Liels kauns!

 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Mūža lielākais kauns, ko esat piedzīvojušas? Kā Jūs tikāt tam pāri? Padalaties? :D
16.01.2013 08:18 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Šai princesei gan kauns uz visu mūžu :D
http://www.tvnet.lv/izklaide/jocigi/450250-meitene_pardodot_kleitu_interneta_nejausi_ievieto_kailfoto
Bet nu nekas smieklīgs tur nav, jo, ja man tā gadītos, tas būtu vienkārši ārprāts :D
17.01.2013 01:16 |
 
Reitings 339
Reģ: 06.11.2012
Vēl viens - ar draugu pa lēto bijām dabūjuši erotiskos apģērbus (nu tur māsiņas, kalpones kostīmus utt.), stāvēja lielā maisā. Un pārvācoties mamma atrada. :D
17.01.2013 01:19 |
 
Reitings 1
Reģ: 17.01.2013
Baigi labais forums :D make my day :D

Man pašai bija tik daudz FAIL gadijumu, ka visus pat aprakstīt nav iespējams :D

* Kad vēl ar draugu nakšņojām pie viņa mammas, protams, ka vajadzēja pamīlēties. Nebija kur izmest prezervatīvu un draugs ielika to maisiņā un sev kabatā. Nākamajā rītā braucām uz Maximu iepirkties, stāvējām pie kases un vajadzēja maksāt par pirkumu, kad mans draugs izņēma ārā maku kopā ar to izmantoto prezi. Pilnīgi visi apkārt klātesošie to redzēja. Mums bija tāds kauns :D

* Ar to dzeršanu bija arī diezgan visādi notikumi, bet ne visi slikti. Man bija gadījums, kad ar to pašu puisi tikai sākām draudzēties un aizgājām uz klubu kopā ar viņa draugiem. Tur, protams, es piedzēros un braucām nakšņot pie viņa (toreiz satikāmies kādus 3 mēnešus tikai). Es značit sēžu un jūtu, ka nu tūlīt vemšu. Manējais prasa vai nevajag maisiņu atnest, es "ne", bet jūtu, ka jau mute pilna ar sūdiem. Tad neizturēju un pievēmu viņa klātbūtnē dīvānu, viņam čības un paklāju. :D tas bija tāds fail :D draugs neko, ātri aizskrēja un visu iztīrīja, un vēl ilgi man pienesa ūdeni un jautāja vai man palika labāk. Man bija tāds kauns. Bet tas bija tas brīdis, kad varēju gandrīz nepazīstamu čali novērtēt, jo viņš neņirdza, bet rūpējās par mani tajā momentā. Tā kā nav viss tik slikti :D un tagd mēs esam saderinājušiem :) viņš jau laikam pierada, ka bieži vien es pārdzeru jēgu un vemju viņa klātbūtnē :D
17.01.2013 01:58 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Esmu vissarkstošākais, man zināmais, cilvēks.
Reiz starpbrīza laikā izdomāju pačatot ar draudzeni pie klases galvenā datora. Pat nepamanīju, kad pie manis pienāca klasesbiedrs un paņēma lielā ekrāna pulti. Vēl mazāk manīju to, ka viņš lielo ekrānu arī ieslēdza. Tā nu visa klase varēja lasīt visas muļķibas, ko es draudzenei par puišiem rakstu utt. Nu muļķības pilnīgās, bet sārtums vaigos bija nenoliedzams.
Reiz drauga mazais brālis ienesās istabā, tad, kad mums drēbju jau kā labu laiciņu nebija mugurā. Nezinu, cik daudz viņš saprata un redzēja, bet visu vakaru skraidīja apkārt stāstīdams vecākiem, ka ir redzējis mūs "bučojamies" (7gadnieka kaitinošajā balstiņā). Nākamajā reizē, satiekot viņa vecākus, sarku un bālēju. Joprojām nesaprotu, no kurienes tas sīcis tur uzradās.
17.01.2013 02:02 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
1. situ kanti aiznemtam cali. es nezinaju,ka vins tads ir. beigas,ka atsuva, man bija kauns,ka es ta;
2. sakavos ar meiteni publiski reali ne par ko.
17.01.2013 02:24 |
 
Reitings 113
Reģ: 15.05.2009
Sporta stundā saka griezt vēderu! Skrēju uz tualeti! Tādu caureju parāva- ilgi tur sēdēju- bet tā smaka! Tāda, ka pašai slikti palika. Un sporta zāles tualetēs slikta ventilācija, tā ka viss korpus smirdēja pēc manis! Šausmas , tagad vēl sarkstu.
visi vaimanāja - Fuj fuj kā smird!
17.01.2013 02:38 |
 
Reitings 297
Reģ: 29.01.2009
atceros, ilgi tielējāmies ar vienu puisi līdz nonācām līdz gultai. bija mums feina pirmā nakts un rīts... bet no rīta puisim bija agri jo agri jādodas uz darbu. viņš mīļi sabučoja, teica, lai palieku gulēt un nebīstos, ja kāds staigā.. tie ir viņa draugi. (viņam ir caurstaigājama istaba un, jā, biju dzirdējusi, ka viņš dzīvo kopā ar vēl 3 cilvēkiem lielā, lielā dzīvoklī, bet.. nu labi) no rīta, guļu.. pēkšņi dzirdu, ka viens apstājas pie gultas un saka: "o! mums ciemiņš!", sajutos stulbi.. bet izlikos par beigtu. nezināju, kurā brīdī celties, jo, protams, gulēju vēl gultā absolūti plika.. un Dies' nedo, ka piecelšos un kāds caurstaigās istabu! + drēbes pagājušajā naktī bija izmētātas kur kurā.. un tās vēl bija jāatrod..
tā nu kad nāca jau dienvidus sapratu, ka jāceļas augšā, citādāk tie draugi padomās, ka es vispār kaut kāda, nezin kāda.. aši, knaši pielecu kājās, kaut ko uzrāvu mugurā, bet nekur nevarēju atrast krekliņu. dzirdēju, ka kāds nāk uz istabas pusi. uzrāvu žaketi mugurā un stulbi smaidīju. tā iepazinos ar sava jaunā puiša labāko draugu.
sarunas beigās dabūju atgādinājumu: "laikam krekliņu esi piemirsusi uzvilkt", gribēju no kauna nomirt.
lieki teikt, ka dzīvoklī jutos stulbi, jo biju reāli ar plikiem pupiem un krekla vienkārši nekur nebija! beigās to atradu starp gultas redelēm un matraci.. (wtf?) un drauga dzīvokli pametu 10 min pirms viņš atgriezās no darba.. briesmīgs rīts!
17.01.2013 03:00 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Tāds milzīgs kauns ir bijis tikai vienu reizi dzīvē. Braucu ar autobusu no laukiem atpakaļ uz Rīgu. Mamma man bija sakrāmējusi divus maisiņus ar visādiem lauku labumiem, bet nu tik smagiem, ka man bija sajūta, ka tur puspagrabs ir sakrāmēts. Piebrauc autobuss, brīva vieta gandrīz neviena, tikai pašās beigās blakus vienam puisim, ļoti izskatīgam. Kā es kluburēju pa to autobusu, tas bija ārprāts, jo man bija augstie papēži un es tos maisiņus knapi varēju pavilkt, gandrīz nolikos uz muti ar visiem maisiņiem. Kaut kā aizstreipuļoju līdz brīvajai sēdvietai un biju laimīga, ka izdevās noturēties kājās, bet tad pamazām sāku sajust zivju smaku un mēs visas zinam, cik pretīgi ir, ja autobuss pēc kaut kā smird, kur nu vēl pēc zivīm. :D Sāku jau skatīties apkārt uz omītēm un nodomāju "Bāc, nu nevarēji tās reņģes normālāk ietīt, lai nejūt to smaku" :D Beigās, tas puisis man blakus jau sāka dīdīties, reāli jutu, ka viņš grib pārsēsties, bet nav jau kur :D Visi sāka uz mani skatīties, nevarēju saprast, ko viņi blenž, bet beigās sapratu, ka mamma man ir ielikusi zivis, kuras es viņai biju aizliegusi man likt un ka es esmu tā no kuras nāk tā smaka. :D Bet jābrauc bija gandrīz 2h, es tik ļoti vēlējos ātrāk izkāpt, jo jutos briesmīgi. Nav forši apsēsties blakus simpātiskam puisim un smirdēt pēc reņģēm :D
17.01.2013 11:07 |
 
Reitings 256
Reģ: 16.12.2009
Tik laba diskusija!!! Lasu un smejos. Man arī ir pāris gadījumi...

Pirms kādiem sešiem gadiem, svinējām kaut kādu izlaidumu pie mana ex vecākiem. Tā nu es kopā ar viņa tēvu dzēru viskiju (jātur līdzi, protams). Palika slikti, aizgāju gulēt. No rīta pamostos, jūtu, ka zem palaga ir avīzes. Pārbraucu roku pār matiem- tādi kā salmi, nesaprotu kas noticis. Draugs sāk rēkt un stāsta: atnācis gulēt, ieraudzījis ka es pilnīgā komā esmu pievēmusi gultu un pat neesmu pamodusies. (viņš pats arī normālā kondīcijā), izdomājis, ka jāsavāc, un jāaiznes mani uz dušu, jo mati novemti. Aiznesis, knapi kājās turoties, noģērbis mani un ielicis dušā. Pats arī tikai apenēs. Galva sagriezusies un atsēdies uz poda, lai atpūstos, un aizmidzis. Tad pa durvīm ienākusi viņa mamma. Pamodinājusi, neko vairāk nav teikusi. Šis izmazgājis man matus un aiznesis gulēt. Es no rīta vēl ierēcu, ka maita nav balzāmu ielicis man matos, ka tā nedrīkst :D Bet nu kauns man bija šausmīgs... gribējās nomirt.

Esmu arī reiz vēl Esential tā pielakusies ar draudzeni, ka nevarēju viņai pateikt, ka iešu mājās, man pietiek, tikai parādīju krustu ar rokām un aizgāju. Iemaldījos darbinieku telpās un milzīgs apsargs mani aiz škvarkas izvilka ārā bet no kluba neizmeta, kaut neturējos uz kājām. Tiku ārā, un pālī nezināju uz kuru pusi man jāiet :D Pajautāju taksistam, naudas vairāk tā pat nebija, gāju uz Purvciemu ar kājām. Pa ceļam vēl vairākas reizes norāvu uz acīm... Kāds kungs pieturā man piedāvājās pavadīt, ka meitiņa tak tā piedzērusies, ka kāds nenozog :D

Vēl gadījums- man bija kādi 17 gadi, satikos ar foršu puisi, kuram kruta mašīna, un superīga mamma. Tā nu braucam pakaļ viņa mammai uz darbu. Man pāris dienas pirms plāna sākās MR. Izkāpu no mašīnas, pat neievēroju, ka uz sēdekļa palika asinis. Man kājās melnas bikses, traipus arī neredz. Tā nu pienāk mamma un saka, ka viņai mugura sāp, sēdēs priekšā. Atver durvis un skaļi pa visu stāvvietu nobļaujas:"Atkal esi kāvies! Cik var, nu jau mašīnu pat nevari satīrīt!" paņem salveti un sāk slaucīt no sēdekļa asinis... Viņš uz mani neizpratnēs skatās... Es gribēju vienkārši nomirt uz līdzenas vietas :D

Biju atpūsties ar draugiem uz divām dienām neplānoti pie jūras. Līdzi tikai peldkostīms, džinsi, maika un jaka. Naktī sākās MR un ar visu to, ka biju nodrošinājusies, bija tādi plūdi, ka uz džinsām palika traipi (gulējām mašīnā ar visām drēbēm). No rīta piefiksēju, un apsēju jaku ap gurniem. Ārā +30, bet es staigāju pa pilsētu džinsās un ar jaku apsietu. Visi prasa, vai man nav karsti, es tikai: nē, ko jūs, ir ok! Tagad smiekli nāk, pati varu ierēkt, bet toreiz nemaz tā nelikās...
17.01.2013 12:07 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
aa vēl
ar savu 1. draugu mīcamies uz viņa vecāku baltā dīvāna un man tieši sākās mr, iekarsuši nepamanījām un puisis ar roku nobrauca gar dīvānu, protams, uz dīvāna palika milzīgs pleķis. mēģinājām visādi tīrīt bet palika vēl sliktāk. tad nu džeks sastāstīja, ka tēja izlija :D
17.01.2013 12:13 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.10.2009
Es riezi atnācu no klubiņa mājās ar čali un aizmirsu ka vannasistabā karājas vesela bumbiereņu kolekcija :D

Vispār mana vannas istaba ir leģendāra :D Nesen kā biju ievākusies dzīvoklī un taisni biju atbraukusi no mājām ar autobusu un dikti girbējās čurāt. Ieskrēju dzīvokli, vannasistabā, apsēdos jau viss notiek un pēkšņi dzirdu ka man gar palodzi tieši aiz muguras kaut kas grabinās - logam protams ne aizkaru priekšā ne kā :D Tieši tajā laikā mājai taisīja renovāciju un gar manu 3. stāva vannasistabas palodzi kasijās kaut kāds strādnieks. Ak jel tas bija tāds kauns :D Ātri pabeidzu darāmo, uzrāvu bikses kājās un aizskrēju uz istabu :D Pēc tam vēl tie strādnieki nāca arī iekšā palodzes taisīt - sarku un bālēju cerēdama, ka tie nav tie paši, kas ārpusē grabinājās :D
17.01.2013 14:00 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
reiz kādā zaļumballē novēlos pa trepeem uz muguras sliidot, ar galvu uz leju un nevaru piecelties, vel bij gaiš un es pat nebiju dzērusi,pienāca kkāds vīrietis un prasa, vai nevaig palidzet visi riņķī rēc ieskaitot manu draudzeni, man bija tads kauns, ka ilgi neliidu ārā no krūmiem:D

Es nemācēju kkādos 15 gados vel braukt ar riteni, draudzene mācīja, gaja jau labi tik nemacēju piebremzēt, braucu pa ielu, pa prieksu divi sīkie iet, nevaru nobremzeet, bļauju: "malā, malā", sie tik iet uzbraucu virsuu un novēlos, tai briidii vesels bars ar dzekiem iet preteja pusē un rēc, man bija tads kauns, draudzene arī ņirdz.:D

nākot mājās palī ar draugu gaaju pa ielu skaļi dziedādama un runādama ar viesiem pretīmnācējiem.:D

tusējām ar puiša diviem draugiem, no rīta pamodos neko neatcerēdamās ar aizpampušām acīm, prasu draugam kas noticis, šis saka ka es raudaajusi visu vakaru un runaajusi cik forsi suukaat:D:D:D

tusējam ar draudzeni pie draugiem, pardzeros aizgaju gulet, draudzene prasa vai negribu kautko padzerties, jo bija sūdīgi, saku gribu, sii netiisaam skrūvi iedod, pēctam pievēmu dzekam kas tur dzivoju gultu:D:D

agrak stradaju pluspunktā, uz toleti jaiet uz statoil, ieeju a tad tur jociigi bij jataisa durvis ciet rokturis kkaa uz augsu, man likas ka ciet, bija man vēl menešreizes, paņemu no somiņas paketi un velku bikses nost sedišos uz poda, ienak darbinieks( jauns, smuks puisis) un skatas, netaisa durvis ar ciet, es aiz šoka mēma, pec pāris sekundēm šis aiztaisa durvis un saka "piedodiet", es aiz kauna ne vairs urāt gribēju neko, skreju prom un ilgi ilgi tur vairs nerādījos:D

tai paša statoil vēlāk eju tai tolete a tur dzeks stāv, bikses līdz ceļiem un luur sašutis, manliekas man bij lielāks kauns par viņu, arī aizkrēju prom:D:D:D
17.01.2013 16:10 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
lasot jūsu feilus, tā vieglāk ap sirdi paldiek ,ka neesmu tāda vienīgā :D

te par riteņiem runāja.. tikko atcerējos, kā pirms vairākiem gadiem ar draugiem vasarā bijām pludmales volejbolu spēlēt. Beidzām spēli un ar riteņiem braucām mājās baigajā ātrumā. Priekšā brauca draudzene, es viņai kaut ko skaļi teicu un smējos, bet viņai gar riteņiem kaķis noskrēja un šī riktīgi strauji nobremzēja. Es nepaspēju un ielidoju ar visu riteni grāvī uz sejas, teikums ar pusceļā aprāvās. :D

Par dzēruma feiliem te nav vērts, man kuņģis vispār daudz ko pretī neņem, tāpēc cenšos kontrolēt, ko un cik dzeru. Phē.
17.01.2013 18:06 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Jā, tiešām kaut kā vieglāk paliek :D
Dzērumā jau visādi brīnumi notiek.
Reiz pus nakti stāstīju draugiem cik forši droši vien ja ir krāniņš, kā es tādu gribētu un visu laiku to tik darītu kā čamdītu un spēlētos ar olām :D
17.01.2013 18:14 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
aaa aizgāju pie nu jau ex vecākiem ciemos,un tākā man ir paniskas bailes no zirnekļiem,ieraudzīju tualete zirnekli stūrī..brrr...no pārbīļa apsēdos uz poda un nevaru saprast kas man gar kajām tek,izrādās no bailēm biju aizmirsusi pacelt podam vāku un čurājot visu gar malām,kāds kauns bija,jo džeks gāja uz tualeti pec manis un pēc tam jautāja vai man nevajag oglīti,jo biju pusi rulli tualetes papīru iztērējusi satīrot..:D
17.01.2013 18:18 |
 
10 gadi
Reitings 700
Reģ: 16.08.2009
nav lielākais,bet kauns man bija,kad runāju ar priekšnieku un man pie darba apģērba bija pielipuši mazliet rīsi :D (nošmulējos,likās,ka visus notīrīju :D )
17.01.2013 18:24 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.08.2010
Pēc nakts Vecrīgā nācās bijušo ar "ātrajiem" vest uz Gaiļezeru. Viņš, protams, nebija skaidrā prātā + sasists. Viņš dusmīgs uz visu pasauli un piedzēries lamāja visas māsiņas pēc kārtas. Sēžot invalīdu ratiņos, bijušais mīļotais izcēlās ar tādām pērlēm kā: "Tu, vecā mauka, novāc savas netīrās rokas no manis" un "Tā maita man grib likt sistēmu!". Galvenā ārsta klātbūtnē gribēja aizsmēķēt cigareti, grābstījās man gar dibenu un prasīja, vai viņiem neesot, ko ieliet.
17.01.2013 18:56 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.01.2009
Tā nosmējos, laba diskusija! :D

Pirms gadiem pieciem ar draudzenēm gājām uz klubu, pa ceļam iedzērām, es laikam tā vairāk, jo neatceros pilnīgi neko no tā ko klubā darītu, draudzenes vēlāk teica, ka esmu kritusi pa trepēm, nevarējusi nostāvēt, drausmīgs kauns, jo tur bija arī mana tā brīža simpātija + vēlāk kāds bija ar mani salicis bildes, kur man ir uzrāvušies svārki, bet es smaidu līdz ausīm. :D

Bērnībā gāju uz veikalu un stāvot rindā apčurājos, pilsētiņa maza, visi visus pazīst, bija baigais kauns. :D

Tikko kā biju iepazinusies ar savu draugu, bijām ar draudzenēm klubiņā, nedaudz iedzērām, es iepazīstināju draudzeni ar savu draugu un nosaucu viņu citā vārdā, tas gan bija nereāli apkaunojoši, biju sarkana kā biete.
17.01.2013 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Pirms kkāda laika, mums visā mājā, katram dzīvoklim trubas mainīja. Nu tās, kur tualetes ūdeni nolaiž, līdz ar to pods bija noņemts uz visu dienu. Un dzīvoklī viņi darbojās vairākas stundas...

Un man tieši čurāt vajadzēja :D tad ņēmu spaini un čurāju tajā, esot otrā istabā :D

Bija tāds kauns, jo visu tak varēja dzirdēt, bet nebija labākas vietas kur ielīst :D
17.01.2013 23:32 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
no rīta pamodos neko neatcerēdamās ar aizpampušām acīm, prasu draugam kas noticis, šis saka ka es raudaajusi visu vakaru un runaajusi cik forsi suukaat


:D nice!
17.01.2013 23:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!