Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

rētas

 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
Vienu dienu skatījos uz savām lielākajām rētam un sapratu, cik stulbos veidos esmu pie viņām tikusi. Kā jūs esat tikušas pie savām rētām?
Piemēram, rētu uz kājas dabūju treniņā, kurā skrienot netīšām ar kāju uzspēru konusam un šis kaut kā lidojot atsitās man pret kāju un izsita arā nelielu gaļas gabalu. Tizli, bet rēta tagad diez gan pamarīta. :D
Un otra lielā rēta man ir no pamatskolas laikiem, kad bija uz mākslas stundu jāsagatavo plastilīna mājiņa. tā kā neatradu mīklas ruli ar ko izrullēt cieto plastilīnu, izdomāju to darīt ar glāzi. spiediens bija liels, jo plastilīns bija ciets un ar savu spēku saplēsu glāzi, kas man uzgrieza dziļu līniju uz plaukstas, kad varēja pat redzēt muskuļaudus. bet viss tā smuki, bez asinīm. beigās tētis dabūja man taisīt mājasdarbu. :D
30.12.2012 22:41 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Man klases biedrene ar riteni uzbrauca virsū speciāli.
Man uz īkšķa nav tās rieviņas vairāk nevienas.
Lai gan jau viss ir sadzijis1!!
29.05.2016 15:11 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Uz ciskas ir rēta no kaķes - kko sapņoja un puspamodusies leca man virsū un saskrāpēja, asinis pa gaisu :D Tas bija pirms kāda pusotra gada, visu laiku varēja ritīgi redzēt, tagad pēdējo nedēļu var pamanīt tik tad, ja zin, ka tai tur jābūt.
Otra drausmīgā rēta ir uz rokas no plaukstas locītavas līdz elkoņa locītavai,- plata un sarkana. Pati ar saviem nagiem saskrāpēju. Bija vienu brīdi dikti sausa āda un niezēja diktam, un pa miegam kkā kārtīgi sakasīju.
Tagad bail no sevis, ko vēl sev varētu pa miegam izdarīt :-O
29.05.2016 15:00 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Oj man rētas ir tik daudz vietas, sākot no sejas līdz pat pēdām. Vispār man ātri paliek rētas un zilumi. Spilgti atceros, ka uz flīzēm baseinā sagriezu īkšķi kājas, tagad tur rēta. Un uz rokas īkšķa ir rēta kas līdzinās Nike zīmei :-D, tad uz abiem elkoņiem ir rētas, kad salauzu rokas, uz ceļiem ir rētas, jo bērnībā kad skrēju pa stadionu, vienmēr krītu uz ceļiem , uz plaukstas ir rēta,kaķis ieskrāpēja, uz pleca arī kaķis ieskrāpēja, pat uz vienas krūts ir rēta, jo kaķis lecot virsū man ar pakaļ kāju ieskrāpēja, bieži esot iegriezusi pirkstos, kad gatavoju ēst, arī no gludekļa ir rēta uz rokas, jo pārbaudīju vai karsts:-D, uz sējas ir no šūpolēm, pareizāk uz deguna, jo dabūju ar šūpolēm pa degunu. Uz muguras arī ir, krītot no riteņa, uz muguras atsitos pret akmeni. :-D draugs jau smejas, ka es esmu staigājoša rēta :-D:-D
29.05.2016 14:41 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
deskeleta
Ilgi vēl lādēšu to dienu, kad man vēders sasāpējās un vēl šīs operācijas neveica ar mazo caurumiņu metodi. Tik nesmuka rēta, ka šausmas. Kad man būs daudz naudas, mēģināšu kādu plastisko operāciju, kas kaut nedaudz to var nomaskēt.

arī laparoskopiskā op. nav tik foršas rētas. ok, 2 rētas ir maziņas un zemu, ka peldkostīms nomaskē, bet 3.ā - tā,kas ir tieši zem nabas, arī tomēr ir redzama, lai arī man sašūts ļoti smuki utt., bet nu ok, man vēl svaiga, redzēs kā būs vēlāk, taču nav forši atrašanās augstums - tieši zem nabas, tik augstas biksītes nenēsāju :D

jā..tātad man rēta no apendicīta operācijas, tas gan nekas interesants :D

interesantāks notikums, kad izskrēju cauri stiklam kā Nazīc (ja nemaldos). vnk biju ļoti ašs bērns un steigā nepamanīju, ka ārdurvju stikla iekšdurvis ir ciet un iznesos cauri. kā par brīnumu tikai neliela rēta uz kājas un īkšķim mazs gabaliņš tā kā nogriezās, bet daļa palika klāt, tad nu vnk pieauga pats klāt, pat nebija jāšuj, bet nu to nelīdzenumu aizvien var redzēt.

uz ceļiem arī rētas, jā, jo bērnībā vislaik kritu uz ceļiem un vispār ļoti dauzījos, skrāpējos, nobrāzu visu ko, uz elkoņiem arī rētas, jā.

strijas arī uz gurniem, bet tās nu īsti neskaitu pie rētām. bet vajadzēja pieminēt, jo nekaunos no tām :D

bet tā laikam nekas dižs nav... arī e-vitamīna eļļa ļoti labi palīdz rētu mazināšanai, ja kas (ļoti bieza eļļa) ;) pati tagad smērēju uz savas operācijas rētas http://www.iherb.com/cococare-100-vitamin-e-oil-28-000-iu-1-fl-oz-30-ml/43275?rcode=tib189

briesmīgi, ka tik daudzas suņi sakoduši... tas pilnīgi sāk likt baidīties no suņiem brrr
29.05.2016 14:16 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Man nav lielu rētu, ir maza rētiņa 2x2 milimetri, kura neiesauļojas. Var redzēt tāds balts ādas gabaliņš ar iedobi uz iekšu, uz kājas :D romantisks brauciens 12 gadu vecumā ar riteņiem, ar tā laika simpātiju :D viņš izdomāja paturēt manu stūri un tad palaist vaļā :D
29.05.2016 13:44 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Shakti, briesmigs stasts. Izsaku lidzjutibu :(
29.05.2016 13:13 |
 
Reitings 144
Reģ: 27.05.2014
Mana sāpe bija pirmo reizi uzkāpjot uz skrejceliņa trenažieri. Tas bija 9 gadu vecumā. Neaprēķinājusi kāds ātrums varētu būt, uzspiežot lielāko ciparu no visas ātrumu izvēles, tā nu sāku skriet un bams. Tas bija viens brīdis, kad lente ar maksimālu ātrumu man strīķējās gar ceļiem un pēdu augšpusi, kamēr pieskrēja kāda meitene un izslēdza. Tolaik vēl nodarbojos ar dejošanu un nākamajā dienā bija jāuzstājās. Sāpēja jau nežēlīgi un rētas palika briesmīgas. Bet 12 gadu laikā visas ir gandrīz pazudušas.:-)
29.05.2016 11:42 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Nošatslēga,
es vienreiz ļoti līdzīgus piedzīvojumus baudīju, 7 gadu vecumā šūpojoties ar šūpolēm, noskatījos, kā vecākais brālēns lec no šūpolēm un arī gribēju :D ielecu pa taisno kokā, es rētas neieguvu, bet plecu gan salauzu :D
29.05.2016 11:23 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Otra mana rēta ir uz ceļgala. Man pārplīsa saites un ārsti operēja. Rēta milzīga vēl tagad.
Man 10 gadus pēc operācijas kāja vēl sāpēja un dienas beigās tā kārtīgi sāpēja.
Tagad vairāk nesāp.
Izmantoju netradicionālas ārstniecības metodes.:-D
29.05.2016 11:10 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Vissāpīgākais bija, ka man vidusskolā viens puisis speciāli sporta stundā iemeta tā ļoti spēcīgi ar bumbu pa galvu.
Man pēc tam visu dienu reiba galva un bija tāda jocīga.
Nākošā dienā galva bija normāla.
Varbūt vajadzēja iet pie māsiņas skolā!!!
29.05.2016 11:07 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Man ir rēta uz kājas no operācijas, rēta uz pieres, jo brālis bērnībā iesita ar šaha kauliņu tieši pa pieri (brīnos, kā vispār no tā rēta varēja palikt), un rēta uz rokas vidēja pirksta, jo sakoda suns.
29.05.2016 11:06 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Shakti, šausmas :-O:-O:-O
29.05.2016 11:02 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Man rēta, diezgan dziļa, palikusi no ķeizargrieziena. Ārsts, kad ņēma mani laukā no mammas punča, sadūra arī mani. Situācija bija diezgan kritiska, cīņa bija gan par manu, gan par mātes dzīvību, kuru diemžēl glābt neizdevās. Saprotu ārsta steigu un neuzmanību.
29.05.2016 10:57 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man ir rēta uz labās kājas potītes, uz deguna (mini no pīrsinga), un pāris mazi rētu punktiņi uz vēdera.
Uz kājas - Man bija kādi 12-13 gadi. Bijām laukos un paziņām bija līdzi kokerspaniela šķirnes suns. Aizgāja sunim širmis ciet un viņa man uzklupa. Diezgan pamatīgi sakoda kāju. Braucām un tuvāko slimnīcu (+/-40km), tur man iztīrīja kāju un sašuva bez anestēzijas, jo redz, viņiem nebija (t). Nu ok..visu vasaru pavadīju staigājot pie medmāsas, lai tīra un pārtin kāju. Pēc kāda laika viņa man palika pagalam nesmuka..aizbraucām pie daktera un viņa mums saka, ka psc tur ir, jābrauc pie ķirurga griezt visu lieko ārā. Aizbraucam uz slimnīcu un mums tur pasaka, ka ir jāgriež, bet anestēzijas nav (e) , bet nu būšot viss ok, jo man tur tāpat tie audi jau esot atmiruši. MHM, vēl joprojām atceros kā raudāju no sāpēm. (e) Tā nu man ir rēta 2eur lielumā.
Uz vēdera man arī ir no tā paša suņa. Vienkārši viņa man pieskrēja klāt un iekoda vēderā. (viņai bija naids uz bērniem) Nekas traks, bet mazas rētiņas palika. Nu debīls suns bija (e) Tas bija pirms negadījuma ar kāju. Pēc tam, protams, es viņu vairs tur neredzēju.
29.05.2016 10:52 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Sedeju pirms gandriz diviem gadiem cosmo pie rakstamgalda, sezot uz kresla kuram tikai 3 kajas bija (pec tam gan atri vien iegadajos jaunus kreslus) :D Tatad sedeju un nokritu, ar augshstilbu atsitos pret galda sturi un nobrazu. Vel tagad reta :)
29.05.2016 10:50 |
 
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
Man uz vēdera ir apendicīta rēta, bet ne tāda kā parasti- maza strīpiņa. Man tā rēta ir diezgan pamatīga, jo bērnībā, kad taisīja operāciju, radās komplikācijas. Par to man vienmēr jautā, bet nav iebildumu pastāstīt.
Otra rēta ir uz labās kājas ikra, iekoda suns. Tā rēta ļoti ilgi nedzija, piedevām, nemākulīgi uzliktas šuves bija, līdz ar to ir visai pamanāma.
29.05.2016 10:50 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Ir dažas mazas rētas uz sejas no vējbakām.Tad uz elkoņa paliela,jo reiz nobrāzu nokrītot no riteņa (mašīna uzbrauca virsū),bet brūce ļoti slikti dzija,nācās ilgi tīrīt un mocīt pie ķirurga,bet beigās tāpat liela rēta palikusi.Ja strijas arī ieskaitam- tad tās ir reāli visur,jā,visur.
29.05.2016 10:43 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Uz muguras ir divas rētas pie kurām tiku smieklīgā veidā. Bērnībā šūpājos vecās šūpolēs. Blakus tām aug tāda maza, līka ābele. Šūpojos tā diezgan augstu līdz šūpoļu virve pārtrūka un es ielidoju tajā ābelē:-DMuguru pamatīgi nobrāzu
29.05.2016 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Rēta uz ceļgala no kritiena ar velosipēdu. Toreiz bija riktīgs caurums, tagad tikai redzama vieta.
Rēta uz vēdera no aklās zarnas operācijas. Ilgi vēl lādēšu to dienu, kad man vēders sasāpējās un vēl šīs operācijas neveica ar mazo caurumiņu metodi. Tik nesmuka rēta, ka šausmas. Kad man būs daudz naudas, mēģināšu kādu plastisko operāciju, kas kaut nedaudz to var nomaskēt.
Rēta uz dibena. Maza dobīte uz viena gurna kā piemiņa par to, ka kā bērns izlauzu skapītim durvis un pati uzkritu uz salauztās eņģes...
Uz rokas īkšķa - tādas kā durtiņas, bērnībā iegriezu ar šķērēm pati sev.
Uz kājas apakšstilba - pusaudžu gadu kāju skūšana ar lētajiem skuvekļiem. Kā skuvu, tā paņēmu ādu no puskājas līdzi...

Un citi sīkumiņi
29.05.2016 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
ir 2 mazas rētas uz rokām, bet nevienai nezinu iemeslu. mamma saka, ka viena no tām ir no agras bērnības, kad ieskrāpēja kaķis. par otru nav ne jausmas, mistērija :D

uz muguras ir iededzināta rēta no lokšķērēm.

rēta uz auss - dejoju ar ļoti enerģisku puisi, grīda bija nolieta ar alkoholu, kājās augstpapēžu kurpes, paslīdēju un atsitu galvu pret kamīnu.

rēta uz augšstilba - iekoda suns
29.05.2016 09:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits