bija tāds kauns, ka pat nepamanīju ka asiņo galva un gandrīz smadzeņu satricinājumu esmu dabūji pret tam flīzēm atsitot :D
19.06.2015 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es šo nevienam vēl neesmu stāstījusi.
Kopā ar vecākiem un savu 2.pusīti braucām uz Lietuvu. Bijām iebraukuši Viļņas Akropolī. Staigājam pa veikaliem. Un vienā veikalā, skatos vecāki kaut ko cītīgi pēta un arī draugs blakām stāv. Vismaz likās, ka stāv, pieeju pie viņiem, ielienu starp mammu un draugu pa vidu un nobraucu roku gar drauga dibenu. Un tad izdzirdu no aizmuguras noskanam manu vārdu, pagriežoties redzu kā draugs stāv aiz manis un biju nobraukusi savu roku gar sveša vīrieša dibenu. Man tad tāds kauns bija. Vēl joprojām ir. Draugs arī šokā bija, un to vēl redzēja mans brālis. Ahh. :D Kopš tās reizes cītīgi nopētu, vai tas ko apgrāpstu ir mans draugs.
18.06.2015 23:04 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Vēl man ir kauns par to, ka pirmajās klasītēs mana klases audzinātāja katrā popielā man lika tēlot Inesi


Šitais labs. :D :D :D
18.06.2015 23:02 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
spīdola es vnk lidz asaram parsmejusies.
18.06.2015 22:46 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Par vēdera burkšķēšanu, man bieži un skaļi mēdz burkšķēt, ja neesmu laicīgi paēdusi. Ne burkšķ, bet tāda skaņa, it kā kuņģī kāds mopēdu censtos iedarbināt. :D Ne pūšas vēders, ne vēl kaut kas cits, vienkārši barību prasa. :D
18.06.2015 22:21 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Es vēl tagad ejot ārā no dzīvokļa sarkstu..
:D
18.06.2015 22:01 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Nesen ar draugu ievācāmies jaunās mājās.
Bijām mazliet padzīvojušies pa Rīgas bāriem. Pārnākot mājās - ļāvāmies uzdzīvei. Kaislīgs un skaļš sekss. Nepamanījām ka durvis neaizvērām, un logi vaļā. Dzīvojam pirmajā stāvā. Lieki piebilst, ka to dzirdēja VISI jaunie kaimiņi. Tagad daži ieraugot mani - ķiķina, daži novēršās,... :D

tāds kauns.. :-D
18.06.2015 21:59 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Vēl man ir kauns par to, ka pirmajās klasītēs mana klases audzinātāja katrā popielā man lika tēlot Inesi

Hahah :D
18.06.2015 21:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits